Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Spb Wallet

το ερώτημα είναι, αφήνει κανείς εύκολα την αγαπημένη του wallet εφαρμογή (flexwallet) για κάτι αντίστοιχο από την αγαπημένη του εταιρεία?:)

το καλό είναι οτι μπορεί κανείς να κάνει εισαγωγή δεδομένων από όλα τα γνωστά wallets(e-wallet, flexwallet, codewallet) και το κακό, τουλάχιστον για μένα που χρησιμοποιώ και smartphone, ότι δεν έχει sp version προς το παρόν.

όπως και να έχει μια δοκιμή θα γίνει...

 

Poli sosta to etheses. Thanks gia tin enimerosi gia to neo programma.

K go xrisimopoio xronia tora to ewallet k den to allazo alla SPB proion prepei na dokimasoume!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Poli sosta to etheses. Thanks gia tin enimerosi gia to neo programma.

K go xrisimopoio xronia tora to ewallet k den to allazo alla SPB proion prepei na dokimasoume!

Προσωπικα για εμενα η παραπανω ειναι η κορυφαια εταιρεια σε οτι αφορα προγραμματα για PPC. Καθε φορα που βγαζει μια εφαρμογη η ενα today plugin, τελικα καταληγω εκει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα για εμενα η παραπανω ειναι η κορυφαια εταιρεια σε οτι αφορα προγραμματα για PPC. Καθε φορα που βγαζει μια εφαρμογη η ενα today plugin, τελικα καταληγω εκει...

μόνο στην today μου μπορείς να διακρίνεις να τρέχουν 5 προγράμματα της spb. το weather, το diary, το pplus και μέσα σε αυτό σε tabs το time και το backup. συν το insight και το traveler χωρις today plugin. το wallet το έβαλα αλλά δεν κατάφερα ακόμα να ασχοληθώ σοβαρά!!

Link to comment
Share on other sites

καμια freeware εφαρμογη για μετρηση χρονου ομιλας και sms???????

 

Λέγεται Battery status extended .

Αν έχεις και τον 200αρι επεξεργαστή κάνει και overclocking

Link to comment
Share on other sites

Απο εμένα μια ερώτηση.. Με το spb backup μπορώ το backup να το σώσω στο πισι; Δεν έχω αρκετό χώρο στην κάρτα μου :(
Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει για WM5 κάνα πρόγραμμα που να δίνει σε VGA κινητό (Qtek 9000) πλήκτρα τηλεφώνου μεγάλα (παράδειγμα αυτά του Touch) ώστε να μη χρειάζεται να σημαδεύω κάθε φορά που θέλω να καλέσω;:)
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Exo ena ppc pou DEN einai Phone Edition, μπορει καποιος φιλος να μου, πια εφαρμογη ειναι που μπορω να χρησημοποιω το ppc και να κανω κλησης στο bt κινητο μου?
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή που να κάνει scan για wifi δίκτυα και να συνδέεται σε όποιο επιλέγω?

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κάποιος το έχει ήδη ποστάρει εδώ αλλά δείτε το καλύτερο contact manager πρόγραμμα που έχω δει και είναι και freeware

http://www.pocketcm.com/dl.php

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν κάποιος το έχει ήδη ποστάρει εδώ αλλά δείτε το καλύτερο contact manager πρόγραμμα που έχω δει και είναι και freeware

http://www.pocketcm.com/dl.php

 

Εισαι αψογος! :D

 

Πολυ καλο :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανα προγραμμα που να παιζει divx αρχεια? εεεε τωρα ποιος καθετε να τα κανει avi.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανα προγραμμα που να παιζει divx αρχεια? εεεε τωρα ποιος καθετε να τα κανει avi.

 

http://labs.divx.com/node/250

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

TCPMP, CorePlayer τα παίζουν όλα.

 

κατεβαζω κανα videaki απο youtube o tcpmp δεν τα παιζει πρεπει να τα μετατρεψεις σε avi αλλα ουτε ο core player τα παιζει απευθειας ε κατεβασα ενα progr. winx psp,pda,mp4 video converter για μετατροπη ειχα τον pocketdivxencoder αλλα δεν......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που κατεβάζεις από το youtube δεν είναι divx αλλά flv.

Τα divx έχουν κατάληξη .avi.

Υπάρχει AddOn για τον TCPMP με το οποίο μπορείς να παίζεις flv.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που κατεβάζεις από το youtube δεν είναι divx αλλά flv.

Τα divx έχουν κατάληξη .avi.

Υπάρχει AddOn για τον TCPMP με το οποίο μπορείς να παίζεις flv.

και που βρισκω αυτο το addon?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατεβαζω κανα videaki απο youtube o tcpmp δεν τα παιζει πρεπει να τα μετατρεψεις σε avi αλλα ουτε ο core player τα παιζει απευθειας ε κατεβασα ενα progr. winx psp,pda,mp4 video converter για μετατροπη ειχα τον pocketdivxencoder αλλα δεν......

 

πως τα κατεβαζεις φιλε μου απο εκει τα βιντεο??:confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πως τα κατεβαζεις φιλε μου απο εκει τα βιντεο??:confused:

 

Με firefox, υπάρχει το VideoDownloader Firefox Extension με το οποίο μπορείς να κατεβάσεις τα βίντεο και αφού τα μετονομάσεις σε .flv, τα μετατρέπεις σε ότι μορφής βίντεο θέλεις με το Media Coder, είναι free.

λινκς

h**ps://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2390

h**p://mediacoder.sourceforge.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...