Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια παραγγειλα 2 τετοιες https://www.aliexpress.com/item/100-Brand-New-Shockproof-360-TPU-Silicone-Protective-Clear-Case-Cover-FOR-Samsung-Galaxy-S6-S7/32745915585.html?trace=msiteDetail2pcDetail Μία διαφανές και μία γκρι.ειναι παμφθηνες και δεν εχω να χασω και τιποτα...Αγκαλιαζει ολη τη συσκευη χωρις μεμβρανη κτλ. Θα δειξει βεβαια...

Αν αντέξεις με αυτό το πράγμα για πάνω από μισή ώρα θα είσαι ήρωας.Εκτος του ότι είναι άσχημο,πιστεύω θα δίνει και χάλια αίσθηση στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ φοράω θήκη rugged armor της spigen. Φαίνεται πολύ ποιοτική. Έχω παραγγείλει μια μεμβράνη για 1η δοκιμή την screen knight που έχουν φορέσει αρκετοί εδώ μέσα. Προσπαθώ μπας και βρώ το τέλειο τζαμάκι.Πληροφοριακα της ultimate shield είχα αγοράσει για το προηγούμενο κινητό που είχα. Ποιοτικό και παχύ τζαμί. Όμως έχει κόλλα μόνο γύρω γύρω με αποτέλεσμα στο κέντρο επί φωτός να κάνει rainbow effect .Αυτο δημιουργείτε απο το κενό ανάμεσα στο tempered glass και την οθόνη .Αρα κατά την γνώμη μου είναι μάπα. Αυτή που λες η ακριβή είναι τέλεια απ όλες της απόψεις;εφαρμογή,να είναι τζαμί και να εχει κόλλα παντού

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω θήκη rugged armor της spigen. Φαίνεται πολύ ποιοτική. Έχω παραγγείλει μια μεμβράνη για 1η δοκιμή την screen knight που έχουν φορέσει αρκετοί εδώ μέσα. Προσπαθώ μπας και βρώ το τέλειο τζαμάκι.Πληροφοριακα της ultimate shield είχα αγοράσει για το προηγούμενο κινητό που είχα. Ποιοτικό και παχύ τζαμί. Όμως έχει κόλλα μόνο γύρω γύρω με αποτέλεσμα στο κέντρο επί φωτός να κάνει rainbow effect .Αυτο δημιουργείτε απο το κενό ανάμεσα στο tempered glass και την οθόνη .Αρα κατά την γνώμη μου είναι μάπα. Αυτή που λες η ακριβή είναι τέλεια απ όλες της απόψεις;εφαρμογή,να είναι τζαμί και να εχει κόλλα παντού

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

κανενα τζαμι για edge κινητα δεν εχει κολλα παντου

ουτε με τα τζαμακια της gpel ειχα rainbow effect , ουτε με αυτο που εβαλα τωρα της ultimate shield

το τζαμακι της ultimate shield μου φαινετε οτι ειναι πιο λεπτο απο της gpel

Link to comment
Share on other sites

τα curved τζαμια ολα μα ολα απο το ποιο φτηνο μεχρι το ποιο ακριβο κανενα δεν εχει κολλα παντου μονο πανω και κατω οποτε ειναι θεμα χρονου η να ξεκολλησουν η να μην κανουν καλη επαφη με την οθονη σε καποιο σημειο με ολα τα επακολουθα προβληματα
Link to comment
Share on other sites

τα curved τζαμια ολα μα ολα απο το ποιο φτηνο μεχρι το ποιο ακριβο κανενα δεν εχει κολλα παντου μονο πανω και κατω οποτε ειναι θεμα χρονου η να ξεκολλησουν η να μην κανουν καλη επαφη με την οθονη σε καποιο σημειο με ολα τα επακολουθα προβληματα

Το το είχα επάνω κοντά τους 3μηνες αν όχι παραπάνω, ήταν όπως την πρώτη μέρα δεν είχα θέμα στην αφή

 

Τζαμακια όπως της otterbox που δεν έχουν κόλλα στα πλαϊνά έχουν θέμα με την αφή γιατί σηκώνονται επειδή σιγά σιγά μπαίνει σκόνη από κάτω από τα πλαϊνά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παραγγειλα 2 τετοιες https://www.aliexpress.com/item/100-Brand-New-Shockproof-360-TPU-Silicone-Protective-Clear-Case-Cover-FOR-Samsung-Galaxy-S6-S7/32745915585.html?trace=msiteDetail2pcDetail Μία διαφανές και μία γκρι.ειναι παμφθηνες και δεν εχω να χασω και τιποτα...Αγκαλιαζει ολη τη συσκευη χωρις μεμβρανη κτλ. Θα δειξει βεβαια...

