Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι δυστυχώς δεν τις κάνει όλες. Μάλλον bug παίζει.

 

Και τι μπορω να κανω γι αυτο? Θα πρεπει να γραψω απο την αρχη μια μια της επαφες μου σε χαρτι και μετα μια μια στο HTC μου? Απαραδεκτο.Ουτε στα πρωτα κινητα δεν το καναμε αυτο. Αν υπαρχει καποιος τροπος σας παρακαλω πειτε μου. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και τι μπορω να κανω γι αυτο? Θα πρεπει να γραψω απο την αρχη μια μια της επαφες μου σε χαρτι και μετα μια μια στο HTC μου? Απαραδεκτο.Ουτε στα πρωτα κινητα δεν το καναμε αυτο. Αν υπαρχει καποιος τροπος σας παρακαλω πειτε μου. Ευχαριστω

 

Πρώτα αυτό που λες με την SIM καλό είναι να το ξεχάσεις, κανένα κινητό που έχει παραπάνω από ένα πεδίο σε μια επαφή δεν θα μεταφερθεί κανονικά σε άλλο κινητό μέσα από την SIM.

Πάμε στο θέμα μας περνάς όλες της επαφές σου σε PC ιδικά στο Microsoft Outlook και από εκεί είναι ζήτημα 10 δευτερόλεπτων να περαστούν όλες σωστά στο HTC σου, και γενικότερα σε οποιοδήποτε κινητό με Windows Mobile X. :)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα αυτό που λες με την SIM καλό είναι να το ξεχάσεις, κανένα κινητό που έχει παραπάνω από ένα πεδίο σε μια επαφή δεν θα μεταφερθεί κανονικά σε άλλο κινητό μέσα από την SIM.

Πάμε στο θέμα μας περνάς όλες της επαφές σου σε PC ιδικά στο Microsoft Outlook και από εκεί είναι ζήτημα 10 δευτερόλεπτων να περαστούν όλες σωστά στο HTC σου, και γενικότερα σε οποιοδήποτε κινητό με Windows Mobile X. :)

 

Μα τις περασα στο outlook ειπα και μου τις περασε στα αλλαμπουρνεζικα.Δηλαδη οπως εμφανιζοντε και στο κινητο. Να τις περασω με την παλια μου συσκευη?Και μετα απο το pc στο καινουριο?Να στε καλα

Link to comment
Share on other sites

Μα τις περασα στο outlook ειπα και μου τις περασε στα αλλαμπουρνεζικα.Δηλαδη οπως εμφανιζοντε και στο κινητο. Να τις περασω με την παλια μου συσκευη?Και μετα απο το pc στο καινουριο?Να στε καλα

 

Για να τα πάρουμε από την αρχή

 

Είπες πως έχεις ένα SONY κάντο συγχρονισμό με τον υπολογιστή και περνά όλες της επαφές σου εκεί (Microsoft Outlook). Βεβαιώσου πως όλα είναι εντάξει, κάνε κάποιες διορθώσεις άμα χρειάζεται.

Τώρα περνά το ActiveSync στον υπολογιστή σύνδεσε την συσκευή με Windows Mobile και κάνε συγχρονισμό, θεωρητικά θα μεταφέρει της επαφές σου ακέραιες

Link to comment
Share on other sites

Για να τα πάρουμε από την αρχή

 

Είπες πως έχεις ένα SONY κάντο συγχρονισμό με τον υπολογιστή και περνά όλες της επαφές σου εκεί (Microsoft Outlook). Βεβαιώσου πως όλα είναι εντάξει, κάνε κάποιες διορθώσεις άμα χρειάζεται.

Τώρα περνά το ActiveSync στον υπολογιστή σύνδεσε την συσκευή με Windows Mobile και κάνε συγχρονισμό, θεωρητικά θα μεταφέρει της επαφές σου ακέραιες

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Σε ευχαριστω πολυ.Θα το δοκιμασω κι ελπιαζω να πιασει.Η λογικη λεει οτι θα δουλεψει ετσι μια χαρα. Να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μηπως μπορει καποιος να μου πει ενα προγραμμα για να περναω μεσα ταινιες και να τις βλεπω?

thanks...

 

smartmovie

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρονια πολλα.υπαρχει προγραμμα black list & sms touch diamond και αν που θα το βρω σπασμενο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια χρονια πολλα.υπαρχει προγραμμα black list & sms touch diamond και αν που θα το βρω σπασμενο

 

MagiCall

 

ipmart-forum.com

 

(και όπως είπα και στο άλλο thread που ρώτησες... ας είμαστε πιο διακριτικοί όταν ζητάμε παράνομο λογισμικό).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.Εχω εν htc 3600 και θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει ενα προγραμμα να εχει οτι και το HTChomeplug και το οποιο να το εχω στην επιφανεια εργασιας.Εχω wm5 και ψανω πολυ καιρο και δεν βρισκω κατι.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.Εχω εν htc 3600 και θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει ενα προγραμμα να εχει οτι και το HTChomeplug και το οποιο να το εχω στην επιφανεια εργασιας.Εχω wm5 και ψανω πολυ καιρο και δεν βρισκω κατι.

