Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ανοίξουμε ένα καινουριο τοπικ να συζητάμε τα περιπαραγγελίας , και να έχουμε στο πρώτο ποστ μια λίστα με ενδιαφερόμενους να δουμε τι δύναμη μαζευόμαστε, και να μιλήσουμε με το vickmall να τους πουμε αναλυτικά τι και πως;

 

Γιατι οχι αν μπορει απο τους κανονες του φορουμ να γινει κατι τετοιο και αν ειναι για το καλο μας σοβαρο μεσα + 1 ;) ;)

Παντως αν γινει κατι τετοιο θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα .... !!!! :lol:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αφου στο κανονικό θέμα προς το παρόν συζητάμε μόνο για τις προπαραγγελίες ή τις παραγγελίες μερικών, ας ανοίξουμε ένα μόνο γι'αυτό το θέμα.

Όσοι ενδιαφερόμαστε να παραγγείλουμε το mi5 ή διάφορα αξεσουάρ αργότερα ας ποστάρουμε εδώ πέρα.

Επίσης ας γράφουμε και τις τιμές και τις διαθεσιμότητες των μαγαζιών που βλέπουμε κάθε μέρα.

 

 

Προς το παρόν έχει γίνει διαθέσιμη η έκδοση 3/32 σε άσπρο χρώμα στο Vickmall στα 409.99$

και η έκδοση 3/64 επίσης σε άσπρο χρώμα στα 469.99 ( αν και κάποιος το αγόρασε στα 440$ μετά από συνομιλία μαζί τους )

Η έκδοση 4/128 δεν έχει γίνει ακόμα διαθέσιμη στα κινεζομάγαζα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξουμε ένα καινουριο τοπικ να συζητάμε τα περιπαραγγελίας , και να έχουμε στο πρώτο ποστ μια λίστα με ενδιαφερόμενους να δουμε τι δύναμη μαζευόμαστε, και να μιλήσουμε με το vickmall να τους πουμε αναλυτικά τι και πως;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=432364

άντε έκανα την αρχή :p

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπως αναφέρθηκε ήδη, ίσως παραβιάζουμε κάποιον κανονισμό του φόρουμ, θα μπορούσε κάποιος admin/moderator να απαντήσει αν μπορούμε να το κάνουμε αυτό;

 

Μιλάμε για μια απλή οργάνωση ενδιαφέροντος με σκοπό την διαπραγμάτευση τιμής με κάποιο κινεζομάγαζο.

 

ΥΓ: αφού μας απαντήσει για το παραπάνω καλό θα είναι να δηλώσει και αν θέλει........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το κινητό θα το έχω στην κατοχή μου την Πέμπτη λογικά. Οταν με το καλό παραλάβω θα ενημερώσω. Για τον φίλο που μου την είπε ότι και καλά εξαφανίστηκα να τον ενημερώσω ότι όλη μέρα σχεδόν είμαι στο γραφείο. Έχουμε και άλλες δουλειές εκτός από τα κινητά!
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε τον παρακάτω σύνδεσμο, ενδιαφέρουσα φαίνεται η είδηση!

 

http://www.gsmarena.com/xiaomis_european_rollout_of_the_mi_5_and_mi_4s_will_begin_with_poland-news-17107.php

Link to comment
Share on other sites

Για το 128/4 ενδιαφέρομαι και εγώ με ένα φίλο σε τυχόν προ παραγγελίας με καλύτερη τιμή...
Link to comment
Share on other sites

Και γω ενδιαφερομαι για το 128αρι αν και οποτε γινει διαθεσιμο.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι για το 4/128. Αλλα βλεπω και τα αλλα. ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ ενδιαφέρομαι για το 128
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να γίνει μια λίστα της μορφής

1.

2.

Κτλ κτλ

και ο καθένας να συμπληρώσει το όνομα του και το μοντέλο που τον ενδιαφέρει (χωρητικότητα και χρώμα) . Θα χαθεί η μπάλα έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να γίνει μια λίστα της μορφής

1.

2.

Κτλ κτλ

και ο καθένας να συμπληρώσει το όνομα του και το μοντέλο που τον ενδιαφέρει (χωρητικότητα και χρώμα) . Θα χαθεί η μπάλα έτσι.

