Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.sammobile.com/apk/

Device Maintenance :)

Δεν θα επρεπε να εχει γινει ενημερωση αυτόματα στη τελευταια της εκδοση? Πρεπει εμεις να την κατεβάζουμε ? Την κατεβασα παντως , εκανα αποσυμπιεση στον υπολογιστη και βλεπω ότι υπαρχουν πολλα αρχεια μεσα. Πως την εγκαθιστω στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται αυτό; 85ec7fbdc79739771c52c05373bc0233.jpgdcdbdffe949af321b96c63e870dd04b7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

με 4G έχω χαμηλό download και υψηλό upload, ενώ την ίδια στιγμή αν επιλέξω 3G στρώνει το πράγμα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με 4G έχω χαμηλό download και υψηλό upload, ενώ την ίδια στιγμή αν επιλέξω 3G στρώνει το πράγμα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θέμα δικτύου είναι. Wind έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα επρεπε να εχει γινει ενημερωση αυτόματα στη τελευταια της εκδοση? Πρεπει εμεις να την κατεβάζουμε ? Την κατεβασα παντως , εκανα αποσυμπιεση στον υπολογιστη και βλεπω ότι υπαρχουν πολλα αρχεια μεσα. Πως την εγκαθιστω στο κινητο?

 

το apk Device Maintenance κατεβαζεις το περνάς στο τηλ. και κάνεις την εγκατάσταση :)

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνει κάποιος print screen τι βελτιώσεις δίνει

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ducatista88
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα στο αυτόματο και δεν τσέκαρα διαφορές κτλ..Το απόγευμα θα το σκαλίσω..Ελληνικο unbranded έχω..
Link to comment
Share on other sites

το apk Device Maintenance κατεβαζεις το περνάς στο τηλ. και κάνεις την εγκατάσταση :)

 

Όπως είναι συμπιεσμένος ο φάκελος? Δεν βρισκω το .apk που λες στα αποσυμπιεσμένα αρχεια.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα αναβαθμιση σημερα μετα απο χειροκινητο ελεγχο που εκανα.353mb το update.Εγραφε βελτιωσεις ασφαλειας και καποια bug....για χαμενες κλησεις δεν εγραφε κατι,οποτε υποθετω οτι παραμενει ως εχει το θεμα
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα αναβαθμιση σημερα μετα απο χειροκινητο ελεγχο που εκανα.353mb το update.Εγραφε βελτιωσεις ασφαλειας και καποια bug....για χαμενες κλησεις δεν εγραφε κατι,οποτε υποθετω οτι παραμενει ως εχει το θεμα

 

Εγω ήμουν απο τπυς πρωτους που ειχα θεμα με τις χαμενες κλησεις και εδω και 2 εβδομαδες περίπου γυρισα στην 7 και δεν ειχα καμια. Και δεν εκανα ουτε επαναφορα

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα αναβαθμιση σημερα μετα απο χειροκινητο ελεγχο που εκανα.353mb το update.Εγραφε βελτιωσεις ασφαλειας και καποια bug....για χαμενες κλησεις δεν εγραφε κατι,οποτε υποθετω οτι παραμενει ως εχει το θεμα

Δεν προκειται να αναφερθει ετσι. H Samsung δεν το παραδεχθηκε ποτε. Πιθανον να εφτιαξε με τα updates αλλα επισημα δεν θα αναφερθει.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και συμπληρώνω την εμπειρια μετάβασης μου από το εξαιρετικό πλην καμερας oneplus 3 σε S7.

Αφού βγήκε προβληματική η συσκευή (υπερθέρμανση και μπαταρια που κρατούσε ούτε 3 ώρες οθόνη - με απλή χρήση) και αλλάχτηκε με doa, μπορώ να πώ ότι το κινητό ναι είναι απίστευτο.

Καλά η κάμερα κλπ είναι γνωστό. Απλά τραβάω όπως και όποτε θελω τον μικρό.Απόλαυση.

Η μπαταρία είναι βράχος και η συσκευή πάγος, με 4g ολη μερα μεχρι απογευμα και ενώ στην ουσία εχω κανει μονο μια φορτιση, έχω κλείσει 24ωρο κ βλέπω 4 ωρες οθονη ευκολα και τρομερη διαχειριση σε αναμονη.Φανταζομαι και οταν στρώσει ποσο καλυτερα θα ειναι.

Πολυ ευχαριστημενος για μια ρομ "φορτωμενη" με τοσα καλουδια.Εξαιρετικη δουλεια.

επισης δεν εχω θεμα με χαμενες κλησεις. Η έτσι νομίζω!Χαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε αναβάθμιση σήμερα μπορείτε να πείτε ποια, και ποιας χώρας ρομ έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε αναβάθμιση σήμερα μπορείτε να πείτε ποια, και ποιας χώρας ρομ έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν μου πεις πώς το βλέπω ευχαρίστως.

Μια βοήθεια παρακαλώ. Στο πληκτρολόγιο της σαμμυ δεν με αφήνει να ενεργοποιήσω τους εναλλακτικούς χαρακτήρες. Ξέρει κανείς γιατί; Θέλω να κρατάω ένα πλήκτρο πατημένο και να μπαίνει το συμβολο ξέρετε.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε αναβάθμιση σήμερα μπορείτε να πείτε ποια, και ποιας χώρας ρομ έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκδοση G930FXXU1DQΕF - Πολωνία.

Edited by Alexpag
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση G930FXXU1DQΕF - Πολωνία.

Σε προηγούμενο σου ποστ πιο πάνω, άλλη γράφεις γι αυτό ρώτησα. Μου έκανε εντύπωση γιατί αυτή που γράφεις στο άλλο σου ποστ εγώ την έχω εδώ και καμιά 20ρια μερες

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Να σας κάνω 2 ερωτήσεις

 

1) Μήπως γνωρίζει κάποιος πως σταματάω τον ήχο όταν βγάζει φωτογραφία ?? (Χωρίς να το βάλω στο αθόρυβο όμως)

2)Γιατί στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την επιλογή "Σταθεροποίηση βίντεο" ??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε αναβάθμιση σήμερα μπορείτε να πείτε ποια, και ποιας χώρας ρομ έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελληνικό unbranded

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι πήρατε αναβάθμιση σήμερα μπορείτε να πείτε ποια, και ποιας χώρας ρομ έχετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ελληνικό unbranded, τη πέρασα από smart switch, ΟΤΑ δεν μου είχε έρθει μέχρι προχθές που τη πέρασα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πεις πώς το βλέπω ευχαρίστως.

Μια βοήθεια παρακαλώ. Στο πληκτρολόγιο της σαμμυ δεν με αφήνει να ενεργοποιήσω τους εναλλακτικούς χαρακτήρες. Ξέρει κανείς γιατί; Θέλω να κρατάω ένα πλήκτρο πατημένο και να μπαίνει το συμβολο ξέρετε.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

από ότι είδα αν το γυρίσεις στα αγγλικά μπορείς να ενεργοποιήσεις/ απενεργοποιήσεις τους χαρακτήρες αυτούς. στα ελληνικά δεν σου δίνει την δυνατότητα. αν το έχεις στα αγγλικά πάντως είναι στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου, κάτω κάτω που λέει διάταξη πληκτρολογίου. εννοώ πάντα την γλώσσα του πληκτρολογίου, όχι του τηλεφώνου.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...