Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτελους μετα απο τοσους μηνες εκατσε ενα protector αψογα,χωρις ξεκολληματα- φουσκαλιτσες κτλ κτλ..Spigen Screen Protector Curved Crystal HD και σε συνδυασμο με αυτες τις θηκες : Case Rugged Armor- Case Ultra Hybrid ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!:):)

 

Ναι δώσω ένα 26ευρώ για ένα Screen και να μη το κολλήσω καλά και να πάει για πέταμα αμαρτία

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι δώσω ένα 26ευρώ για ένα Screen και να μη το κολλήσω καλά και να πάει για πέταμα αμαρτία

 

πάρε υγρής τοποθέτησης τότε, που δεν υπάρχει ενδεχόμενο λαθους.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά επιβαιβεώνω.

η ultimate shield έκατσε κουφέτο πάνω στην οθόνη, έβαλα και μια θήκη και δεν την πετάει έξω.

Αλλοίωση στα χρώματα ΔΕΝ υπάρχει καμία, εκτός σε κάτι χιλιοστά που λογικά μόλις στεγνώσει καλά στα επόμενα 24ωρα θα φύγουν, με βάση τις οδηγείες. στην υφή της ειναι πολυ προσεγμένη.

 

Σε πρώτη φάση δείχνει πολύ καλή!

Αν δω ότι στις επόμενες εβδομάδες παραμένει οκ στη θέση της, θα παραγγείλω και 2η να έχω καβάτζα.

http://www.ultimateshield.co.uk/samsung-galaxy-s7-edge-screen-protector/

 

Χαιρομαι φίλε που πηγαν όλα καλα. Να θυμάσαι οτι το πιο σημαντικο ειναι να την αφησεις να στεγνώσει παρα πολυ καλά. Για να σταθεροποιηθεί θέλει πανω απο μια μερα. Μετα όμως σε αποζημιώνει!

Bits and bytes of my life...
Link to comment
Share on other sites

Σε Vodafone σήμερα μου είπαν για ένα tempered για το edge στα 24 ευρώ που πιάνει λέει και τις 2 άκρες. Το έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπωσεις?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το εχει η vodafone? Αν ναι μπορεις να το παρεις κ.να το βαλεις..κ αν σηκωθει να πας να τους το τριψεις στα μουτρα..

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Σε Vodafone σήμερα μου είπαν για ένα tempered για το edge στα 24 ευρώ που πιάνει λέει και τις 2 άκρες. Το έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπωσεις?

 

φίλε όλα τα γυαλιά τα ίδια είναι, πιάνουν στις άκρες περιμετρικά και αν τα πιέσεις σπάνε. αν βάλεις θήκη ξεκολάνε. γενικά έχουμε δει τόσες ώρες στο YT και εχουμε πετάξει τόσα λεφτά που αμφιβάλω αν ξέρει κάτι παραπάνω ο υπάλληλος, αυτός να πουλήσει θέλει.

 

Πες του να το δοκιμάσετε επιτόπου, να βάλετε και τη θήκη σου, και αν κρατήσει το αγοράζεις. αλλιως το δίνεις πίσω. αμφιβάλω αν θα δεχτεί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παρέλαβα και εγώ την θήκη της Spigen Neo Hybrid Crystal. Πολύ καλή και αγκαλιάζει ωραία το κινητό. Με βόλεψε κατευθείαν. (αν και έχω παραγγείλει και κάτι Nilkin Nature :p). Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του socratis_g.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Μακριά από αυτό το μαγαζί παιδιά.

Αγόρασα tempered glass και όταν άνοιξα την συσκευασία ήταν πιο μεμβράνη από μεμβράνη.

Πήρα τηλέφωνο εκραξα, την έστειλα πίσω και μου επέστρεψε τα χρήματα.

Δεν υπάρχει tempered glass για το edge ας μην ψάχνουμε άδικα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παρέλαβα και εγώ την θήκη της Spigen Neo Hybrid Crystal. Πολύ καλή και αγκαλιάζει ωραία το κινητό. Με βόλεψε κατευθείαν. (αν και έχω παραγγείλει και κάτι Nilkin Nature :p). Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του socratis_g.

