Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

A, μάλιστα.:)

Φαντάζομαι θα διαβάζει διαφορετικά forma από τον ms reader, διαφορετικά δεν μου χρειάζεται.:worry:

 

Δες εδώ τι υποστηρίζει.

Γενικά δε μου φαίνεται τίποτα ιδιαίτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δες εδώ τι υποστηρίζει.

Γενικά δε μου φαίνεται τίποτα ιδιαίτερο.

 

Ναι, ούτε και εμένα:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kalimera

 

ti ppc exis ? me ti leitoyrgiko ?

 

Έχω Αγγλικό Mio A701, με R.46 σε Αγγλικά WinXP.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το να μας πεις πως παει !!:D :D :D :D

 

Αφού έγραψα όσοι τολμηροί ας προσέλθουν.

Αν ήταν, θα σας έγραφα κατευθείαν τις εντυπώσεις μου :lol:

 

Μόλις επέστρεψα από ένα πετυχημένο restore back up.

Όπως καταλαβαίνεις δεν υπήρξε ούτε σκέψη για beta testing :hypno:

 

Ίσως το δοκιμάσω μέσα στο σ/κ.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γιατι να πατατε εναρξη-ρυθμισης-συστημα-μνημη-ενεργα προγραμματα??? βαλτε το παρακατω προγραμματακι {5ΚΒ} και καθαρισατε!!!!:D

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=8643&d=1158622602

File mou den ksero kai pola tora to pira gia pesmou afto to zipaki to vazoume mesa sta program files tou ppc kai ola kala gia to aposimpiezoume kai trexoume to ektelesimo.....?

giati se kati alles efarmoges pou prospathisa na peraso tis aposimpiesa kai etrexa to ektelesimo kai kathe fora mou elege oti afto den einai simvati efarmogi gia Wm5.:cry:

Link to comment
Share on other sites

iLauncher 3

 

http://downloads.sbsh.net/products/pocketpc/ilauncher/release_screenshots/scrolling_support.jpg

 

Mε νέες δυνατότητες όπως κλείσιμο εφαρμογών με το Χ

  • Screen Capture
  • Screen Rotation
  • Power Off
  • Soft-Reset
  • iLauncher Tab Menu (Display a menu containing all the shortcuts in an iLauncher tab).
  • Place a phone call (Phone edition devices only)
  • Send an SMS message (Phone edition devices only)

Επίσης Safe mode.

Aς ελπίσουμε να μην είναι πολύ βαρύ.

Πάω για δοκιμές!:D

 

 

εχω το 2.7 και σε διαβεβαιω οτι ειναι πολυ πιο καλο απο το sbp..πολλα utilities και τρομερα ευελικτο με παρα πολλες ρυθμισεις!!

 

ΥΓ δεν θα με πειραζε να ειχα και την νεα version :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εχω το 2.7 και σε διαβεβαιω οτι ειναι πολυ πιο καλο απο το sbp..πολλα utilities και τρομερα ευελικτο με παρα πολλες ρυθμισεις!!

 

ΥΓ δεν θα με πειραζε να ειχα και την νεα version :rolleyes::rolleyes:

Καλα, εννοείται αυτό. Εγώ έχω να χρησιμοποιήσω Spb Plus πάνω από χρόνο.

Τώρα έχω την έκδοση 3 και συνεχίζω να είμαι πολύ ικανοποιημενος.

Βέβαια δε χρησιμοποιώ κάποιες επιπλέον δυνατότητες, όπως το close με X, γιατί έχω Wisbar Advance, αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι καινουριος....μηπως μπορειτε να μου δωσετε μερικα link να κατεβασω κανενα προγραμματακι!!ευχαριστω!!!:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kana καλο προγραμμα για agenda/calendar γιατι το μαμα που εχει δεν μου χτυπανε οι υπεν8ιμισεις ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Mipos xerete an iparxei kanena prog gia autous pou exoun 2 noumera se mia Sim

gia na kaneis switch, na deixnei pia grammi exeis energopoiimeni ktl?

 

thanx

 

File mou Vrikes lisi sto provlima sou ?

An nai tha me endiefere kai emena

Thelo na valo karta me dio noumera sto Atom Exec kai den ksero an tha doulepsei?

Link to comment
Share on other sites

GEAI SAS . EXO TO MOTOROLA MPX220. THELO NA BALO MESA STI SYSKEYH TO WORD.GIA NA DO KAPOIA EGRAFA.ME POIO TROPO GINETAI KAI EAN YPARXEI SXETIKO WORD GIA TO THL.EUXARISTO POLI

Πήγαινε εδώ: Qtek SmartPhones: Προγράμματα, Themes, .PiT, Plugins

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το 4.2... και αυτο εχω παλι!

