Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θυμάμαι καλά ο φορτιστής έχει εγγύηση 6 μήνες οπότε είσαι οριακά να τον αλλάξεις εντός εγγύησης

 

Πολύ σωστά, για κάνε ένα τηλέφωνο πρώτα, λογικά επειδή είσαι στο χρονικό όριο θα σε καλύψουν ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλα την screenknight και απλά είναι απίστευτη η αίσθηση και η προστασία, εννοείται πιάνει και τις edge πλευρές. Σε συνδυασμό με την clear view που έχω η προστασία τις συσκευής είναι ολοκληρωμένη.

Καλή φάση ✌ πόσο κόστισε;

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι δυσκολο να την βαλεις?

Μπορει να μπει και στο απλο s7 ακομα και αν εχεις βαλει την clear view case?

Link to comment
Share on other sites

εχει μια διαδικασια,απαιτει νερο,εχει βιντεακια πως να την τοποθετησεις,η θηκη δεν επηρεαζει καθολου την μεμβρανη.Η ποιοτητα και η κυλιση του δαχτυλου ειναι απιστευτη.
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ρε παιδια ειναι υγρης τοποθετησης...αλλα παλι θελει προσοχη διοτι μπορει να μην φυγουν καποια υπολοιπα απο το υγροσαπαουνο και να αφησει λεκεδες. επισης μια ακομη παρατηρηση ειναι οτι μετα απο λιγο χρονικο διαστημα η μεβρανη κανει σαν κατι ψιλομπιμπικια και ειναι ορατα σαν επιφανεια απο πορτοκαλι και σου χαλαει λιγο την διαθεση.....
Link to comment
Share on other sites

Νερο!!!!!

 

Απαιτει νερο η εγκατασταση της? Τι κουλο ειναι αυτο?

 

Έχει και το βίντεο παραπάνω άνοιξε το να το δεις ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποστ 5527 ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μπιμπίκια που λες τα κάνει γιατί δεν είναι ζελατίνα, είναι μεμβράνη. Παρ όλα αυτά είναι φοβερή η εφαρμογή και η αίσθηση.
Link to comment
Share on other sites

Όχι και τέλεια αίσθηση η screen knight ρε παιδιά .Η οθόνη γίνεται αντιολισθητική.σε κάθε χτύπημα-γρατζουνια γίνεται και ένα σπυράκι (σαν νερά). είναι τόσο αντιολισθητικη που αν το γυρίσεις το κινητό με την οθόνη σε επιφάνεια σχετικά λεία ούτε καν γλιστράει!αλλά η τοποθέτηση είναι αστεία εύκολη ,λάθη δεν γίνονται τόσο εύκολα ,κοστίζει 4-5€ και από ιμπει κάνει 3-5 μέρες .

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά μπορείτε να πάρετε την γνήσια την samsung και να την περάσετε και αυτήν με νερό και σαπούνι για ευκολία. Είναι καλύτερη της screen knight.
Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά μπορείτε να πάρετε την γνήσια την samsung και να την περάσετε και αυτήν με νερό και σαπούνι για ευκολία. Είναι καλύτερη της screen knight.

 

Ποτε κυκλοφορησε η γνησια; ειναι για το s7 g930f η μονον για το edge?

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα επιτελους tempered glass !!!!!!!!!!!

 

https://gadgetspo.com/collections/others/products/3d-curved-tempered-glass-protector-for-samsung-galaxy

 

Ισιο ειναι με μαυρο περιγραμα που και δεν φαινεται καθολου οτι δεν ειναι με κλιση στα πλαγια. Τλεια αφη, πατας το ιδιο σε ολη την επιφανεια, πεντακαθαρο, δεν την πετα με διαφανες σιλικονι που φοραω, εχει αποσταση ελαχιστη απο τις ακρες, εχω δκιμασει svreenknight αλλα και απο media markt, καμια σχεση, με τα νερα της ζελατινας παιδια, απλα τελεια ! Τελος, αγοραστε το. S7 Flat εχω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για μενα η καλυτερη ειναι η spigen που κανει τα αυτακια στα πλαγια. Οκ ζελατινα αλλα εξαιρετικης ποιοτητας, δεν φαινεται καθοου και καθεται τελεια.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ρε παιδια ειναι υγρης τοποθετησης...αλλα παλι θελει προσοχη διοτι μπορει να μην φυγουν καποια υπολοιπα απο το υγροσαπαουνο και να αφησει λεκεδες. επισης μια ακομη παρατηρηση ειναι οτι μετα απο λιγο χρονικο διαστημα η μεβρανη κανει σαν κατι ψιλομπιμπικια και ειναι ορατα σαν επιφανεια απο πορτοκαλι και σου χαλαει λιγο την διαθεση.....