 

Θα την φτιάξω εγώ μόλις συμπληρωθούν 2-3 σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Κερδιζουμε κατι αν κανουμε μαζικη παραγγελια εαν αυτο φυσικα γινεται?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σίγουρα σε αυτό το τοπικ είναι και παιδιά που είναι μέλη στην ελληνική κοινότητα του miui.gr..

Γιατί δεν μιλάμε με κάποιο υπεύθυνο εκεί να κάνουμε απευθείας παραγγελία από την Xiaomi και να αποφύγουμε το θέμα προμήθεια στα κινεζομαγαζα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω κ εγώ το κεραμικό αστέρι!!!:p:p προπαραγγειλα απο ibuygou τις προαλες αλλά ζήτησα κ πήρα πίσω το χρήμα δεν έστελνε με απλό ταχυδρομείο.Το θέμα είναι αν γίνεται κάτι τέτοιο δηλ. ομαδική παραγγελία κ πως.Καλη η ιδέα μέσω miui.gr κατευθείαν από το site της miui

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και το αλλο αδελφο νημα εχει παρει φωτια λογο μαζωξης ... χαχαχα θελω να ρωτησω το εξης απλα που αναρωτιεμαι ..!!

Η εκδοση του επεξεργαστη του πρωτου μοντελου με τα 820 με 1,85 Ghz σε σχεση με τα αλλα 2 των 2,15 αν παρουμε το κινητο και

γινει ρουτ κλπ αν μετα του βαλουτμε τα γνωστα apps synapse κλπ δεν θα μπορουμε χειροκινητα να παιξουμε με τον χρονισμο και

να τον ανεβασουμε στα 2.15 οπως ειναι τα αλλα 2 η με καποιον τροπο δεν ξερω λεω θα τον εχει κλειδωμενο η xiaomi ?? ;) :confused: ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιας και το αλλο αδελφο νημα εχει παρει φωτια λογο μαζωξης ... χαχαχα θελω να ρωτησω το εξης απλα που αναρωτιεμαι ..!!

Η εκδοση του επεξεργαστη του πρωτου μοντελου με τα 820 με 1,85 Ghz σε σχεση με τα αλλα 2 των 2,15 αν παρουμε το κινητο και

γινει ρουτ κλπ αν μετα του βαλουτμε τα γνωστα apps synapse κλπ δεν θα μπορουμε χειροκινητα να παιξουμε με τον χρονισμο και

να τον ανεβασουμε στα 2.15 οπως ειναι τα αλλα 2 η με καποιον τροπο δεν ξερω λεω θα τον εχει κλειδωμενο η xiaomi ?? ;) :confused: ;)

 

δεν νομιζω να μπεις σε αυτη την διαδικασια δεν θα δεις καμια διαφορα οποια ghz και να εχει το κινητο θα πεταει!!

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μπεις σε αυτη την διαδικασια δεν θα δεις καμια διαφορα οποια ghz και να εχει το κινητο θα πεταει!!

 

Φιλε σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου..Αυτο το λες με σιγουρια οτι δεν θα δω διαφορα αναμεσα σε αυτες της 2 ταχυτητες εχεις πειραματιστει με τα xiaomi για μιας και δεν με πολυ καιει να εχω 128 gb αποθηκευτικο χωρο ουτε παρα πολυ τα 4gb ραμ για να εχω ποιο καλo multitasking νομιζω και τα 3gb θα ειναι υπεραρκετα θα παιξει ρολο η ταχυτητα του κινητου για το ποιο μοντελο θα διαλεξω γιατι εχουν 100+ διαφορα το 1ο με το 3ο και παιζει ρολο για μενα..Οχι οτι δεν εχω τα λεφτα για το ποιο ακριβο οσο το αν πραγματικα αξιζει τα λεφτα του και υπαρχει ουσιαστικη διαφορα και μην μου πειτε για τα υλικα γιατι δεν νομιζω το pro το πολυκαρβωνικο που λενε να εχει τοσο ποια διαφορα με το <<απλο>> γυαλι τον αλλον 2... Μαρκετινγκ ειναι ολα για να τα κονομανε μην το ξεχναμε... ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...