Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι έχετε πάθει όλοι με την μπαταρία, έλεος... Μιζεριάζετε... Απολαύστε το κινητό σας, και όταν το βαρεθείτε, πάρτε άλλο...

Α, πάρτε ένα Gear VR. Το αγόρασα 37 ευρώ από Κωτσόβολο, και είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς σήμερα παρουσιάστηκε πρόβλημα στην οθόνη του κινητού.

Επειδή έχει εγγύηση και είμαι επαρχία, μπορείτε να μου προτείνεται επισκευαστικό κέντρο για να το στείλω? Αθήνα ή θεσσαλονικη δεν έχει διαφορά

Edited by mike299
Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε πάθει όλοι με την μπαταρία, έλεος... Μιζεριάζετε... Απολαύστε το κινητό σας, και όταν το βαρεθείτε, πάρτε άλλο...

Α, πάρτε ένα Gear VR. Το αγόρασα 37 ευρώ από Κωτσόβολο, και είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!

 

Με το Gear VR βλεπεις ολες τις ταινιες που εχεις στο κινητο? Η πρεπει να ειναι καποιας συγκεκριμενης μορφης?

Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε πάθει όλοι με την μπαταρία, έλεος... Μιζεριάζετε... Απολαύστε το κινητό σας, και όταν το βαρεθείτε, πάρτε άλλο...

Α, πάρτε ένα Gear VR. Το αγόρασα 37 ευρώ από Κωτσόβολο, και είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!

Πολύ large τύπος στείλε μας τα χρήματα να πάρουμε άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ large τύπος στείλε μας τα χρήματα να πάρουμε άλλο κινητό.

 

Όχι large! Απλά δεν βαριέμαι εύκολα!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με το Gear VR βλεπεις ολες τις ταινιες που εχεις στο κινητο? Η πρεπει να ειναι καποιας συγκεκριμενης μορφης?

 

Τις βλέπεις όλες. Αν είναι και 3D ή VR, ακόμα καλύτερα. Υπάρχουν οι συνδιασμοί: 180, 180 3D, 360, 360 3D, 3D.

Αλλά το βασικό είναι το Store που έχει άπειρα δωρεάν και απίστευτα εντυπωσιακά πράγματα.

ΦΟΒΕΡΟ!

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Διαχείριση συσκευής - Μπαταρία και πας στις 3 τελείες πάνω δεξιά στις Συνθετες Ρυθμίσεις και απενεργοποιεις την γρήγορη ενσυρματη φόρτιση.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτα και με αυτά το βρήκα παιδιά! Σας ευχαριστώ!

Λοιπον, πηρα το S7 σημερα. Γρηγορο, ομορφο και εντυπωσιακό. Καταναλώνει ομως λιγη μπαταριουλα, σε σχεση με το S5 Neo που είχα. Τί πιστεύετε? Θα στρωσει μετά από λιγες φορτίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα και με αυτά το βρήκα παιδιά! Σας ευχαριστώ!

Λοιπον, πηρα το S7 σημερα. Γρηγορο, ομορφο και εντυπωσιακό. Καταναλώνει ομως λιγη μπαταριουλα, σε σχεση με το S5 Neo που είχα. Τί πιστεύετε? Θα στρωσει μετά από λιγες φορτίσεις?

Ναι θέλει μερικές φορτίσεις να στρώσει η μπαταρία και να δείξει.πρωτη μέρα που το έχεις σίγουρα σκάλισμα ρυθμίσεις σεταρισμα του κινητού δε μπορείς να κρίνεις

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω το S7 ενα χρονο και κατι ψιλα. Το ιδιο και ο αδερφος μου. Παρατηρω οτι στη τελευταια version του Google Maps που εχει βαρυνει σε αρκετα σημεια, η συσκευη μου εχει αισθητα μεγαλυτερη καθυστερηση και lag οταν πατας ενα pin πχ στο χαρτη και μετα πατας να δεις φωτογραφιες. Μιλαμε για ενοχλητικοτατη καθυστερηση. Εκανα reset το κινητο, παλι τα ιδια. Οκ βαρυνε η εφαρμογη. Αλλα γιατι διαφορετικη συσκευη ειναι αισθητα καλυτερη στη χρηση σε τετοια βαρια apps? Το ιδιο συμβαινει και στο google photos οπου το double tap to zoom εχει λαγκ στη συσκευη μου ενω στου αδερφου μου οχι. Ιδιο battery health περιπου και cycles επισης φαινομενικα οι δυο συσκευες.