Ευχαριστω.

 

elecontlauncher λεγεται και βαζεις οτι συντομευση η πληροφορια θες στη today screen!μια και τυχαινει να εχουμε το ιδιο κινητο να σε ρωτησω κατι?οταν σου ερχεται ενα mms σου ανοιγει ΟΛΟ το παραθυρο του messagging?εκει που εχει τους φακελους εισερχομενα κλπ και πρεπει να πας χειροκινητα στα εισερχομενα mms να το δεις?ενω στα sms αν θες εχει την επιλογη να σου βγαζει μονο το φακελακι και μια ειδοποιηση ,δεν ανοιγει ολο το messaging.για πες μου γιατι εχω τρελαθει να ψαχνω για την απαντηση!αν δεν το εχεις τσεκαρει ποτε κανε μια δοκιμη και πες μου!αν θες σου στελνω εγω ενα mms για να δοκιμασουμε!

Link to comment
Share on other sites

1) Σου ερχεται ενα μηνυμα οτι εχεις mms και μια ειδοποιηση και οτι στην επιλόγη μηνυματων το οποιο και το αναφερει και στην συνεχεια πας στα εισερχομενα και βλεπεις το μηνυμα τι περιεχει.Τουλαχιστον αυτο δειχνει σε μενα μεχρι τωρα χωρις να χω πειραξει κατι.

2) το elecontlauncher η καποιο αλλο παρομοιο το χεις δοκιμασει στο δικο σου και που το βρισκεις γιατι κινεζικα δεν ξερω ολα τα site ειναι κινεζικα:lol:

Link to comment
Share on other sites

1) Σου ερχεται ενα μηνυμα οτι εχεις mms και μια ειδοποιηση και οτι στην επιλόγη μηνυματων το οποιο και το αναφερει και στην συνεχεια πας στα εισερχομενα και βλεπεις το μηνυμα τι περιεχει.Τουλαχιστον αυτο δειχνει σε μενα μεχρι τωρα χωρις να χω πειραξει κατι.

2) το elecontlauncher η καποιο αλλο παρομοιο το χεις δοκιμασει στο δικο σου και που το βρισκεις γιατι κινεζικα δεν ξερω ολα τα site ειναι κινεζικα:lol:

δεν σου ανοιγει ολο το messaging δηλαδη?απλα ειδοποιηση σου ερχεται?εμενα ανοιγει ολο το messaging και ερχεται και ειδοποιηση!

στο sounds and notifications τι ρυθμισεις εχεις για τα mms?(mms downloading,mms downloaded,new mms κλπ?)εμενα μολις ερθει mms με πεταει στο inbox των sms(τον τελευταιο δηλαδη φακελο που ειχα δει) και μετα πρεπει να παω στο inbox των mms για να δω το μυνημα!σπαστικο!

www . elecont .com απο εκει το αγορασα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω βαλει κανενα ηχο μονο εχω αφησει τα default οπως ειναι.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν δουλευει καλα εχεις την μαμισια ρομ?

Οσο για το προγραμμα το εβαλα αλλα στις ρυθμισεις τα χει κινεζικα και καποια στιγμη

ζηταει money.

Καποιο αλλο προγραμμα το οποιο να βγαζει τα εικονιδια υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

ναι την μαμισια εχω...δεν σου ανοιγει ολο το messaging ?μονο μια ειδοποιηση και το φακελακι?δεν ξερω αλλο προγραμμα.εγω αυτο το αγορασα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.το προγραμμα shortcut manager το ηξερα εδω και καιρο αλλα

προσφατα αποφασισα να ασχοληθω κι εδω θα σας πω οδηγιες (για οποιον τις χρειαζετε)

για το πως δουλευει και θα σας δωσω και 4 dll αρχεια [τα οποια εφτιαξα με αρκετο κοπο]

με περιπου 100 διαφορετικα εικονιδια για να αλλαξετε αρκετα την εμφανιση του ppc

σας και να κανετε τις συντομευσεις σας οπως στις δυο πρωτες εικονες

 

τα αρχεια θα τα βρειτε εδω http://rapidshare.com/files/180686531/dll.rar

και πρεπει να τα στειλετε στην συσκευη σας. Τα εικονιδια που περιλαμβανουν ειναι αυτα της τριτης εικονας

 

και ειναι σε δυο διαφορετικα μεγεθη. 32x16 και 40x20. Με λιγα πειραματα θα βρειτε αυτο που σας αρεσει

 

μετα πρεπει να βρειτε το προγραμμα, πιστευω ολοι ξερετε που :D Αφου το ανοιξετε

βλεπετε την παρακατω 1 φωτο απο την 4 εικονα. Κανετε κλικ στο εικονιδιο που θελετε να αλλαξετε και

μετα... φωτο 2. Εδω θα σας ζητησει να κανετε αναζητηση. Βρειτε τα αρχεια που

σας εδωσα, φωτο 3, κι επιλεξτε ενα απο αυτα. Θα εμφανιστει η 4 φωτο.

