Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πίσω αισθητήρας είναι ο SONY IMX260 αλλά για μπροστα λεει SLSI_S5K4E6.Τι μέρος του λόγου είναι αυτο;;;

 

Δεν έχεις πρόβλημα όλα μπροστά έτσι είναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

να δω ποιος θα κανει το μπαμ με snapdragon 820 εδω μεσα!!!:lol:μακαρι να ερθει και το silver το χρωμα μονο μην βγαλει κανενα s7 edge plus και τα σκοτωσει τα αλλα δυο!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για να δούμε πόσες φωτογραφίες έχουν τραβηχθεί;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώσω ότι σήμερα πέρασα από κατάστημα πλαίσιο και υπάρχει ακόμα η δωροεπιταγη των 100 ευρώ, υπάρχει κάποιος που κατάφερε να την περάσει κατευθείαν σαν έκπτωση στην συσκευή και όχι σε επόμενη αγορά; αν κάποιος φίλος έχει την καλοσύνη ας βοηθήσει, έστω και πμ αν δεν θέλει δημόσια, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. .. ρε παιδιά τι παίζει με την μπαταρία γιατί είμαι ανάμεσα στο huawei mate 8 και σε αυτό. .. στο θέμα με το Huawei διαβάζω κάτι θεματακια με τις ειδοποιήσεις αλλά τρομερή μπαταρία. . Εδώ? ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. .. ρε παιδιά τι παίζει με την μπαταρία γιατί είμαι ανάμεσα στο huawei mate 8 και σε αυτό. .. στο θέμα με το Huawei διαβάζω κάτι θεματακια με τις ειδοποιήσεις αλλά τρομερή μπαταρία. . Εδώ? ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Εδώ θα διαβάσεις Για τρομερή αυτονομία και κανένα απολύτως θέμα με ειδοποιήσεις η την αξιοπιστία της συσκευής. Με άλλα λόγια η καλύτερη συσκευή του εμπορίου σήμερα. Κι όπως το βλέπω ίσως μέχρι και την ελευση του note 6...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα διαβάσεις Για τρομερή αυτονομία και κανένα απολύτως θέμα με ειδοποιήσεις η την αξιοπιστία της συσκευής. Με άλλα λόγια η καλύτερη συσκευή του εμπορίου σήμερα. Κι όπως το βλέπω ίσως μέχρι και την ελευση του note 6...

Που είσαι αρχηγέ μου, καλή σαρακοστη. Βαγγέλη έχω μείνει με Samsung galaxy core εδώ και ένα χρόνο και κάνω υπομονή για mate 8 διαβάζω διάφορα θεματακια, τώρα γλυκοκοιτάζω και το s7 edge και μου αρέσει που δώσανε λίγο παραπάνω σε μπαταρία, αλλά να κάνω υπομονή μέχρι καλοκαίρι για note που είναι η σειρά μου φυσικά δεν νομίζω να την παλέψω. Το σκέφτηκα μην σου πω ψέματα αλλά με έχει αφήσει αυτό το κινητό αρκετές φορές και σε ώρες ανάγκης οπότε έχω φτάσει στα όρια μου :-P και ψάχνομαι μην πετάξω τα λεφτά μου ελπίζω να καταλαβαινεις. Το mate 8 το είδα από κοντά το έχει ένας φίλος (araditsas) αν σου λέει κάτι το όνομα και το έπιασα το δούλεψα λίγο. Το s7 δεν έχω πάει σε κάποιο κατάστημα ακόμα να το δω να δω πως είναι στο χέρι μου, πρέπει όμως

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε και την εμπειρία χρήσης κάποιες μέρες, τελικά τί προτείνετε; Το edge, με τα προβληματάκια στο πιάσιμο, ή το απλό;
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε και την εμπειρία χρήσης κάποιες μέρες, τελικά τί προτείνετε; Το edge, με τα προβληματάκια στο πιάσιμο, ή το απλό;

Το edge με κλειστά ματια εστω και λιγο με τις ιδιοτροπίες του:p

Το απλό και να μου το έδιναν θα το πέταγα σκουπιδια(κυριολεκτικά μιλάω)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε και την εμπειρία χρήσης κάποιες μέρες, τελικά τί προτείνετε; Το edge, με τα προβληματάκια στο πιάσιμο, ή το απλό;

Εννοείται το Edge.Το απλό εμφανισιακά είναι ολόιδιο(η μπροστινή πλευρά) με το S6.Φέτος το Edge είναι μονόδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος όλοι οι galaxadides πάμε edge.