 

Μηπως τελικα εχω προβλημα φθορας στο hardware και τα τηλεφωνα χαλανε με το καιρο; Κανω εντονη χρηση αλλα προσεχω πολυ ηλιο υψηλες θερμοκρασιες το καλοκαιρι κτλ. Εχει κανεις ιδεα τι παιζει; διοτι οι χαρτες της Google σχεδον δεν χρησιμοποιουνται ετσι.. Εκανα geekbench και στα δυο κινητα και απλως βγαινει στου αδερφου μου λιγο πιο πανω το multiscore (5500->5800). Σε memory write/read benchmarks δεν ειδα διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μήπως πρέπει να πληρώνουμε για τα κινητά κάθε χρονιά και ένα νέο, και μιας και δεν χαλάνε από μόνα τους αυτά που έχουμε τα "χαλάνε" οι εταιρίες με διαφορά update για να....

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, δυστυχως εχθες μου επεσε το κινητο και εσπασε η οθονη. Ποσο κοστιζει η αλλαγη ? εχετε να προτεινετε καποιο καταστημα? thanks
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω ενοχλητικο συσκευη τετοιας κατηγοριας που δεν εχει κλεισει καν 3ετια, να μη δουλευει αξιοπρεπως σε εφαρμογες που απαιτουν gpu acceleration και ειναι πιο βαριες οπως το maps. Οκ ισως η εκδοση φταιει η συγκεκριμενη, αλλα σε συσκευες κατωτερες λειτουργει αισθητα καλυτερα. Και με reset και με safe mode δοκιμασα... Εσας με τους χαρτες google στη τελευταια εκδοση, πως ειναι τα πραγματα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω ενοχλητικο συσκευη τετοιας κατηγοριας που δεν εχει κλεισει καν 3ετια, να μη δουλευει αξιοπρεπως σε εφαρμογες που απαιτουν gpu acceleration και ειναι πιο βαριες οπως το maps. Οκ ισως η εκδοση φταιει η συγκεκριμενη, αλλα σε συσκευες κατωτερες λειτουργει αισθητα καλυτερα. Και με reset και με safe mode δοκιμασα... Εσας με τους χαρτες google στη τελευταια εκδοση, πως ειναι τα πραγματα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ όλα καλά με το Google maps κανένα θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, δυστυχως εχθες μου επεσε το κινητο και εσπασε η οθονη. Ποσο κοστιζει η αλλαγη ? εχετε να προτεινετε καποιο καταστημα? thanks
επισημη τιμη, εκτος εγγυησης 168€ καπου. Σε αλλα σερβις, μη επισημα βρισκεις και με 100 νομιζω.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επισημη τιμη, εκτος εγγυησης 168€ καπου. Σε αλλα σερβις, μη επισημα βρισκεις και με 100 νομιζω.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειμαι εκτος εγγύησης. Εχετε να προτείνετε καποιο μη επισημο?(εστω και σε pm) thanks

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εχει τυχει και δε γνωριζω εγγυημενα που ειναι καλο κτλ δυστυχως. Ισως καποιος αλλος εδω γνωριζει.

Ειμαι εκτος εγγύησης. Εχετε να προτείνετε καποιο μη επισημο?(εστω και σε pm) thanks

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησα την εφαρμογή του Google και το Svoice και βλέπω διαφορά 2 μέρες τώρα. Μέχρι το 70% ήμουν με 4G και έπειτα με WiFi μέχρι το screenshot

af306771192495a4438d982e8b199b48.jpg90953f4da3aca83484fce5fa5d890876.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μηνιαία ενημέρωση ασφαλείας (Απρίλιος) σήμερα για το ιταλικό unbranded 2 εβδομάδες πριν φάμε... μπισκοτάκι, σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις

Καλό μήνα σε όλους!

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εγω με αγγλικη btu κανω ληψη 1251 mb update πιστευω ειναι το oreo
Oreo είναι

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...