Jump to content

Τα καλύτερα στη Γεύση


ahill2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα FREAK πηγα στο μολυβο :)

πολυ καλο φαγητο...

μας βγηκε 2 ατομα απο 25 ευρο....2 κυριος πιατα..μια κοτοσαλατα..πατατες

2 ορεκτικα κ 1 κιλο χυμα ρετσινα....

το προτεινω ανεπιφιλακτα σε ολλα τα γκαρντασια κ μη :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεετσι...:)

στο πολιτικο πηγες εεε?οχι στο εθνικ!!!

 

καλη χωνεψη!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι στο πολίτικο....η αλήθεια είναι ότι έσκασα....εγω πειρα ψαρονέφρι με απαλή σάλτσα τυριών και καπνιστού μπέικον κ η κοπελια Σνίτσελ κοτόπουλο γεμιστό με ζαμπόν τυρί και σάλτσα μανιταριών :food::food:

ηταν κολαση κ τα δυο...μετα χτυπησαμε κ ενα καφεδακι στην αριστοτελους για την

χωνεψη κ ολλα μια χαρα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

aaaxm το πιατο μου εφαγε η δικια σου...

κολαση μιλαμε!!

επρεπε να παρετε και λαχανοντολμαδες!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια...λοιπον θα παω σημερα με την κοπελια για φαγητο στο κεντρο

κ επειδη εχω βαρεθει αθωνος κ μελαθρον θα ηθελα να μου προτεινετε κατι αλλο.....

το οικονομικο δεν με αφορα.... :)

 

Παλι αυτη ξηλωθηκε; :p

Link to comment
Share on other sites

Παλι αυτη ξηλωθηκε; :p

 

κανονικα θα επρεπε γιατι πολυ τις καλομαθαινουμε... :p

απλα δοξα τον θεο δεν ειχα ποτε οικονομικα προβληματα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι fan του Μόλυβου ,αλλά Κυριακές δε παλεύεται γιατί είναι μικρό και περιμένεις ουρές.

 

Πάντως φίλε απο Αθωνος στο Μόλυβο,πήγες απο το 10 στο 90 γευστικά :lol:

 

Αφου είσαι τουμπιώτης δοκίμασε και τη Κληματαριά στη Εγνατία με Μπότσαρη.:!:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι fan του Μόλυβου ,αλλά Κυριακές δε παλεύεται γιατί είναι μικρό και περιμένεις ουρές.

 

Πάντως φίλε απο Αθωνος στο Μόλυβο,πήγες απο το 10 στο 90 γευστικά :lol:

 

Αφου είσαι τουμπιώτης δοκίμασε και τη Κληματαριά στη Εγνατία με Μπότσαρη.:!:

υπαρχει ακομα η κληματαρια εκει κατω??

παραφρον 4 για πιο...εξτριμ καταστασεις δοκιμασε και δασκαλο..παλι στην τουμπα ειναι.:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι fan του Μόλυβου ,αλλά Κυριακές δε παλεύεται γιατί είναι μικρό και περιμένεις ουρές.

 

Πάντως φίλε απο Αθωνος στο Μόλυβο,πήγες απο το 10 στο 90 γευστικά :lol:

 

Αφου είσαι τουμπιώτης δοκίμασε και τη Κληματαριά στη Εγνατία με Μπότσαρη.:!:

 

την εχω τσεκαρει την κληματαρια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να πω οτι μου

αφησε κ τις καλυτερες εντυπωσεις...

FREAK οταν λες εξτριμ τι ενοεις?? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

για ηρακλειο κρητης καμια προταση....

 

αλλα τα χω γυρισει τ περισσοτερα:D:D

 

οτιδηποτε..απο γυρο μεχρι ταβερνα κρεπερι... κτλ

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

paidia mporeite na mou proteinete estiatorio gia 8essaloniki gia fash "romantiko deipno" alla gia na katalavete h hlikia h 8kia m kai ths kopelas m einai 20.opote katalavainete oti prokyptei fysiologikes times,oxi mono mparmpadia klp.plz perimenw agwniwdws apanthsh mesa sthn epomenh vdomada prpeei na ginei .:cry:
Link to comment
Share on other sites

καπου πρεπει να υποχωρησεις...ρομαντικο μαγαζι που να συχναζει νεολαια...χμ...ελαχιστες οι επιλογες.let me think
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

paidia mporeite na mou proteinete estiatorio gia 8essaloniki gia fash "romantiko deipno" alla gia na katalavete h hlikia h 8kia m kai ths kopelas m einai 20.opote katalavainete oti prokyptei fysiologikes times,oxi mono mparmpadia klp.plz perimenw agwniwdws apanthsh mesa sthn epomenh vdomada prpeei na ginei .:cry:

 

κρικελας στα λαδαδικα....ειναι αυτο που ζητας αλλα τσιμπαει λιιιιιιιιγο παραπανω... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

paidia mporeite na mou proteinete estiatorio gia 8essaloniki gia fash "romantiko deipno" alla gia na katalavete h hlikia h 8kia m kai ths kopelas m einai 20.opote katalavainete oti prokyptei fysiologikes times,oxi mono mparmpadia klp.plz perimenw agwniwdws apanthsh mesa sthn epomenh vdomada prpeei na ginei .:cry:

 