Χθες μιλούσα με ένα φίλο στο τηλέφωνο iPhonakia και λέει μόλις είδα την διαφήμιση είπα θα το πήρες.

Και οι πουσ...δες λέει το έκαναν τόσο καλό να μην έχεις περιθώρια να το σκεφτείς και να το πάρεις.

Μέχρι και εγώ λέει για αυτό το edge σκέφτομαι να παρατήσω το μήλο.

Δεν θα το κάνει αλλά μόνο και μόνο που άνθρωπος από το άλλο στρατόπεδο που ούτε να ακούσει ήθελε για samsung και android λέει τέτοια πράγματα καταλαβαίνεις..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φέτος όλοι οι galaxadides πάμε edge.

Χθες μιλούσα με ένα φίλο στο τηλέφωνο iPhonakia και λέει μόλις είδα την διαφήμιση είπα θα το πήρες.

Και οι πουσ...δες λέει το έκαναν τόσο καλό να μην έχεις περιθώρια να το σκεφτείς και να το πάρεις.

Μέχρι και εγώ λέει για αυτό το edge σκέφτομαι να παρατήσω το μήλο.

Δεν θα το κάνει αλλά μόνο και μόνο που άνθρωπος από το άλλο στρατόπεδο που ούτε να ακούσει ήθελε για samsung και android λέει τέτοια πράγματα καταλαβαίνεις..

 

Η αλήθεια είναι ότι φέτος είναι τέτοια η υπέροχη του τηλεφώνου ειδικά του edge όπου κάνεις δεν έχει διάθεση για κόντρες, ούτε οι haters για θάψιμο ούτε οι fans για πικαρισμα. Χαίρεσαι τεχνολογία και ποιότητα όπως άλλωστε έτσι θα έπρεπε να είναι για εμάς που μπαίνουμε εδώ μέσα.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι φέτος είναι τέτοια η υπέροχη του τηλεφώνου ειδικά του edge όπου κάνεις δεν έχει διάθεση για κόντρες, ούτε οι haters για θάψιμο ούτε οι fans για πικαρισμα. Χαίρεσαι τεχνολογία και ποιότητα όπως άλλωστε έτσι θα έπρεπε να είναι για εμάς που μπαίνουμε εδώ μέσα.

Η samsung φετο έκανε τη διαφορά πραγματικά με μια υπέροχη συσκευή σε όλα, εγω ελπίζω οτι με 2-3 αναβαθμίσεις θα γίνει ακόμα καλύτερο που δεν θα πιστεύουμε στα μάτια μας. Εγώ που έχω κόλλημα και με το μήλο και πάντα είχα και τα δυο τώρα αυτό είναι στο συρτάρι και μοιάζει ξεπερασμένο:lol: Αν έβαζε και το 3D του 6s τότε θα ήταν μονόδρομος σαν συσκευή, οχι οτι δεν είναι αλλά λέμε τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Η samsung φετο έκανε τη διαφορά πραγματικά με μια υπέροχη συσκευή σε όλα, εγω ελπίζω οτι με 2-3 αναβαθμίσεις θα γίνει ακόμα καλύτερο που δεν θα πιστεύουμε στα μάτια μας. Εγώ που έχω κόλλημα και με το μήλο και πάντα είχα και τα δυο τώρα αυτό είναι στο συρτάρι και μοιάζει ξεπερασμένο:lol: Αν έβαζε και το 3D του 6s τότε θα ήταν μονόδρομος σαν συσκευή, οχι οτι δεν είναι αλλά λέμε τώρα :)

 

Μακάρι το Σεπτεβρη να δούμε και ένα iPhone 7 εξίσου δυνατό για να υπάρχουν αφενως περισσότερες επιλογές αλλά και για να δούμε αφετερου και ένα S8 edge τούμπανο.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναγράψει, η συγκεκριμένη συσκευή έχει αντίπαλο μόνο τον εαυτό της(καθοτι με τη Samsung ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται) και την τιμή της. Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε η Apple αν θελήσει να το κανει, θα το κανει.