Αν ειναι να προκαλει και "προβλημα" εστω αισθητικο μετα απο λιγο καιρο και αν παλι θελει και υγρο για να τοποθετηθεί για ποιο λογο να την προτιμήσει καποιος σε σχεση με αλλες ποιο ασφαλες μεθοδους?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα μου αρεσει η αισθηση.Οχι δεν χρειαζεται εκ νεου αλλο νερο,μια φορα το κανεις και τελος.
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα επιτελους tempered glass !!!!!!!!!!!

 

https://gadgetspo.com/collections/others/products/3d-curved-tempered-glass-protector-for-samsung-galaxy

 

Ισιο ειναι με μαυρο περιγραμα που και δεν φαινεται καθολου οτι δεν ειναι με κλιση στα πλαγια. Τλεια αφη, πατας το ιδιο σε ολη την επιφανεια, πεντακαθαρο, δεν την πετα με διαφανες σιλικονι που φοραω, εχει αποσταση ελαχιστη απο τις ακρες, εχω δκιμασει svreenknight αλλα και απο media markt, καμια σχεση, με τα νερα της ζελατινας παιδια, απλα τελεια ! Τελος, αγοραστε το. S7 Flat εχω.

Να υποθέσω δεν είχες θέμα με τελωνείο κλπ.

Επίσης σε S7 απλό έβαλες, όχι edge?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλη τιμη για τα ακουστικα του S8 πιστευω.

Εγω τα παρηγγειλα παντως.

 

http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-ig955-tuned-by-akg-black-bulk-p-TEL.040471

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω δεν είχες θέμα με τελωνείο κλπ.

Επίσης σε S7 απλό έβαλες, όχι edge?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το παρήγγειλα και εγώ για S7 edge, τώρα θα δείξει.. Το θέμα ένα ποτέ θα έρθει..
Αρκετα καλη τιμη για τα ακουστικα του S8 πιστευω.

Εγω τα παρηγγειλα παντως.

 

http://www.e-shop.gr/samsung-stereo-headset-eo-ig955-tuned-by-akg-black-bulk-p-TEL.040471

Έβαλα κ εγω μια παραγγελία, tnx για το tip. Τα δικά μου μετά από το 5ο πλύσιμο στο πλυντήριο, παρέδωσε το μικρόφωνο
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ για S7 edge, τώρα θα δείξει.. Το θέμα ένα ποτέ θα έρθει.. Έβαλα κ εγω μια παραγγελία, tnx για το tip. Τα δικά μου μετά από το 5ο πλύσιμο στο πλυντήριο, παρέδωσε το μικρόφωνο

 

Είναι στο 3ο πλύσιμο τα ακουστικά του G4 που χρησιμοποιώ.

Ακόμα αντέχουν... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα να ζητησω συγνωμη που παραθετω σε αυτο το τοπικ ερωτησεις που εκανα σε αλλο τοπικ του φορουμ απλα το κανω γιατι αφορα και τα αξεσουας του galaxy s7.

Αφελης ερωτηση:

Υπαρχει κατι σαν την γρηγορη φορτιση που εχουμε στη φορτιση με καλωδιο και στην ασυρματη φορτιση?

 

 

Ξερω οτι λογικα η απαντηση θα ειναι οχι απλα ειπα να ρωτησω γιατι ποτε δεν ξερεις.

Της samsung οι ασυρματοι υποστηριζουν κ fast charge

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μονο της samsung?

 

Δηλαδη αν παρω καποια αλλη ασυρματη φορτιση θα εχωκαι ρηγορη φορτιση?

 

Το εχεις δοκιμασει?

 

Εχετε να προτεινετε καποιο φτηνο samsung quick charge station? ή κανουν οποιοδηποτε samsung wireless charging και να παρεις π.χ. κανει και αυτο?

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει γρήγορη ασύρματη. Συνήθως οι ασύρματοι βάσεις φόρτισης της samsung δεν έχουν στην συσκευασία τον φορτιστή. Οπότε πρέπει να αγοράσεις ή να βάλεις αυτόν που έχεις από το τηλέφωνο σου. Και τέλος δεν είναι όλοι οι φορτιστές quick charge.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...