Τέτοια φοράω μέχρι να μου έρθει η παραγγελία θήκης και ζελατίνας .

Χάλια μαύρα είναι. Δεν έχει καλό touch. Βασικά στα πλάγια πρέπει να ζορίζεις για να πιάσει. Γρατσουνίζεται πανεύκολα σε φάση μέσα σε 2 βδομάδες που την φοράω να είναι θολή σε κάποια σημεία. Ασχημαίνει το τηλ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Το το είχα επάνω κοντά τους 3μηνες αν όχι παραπάνω, ήταν όπως την πρώτη μέρα δεν είχα θέμα στην αφή

 

Τζαμακια όπως της otterbox που δεν έχουν κόλλα στα πλαϊνά έχουν θέμα με την αφή γιατί σηκώνονται επειδή σιγά σιγά μπαίνει σκόνη από κάτω από τα πλαϊνά

ποιο τζαμι ειχες που ειχε κολλα στα πλαινα;
Link to comment
Share on other sites

Εγω ξαναπηρα την μεμβρανη samsung!δεν γινοταν αλλιως.τουλαχιστον να κραταει κανα 2 διμηνο καλα θα ειναι!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ποιο τζαμι ειχες που ειχε κολλα στα πλαινα;

 

Και της gpel, και αυτό που έβαλα τώρα της ultimate shield κάτω από το μαύρο χρώμα στα πλαϊνά έχουν κόλλα

 

Ακόμα και το πρώτο που είχα πάρει από κοτσοβολο (celly) που ήταν διάφανο είχε μια λεπτή γραμμή κολλάς περιμετρικά

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια φοράω μέχρι να μου έρθει η παραγγελία θήκης και ζελατίνας .

Χάλια μαύρα είναι. Δεν έχει καλό touch. Βασικά στα πλάγια πρέπει να ζορίζεις για να πιάσει. Γρατσουνίζεται πανεύκολα σε φάση μέσα σε 2 βδομάδες που την φοράω να είναι θολή σε κάποια σημεία. Ασχημαίνει το τηλ πολύ

Καταλαβα...μουφα ειναι.Δε βαριεσαι 3-4 ευρω πεταμενα...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

θα παω media να βαλω μια ζελατινα απο αυτες που βαζουν με το μηχανημα και ειναι λενε στρατιωτικου τυπου για να δουμε
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την είχα σε συνδυασμό με nillkin nature ήταν άψογη ούτε σηκωνόταν ούτε τίποτα! Στα συν το ότι όποτε θες πας και την αλλάζεις με καινούρια
Link to comment
Share on other sites

θα παω media να βαλω μια ζελατινα απο αυτες που βαζουν με το μηχανημα και ειναι λενε στρατιωτικου τυπου για να δουμε

Έχεις λινκ;

 

(S7 edge & Tapatalk)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχεις λινκ;

 

(S7 edge & Tapatalk)

δε νομιζω να εχει λινκ γιατι ειναι καινουργιο φαση ειχε μπαινει η μεμβρανη στο μηχανημα και την ρυθμιζεις για οποιο κινητο θελεις και στην κοβει στην περναν και σου δινουν εγγυηση 3 μηνες
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να εχει λινκ γιατι ειναι καινουργιο φαση ειχε μπαινει η μεμβρανη στο μηχανημα και την ρυθμιζεις για οποιο κινητο θελεις και στην κοβει στην περναν και σου δινουν εγγυηση 3 μηνες

 

Ελπίζω να μην κάνει καμιά γρατζουνιά στα μπέζελ βάζοντας το στο μηχάνημα.:p

Πώς λέγεται; Εννοώ πώς πας και το ζητάς; Τιμούλα ξέρεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινει το κινητο στο μηχανημα αλλα η ζελατινα μονο και κοβεται στα μετρα του κινητου εχει 14,99 πολυ καλυτερη ποιοτητα απο του εμποριου και εγγυηση για γρατζουνιες η αν βγει για 3 μηνες υγρης τοποθετησης
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην κάνει καμιά γρατζουνιά στα μπέζελ βάζοντας το στο μηχάνημα.:p

