Jump to content

Ποιο τραγούδι σας έχει κολλήσει αυτόν τον καιρό;


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ειχε κολλησει ενα song house που λεει απ'οτι καταλαβα how my love και εχει πολυ μπασα φωνη ο τυπος που σχεδον δεν καταλαβενεις τι λεει αμα μπορει να με βοηθησει καποιος στον τιτλο ας μου απαντησει
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά Υπέροχο Τραγούδι σε όλα του. Όσες φορές και να το ακούσω, τα λόγια και η μουσική με «στέλνουν».

 

JOAN BAEZ - Diamonds And Rust (1976)

:bow: http://www.youtube.com/watch?v=JizRCGiwxVs :bow:

 

Δυστυχώς όμως στις μέρες μας κυριαρχούν τα «εύκολα», «πιασάρικα» τραγούδια και σίγουρα ο σεβασμός όταν γίνεται μια επανεκτέλεση τείνει να εξαφανιστεί. Πολλά τα παραδείγματα επί αυτού.

Ένα τέτοιο κομμάτι θέλει σεβασμό για να αποδοθεί σωστά και κάποιες παλιές καραβάνες παραδίνουν μαθήματα στα «λουλούδια» της σημερινής μουσικής σκηνής.

 

Diamonds and Rust Blackmore's Night live in France

 

Judas Priest - Diamonds And Rust ACOUSTIC

 

Judas Priest - Diamonds And Rust Live in Hollywood , Florida 2009

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Metallica - Turn the page

 

επικίνδυνο κόλλημα...

 

Παιδικο μου κολλημα μεχρι σημερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι φωνάρα η jennifer charles...... :love:
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έπιασε ένα κόλλημα με τον Tiesto τελευταία... ;)

Ειδικά το Maximal Crazy και Hell Yeah είναι απίστευτα κομμάτια! :happy:

Link to comment
Share on other sites

 

Κλασσικός κολλημένος με τον 12ο! :lol::lol::p

Πλάκα σε κάνω, βγάζει ωραία τραγούδια κι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικός κολλημένος με τον 12ο! :lol::lol::p

Πλάκα σε κάνω, βγάζει ωραία τραγούδια κι αυτός.

 

Eίναι ωραίος ο Άκης και δε βγάζει κομμάτια απλά για να βγουν χωρίς να λένε τίποτα. Είναι και από τα μέρη σου!

Link to comment
Share on other sites

,οντως βγαζει καλα τραγουδια και κανει και ωραια λαιβ που αρεσουν και σε μενα που δεν ειμαι φαν του ειδους... αλκη δεν θελω να σε ξενερωσω αλλα επειδη τυχαινει να τον ξερω,ειναι ενας φλωρουμπας και μισος...μενει με τους δικους του,ειναι ματσο και κανει την πλακα του,σαν ντιτζει,ιβεντ και τραγουδοποιος.
Link to comment
Share on other sites

,οντως βγαζει καλα τραγουδια και κανει και ωραια λαιβ που αρεσουν και σε μενα που δεν ειμαι φαν του ειδους... αλκη δεν θελω να σε ξενερωσω αλλα επειδη τυχαινει να τον ξερω,ειναι ενας φλωρουμπας και μισος...μενει με τους δικους του,ειναι ματσο και κανει την πλακα του,σαν ντιτζει,ιβεντ και τραγουδοποιος.

 

Δε τον ξέρω γενικότερα στη ζωή του αλλά επειδή έχουμε μιλήσει και γνωριστεί το καλοκαίρι στη Κρήτη (λίγες μέρες πρίν το live του στο Ρέθυμνο) μου φάνηκε πολύ εντάξει τύπος που ξέρει πράγματα από μουσική. Από εκεί και πέρα δε ξέρω τι κάνει γενικά στη προσωπική του ζωή..

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λες ειναι...ειναι ενταξει παιδι και πολυ απλος.κυκλοφορει με το λεωφορειο,πηγαινει βολτα στα καφε σαν ολα τα ατομα...δεν την εχει δει.

απλα ρε παιδι μου οι στιχοι στο χιπ χοπ σε προδιαθετουν οτι τους γραφει καποιος που εχει περασει δυσκολα,μεγαλωσε φτωχα κ.λπ. αυτο δεν παιζει με την παρτη του.και το λεω γιατι καμμια φορα τα παιδια ταυτιζονται με την εικονα καποιου που δεν τον ξερουν ο οποιος απλα γραφει μουσικη για να κανει το κεφι του και να οικονομησει,οσο και αν δεν το εχει αναγκη και οχι για επαναστατησει η' κατι τετοιο οπως νομιζουν η' τον φανταζονται.

στο ειδος αυτο παντως το ξαναλεω ξεχωριζει,ειναι καλος...

http://www.youtube.com/watch?v=Df624jvTT1w

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει και η οριτζιναλ εκδοση απο τον bob seger με σαξοφωνο http://www.youtube.com/watch?v=zJPKG3QfnkE&feature=related

τελεια ειναι!

Link to comment
Share on other sites

ενα τραγουδι που παιζει ο νιτρο με τιτλο μαλλον i know.σημερα το επαιξε στισ 15.15.μηπωσ παρακαλω το ξερει καποιος?????
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχω ακούσει καλύτερη εκτέλεση...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...