Jump to content

Ποιο τραγούδι σας έχει κολλήσει αυτόν τον καιρό;


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hozier - Take me to church

Αν και δεν πολυακουω αυτου του στυλ μουσικη το ακουσα στους τιτλους τελους μιας σειρας και το χω λιωσει απο τοτε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελληνικά δεν πολύ κυκλοφορούν στο φόρουμ ε;; :P

 

Τελευταία μου κόλλησε το '' τι άνθρωποι '' του Βασίλη Καρρα!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Peggy Zina - Trexe:

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς τι παίχτηκε με Βόρεια Αστέρια?

Ακούγεται ότι διαλυθήκανε αλλά δεν έχει βγει κάτι επίσημο... :worry:

Έχω καιρό να δω δουλειά τους... Ζήνων, Lex και ΜΚ συνεχίζουν μόνοι τους

 

Ετεροχρονισμένη απάντηση, αλλά δεν νομίζω. Από το 2008 που τους ακούω, πάντα βγάζουν και solo δουλειές. Αν ξέρεις κάτι παραπάνω πάντως, let me know... ;)

 

Αφορμή η Γάζα...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Ετεροχρονισμένη απάντηση, αλλά δεν νομίζω. Από το 2008 που τους ακούω, πάντα βγάζουν και solo δουλειές. Αν ξέρεις κάτι παραπάνω πάντως, let me know... ;)

 

Αφορμή η Γάζα...

 

Από το 2008 απ' ότι ξέρω έχει φύγει ο 3D από ΒΟΡ. ΑΣ.

Οι Άλυτοι Γρίφοι τελείωσαν το 2008 (αφού έφυγε ο 3D από ΒΟΡ. ΑΣ). Ο 3D ήταν μαζί με τον Μικρό Κλέφτη στους Άλυτους Γρίφους.

Link to comment
Share on other sites

Από το 2008 απ' ότι ξέρω έχει φύγει ο 3D από ΒΟΡ. ΑΣ.

Οι Άλυτοι Γρίφοι τελείωσαν το 2008 (αφού έφυγε ο 3D από ΒΟΡ. ΑΣ). Ο 3D ήταν μαζί με τον Μικρό Κλέφτη στους Άλυτους Γρίφους.

 

Ο 3D έχει φύγει πριν το «Δε μας ξες καλά» (Άλυτοι Γρίφοι), οπότε υπολόγιζε το κάπου στο 2006/2007 το σκηνικό αυτό. Οι Άλυτοι μπορεί να τέλειωσαν τότε, αλλά μαζί με τον LEX έγιναν τα Ανάποδα Καπέλα τα οποία υπάρχουν ακόμα. Γενικά, η πεντάδα (MK, LEX, Ζήνων, Jamal, Mondi) πάντα δούλευε και solo. Περισσότερα εδώ, μάλιστα συμμετείχαν πρόσφατα και σε live βλέπω. Πότε θα δούμε δουλειά σαν Βορ.Ας όμως, άγνωστο...

 

Αφού μιλάμε όμως για τη φωνή του Βορρά,

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Ο 3D έχει φύγει πριν το «Δε μας ξες καλά» (Άλυτοι Γρίφοι), οπότε υπολόγιζε το κάπου στο 2006/2007 το σκηνικό αυτό. Οι Άλυτοι μπορεί να τέλειωσαν τότε, αλλά μαζί με τον LEX έγιναν τα Ανάποδα Καπέλα τα οποία υπάρχουν ακόμα. Γενικά, η πεντάδα (MK, LEX, Ζήνων, Jamal, Mondi) πάντα δούλευε και solo. Περισσότερα εδώ, μάλιστα συμμετείχαν πρόσφατα και σε live βλέπω. Πότε θα δούμε δουλειά σαν Βορ.Ας όμως, άγνωστο...

 

Αφού μιλάμε όμως για τη φωνή του Βορρά,

 

Για να το λες Χρήστο κάτι παραπάνω θα ξέρεις. Γενικά δεν ακούω πολύ Βορ. Ας - Α.Κ, οπότε δε γνωρίζω και πολλά για το τι παίζει. Λίγο ΜΚ έχω ακούσει αλλά μέχρι εκεί..

