Jump to content

myphone.gr @ Poll: MWC ήταν και πάει...


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποιά συσκευή ήταν κατά την γνώμη σας η κορυφαία κατά την διάρκεια της MWC;  

443 members have voted

  1. 1. Ποιά συσκευή ήταν κατά την γνώμη σας η κορυφαία κατά την διάρκεια της MWC;

    • Alcatel Idol 4S
      10
    • LG G5
      74
    • Huawei Matebook
      3
    • HP Elite X3
      31
    • Samsung Galaxy S7 & S7 Edge
      110
    • Sony Xperia X Performance
      12
    • Xiaomi Mi5
      172
    • Marc Zuckerberg
      14
    • Καμία
      17


Recommended Posts

Αν και η καρδιά μου λέει LG G5,ενώ την έχω πατήσει χοντρά με το Optimus 2x σε προ ετών αγορά, δυστυχώς θα νικήσει η άδεια τσέπη μου και η απληστια για χαρακτηριστικά Mi5.τουλάχιστον θα ποντάρω στο πέντε σταθερά...

δεν ειμαι fanboy εχω και τις 3 κονσολες ps2-ps3-ps4

bbmD8924F0F

gd90/gd92/t610/k750i/k770/htc wildfire/lgp990/xperias/tipo/nokiax/lgl50/blackberryz10/iphone4s,5,5s,5c,6,6s,7,8,X,XS

galaxytab2/ipadmini4/ipadAir1,2,Pro/XperiaZ3tablet/S2tab8"9.7"/S3tab9.7΄

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα το xiaomi μόνο κ μόνο γιατί έχει την μισή τιμή απ τα άλλα... Κ είναι τούμπανο!
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα το HP καθώς ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα. Κατα τα άλλα θα ήμουν ανάμεσα σε G5 και S7, ίσως λίγο παραπάνω προς G5 μεριά λόγω των αξεσουάρ (όχι μόνο αυτά που ανακοινώθηκαν, αλλά και αυτά που θα βγουν στο μέλλον), το Sony μια από τα ίδια και το xiaomi με εξαίρεση την τιμή δε με τράβηξε, έτσι κι αλλιώς μετά από μερικούς μήνες θα πέσουν αρκετά και οι τιμές στα άλλα δυο.
Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Samsung Note 4?
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Marc Zuckerberg φυσικά γιατί καμιά φορά χρειαζόμαστε και κάτι πιο ευχάριστο για ανάγνωση! :up:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ήταν η πλέον αδιάφορη έκθεση εδώ και αρκετά χρόνια. Δυστυχώς τα κινητά πλέον δεν τραβάνε τα βλέμματα και έχουν καταφέρει να τα μετατρέψουν σε πανομοιότυπες φασόν συσκευές που είναι όλες ίδιες.

Πάνε οι εποχές που έβγαινε μια συσκευή και τράβαγε τα βλέμματα.

Link to comment
Share on other sites

Hp επειδη ειναι τουμπανο και με τα χαρακτηριστικά που εχει, θα τρεχει Windows για 20χρονια ακομα :)
Link to comment
Share on other sites

Απεριόριστα λεπτά/SMS (όχι όριο στα 1500) και 6GB internet σε ένα συμβόλαιο της Vodafone UK που κοιτούσα πρόσφατα και δωρεάν S6 Edge 32 ή iphone 6 plus 16 με 31 λίρες πάγια, δηλαδή 40κάτι ευρώ. Το θεωρητικά αντίστοιχο Red 3 στη vodafone Hellas για 2 χρόνια έχει νομίζω πάνω από 120€ το μήνα πάγιο και πάλι τελείως δωρεάν τη συσκευή δεν την παίρνεις. Επίσης αναλογικά με τους μισθούς μεταξύ των δύο χωρών οι 31 λίρες δεν είναι τίποτα. Μ' αυτή την έννοια, δεν έχουν λόγο να ψάχνουν κινητό πέρα από τις γνωστές ναυαρχίδες και δύσκολα βλέπεις και κατώτερα κινητά... ;)

 

Αγγλια ειμαι και τωρα που κοιταξα το δινει (το s7) 39 λιρες/μηνα και 99 λιρες ντουκου με τα λεπτα και data που λες. Λογικη τιμη.

 

Παρ'ολα αυτα, επειδη μου αρεσει εμφανισιακα πολυ περισσοτερο το mi5 (και εχω και μια αντιπαθεια στα πολυ mainstream οπως samsung), θα περιμενω για το mi5.

 

Το οποιο ειναι το μοναδικο που με εκανε να σκεφτομαι να παω σε android απο windows mobile που εχω απο εποχης πρωτης εκδοσης(7).

 

(βοηθησε και η microsoft που μας εχει βγαλει την ψυχη για να βγαλει τα τιμημενα τα 10αρια - και δειχνει να υποστηριζει περισσοτερο τις αλλες πλατφορμες με software απο τη δικη της)

Link to comment
Share on other sites

Αν και αμετανόητος χρήστης WP, το Xiaomi Mi5 μ' εντυπωσίασε. Εξαιρετικά χαρακτηριστικά στην μισή τιμή σε σχέση με άλλα αντίστοιχων δυνατοτήτων (S7 Edge, G5). Όχι πως τα άλλα δεν τα λιγουρεύομαι, αλλά στις μέρες που ζούμε, πρέπει να λαμβάνουμε υπόψην το οικονομικό.
Link to comment
Share on other sites

Αν και αμετανόητος χρήστης WP, το Xiaomi Mi5 μ' εντυπωσίασε. Εξαιρετικά χαρακτηριστικά στην μισή τιμή σε σχέση με άλλα αντίστοιχων δυνατοτήτων (S7 Edge, G5). Όχι πως τα άλλα δεν τα λιγουρεύομαι, αλλά στις μέρες που ζούμε, πρέπει να λαμβάνουμε υπόψην το οικονομικό.

 

H τιμή του σε σχέση με το πακέτο που διαθέτει μας εντυπωσιασε όλους. Το θέμα είναι αν αυτή η τιμή θα διατηρηθεί ή όχι, γιατί ήδη έχει πάρει την ανηφορα στα κινεζομάγαζα. :down:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Sony λέμε! :) Καλό δυνατό το S7 αλλά αντέγραψε την αδιαβροχότητα! :p

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Sony λέμε! :) Καλό δυνατό το S7 αλλά αντέγραψε την αδιαβροχότητα! :p

 

Και η Sony καλή χρυση αλλά αντέγραψε τα μπροστινό στερεοφωνικά ηχεία από την HTC. Και μάλιστα με αποτυχία.. Είχα Z3 και ξερω

Samsung Galaxy S6 edge, iPad mini 2, iPad air.
Link to comment
Share on other sites

Αν και περιμενα πως και πως το lg g5 μιας και ειμαι fan της lg απογοητευτικα και ξαφνικα ειδα το Xiaomi Mi5 ...!!! Ξαναηρθε το χαμγελο μου με αυτην την συσκευη. Πιστευω το καλυτερο συνολο ποιοτητας και τιμης..Χωρις να πω οτι τα αλλα δεν το αξιζουν..!! Mi5 best :p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...