Jump to content

Ποιο τραγούδι σας έχει κολλήσει αυτόν τον καιρό;


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Τάκης είναι η ζωντανή απόδειξη ότι το πολύ χόρτο κάνει κακο. :p

 

Η μεγαλύτερη αλήθεια που έχω ακούσει εδώ και καιρό

 

Πριν μερικές μέρες που κράζονταν μέσω FB με τον Εισβο, το είδες; Τραγικά πράγματα.

 

Κάτι πήρε το μάτι μου αλλά δεν ασχολήθηκα :P

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το περιμένα από Sifu φέτος με ψιλοξενέρωσε, το περιμένα μετά από 24 ώρες από Phyrosun με ψιλοξενέρωσε... και σκάει ο ΤΖΑΜΑΛΑΡΟΣ, από το πουθενά, 10 ημέρες πριν το 2016 με το καλύτερο CD του 2015! :blink: :!: :X

 

 

Τι να πει κανείς για την ομάδα από τον ΒΟΡΡΑ?

 

1. Το 5 αστέρων έκανε περισσότερες πωλήσεις και από τους λαικούς

2. Μαύρο αυτοκίνητο

3. Ζήνων X Skive

4. ΤΚΠ

5. ΦΑΒΕΛΑ

 

Είναι να τα βάλεις σε μία Playlist στο suffle και να βγεις μετά από 30 ώρες από το σπίτι.

 

Πολύ λίγα groups τέτοιου επιπέδου και ηλικίας το συνεχίζουν στο ανώτατο επίπεδο.

 

Που είναι οι ΒΠΕΙΣ? Οι Giants? Οι ΖΝ? Για τους Bong γελάει ο κόσμος, το 99% για ναρκωτικά και μόνο.

Ο(ΟΙ) Βορ.Ας για αλλή μια χρονιά στην κορυφή.

Phyrosun μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά το νέο άλμπουμ. Μεγάλη ξενέρα από Sifu.

Όσα για ΒΟΡΑΣ, πραγματικά τι να πρωτοπεί κανείς για αυτούς...

Από τους λίγους που τόσα χρόνια δεν ξεπουλήθηκαν, δεν το παράτησαν και συνεχίζουν να το κρατάνε ζωντανό τρελαίνοντας το κοινό τους...

Εκεί που είχε σκάσει ο Λεξ το ΤΚΠ και νομίζαμε πως τα είχαμε δει όλα, σκάει στα ξαφνικά το άλμπουμ του Τζαμάλ και μας έχουν πέσει τα σαγόνια... Δεν ξέρεις πιο κομμάτι να πρωτοακούσεις πραγματικά.

 

Και να προσθέσω άλμπουμ όπως:

1) Άμεση επέμβαση

2) Film Noir

3) Τα αυθεντικά της πόλης

Παλιά άλμπουμ που ακόμα και σήμερα σε πορώνουν όταν τα ακούς. Πραγματικά στην κορυφή και πάλι τα ΒΟΡΑΣ

 

Βπεις? Καλό η εποχή με το remake παλιών κομματιών αλλά πραγματικά χρειάζονται κάτι καινούριο. Giants και Bong γελάει ο κόσμος απλά..

Τώρα γιατί το λες αυτό; Φυσικά και είναι εδώ. Παίζουν όμως με τις Barbies τους, προς το παρόν. :X

Για το μόνο που κάνουν αυτοί πλέον είναι για κάτι τραγουδάκια με Σταν, Demy, Ασλανίδου. :down::lol:

Link to comment
Share on other sites

Phyrosun μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά το νέο άλμπουμ. Μεγάλη ξενέρα από Sifu.

Όσα για ΒΟΡΑΣ, πραγματικά τι να πρωτοπεί κανείς για αυτούς...

Από τους λίγους που τόσα χρόνια δεν ξεπουλήθηκαν, δεν το παράτησαν και συνεχίζουν να το κρατάνε ζωντανό τρελαίνοντας το κοινό τους...