Τη πουλάς τη νιλκιν;

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Link to comment
Share on other sites

φίλε όλα τα γυαλιά τα ίδια είναι, πιάνουν στις άκρες περιμετρικά και αν τα πιέσεις σπάνε. αν βάλεις θήκη ξεκολάνε. γενικά έχουμε δει τόσες ώρες στο YT και εχουμε πετάξει τόσα λεφτά που αμφιβάλω αν ξέρει κάτι παραπάνω ο υπάλληλος, αυτός να πουλήσει θέλει.

 

Πες του να το δοκιμάσετε επιτόπου, να βάλετε και τη θήκη σου, και αν κρατήσει το αγοράζεις. αλλιως το δίνεις πίσω. αμφιβάλω αν θα δεχτεί.

Η υπάλληλος δεν ξέρει την τύφλα της! Επίσης κατά 99% το τζαμακι θα είναι για πέταμα! Για το 1% ρώτησα περισσότερο...μήπως το είχε δοκιμάσει κανεις.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν τις έχω ακόμα στα χέρια μου. :p Είπα έχω παραγγείλει. ;)

Ναι το ξέρω απλά απο Πειραιώς έχουν πιάσει το όριο συναλλαγών,οπότε μέχρι να παραγγείλω Αύγουστο και μα έρθει ,θα έχει έρθει η δική σου :D :D

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Link to comment
Share on other sites

Neo Hybrid Crystal η Rugged Armor για μεγαλυτερη προστασια;

Ίδια προστασία έχουν πάνω κατω απλα αν έχεις το μαυρο η Rugged armor ταιριάζει απίστευτα.

Εγω δεν την αλλαζω απο τις καλύτερες θηκες που πηρα και δοκιμαζω σε καθε συσκευή καμια 20αρια.

Link to comment
Share on other sites

Ίδια προστασία έχουν πάνω κατω απλα αν έχεις το μαυρο η Rugged armor ταιριάζει απίστευτα.

Εγω δεν την αλλαζω απο τις καλύτερες θηκες που πηρα και δοκιμαζω σε καθε συσκευή καμια 20αρια.

 

Το μαυρο εχω.. Και εμενα αυτη με εψηνε πιο πολυ. Δεν εχεις θεματα με το πιασιμο του πλαινου ε;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο εχω.. Και εμενα αυτη με εψηνε πιο πολυ. Δεν εχεις θεματα με το πιασιμο του πλαινου ε;

Εγω τουλάχιστον κανένα θέμα. Είναι μακραν η αγαπημένη μου θηκη.

Α και ψαξτην απο εξω γιατι βλέπω κατι 25 ευρώ και λεω που παμε.

7 λίρες είναι στο αμαζον.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τουλάχιστον κανένα θέμα. Είναι μακραν η αγαπημένη μου θηκη.

Α και ψαξτην απο εξω γιατι βλέπω κατι 25 ευρώ και λεω που παμε.

7 λίρες είναι στο αμαζον.

 

Και για μένα από τις καλύτερες θήκες η Rugged Armor.

Σε μαύρο τηλέφωνο κυρίως είναι υπέροχη.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγω τουλάχιστον κανένα θέμα. Είναι μακραν η αγαπημένη μου θηκη.

Α και ψαξτην απο εξω γιατι βλέπω κατι 25 ευρώ και λεω που παμε.

7 λίρες είναι στο αμαζον.