στο σπιτι σου....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τσεκαρα το σιτε του κρικελα αλλα ρε παιδια πολυ επισημο μ φαινεται οτι εχουν παει διασημοι κερδισε βραβεια κλπ αρα το κοβω το λιγοτερο πανακριβο κ απο λιγες φωτος χωρις να μπορω να κρινω 100% δεν μου φαινεται και τοσο "ρομαντικη" φαση.τελοσπαντων καποιοι π εχουν παει ας περιγραψουν λιγο την ολη φαση που επικρατει εκει.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τσεκαρα το σιτε του κρικελα αλλα ρε παιδια πολυ επισημο μ φαινεται οτι εχουν παει διασημοι κερδισε βραβεια κλπ αρα το κοβω το λιγοτερο πανακριβο κ απο λιγες φωτος χωρις να μπορω να κρινω 100% δεν μου φαινεται και τοσο "ρομαντικη" φαση.τελοσπαντων καποιοι π εχουν παει ας περιγραψουν λιγο την ολη φαση που επικρατει εκει.

 

εγω εχω παει φιλε μου 2 φορε για τον ιδιο λογο που θες να πας κ εσυ...

η αληθεια ειναι οτι κ τις 2 φορες εδωσα γυρο στα 100 αν θυμαμε καλα για 2 ατομα...χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος...εχει ξενη απαλη μουσικη αψογη

εξυπηρετηση κ φαγητο επισης...η κοπελα μου ειχε ξετρελαθει κ πυστευω θα αρεσει

κ στην δικια σου....

αν θυμαμε καλα την δευτερη φορα ειχα παρει ψαρονεφρι κ εκανε γυρο στα 20€ :)

επισης εχει πολυ ωραια καβα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι κ τις 2 φορες εδωσα γυρο στα 100 αν θυμαμε καλα για 2 ατομα.:X:X:

 

 

 

oχι ρε φιλε για την ακριβεια για να καταλαβεις για να βαλω ακριβως τις ηλικιες εγω σε 2 μηνες θα κλεισω τα 19 κ η κοπελα μου 21.που να βρω 100 ευρω για ενα βραδυ 19 χρονων φοιτητης;;;;:cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

οχι..οχι...απορριπτεται..σκοπος ειναι να την πας καπου αληθινα,για την ηλικια σας και την τσεπη σας.

αν υπαρχει η δυνατοτητα χωρου θα προτεινα να το κανεις το δειπνο σπιτι σου.

επειδη ενδεχομενως δεν ξερεις να μαγειρευεις-καλα- μπορεις να παρεις φαγητο απο εξω και να δημιουργησεις εσυ την ατμοσφαιρα οπως ακριβως την θελεις..

αν επιμενεις να την βγαλεις εξω,ακομα και να βρεις ενα ρομαντικο μερος με οικονομικο φαγητο, κανεις δεν σου εγγυαται πως εκει που εσεις βουλιαζετε στην ρομαντζαδα δεν ξεμυτισει καποιο ΚΑΠΗ ή καποια οικογενεια με ατακτα παιδακια...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κοιτα βασικα για να σου δωσω να καταλαβεις τι ακριβως "θελω".Επειδη πρωτη φορά το βλέπω πολύ σοβαρά με την συγκεκριμένη κοπέλα και τα πάμε υπέροχα θέλω την όλη "επίσημη" αν μπορει να χαρακτηριστει έτσι έξοδο.Δηλαδη σε φάση (παρόλο π δν έχω ούτε εγώ ούτε αυτή τέτοιο στυλ) σακακι φορεμα γοβες κ τετοια.Δεν ξέρω αν με πιάνεις.Αλλά θα μ πείς αν θες επίσημα και τέτοια πήγαινε και στο πιο "επίσημο" π λέγαμε πιο πρίν και σκάσε την 100άρα.Τελοσπάντων απλά ήλπιζα σε κάτι μ όμορφη ρομαντική ατμόσφαιρα π να μ βγεί γύρω στην 60άρα άντε το πάρα πάρα πολύ 70άρα (όχι τίποτα άλλο αλλά να χουμε και να φάμε τον υπόλοιπο μήνα:rolleyes:).καμιά άλλη προτασούλα;
Link to comment
Share on other sites

ayth που εκανα και πιο πανω..

 

 

μολυβος..

τα αλλα που μου ερχονται στο νου,ξεφευγουν σε τιμες

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κοιτα βασικα για να σου δωσω να καταλαβεις τι ακριβως "θελω".Επειδη πρωτη φορά το βλέπω πολύ σοβαρά με την συγκεκριμένη κοπέλα και τα πάμε υπέροχα θέλω την όλη "επίσημη" αν μπορει να χαρακτηριστει έτσι έξοδο.Δηλαδη σε φάση (παρόλο π δν έχω ούτε εγώ ούτε αυτή τέτοιο στυλ) σακακι φορεμα γοβες κ τετοια.Δεν ξέρω αν με πιάνεις.Αλλά θα μ πείς αν θες επίσημα και τέτοια πήγαινε και στο πιο "επίσημο" π λέγαμε πιο πρίν και σκάσε την 100άρα.Τελοσπάντων απλά ήλπιζα σε κάτι μ όμορφη ρομαντική ατμόσφαιρα π να μ βγεί γύρω στην 60άρα άντε το πάρα πάρα πολύ 70άρα (όχι τίποτα άλλο αλλά να χουμε και να φάμε τον υπόλοιπο μήνα:rolleyes:).καμιά άλλη προτασούλα;

 

με 30-40 ευρωπουλακια στη πατρα κανεις τραπεζακι τελειο,θα σου μεινει φαγητο και για το σπιτι :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...