Πώς λέγεται; Εννοώ πώς πας και το ζητάς; Τιμούλα ξέρεις;

 

Έβαλα μια τέτοια στο media markt Αγίας Παρασκευής. Εδώ και ένα μήνα σχεδόν,Νανοτεχνολογιας με 18 ευρώ. Ως τώρα όλα άριστα. Στην βάζει ακριβώς ο τύπος. S7 flat

Link to comment
Share on other sites

εσυ τι εβαλες μεμβρανη αυτη που μπαινει στο μηχανημα η αυτο το υγρο νανοτεχνολογιας;ειναι διαφορετικα πραγματα
Link to comment
Share on other sites

εσυ τι εβαλες μεμβρανη αυτη που μπαινει στο μηχανημα η αυτο το υγρο νανοτεχνολογιας;ειναι διαφορετικα πραγματα

 

Την μεμβράνη που μπαίνει στο μηχάνημα αλλά είναι Νανοτεχνολογιας μου είπε. Δλδ σε τυχόν γρατζουνιές οι γρατζουνιές φεύγουν. Προσωπικά ως τώρα είμαι ευχαριστημένος με την μεμβράνη.

Link to comment
Share on other sites

οταν την εβαλες ειχε καμια φουσκαλα;γιατι σε εμενα εχει βεβαια μου ειπε σε καμια μερα θα φυγουν αν δεν φυγουν θα παω να την αλλαξουν δεν ξερω τι ισχυει φευγουν η αυριο θα τρεχω παλι?
Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό είναι που μπαίνει και στο edge γιατί για το απλό s7 δεν νομίζω ότι υπάρχουν προβλήματα και σαυτές του εμπορίου.

Άρα ουσιαστικά μπαίνει στο μηχάνημα για να βγει ακριβώς το μέγεθος της και στην τοποθετεί κάποιος από το μαγαζί; Και την βάζει αλφάδι; Χωρίς σκόνες από κάτω;

Περίεργο πάντως που ενώ μιλάτε για το ίδιο πράγμα αν κατάλαβα καλά, έχει απόκλιση η τιμή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν την εβαλες ειχε καμια φουσκαλα;γιατι σε εμενα εχει βεβαια μου ειπε σε καμια μερα θα φυγουν αν δεν φυγουν θα παω να την αλλαξουν δεν ξερω τι ισχυει φευγουν η αυριο θα τρεχω παλι?

 

Εμένα καμία φουσκαλα. Ο τύπος την τοποθέτησε τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

θα δειξει σε μια ημερα παντως σαν ποιοτητα φαινεται καλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το σημαντικό είναι που μπαίνει και στο edge γιατί για το απλό s7 δεν νομίζω ότι υπάρχουν προβλήματα και σαυτές του εμπορίου.

Άρα ουσιαστικά μπαίνει στο μηχάνημα για να βγει ακριβώς το μέγεθος της και στην τοποθετεί κάποιος από το μαγαζί; Και την βάζει αλφάδι; Χωρίς σκόνες από κάτω;

Περίεργο πάντως που ενώ μιλάτε για το ίδιο πράγμα αν κατάλαβα καλά, έχει απόκλιση η τιμή

αλφαδι μπαινει και δεν στην βαζει ο οοιοσδηποτε απο το μαγαζι ,εγω περιμενα να ερθει ο συγκεκριμενος υπαλληλος που τις περναει γιατι οι αλλοι δεν αναλαμβαναν λογω κυρτης οθονης,η τιμη οταν την εβαλε ο φιλος μπορει να ηταν τοσο τωρα εχει 14,99 ,αν μπει πχ σκονη και κανει καμια φουσκαλα που δεν φευγει πας και σε βαζει αλλη λογω εγγυησης
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεμβρανη κλασσική;το touch πιάνει κανονικα;φαινεται οτι εχει το κινητο screen protector. Εχω spigen ruged armor. Μηπως την πεταξει;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κανονικα ολα δουλευουν κομπλε απλα ειναι λιγο ποιο χοντρη απο του εμποριου αλλα πανω στο κινητο ουτε φαινεται και εγω σπιγκεν εχω την νοεχυβρικ και το εβαλα το κινητο αμεσως χωρις θεμα βεβαια δεν ξερω αν θα αντεξει και ποσο αλλα απο την στιγμη που εχει 3 μηνες εγγυηση νομιζω δεν τιθεται θεμα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...