Απο εδω διαλεξτε το νεο εικονιδιο που θελετε και ειστε ετοιμοι. Καντε επανεκκινηση για να δειτε τις αλλαγες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.το προγραμμα shortcut manager το ηξερα εδω και καιρο αλλα

προσφατα αποφασισα να ασχοληθω κι εδω θα σας πω οδηγιες (για οποιον τις χρειαζετε)

για το πως δουλευει και θα σας δωσω και 4 dll αρχεια [τα οποια εφτιαξα με αρκετο κοπο]

με περιπου 100 διαφορετικα εικονιδια για να αλλαξετε αρκετα την εμφανιση του ppc

σας και να κανετε τις συντομευσεις σας οπως στις δυο πρωτες εικονες

 

τα αρχεια θα τα βρειτε εδω http://rapidshare.com/files/180686531/dll.rar

και πρεπει να τα στειλετε στην συσκευη σας. Τα εικονιδια που περιλαμβανουν ειναι αυτα της τριτης εικονας

 

και ειναι σε δυο διαφορετικα μεγεθη. 32x16 και 40x20. Με λιγα πειραματα θα βρειτε αυτο που σας αρεσει

 

μετα πρεπει να βρειτε το προγραμμα, πιστευω ολοι ξερετε που :D Αφου το ανοιξετε

βλεπετε την παρακατω 1 φωτο απο την 4 εικονα. Κανετε κλικ στο εικονιδιο που θελετε να αλλαξετε και

μετα... φωτο 2. Εδω θα σας ζητησει να κανετε αναζητηση. Βρειτε τα αρχεια που

σας εδωσα, φωτο 3, κι επιλεξτε ενα απο αυτα. Θα εμφανιστει η 4 φωτο.

Απο εδω διαλεξτε το νεο εικονιδιο που θελετε και ειστε ετοιμοι. Καντε επανεκκινηση για να δειτε τις αλλαγες :)

για ποιο προγραμμα μιλας (γραφεις)?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

για ποιο προγραμμα μιλας (γραφεις)?

 

καλημερα. το λεω και στον τιτλο και στην πρωτη σειρα :) shortcut manager

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Δύο ερωτήσεις

1 έχεται να προτείνεται κανένα ισπανοελληνικο λεξικο

2 Για Ισπανία destinator είναι εντάξει

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα ωστε να σβηνουμε(ή να κρυβουμε) οποια εικονιδια προγραμματων δεν χρησιμοποιουμε πολυ?(π.χ το εικονιδιο της Βοηθειας)Οχι να σβησουμε το προγραμμα μονο το εικονιδιο απο τη σελιδα των προγραμματων.Γιατι αν εχεις πολλα προγραμματα μεχρι να βρεις αυτο που θες...
Link to comment
Share on other sites

για htc p3600 που εχω την μαμιασια ρομ.υπαρχει καποια αλλη?(panosha νομιζω?)

την επισημη που την εχει στο σαιτ της htc την περασα μετα απο φορματ αλλα επρεπε για ελληνικα να περασω και δευτερο αρχειο.με τις ΜΗ-μαμισιες ρομ πρεπει να περασω το δευτερο αρχειο για τα ελληνικα η δεν χρειαζεται?

Link to comment
Share on other sites

για htc p3600 που εχω την μαμιασια ρομ.υπαρχει καποια αλλη?(panosha νομιζω?)

την επισημη που την εχει στο σαιτ της htc την περασα μετα απο φορματ αλλα επρεπε για ελληνικα να περασω και δευτερο αρχειο.με τις ΜΗ-μαμισιες ρομ πρεπει να περασω το δευτερο αρχειο για τα ελληνικα η δεν χρειαζεται?

Στις custom roms ενδέχεται να μην περνάνε τα ελληνικά της ACE. Στο HD για παράδειγμα με την τελευταία ρομ του Πάνου δεν περνάνε.

Link to comment
Share on other sites

Στις custom roms ενδέχεται να μην περνάνε τα ελληνικά της ACE. Στο HD για παράδειγμα με την τελευταία ρομ του Πάνου δεν περνάνε.

 

1--οταν ελληνικα εννοεις το αρχειο το original της htc?η ο δημιουργος της ρομ δινει ξεχωριστο αρχειο για τα ελληνικα?

 

2--τι καινουργιο προσφερουν οι custom roms?σε τι διαφερουν απο την μαμισια?

 

3--αν δεν μπαινουν ελληνικα πχ sms γραφουμε με greeklish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...