Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν ήρθε ακόμα.

Πιστεύω μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή θα το έχω.

Θα σας γράψω μόλις παραλάβω και το περάσω τις εντυπώσεις.

 

Naii!! Αν αξίζει πραγματικά θα το πάρω κ εγώ γτ η zagg δεν βλέπω να έχει σκοπό! Τώρα είμαι με το HD dry της Zagg τέλεια εφαρμογή δεν ξεκολλάει με τίποτα αλλά η αίσθηση της αφής είναι για τα πανηγύρια! Ίσως μου φαίνεται έτσι επειδή είναι η 1η φορά που έχω screen protector σε συσκευή, πάντα είχα tempered glass. Και επίσης λερώνει πολύ! Αι να δούμε!!

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Naii!! Αν αξίζει πραγματικά θα το πάρω κ εγώ γτ η zagg δεν βλέπω να έχει σκοπό! Τώρα είμαι με το HD dry της Zagg τέλεια εφαρμογή δεν ξεκολλάει με τίποτα αλλά η αίσθηση της αφής είναι για τα πανηγύρια! Ίσως μου φαίνεται έτσι επειδή είναι η 1η φορά που έχω screen protector σε συσκευή, πάντα είχα tempered glass. Και επίσης λερώνει πολύ! Αι να δούμε!!

 

Και εγώ έτσι, πάντα με tempered glass και στο edge με screen protector.

Κανένα δεν θα είναι τόσο καλό όσο ένα tempered.

Αρκεί και το tempered να έχει καλή εφαρμογή.

Αν είναι δηλαδή να έχω καλή υφή και άσχημη εμφάνιση, προτιμώ όμορφη εμφάνιση και όχι τόσο καλή υφή.

Θα δούμε σε μια βδομάδα περίπου αν είναι της προκοπής αυτό το tempered.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

ποια tempered θεωρούνται τα καλύτερα; ανεξάρτητα από την τιμή; Ποιο προτείνετε για το S7 Edge; Αν βάλω κάτι τέτοιο θα πρέπει να αλλάξω και θήκη; έχω της Spigen.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Την έχω από τότε που πήρα το κινητό κοντά στο μήνα δλδ. Δεν μου έχει κάνει καμία γρατσουνια παρόλο που την βγάζω συχνά...

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου, την πήρα κι εγώ μωρέ αλλά βλέποντας κάτι βίντεο στο youtube είδα ότι ψιλό τρίβεται αρκετά με το βάλε -βγάλε και με φόβισε.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου, την πήρα κι εγώ μωρέ αλλά βλέποντας κάτι βίντεο στο youtube είδα ότι ψιλό τρίβεται αρκετά με το βάλε -βγάλε και με φόβισε.
Κοίταξε στην αρχή θα σε ζορίσει λίγο στα βάλε-βγάλε, αλλά δεν πρόκειται να σου γρατσουνίσει το κινητό σε καμία περίπτωση, το δοκίμασα εγώ... ;)
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς σεσουάρ τελικά?

Αύριο τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα.

Αν είναι από σκόνη, όταν περνάς την καρτουλα που έχει το πακέτο, σε εκείνο το σημείο θα καταλάβεις ότι σκαλωνει.

Αν δεν καταλάβεις κάτι τέτοιο αύριο δεν θα υπάρχει φουσκαλα.

Ευτυχώς είχα παραγγείλει δύο. Η πρώτη πήγε άκλαυτη. Περιμένω τώρα τη δεύτερη, που φαίνεται να έχει κολλήσει καλά, να φύγουν καναδυό φουσκάλες και να δω αν θα φύγει με τη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς είχα παραγγείλει δύο. Η πρώτη πήγε άκλαυτη. Περιμένω τώρα τη δεύτερη, που φαίνεται να έχει κολλήσει καλά, να φύγουν καναδυό φουσκάλες και να δω αν θα φύγει με τη θήκη.

 

Με την πρώτη τι λάθος έγινε?

Δεν κόλλησε καθόλου?

Οι φουσκαλες θα φύγουν, τι θήκη χρησιμοποιείς?

Με nillkin nature και Rugged Armor δεν υπάρχει πρόβλημα.