Εκεί που είχε σκάσει ο Λεξ το ΤΚΠ και νομίζαμε πως τα είχαμε δει όλα, σκάει στα ξαφνικά το άλμπουμ του Τζαμάλ και μας έχουν πέσει τα σαγόνια... Δεν ξέρεις πιο κομμάτι να πρωτοακούσεις πραγματικά.

 

Και να προσθέσω άλμπουμ όπως:

1) Άμεση επέμβαση

2) Film Noir

3) Τα αυθεντικά της πόλης

Παλιά άλμπουμ που ακόμα και σήμερα σε πορώνουν όταν τα ακούς. Πραγματικά στην κορυφή και πάλι τα ΒΟΡΑΣ

 

Βπεις? Καλό η εποχή με το remake παλιών κομματιών αλλά πραγματικά χρειάζονται κάτι καινούριο. Giants και Bong γελάει ο κόσμος απλά..

 

Για το μόνο που κάνουν αυτοί πλέον είναι για κάτι τραγουδάκια με Σταν, Demy, Ασλανίδου. :down::lol:

 

Το άμεση επέμβαση με τόσο repeat που έχει φάει στο κινητό μου, πλέον δεν παίζει ... Θέε μου, τι LPάρα!

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ξεχωρίζει εντός LP. Γεία σου ρε Τζαμάλαρε, μας κ@υλωσες χρονιάρες μέρες... :up:

 

«Θέλεις να δεις πόσο μετράς κι αλλού;

Τσάκαλε πρόσεχε τι είπαμε, φίλου φωνή, όχι δάσκαλου...

Οι φιλίες, οι εχθρές, οι αιτίες μας...

Η ζωή μας γλυκιά σαν τις αμαρτίες μας...»

 

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Phyrosun μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά το νέο άλμπουμ. Μεγάλη ξενέρα από Sifu.

 

 

Όσα για ΒΟΡΑΣ, πραγματικά τι να πρωτοπεί κανείς για αυτούς...

 

 

Από τους λίγους που τόσα χρόνια δεν ξεπουλήθηκαν, δεν το παράτησαν και συνεχίζουν να το κρατάνε ζωντανό τρελαίνοντας το κοινό τους...

 

 

Εκεί που είχε σκάσει ο Λεξ το ΤΚΠ και νομίζαμε πως τα είχαμε δει όλα, σκάει στα ξαφνικά το άλμπουμ του Τζαμάλ και μας έχουν πέσει τα σαγόνια... Δεν ξέρεις πιο κομμάτι να πρωτοακούσεις πραγματικά.

 

 

 

 

 

Και να προσθέσω άλμπουμ όπως:

 

 

1) Άμεση επέμβαση

 

 

2) Film Noir

 

 

3) Τα αυθεντικά της πόλης

 

 

Παλιά άλμπουμ που ακόμα και σήμερα σε πορώνουν όταν τα ακούς. Πραγματικά στην κορυφή και πάλι τα ΒΟΡΑΣ

 

 

 

 

 

Βπεις? Καλό η εποχή με το remake παλιών κομματιών αλλά πραγματικά χρειάζονται κάτι καινούριο. Giants και Bong γελάει ο κόσμος απλά..

 

 

 

 

 

Για το μόνο που κάνουν αυτοί πλέον είναι για κάτι τραγουδάκια με Σταν, Demy, Ασλανίδου. :down::lol:

 

 

 

Ο Mani πιστευω ειναι καλος ακομα..αν και ακομα ψαχνομαι και μαθαινω,θεωρω οτι μου αρεσε,μαζι βεβαια και iratus(βαθυ νοημα στα τραγουδια που βγαζει),ο Toquel που εχει κανει καλη δουλεια,ειδικα το τελευταιο αλμπουμ το οποιο αργησε να το βγαλει.Αλλα και ενα ή δυο κομμματια μετα ηταν ωραια.Τα αλλα δεν μου αρεσαν.Ο Ταφ Λαθος μου αρεσε πολυ,απο τα τελευταια κομματια του που εψαξα προσφατα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Υπέροχο κομμάτι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έδειρε και συνουσιάστηκε το άλμπουμ ,πολύ καλή παλαιοσχολιτικη βρωμικη hardcore rap δουλειά. Χτυπήσαν πρώτοι!:shoot::shoot::shoot: Τα αλάνια απο το λόφο έβγαλαν δισκάρα!

