Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@kountoura σ´ευχαριστω για την απαντηση σου.

 

@panos_27 τα εχω διαβασει, δεν ειμαι νεος στο forum, δεδομενου ομως οτι δεν ασχολουμαι με την συσκευη γιαυτο ρωταω την γνωμη σας... Αν δεν σου αρεσει μην μπαινεις στο κοπο να απαντησεις & απλα θες να πεις κατι,γιαυτο εξαλλου ειναι τα forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@kountoura σ´ευχαριστω για την απαντηση σου.

 

@panos_27 τα εχω διαβασει, δεν ειμαι νεος στο forum, δεδομενου ομως οτι δεν ασχολουμαι με την συσκευη γιαυτο ρωταω την γνωμη σας... Αν δεν σου αρεσει μην μπαινεις στο κοπο να απαντησεις & απλα θες να πεις κατι,γιαυτο εξαλλου ειναι τα forum.

Spigen curved krystal hd η καλύτερη λύση για προστασία στο s7 edge αν και ζελατίνα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας κάρτα Sandisk απλά αραιά και που μου κανει κάτι μικροκολληματα που με Samsung από ότι κατάλαβα δε θα τα έκανε... όχι κάτι τραγικό όμως...

 

 

Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γενικά πολύ καλύτερη συμβατότητα με τις Samsung.

Ακουστηκαν κατά καιρούς με αλλες μαρκες καποια σκαλωματα και προβλήματα με την εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

To τζαμάκι που είχα βάλει δεν παλεύεται.. Παλεύω για να γράψω κάθε φορά..

Της spigen αυτή λέτε;; https://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn.html?from=popular-backlink&keyphrase=spigen+s7+edge

Αν είναι αυτή, την έχει πάρει κανείς από μαγαζί που την τοποθετούν κιόλας;;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς θήκη spigen rugged armor με το γυαλί από Κωτσοβολο (Celly) ; την θήκη δεν την βγάζω το ερώτημα είναι αν μπαίνει το γυαλί αυτό με την θήκη.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς θήκη spigen rugged armor με το γυαλί από Κωτσοβολο (Celly) ; την θήκη δεν την βγάζω το ερώτημα είναι αν μπαίνει το γυαλί αυτό με την θήκη.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Νομίζω πως ξεκολλαει φίλε από ότι μου έχει πει άλλο άτομο. Εγώ το έχω με τη nillkin nature.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ξεκολλαει φίλε από ότι μου έχει πει άλλο άτομο. Εγώ το έχω με τη nillkin nature.

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου.

Όλο και κάποιος θα την έχει δοκιμάσει ίσος απάντηση κάποιος.

Όπως το βλέπω εγώ μάλλον δεν θα αφήνει η θήκη να κάτσει..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει γυαλι και θηκη που να εφαρμόζουν καλα ετσι ωστε να μην ξεκολαει το γυαλι?

 

Αν ρωτάς για το edge ρίξε μια ματιά στο αντίστοιχο θέμα.

Δεν υπάρχει γενικά γυαλί χωρίς ΚΑΝΈΝΑ πρόβλημα.

Όλα έχουν πρόβλημα με την απόκριση είτε με θηκη είτε χωρίς.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς θήκη spigen rugged armor με το γυαλί από Κωτσοβολο (Celly) ; την θήκη δεν την βγάζω το ερώτημα είναι αν μπαίνει το γυαλί αυτό με την θήκη.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Την έχω βάλει φιλέ και σκέφτομαι να την βγάλω .. δεν κολλάει καλά στο κάτω μέρος..

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Την έχω βάλει φιλέ και σκέφτομαι να την βγάλω .. δεν κολλάει καλά στο κάτω μέρος..

Κατάλαβα, άρα δεν ταιριάζει. Ευχαριστώ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Όταν φοράμε θήκη στο κινητό επιρρεάζεται η ασύρματη φόρτιση;

 

Με τις περισσότερες θήκες δεν επηρεάζεται.

Πχ με Samsung leather cover, spigen Rugged Armor, spigen liquid crystal, ballistic urbanite, nillkin nature έχω δοκιμάσει προσωπικά και δεν επηρεάζεται.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξεχαστε οριστικα τα γυαλια. Απλα δεν κανουν για το κινητο μας. Μια καλη ζελατινουλα (εγω ειμαι με forcell full cover, πολυ καλη και φθηνη) και θηκες εναλλασω nilkin hard case ultra slim + original samsung leather cover. Αυτα κι εκλεισα με θηκες, προστασια οθονης...
Link to comment
Share on other sites

Ποιο powerbank μου προτεινετε για σωστη φορτιση του S7 οσον αφορα το ρευμα? Περι τα 5000mAh ελεγα για να ειναι φορητο.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο powerbank μου προτεινετε για σωστη φορτιση του S7 οσον αφορα το ρευμα? Περι τα 5000mAh ελεγα για να ειναι φορητο.

Παρε xiaomi 10.000

Link to comment
Share on other sites

Ποιο powerbank μου προτεινετε για σωστη φορτιση του S7 οσον αφορα το ρευμα? Περι τα 5000mAh ελεγα για να ειναι φορητο.

εγω ειμαι fan της xiaomi σε Power bank γενικα. εχω το 16000mah αλλα δεν ειναι και τοσο φορητο εκτος αν εχεις τσαντακι! παντws μου βγαζει 3φορες πληρη φορτηση και κατι ακομη :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε κάτι?

Θέλω να δω ποιες spigen θηκες έχει το public και σε τι τιμές, αλλά επειδή είμαι στην Κύπρο με παει κατευθείαν στο κυπριακο site.

Μπορεί να το κοιτάξει κάποιος και να με ενημερώσει?

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε κάτι?

Θέλω να δω ποιες spigen θηκες έχει το public και σε τι τιμές, αλλά επειδή είμαι στην Κύπρο με παει κατευθείαν στο κυπριακο site.

Μπορεί να το κοιτάξει κάποιος και να με ενημερώσει?

Θενκς

 

Στο site public.gr για το s7 edge δεν δείχνει να έχει καμία spigen θήκη.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Στο site public.gr για το s7 edge δεν δείχνει να έχει καμία spigen θήκη.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση φιλε.

Παντως στα φυσικά μαγαζιά τους θυμάμαι ειχαν πέρυσι για το s6.

Οκ τότε οταν ανεβω θα το δω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε απο το τραπέζι και έσκασε με τη κάτω δεξια γωνία στο πλακακι αλλά ευτυχώς η caseology το έσωσε. Ίσως ήμουν τυχερός.

Επειδή τελευταία με ψήνει πολύ η led view θα ήθελα να ρωτησω αν αφήνει γρατσουνιές στην οθόνη όπως λέγανε για τη αντίστοιχη στο s6 edge

Link to comment
Share on other sites

Παρε xiaomi 10.000

 

εγω ειμαι fan της xiaomi σε Power bank γενικα. εχω το 16000mah αλλα δεν ειναι και τοσο φορητο εκτος αν εχεις τσαντακι! παντws μου βγαζει 3φορες πληρη φορτηση και κατι ακομη :)

 

Ευχαριστω πολυ, για xiaomi 10000 ελεγα κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...