Link to comment
Share on other sites

My love εκπληκτικο

 

Route 94 - My Love (Official Video) ft. Jess Glyn…:

Τι θα γίνει με αυτά τα ονόματα? Sum 41, blink 182, route 94... Γεμίσαμε αριθμούς...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα τεράστιο, από τις καλύτερες διασκευές που έχω ακούσει στην ζωή μου.

 

 

Ναι το orginal είναι του Διονυσίου.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα τεράστιο, από τις καλύτερες διασκευές που έχω ακούσει στην ζωή μου.

 

 

Ναι το orginal είναι του Διονυσίου.

 

Πραγματικά πολύ ωραία διασκευή. :)

Επέτρεψε μου μόνο μια, σημαντική θεωρώ, διόρθωση σε μια παράλειψη-λάθος που συνηθίζουμε να κάνουμε. Ο Αείμνηστος Στράτος ήταν ο ερμηνευτής. Μουσική Χρήστος Νικολόπουλος, στίχοι Λευτέρης Παπαδόπουλος. Θρύλοι της Ελληνικής, και όχι μόνο, μουσικής σκηνής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ωραία διασκευή. :)

Επέτρεψε μου μόνο μια, σημαντική θεωρώ, διόρθωση σε μια παράλειψη-λάθος που συνηθίζουμε να κάνουμε. Ο Αείμνηστος Στράτος ήταν ο ερμηνευτής. Μουσική Χρήστος Νικολόπουλος, στίχοι Λευτέρης Παπαδόπουλος. Θρύλοι της Ελληνικής, και όχι μόνο, μουσικής σκηνής.

 

Nαι βεβαια, εχεις δικιο στην διορθωση σου.

Κατα τα αλλα ειναι απίθανη διασκευή. Την είχα πρωτοακούσει σε μεταμεσονυχτια εκπομπη στο SportFM. Τέλειο.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nαι βεβαια, εχεις δικιο στην διορθωση σου.

Κατα τα αλλα ειναι απίθανη διασκευή. Την είχα πρωτοακούσει σε μεταμεσονυχτια εκπομπη στο SportFM. Τέλειο.

 

Πραγματι την εβαζε ο Ρηλιος στο "Εν κατακλείδι"

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ο 3D έχει φύγει πριν το «Δε μας ξες καλά» (Άλυτοι Γρίφοι), οπότε υπολόγιζε το κάπου στο 2006/2007 το σκηνικό αυτό. Οι Άλυτοι μπορεί να τέλειωσαν τότε, αλλά μαζί με τον LEX έγιναν τα Ανάποδα Καπέλα τα οποία υπάρχουν ακόμα. Γενικά, η πεντάδα (MK, LEX, Ζήνων, Jamal, Mondi) πάντα δούλευε και solo. Περισσότερα εδώ, μάλιστα συμμετείχαν πρόσφατα και σε live βλέπω. Πότε θα δούμε δουλειά σαν Βορ.Ας όμως, άγνωστο...

 

Αφού μιλάμε όμως για τη φωνή του Βορρά,

 

Η αλήθεια είναι ότι πάντα υπήρχαν διαστήματα "παύσης" στους ΒΟΡ.ΑΣ.

Πχ, μετά τα "Αυθεντικά της πόλης" το 2010 υπήρχε παύση 2 χρόνων μέχρι το Film Noir το 2012.

Οπότε μπορεί και να ετοιμάζουν κάτι... ;) Από διάφορους στο youtube ακούγεται ότι διαλύθηκαν

Από τη σελίδα του ΜΚ στο facebook είδα ότι ετοιμάζετε το Μαύρο Αυτοκίνητο, χωρίς να διευκρινίζει αν είναι δουλειά δικιά του ή όλων μαζί...

Σόλο όλοι βγάζουν κατά καιρούς εκτός του Lex απ΄όσο ξέρω. Όσο για τα live μόνο ΜΚ και Ζήνων σκάνε τελευταία (κυρίως ο ΜΚ στο Trap Basement)

 

Επίσης να και το κομμάτι που με έκανε να κολλήσω σε αυτούς, φανατικά πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...