Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To PhoneAlarm αριστο, το PocketZenPhone και αυτό άριστο αλλά με τρελό bug: για να μπω στις ρυθμίσεις των προφιλ περιμένω 3-5 λεπτά με σχεδόν κολλημένο κινητό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To PhoneAlarm αριστο, το PocketZenPhone και αυτό άριστο αλλά με τρελό bug: για να μπω στις ρυθμίσεις των προφιλ περιμένω 3-5 λεπτά με σχεδόν κολλημένο κινητό...

 

Ελα ρε! Τι PPC εχεις ? Εμενα μπαινει σε 4-5 δευτερα!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί αυτό που ζητάω να είναι τρελό αλλά anyway. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να στέλνω μια κλήση σε αναμονή όπου θα ακούγεται προκαθορισμένο ηχητικό μύνημα πχ "Παρακαλώ περιμένετε να απαντηθεί η κλήση σας", και μετά ο τυπάκος να ακούει μουσική μέχρι να απαντήσω τη κλήση του?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Καφέ να τον κερνάει ή όχι?

Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Πολύ φουτουριστικό μου ακούγεται :-)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει καμιά εφαρμογή τύπου ultimate theft alert αλλά να κάνει και χρήση του gps? Δηλαδή όταν στο κλέψουνε περά από το μήνυμα με τα στοιχεία της καινούριας σιμ, να ενεργοποιεί και το gps και να σου στέλνει και το στίγμα του.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί αυτό που ζητάω να είναι τρελό αλλά anyway. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να στέλνω μια κλήση σε αναμονή όπου θα ακούγεται προκαθορισμένο ηχητικό μύνημα πχ "Παρακαλώ περιμένετε να απαντηθεί η κλήση σας", και μετά ο τυπάκος να ακούει μουσική μέχρι να απαντήσω τη κλήση του?

 

Τηλεφωνικο κεντρο θελεις οχι κινητο! :p

Link to comment
Share on other sites

@Diktio MSG#2310

 

Auto pou mporeis na xrisimopoihshs einai ena program(pou na pezei mp3) me polapla alarm...

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Bootloader mode,Είναι η βασική αρχική διαδικασία που εκτελείται σε μια συσκευή ώστε να αναγνωριστούν οι στοιχειώδεις λειτουργίες (επεξεργαστής - μνήμη ) και να εκτελεστεί η πρώτη (τουλάχιστον) εντολή του συστήματος.

 

Αντίστοιχα στον υπολογιστή είναι αυτό που κάνει το BIOS(περίπου)

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλή ανάσταση!Μήπως ξέρει κανείς προγραμμα το οποίο προσθέτη templates στην κάμερα του κηνητού???

και κατι ακομη, δεν μπορώ να θυμηθώ ενα site: aiwanet καπως ετσι??

Ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Καλή ανάσταση!Μήπως ξέρει κανείς προγραμμα το οποίο προσθέτη templates στην κάμερα του κηνητού???

και κατι ακομη, δεν μπορώ να θυμηθώ ενα site: aiwanet καπως ετσι??

Ευχαριστω.

 

aivanet αλλα δεν ειναι πλεον και οτι καλυτερο μιας και ....""βουλιαζει"" συνεχεια;)

 

καλη ανασταση και καλο πασχα σε ολους παιδια :):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Bootloader mode,Είναι η βασική αρχική διαδικασία που εκτελείται σε μια συσκευή ώστε να αναγνωριστούν οι στοιχειώδεις λειτουργίες (επεξεργαστής - μνήμη ) και να εκτελεστεί η πρώτη (τουλάχιστον) εντολή του συστήματος.

 

Αντίστοιχα στον υπολογιστή είναι αυτό που κάνει το BIOS(περίπου)

Thanks φίλε μου!

Και τί καταφέρνω να κάνω αν ξεκινήσω το pda σε bootloader mode;

Μόνο για να περάσω κάποια καινούρια rom ή χρειάζεται και σε κάτι άλλο;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε μου!

Και τί καταφέρνω να κάνω αν ξεκινήσω το pda σε bootloader mode;

Μόνο για να περάσω κάποια καινούρια rom ή χρειάζεται και σε κάτι άλλο;

 

Για να περασεις καινουρια rom. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια .

Μια ερωτηση...που μπορω να βρω τιποτα καλες φωτο να βαλω pda ας πουμε την Τζολι?

 

Κατεβασε pics απο τα εκατομμυρια celebrity sites και μετα τις κανεις convert σε 320x240 ή 640x480 αναλογα το ppc που εχεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

+1. Δεν είναι εφαρμογή η Jolie ;).

 

ποσοι ομως δεν θα ηθελαν να .....:rolleyes::rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

την εφαρμοσουν :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά.Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς να μου προτείνει έναν καλό task manager??Γιατί με αυτον που έχω δεν μπορώ να δω τι "τρέχει απο πίσω".

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Bλέπω έχουν βγεί τόσα θέματα για να κάνουμε το ppc μας iphone...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να κλειδώνει το ppc όπως το iphone (με sliding); Βρήκα κάτι (ilaunch νομίζω λεγόταν) αλλά έχει και ολόκληρο το θέμα. Κάτι που να κάνει μόνο το κλείδωμα;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Bλέπω έχουν βγεί τόσα θέματα για να κάνουμε το ppc μας iphone...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να κλειδώνει το ppc όπως το iphone (με sliding); Βρήκα κάτι (ilaunch νομίζω λεγόταν) αλλά έχει και ολόκληρο το θέμα. Κάτι που να κάνει μόνο το κλείδωμα;

 

http://mahmood1.com/iphone.aspx:D

 

και μονο το slider Και φοβερο theme (οχι με OSX_WA κλπ, μονο το προγραμα!) ... εδω http://rychlicki.net/inne/res_ppc-custom.icons.zip

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει καμιά εφαρμογή τύπου ultimate theft alert αλλά να κάνει και χρήση του gps? Δηλαδή όταν στο κλέψουνε περά από το μήνυμα με τα στοιχεία της καινούριας σιμ, να ενεργοποιεί και το gps και να σου στέλνει και το στίγμα του.

 

Πολύ καλό και το ultimate theft alert αλλά για δες κι αυτό:

 

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=3459

 

Πιστεύω ότι είναι αυτό που ψάχνεις. Το μόνο που δεν ξέρω είναι άμα παίζει πιθανότητα να λειτουργεί και μετά από hard reset....

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ κάλο το πρόγραμμα Hab!!!:up:

 

Thanks!!

 

Στο Χ500 κανά δυο φορές που το δοκίμασα έπαιξε μια χαρά!:D

Link to comment
Share on other sites

http://mahmood1.com/iphone.aspx:D

 

και μονο το slider Και φοβερο theme (οχι με OSX_WA κλπ, μονο το προγραμα!) ... εδω http://rychlicki.net/inne/res_ppc-custom.icons.zip

 

Φίλε geovass το πρώτο λίνκ δε δουλεύει και δε δουλεύει και το πρόγραμμα :cry:

Το launcher ξεκινάει κανονικά αλλά όταν πατάω για το κλείδωμα μου βγάζει error

Σκέτο το κλείδωμα δεν μπορώ να έχω;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...