Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μακάρι, αλλά κρατώ μικρό καλάθι...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό συγκριτικό, όλο και πιο πολύ με ψήνει και ας μην έχει την band 20. Αθήνα με Cosmote θα έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα στο 4g ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα το zenfone 2 που επίσης του έλειπε και δεν παραπονέθηκα ποτέ. Βέβαια δεν με ενδιέφερε ποτέ το 4G λόγω μπαταρίας
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό συγκριτικό, όλο και πιο πολύ με ψήνει και ας μην έχει την band 20. Αθήνα με Cosmote θα έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα στο 4g ?

Δεν θα χεις σχεδόν κανένα πρόβλημα με cosmote και πόσο μάλλον στην Αθήνα. Η wind έχει θέμα και συγκεκριμένα εκτός πυκνοκατοικημένων περιοχών.

 

http://www.xiaomidevice.com/ ισχυρίζεται ότι τα έχουν σε απόθεμα.

 

Με τις τιμές που έχουν ας το κρατήσουν το απόθεμα γι'αυτούς. Πιο φθηνά θα μου βγει να κόψω εισητήριο για Κίνα με επιστροφή και να πληρώσω και για το mi5

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα χεις σχεδόν κανένα πρόβλημα με cosmote και πόσο μάλλον στην Αθήνα. Η wind έχει θέμα και συγκεκριμένα εκτός πυκνοκατοικημένων περιοχών.

 

 

 

Με τις τιμές που έχουν ας το κρατήσουν το απόθεμα γι'αυτούς. Πιο φθηνά θα μου βγει να κόψω εισητήριο για Κίνα με επιστροφή και να πληρώσω και για το mi5

 

Χαχαχαχα..Δικιο εχεις ετσι ειναι..Αν παει καποιος απο εμας με ενα εισητηριο και παρει 5-6 κινητα και μοιραστουμε το εισητηριο ποιο οικονομικο θα ερθει... :lol: :lol:

Αν δεν παει καλοκαιρι μην περιμενετε φως για αγορα παντως το θεμα ειναι να το παρουμε και σε μια καλη τιμη

αλλιως το περνεις και με 500 ευρω αλλα δεν αξιζει ετσι !!!

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ξενερώσω όσους βιάζονται να πάρουν το Pro. Δείτε το screenshot.
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ξενερώσω όσους βιάζονται να πάρουν το Pro. Δείτε το screenshot.

 

Ακομα καλυτερα! Γιατι να ξενερωσουμε?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα καλυτερα! Γιατι να ξενερωσουμε?

 

Δεν είπα για σένα φίλε αλλά γι' αυτούς που βιάζονται να το αποκτήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ξενερώσω όσους βιάζονται να πάρουν το Pro. Δείτε το screenshot.

 

Ψιλομπαρούφες είναι αυτές οι απαντήσεις. Και για το note 3 pro αν ρωτήσεις τα sites που δεν το έχουν τώρα τον μάρτη με απρίλη θα σου πουν ενώ το vickmall έχει τρελαθεί να το πουλάει.

Για 8/3 ακούγεται για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλομπαρούφες είναι αυτές οι απαντήσεις. Και για το note 3 pro αν ρωτήσεις τα sites που δεν το έχουν τώρα τον μάρτη με απρίλη θα σου πουν ενώ το vickmall έχει τρελαθεί να το πουλάει.

Για 8/3 ακούγεται για να δούμε.

 

Και εγώ έτσι άκουσα πριν μερικές ημέρες (για 8/3). Ελπίζω να γράφουν μπαρούφες.:).

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάμε σε άλλο επίπεδο πλέον, να ψάχνουμε γνωστούς από την Κίνα.. Να το πάρουμε στην ωρα του.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να ξενερώσω όσους βιάζονται να πάρουν το Pro. Δείτε το screenshot.

 

Και γιατί θα πρέπει να θεωρηθούν αξιόπιστες όποιες πληροφορίες από το xiaomidevice?

Link to comment
Share on other sites

Οι δύο πρώτες εκδόσεις θα είναι in stock στο vickmall αύριο. Και η 64gb θα πέσει η τιμή λέει.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Οι δύο πρώτες εκδόσεις θα είναι in stock στο vickmall αύριο. Και η 64gb θα πέσει η τιμή λέει.

 

μίλησες με selina το είδες κάπου οτι θα πέσει?

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το αναφέρει στο Skype

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

513ευρω μαζι με μεταφορικα EU.

 

513 ευρω δεν ειναι πολλα για κινητο γενικα? ειδικα για κινα ..... δεν μπορω να καταλαβω αφου η xiaomi ανακοινωσε τιμη 415$ γυρω στα 380-390 ευρω εδω γιατι το βαλανε 100 ευρω? οκ ειπαμε να βγαλουν κερδος θελουν αλλα με +40-50$ δεν θα εβγαζαν?

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Υπερβολικές τιμές ακόμα και για έναν βιαστικό που το θέλει όσο νωρίτερα γίνεται. Όταν πέσει στα 450 το pro μοντέλο ναι, θα είναι λογικά τα πράγματα.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...