Jump to content

[S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιο τρόπο να αγοράσουμε το s7 edge duos υπάρχει ? Πέραν της αυτοπροσωπης αγοράς από το Ντουμπάι :)
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σκέφτομαι να τσιμπήσω το S7 απο τα seven spot, το εχει πάρει κανείς απο κει; Ειναι unbranded;

Θα το πάρω απο αυτούς διοτι θα το βάλω σε δόσεις με πιστωτική και δεν υπάρχει άλλο κατάστημα απο σκρουτζ στη Θεσσαλονίκη να δέχεται δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

630 βλεπω εγω. που 575?

Τελείωσε το 575 δυστηχως :P

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

o κοτσοβολος με καρτα diners αφαιρει 150 ευρω και στο s7 και στο s7 edge . και το κανει 36 δοσεις ατοκα. οπτε βγαινει

829-150 = 679

 

στα σκρουτζομαγαζα 630 ξεκινα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως σημερα το σκρουτζ το εχει στα 532 ευρω !! Πολυ καλη τιμη !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως σημερα το σκρουτζ το εχει στα 532 ευρω !! Πολυ καλη τιμη !!! ;) ;)

 

το s7 .. οχι το s7 edge!

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

άρχισε να εμφανίζεται το silver s7 edge ή είναι ιδέα μου !! Θέλω μέχρι και την δευτέρα να έχω παραγγείλει και μέχρι στιγμής κοιτούσα μόνο το χρυσό, αλλά τώρα που βλέπω διαθέσιμο και το ασημί .. αχ!
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε το ασημενιο s7 απο e-deal (σε 1 μερα απο την κατεθεση). πολυ ομορφο! unbranded γερμανικο.
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω. Έχει πάρει κανείς από το PhoneGallery ή από Kaizerstore να μου πει αν ήταν branded? Thanks in advance.
Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε το ασημενιο s7 απο e-deal (σε 1 μερα απο την κατεθεση). πολυ ομορφο! unbranded γερμανικο.

S7 flat σε ασημένιο?? Για λέγε ρε..

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχω παρει απο kaizerstore s7 edge black και ειναι branded ιταλικο..βεβαια οταν εννοουμε branded κατι εγκατεστημενα apps εχει τα οποια τα διαγραφεις.
Link to comment
Share on other sites

S7 flat σε ασημένιο?? Για λέγε ρε..

Edge! Δεν κοίταξα αν έφεραν και το απλό σε ασημένιο.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Edge! Δεν κοίταξα αν έφεραν και το απλό σε ασημένιο.

 

Μεγειές και καλοδούλευτο! Τιμούλα? Link?

Link to comment
Share on other sites

680 από e-deal.gr , δεν έχει διαθεσιμότητα τώρα απ'ότι βλέπω, χθες είχε.
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι από το HellasPhone.. Τραγική τιμή..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Eνω η τιμή του S7/s7 edge ήταν σταθερά σε πτωτική πορεία από την ημέρα παρουσίασής του ξαφνικά σε μια μέρα τσίμπησε 20euro. (αυξημένη ζήτηση ενόψει των αυξήσεων του ΦΠΑ?)

Ελπίζω μεθαύριο να μη δουμε καμια νέα υπερβολική αύξηση με αφορμή τον ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Eνω η τιμή του S7/s7 edge ήταν σταθερά σε πτωτική πορεία από την ημέρα παρουσίασής του ξαφνικά σε μια μέρα τσίμπησε 20euro. (αυξημένη ζήτηση ενόψει των αυξήσεων του ΦΠΑ?)

Ελπίζω μεθαύριο να μη δουμε καμια νέα υπερβολική αύξηση με αφορμή τον ΦΠΑ.

 

Δεν ειναι και δυσκολο να το ανεβασουν παραπανω λογο του φπα ολα να τα περιμενουμε. Αλλα εστω και ετσι ειναι ενα παρα πολυ καλο κινητο για τα λεφτα του !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται εμφανίστηκε silver edge EU στο kiniti.eu στα 629E.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα εχει για να το εφεραν.πριν απο λιγο γυρισα απο Κοτσωβολο συγγρου ειχα παει να δω αν το εφεραν το silver αλλα μου ειπαν το περιμενουν!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...