 

I know. Απο εκει ελεγα. 14e βγαίνει... Εφυγα για παραγγελια

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ,νέος κάτοχος ενός s7 edge εδώ και 2 ημέρες ( πριν ειχα note 4 ) και αναμένω από Δευτέρα το GEAR VR. Το έχει κάποιος να μου πει 1-2 πράγματα? Τι παιχνίδια μπορούμε να κατεβάσουμε κτλ... επίσης λίγο που είδα στο YouTube λένε για ενα τηλεχιριστηριο "moga" ότι είναι συμβατό κτλ. Υπάρχει εδώ στην Ελλάδα? Ξέρει κάποιος? ή εάν έχει χρησιμοποιήσει κάποιο άλλο συμβατο που να είναι ευχαριστημένος??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ,νέος κάτοχος ενός s7 edge εδώ και 2 ημέρες ( πριν ειχα note 4 ) και αναμένω από Δευτέρα το GEAR VR. Το έχει κάποιος να μου πει 1-2 πράγματα? Τι παιχνίδια μπορούμε να κατεβάσουμε κτλ... επίσης λίγο που είδα στο YouTube λένε για ενα τηλεχιριστηριο "moga" ότι είναι συμβατό κτλ. Υπάρχει εδώ στην Ελλάδα? Ξέρει κάποιος? ή εάν έχει χρησιμοποιήσει κάποιο άλλο συμβατο που να είναι ευχαριστημένος??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω το χειριστήριο της Xiaomi το οποίο είναι φοβερό. Σου δίνει την αίσθηση ότι κρατάς χειριστήριο κάποιας κονσόλας. Το vr έχει δικό του store στο οποίο έχει αρκετά παιχνίδια τα οποία είναι επί πληρωμή και δεν έχουν όλα demo. Καλύτερα να ψάξεις στο YouTube για παιχνίδια. Φοβερή εφαρμογή είναι Groove music! Θα με θυμηθείς!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το χειριστήριο της Xiaomi το οποίο είναι φοβερό. Σου δίνει την αίσθηση ότι κρατάς χειριστήριο κάποιας κονσόλας. Το vr έχει δικό του store στο οποίο έχει αρκετά παιχνίδια τα οποία είναι επί πληρωμή και δεν έχουν όλα demo. Καλύτερα να ψάξεις στο YouTube για παιχνίδια. Φοβερή εφαρμογή είναι Groove music! Θα με θυμηθείς!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραία το σημειώνω. Έχεις μήπως κανένα link απο ελλαδα για την αγορά του. Από την στιγμή που είναι συμβατό και δεν έχει θέματα δεν θα μπω στην διαδικασία να ψάχνω. Αν και από ότι είδα στο σκρουτζ έχει αρκετά πληκτρολόγια που λένε ότι είναι για android αλλά δεν ξέρω εάν θα είναι συμβατά για το VR.

Thanks..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-samsung-galaxy-s7-edge-and-membrani-othonis-puro-slim-03-cover-diafanes/prod8010882pp/

έχει αγοράσει κανείς αυτή τη θήκη από τα public?

ξέρουμε αν η μεμβράνη καλύπτει τα πλαινά?

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://s12.postimg.org/xba647xll/Picture_33.jpg' alt='Picture_33.jpg'>

Εμένα ερχεται αυριο η θηκη.Λιγο ακριβη αλλα ενα τετοιο smartphone πρεπει να φοραει τα καλα του.

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-samsung-galaxy-s7-edge-samsung-led-cover-hryso/prod7970663pp/

Οι led covers πως λειτουργούν ακριβώς, υπάρχει ειδική ρύθμιση στο κινητό?

Γιατί είχε μια γνωστή μου για το HTC Οne αλλά δεν είδα να φαίνεται η ώρα

Στη συγκεκριμένη φαίνεται αν έχω led notification?

Edited by javatrak1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλήμερα έχετε να μου προτείνεται θήκη σε 0.3 για το s7 γιατί κοίταξα πριν από λίγο την puro από public και δεν είχε καλές κριτικές ως προς την εφαρμογή....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλήμερα έχετε να μου προτείνεται θήκη σε 0.3 για το s7 γιατί κοίταξα πριν από λίγο την puro από public και δεν είχε καλές κριτικές ως προς την εφαρμογή....

http://www.spigen.com/products/galaxy-s7-case-rugged-armor-blackμακραν η καλυτερη θηκη που ειχα ποτε σε κινητο.παρτην και δε θα το μετανοιωσεις.υπαρχει στο 20ευρω σε παρα πολλα ελληνικα μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...