Η nillkin εντάξει δεν ενοχλεί καθόλου, αλλά στην Rugged Armor το βάζω προσεκτικά γιατί φοβάμαι μην ξεκολλήσει.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δεν έφυγε η φουσκάλα. Την ξαναέβγαλα και την έπλυνα και την έκανα χάλια. Έχω την led, με την οποία πιστεύω ότι δεν θα έχω πρόβλημα αλλά και δύο της spigen που είναι λίγο σφικτές και τις φοβάμαι γι' αυτό δεν τις έχω βάλει πάνω ακόμα. Θα περιμένω μέχρι αύριο.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έφυγε η φουσκάλα. Την ξαναέβγαλα και την έπλυνα και την έκανα χάλια. Έχω την led, με την οποία πιστεύω ότι δεν θα έχω πρόβλημα αλλά και δύο της spigen που είναι λίγο σφικτές και τις φοβάμαι γι' αυτό δεν τις έχω βάλει πάνω ακόμα. Θα περιμένω μέχρι αύριο.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Ναι καλύτερα να περιμένεις μέχρι αύριο.

Από spigen έχω και την liquid crystal την οποία δεν την χρησιμοποιώ συχνά, νομίζω θα το ξεκολλουσε το Screen protector.

Εκεί που αγκαλιάζει το κινητό είναι κάπως ποιο απότομη και "κοφτερη".

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ας το ξαναπούμε λοιπόν για την ultimate..... μάλλον δεν ακούτε κ τον kountoura και βιάζεστε..... στην ultimate φεύγουν όλες μα ολες οι φουσκαλες αρκει να περιμένετε λίγο... μην πετάτε τέτοια τέλεια ζελατίνα κ μην την πλενετε ξανά κ ξανά μια φορά βαλτε την με σαπουνονερο απλο είναι όπως το βίντεο μην ψαρωνετε με τις φουσκαλες... φεύγουν όλες!!!!!υπομονή!! επίσης θα παρατηρήσετε οτι δεν κάνει κ δαχτυλιές σχεδόν καθόλου.... Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν είχα υπομονή... Ευτυχώς πήρα δύο. Το άγχος μου τώρα είναι να μην τη σηκώσει η θήκη γιατί πράγματι ειδικά οι spigen (έχω την liquid crystal και την rugged armor) είναι λίγο σφικτές.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν είχα υπομονή... Ευτυχώς πήρα δύο. Το άγχος μου τώρα είναι να μην τη σηκώσει η θήκη γιατί πράγματι ειδικά οι spigen (έχω την liquid crystal και την rugged armor) είναι λίγο σφικτές.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Δεν είχες υπομονή?

Και τώρα που βλέπω τι θήκες έχεις ήθελα να σου γράψω για σιγουριά να περιμένεις και λίγο παραπάνω.

Είτε περιμένεις είτε όχι όμως, να το βάλεις προσεκτικά στις συγκεκριμένες θήκες.

Εγώ πρώτη μέρα που έβαλα την ultimate πραγματικά ήθελα να την πετάξω στο λεπτό.

Τόσο χάλια από φουσκαλες.

Αυριο μεθαύριο θα ανεβάσω ξανά φωτογραφίες να δεις πως είναι το προϊόν που ήθελα να το πετάξω στο λεπτό.

Να ναι καλά ο scorpio που με έπεισε να περιμένω και είχε πολύ δίκιο.

Ο μόνος λόγος πλέον που θα την πετάξω θα είναι για να δοκιμάσω το tempered που θα έρθει από ebay.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ας το ξαναπούμε λοιπόν για την ultimate..... μάλλον δεν ακούτε κ τον kountoura και βιάζεστε..... στην ultimate φεύγουν όλες μα ολες οι φουσκαλες αρκει να περιμένετε λίγο... μην πετάτε τέτοια τέλεια ζελατίνα κ μην την πλενετε ξανά κ ξανά μια φορά βαλτε την με σαπουνονερο απλο είναι όπως το βίντεο μην ψαρωνετε με τις φουσκαλες... φεύγουν όλες!!!!!υπομονή!! επίσης θα παρατηρήσετε οτι δεν κάνει κ δαχτυλιές σχεδόν καθόλου....