Το εβγαλα το beta...:(

 

To 4.2 παίζει πολύ καλά (αν εξαιρέσουμε την έλλειψη wifi sync) αλλά δεν έχουμε καταλάβει ακόμη γιατί έδωσαν beta στο 4.5. Οι βασικές αλλαγές/βελτιώσεις είναι για τα crossbow και για τις υπάρχουσες συσκευές απλά έχουν διορθώσει κάποια micro-bugs. Προσοχή και στο readme για τα γνωστά προβλήματα...

 

Για την απεγκατάσταση:

 

To successfully uninstall ActiveSync 4.5 and reinstall a previous version of ActiveSync on your desktop PC, perform the following procedure.

1. Uninstall ActiveSync 4.5.

2. Open File Explorer, navigate to the System32 directory in your Windows directory, and then manually delete the dynamic-link library Rapi.dll.

3. Reinstall the previous version of ActiveSync.

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς κανένα πρόγραμμα επαφών(τηλ.καταλόγου) που να μπορεί να γίνει search όχι μόνο με βάση το όνομα αλλά και τον αριθμό τηλεφώνου?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς κανένα πρόγραμμα επαφών(τηλ.καταλόγου) που να μπορεί να γίνει search όχι μόνο με βάση το όνομα αλλά και τον αριθμό τηλεφώνου?:worry:

 

Αυτό δεν γίνεται με το default προγραμμα;:worry:

Link to comment
Share on other sites

στα HTC και S200 υπαρχει επιλογη σιγουρα.πληκτρολογωντας αριθμο αυτο να τρεχει τις επαφες σε μικροτερο παραθυρακι ταιριαζοντας τον αριθμο που πληκτρολογεις με οποια επαφη εχει τους αριθμους που βαζεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι καινουριος....μηπως μπορειτε να μου δωσετε μερικα link να κατεβασω κανενα προγραμματακι!!ευχαριστω!!!:D

 

pocketpcfreewares.com

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν γίνεται με το default προγραμμα;:worry:

 

1ον.Δεν έχω smartphone αλλά pda;)

2ον.Στα win 2003SE δεν γίνεται:( με το default πρόγραμμα(τουλάχιστον δεν το έχω βρεί , αλλά νομίζω θα το είχα βρεί αν γινόταν) και πολλές φορές είναι χρήσιμο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

1ον.Δεν έχω smartphone αλλά pda;)

2ον.Στα win 2003SE δεν γίνεται:( με το default πρόγραμμα(τουλάχιστον δεν το έχω βρεί , αλλά νομίζω θα το είχα βρεί αν γινόταν) και πολλές φορές είναι χρήσιμο

 

Eγώ κάνω search στις επαφές με το pocket informant και κάνει την αναζήτηση που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ κάνω search στις επαφές με το pocket informant και κάνει την αναζήτηση που ζητάς.

Χμ, πιθανόν,αλλά για το 1710 είναι πολύ βαρύ:cry:

 

Τελικά βαρύ δεν είναι,το έβαλα.

Αλλά και πάλι, παρόλο που διάλεξα να ψάξει με βάση τα τηλέφωνα, δεν μου έβρισκε τίποτα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ψάχνω για κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να κλειδώνει κάποιον φάκελλο με password. Έχω βρεί κάποια προγράμματα όπως το crypto storage αλλά αυτά κάνουν και encryption στα αρχεία με αποτέλεσμα να είναι πολύ αργά για μεγάλα αρχεία. Σε έκδοση για PC είχα το folder lock το οποίο είναι σαν και αυτό που ψάχνω.

 

υπάρχει κάποια πρόταση?

Qtek S200:ninja:
Link to comment
Share on other sites

pedes epidi pisteyo to kinito mas einai apo ta poio adikimena oson afora poikilia programaton 8a elega osoi exete 8310 na epoikinonoyme metaxi mas kai na kanoyme antalages meso msn giati eox vare8i na katevazo programata kai na min einai simvata.osoi endiafereste kante me add sto msn kiossesm@hotmail.com
kiossesm
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ψάχνω για κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να κλειδώνει κάποιον φάκελλο με password. Έχω βρεί κάποια προγράμματα όπως το crypto storage αλλά αυτά κάνουν και encryption στα αρχεία με αποτέλεσμα να είναι πολύ αργά για μεγάλα αρχεία. Σε έκδοση για PC είχα το folder lock το οποίο είναι σαν και αυτό που ψάχνω.

 

υπάρχει κάποια πρόταση?

 

Mε το Resco Explorer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...