Με αγωνιά αναμένουμε και το δεύτερο τόμο να γελάσουμε λίγο.

Edited by streetwise_23

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα ραπια και τα χιπ χοπια αλλά αγαπάμε και kpop

 

Sistar - Give it to me

 

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,σημερα δυστυχως εφυγε απο την ζωη ο Παντελης Παντελιδης...

Ηταν ενας αγαπημενος καλλιτεχνης απο πολλους μαζι και εγω.

Μερικα τραγουδια που εχω στο κινητο μου και στο spotify και τα ακουω

Δεν ταιριαζετε σου λεω

Θεος μου εισαι

Σκουπισε τα ποδια και περασε

Γινεται

Ονειρο Ζω

Αλκοολικες οι νυχτες

Ποιος ειναι αυτος

Ισως ησουν κυρια

Παραμυθιαζομαι

Το φιδι

Λιωμα σε γκρεμο

Παμε στοιχα θα ξαναρθεις

Συνοδευομαι

Να σαι καλα

Καποια στιγμη θα τα μαζεψω ολα αυτα και αλλα σαν συλλογη.

Καλο παραδεισο Παντελη

18/2/2016

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,σημερα δυστυχως εφυγε απο την ζωη ο Παντελης Παντελιδης...

Ηταν ενας αγαπημενος καλλιτεχνης απο πολλους μαζι και εγω.

Μερικα τραγουδια που εχω στο κινητο μου και στο spotify και τα ακουω

Δεν ταιριαζετε σου λεω

Θεος μου εισαι

Σκουπισε τα ποδια και περασε

Γινεται

Ονειρο Ζω

Αλκοολικες οι νυχτες

Ποιος ειναι αυτος

Ισως ησουν κυρια

Παραμυθιαζομαι

Το φιδι

Λιωμα σε γκρεμο

Παμε στοιχα θα ξαναρθεις

Συνοδευομαι

Να σαι καλα

Καποια στιγμη θα τα μαζεψω ολα αυτα και αλλα σαν συλλογη.

Καλο παραδεισο Παντελη

18/2/2016

 

Κομματάρες όλα, πραγματικά διαφορετικά κομμάτια, απλοί στίχοι, όχι κουλτούρα. Τον γούσταρα πολύ, είχα τα περισσότερα από αυτά στο αμάξι και τα άκουγα. Κρίμα ρε Παντελή, κρίμα. Καλό παράδεισο ΑΕΚΑΡΑ.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κομματάρες όλα, πραγματικά διαφορετικά κομμάτια, απλοί στίχοι, όχι κουλτούρα. Τον γούσταρα πολύ, είχα τα περισσότερα από αυτά στο αμάξι και τα άκουγα. Κρίμα ρε Παντελή, κρίμα. Καλό παράδεισο ΑΕΚΑΡΑ.

 

Αμα εχεις κομματια,ελεγα να μαζεψω οσα περισσοτερα μπορω και να τα κανω ενα φακελο όλα.

Και εγω πολλα ειχα στο κινητο και ακουγα...Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Αμα εχεις κομματια,ελεγα να μαζεψω οσα περισσοτερα μπορω και να τα κανω ενα φακελο όλα.

Και εγω πολλα ειχα στο κινητο και ακουγα...Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει...

 

αν και ποτε δεν ημουν οπαδος του,4-5 τραγουδια του ξεχωριζα,πραγματικα ηταν κριμα και για καποιο αγνωστο λογο,με εριξε παρα πολυ ο χαμος του.

 

οπως και να χει,https://www.youtube.com/watch?v=t3G9SzYBNvE κολλημα με τον Χρησταρα τον Πειραιωτη μαγκα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιο κομματι απο τους Joker/Two Face, απο τον νεο τους δισκο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...