 

Ακριβώς αυτό. Έχει διαφορετική λογική από τις στεγνής τοποθέτησης μεμβράνες. Θα σας παραξενέψει μόλις την εφαρμόσετε, αλλά μέσα σε 2 με 3 μέρες (το πολύ) θα έχουν φύγει όλες οι φουσκάλες! Επίσης, για τις άκρες δε χρειάζεται πιστολάκι. Απλά τοποθετείτε τη μεμβράνη στην επίπεδη επιφάνεια της οθόνης, αφήνετε τα πλαινά να στεγνώσουν για 15 λεπτά περίπου και μετά τα πατικώνετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα παρέλαβα από ebay ένα πακέτο με 5 μεμβρανες μαζί είναι για όλη την οθόνη περαστηκε τέλεια κόλλησε εύκολα παντού το μόνομα κακό έγραφε πάνω tpu και είναι αρκετά χοντρή από εδώ την πήρα http://www.ebay.co.uk/itm/370778595463
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα.

Επιτέλους βρήκα αξιόπιστη και φθηνή λύση - απο επώνυμη ασφάλεια - για το σπάσιμο της Οθόνης του κινητού μας.

Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο 6945959524 .... Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα.

Επιτέλους βρήκα αξιόπιστη και φθηνή λύση - απο επώνυμη ασφάλεια - για το σπάσιμο της Οθόνης του κινητού μας.

Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο 6945959524 .... Γιώργος

 

Γίνε λιγο πιο αναλυτικός αν θελεις μην αρχίζουμε να πεις μούμια τηλ στα τυφλα

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα.

Επιτέλους βρήκα αξιόπιστη και φθηνή λύση - απο επώνυμη ασφάλεια - για το σπάσιμο της Οθόνης του κινητού μας.

Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο 6945959524 .... Γιώργος

 

Φίλε Γιώργο σ ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. ....επιτέλους νιώθω πιο σίγουρος για το τηλέφωνο. ..!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα παρέλαβα από ebay ένα πακέτο με 5 μεμβρανες μαζί είναι για όλη την οθόνη περαστηκε τέλεια κόλλησε εύκολα παντού το μόνομα κακό έγραφε πάνω tpu και είναι αρκετά χοντρή από εδώ την πήρα http://www.ebay.co.uk/itm/370778595463

Μήπως έχει καμία ζελατινα που πρέπει να αφαιρέσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα.

Επιτέλους βρήκα αξιόπιστη και φθηνή λύση - απο επώνυμη ασφάλεια - για το σπάσιμο της Οθόνης του κινητού μας.

Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο 6945959524 .... Γιώργος

 

Εγώ πάλι θα ήθελα να μας διευκρινήσεις περισσότερες λεπτομέρειες μιας και είναι το πρώτο σου μήνυμα .

Η ασφάλεια είναι δικιά σου ,ή δουλεύεις στην συγκεκριμένη εταιρία ;

Θα ήταν πιο τίμιο να μας πεις δουλεύω εκεί έχω αυτό ,παρά βρήκα μια ασφάλεια πάρτε τηλ εκεί .......

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καμία ζελατινα που πρέπει να αφαιρέσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ειχε 2 τα εβγαλα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχετε δει; Το έχει δοκιμάσει κανεις;

Το βρήκα εδώ στην Αίγυπτο 10€

Ειναι curve και λένε ότι καλύπτει τις edge πλευρές.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160418/a089b8bac1d592c1f76e1d8aa729a33b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχετε δει; Το έχει δοκιμάσει κανεις;

Το βρήκα εδώ στην Αίγυπτο 10€

Ειναι curve και λένε ότι καλύπτει τις edge πλευρές.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160418/a089b8bac1d592c1f76e1d8aa729a33b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έχεις κανένα link να το παραγγείλουμε?

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανένα link να το παραγγείλουμε?

 

 

Δεν ξέρω σε μαγαζί το βρήκα. Πρέπει όμως να μάθουμε αν αξίζει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχετε δει; Το έχει δοκιμάσει κανεις;

Το βρήκα εδώ στην Αίγυπτο 10€

Ειναι curve και λένε ότι καλύπτει τις edge πλευρές.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160418/a089b8bac1d592c1f76e1d8aa729a33b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτό πρέπει να είναι.

Τετραπλη τιμή στην Ελλάδα.

http://plusmobi.net/thiki-theke-case-Θήκες-Samsung-Galaxy-S7-Edge/screen-protector-Γυαλί-προστασίας-Fullcover-JC-COMM-Tempered-Glass-για-Samsung-G935F-Galaxy-S3-Edge-DIAFANO-CLEAR-διαφανο

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι και το συγκεκριμενο site οπως παντα τα προιοντα του τα πουλαει τον κουκο αηδονι.:p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...