Κολλάει στο θέμα κόστους. Όσο αυξάνονταν οι πωλήσεις της δεν ήταν χαζή να βάλει το χέρι στην τσέπη. Πλέον όμως οι πωλήσεις της ειναι σχεδον 15 εκατομμύρια κομμάτια πιο κάτω οποτε εκ των πραγμάτων θα αναγκαστεί να δώσει αυτά που πρέπει.

Βέβαια κρατάω μικρό καλάθι γιατι το brand name της ειναι ακαταμάχητο. Το κοινό εχει συνηθίσει να δέχεται ελλείψεις χάρη του μήλου.

Το 90% των πελατών μου με μεγάλη οικονομική άνεση έχουν μονο iPhone.

Πριν το 6 plus οι περισσοτεροι είχαν Note. Η μεγάλη οθόνη ήταν τελικά γι αυτούς ορόσημο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέβασα βίντεο στο φέισμπουκ και ειναι τραγικοτατη ανάλυση ! Πως γίνεται να το ανεβάσω σε hd ? στο iPhone π.χ είχε επιλογή ανεβάσματος σε hd
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

παιδες σκεφτομαι να το παρω απο σκρουτζ ειναι αξιοπιστα αυτα τα μαγαζια η τα κινητα τους ειναι μουφα ? γιατι πρωτη φορα θα δωσω τοσα λεφτα για κινητο μην εχω κανα προβλημα μετα . εχετε κανα μαγαζι να προτεινεται? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδες σκεφτομαι να το παρω απο σκρουτζ ειναι αξιοπιστα αυτα τα μαγαζια η τα κινητα τους ειναι μουφα ? γιατι πρωτη φορα θα δωσω τοσα λεφτα για κινητο μην εχω κανα προβλημα μετα . εχετε κανα μαγαζι να προτεινεται? ευχαριστω

Να διαλέξεις μαγαζιά με καλές κριτικές. Όπως kaizer κλπ

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει βάλει κανείς στο νερό να μας πει εντυπώσεις? Το βούτηξα ολόκληρο μέσα στο νεροχύτη για 1 λεπτό κ δν έπαθε τίποτα εννοείται απλά το ηχείο για μερικές ώρες μέχρι να στεγνώσει τελειώς ακούγεται λίγο αδύναμα και βραχνά!! Δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο θέμα στο μέλλον αν γίνεται συστηματικά έτσι?

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει βάλει κανείς στο νερό να μας πει εντυπώσεις? Το βούτηξα ολόκληρο μέσα στο νεροχύτη για 1 λεπτό κ δν έπαθε τίποτα εννοείται απλά το ηχείο για μερικές ώρες μέχρι να στεγνώσει τελειώς ακούγεται λίγο αδύναμα και βραχνά!! Δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο θέμα στο μέλλον αν γίνεται συστηματικά έτσι?

 

Μεγαλε εισαι πολυ θαραλεος!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε η Apple αν θελήσει να το κανει, θα το κανει.

Κολλάει στο θέμα κόστους. Όσο αυξάνονταν οι πωλήσεις της δεν ήταν χαζή να βάλει το χέρι στην τσέπη. Πλέον όμως οι πωλήσεις της ειναι σχεδον 15 εκατομμύρια κομμάτια πιο κάτω οποτε εκ των πραγμάτων θα αναγκαστεί να δώσει αυτά που πρέπει.

Βέβαια κρατάω μικρό καλάθι γιατι το brand name της ειναι ακαταμάχητο. Το κοινό εχει συνηθίσει να δέχεται ελλείψεις χάρη του μήλου.

Το 90% των πελατών μου με μεγάλη οικονομική άνεση έχουν μονο iPhone.

Πριν το 6 plus οι περισσοτεροι είχαν Note. Η μεγάλη οθόνη ήταν τελικά γι αυτούς ορόσημο.

 

Τί να θελήσει ρε Κώστα; έχει μείνει πίσω 2 χρόνια σε hardware από τη Samsung και πετάει χαρταετο. Αφού πουλάει, με παλαιολιθικο hardware μην περιμενεις προκοπή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παντως σχετικα με τα γουστα του καθενος εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.προχθες χαζευα το 7αρι στον γερμανο.Εχω το Α7,ερχεται η γκομενα που διαφημιζει και ο Γερμανός να σου λυσει τα προβληματα,στο υποκατασημα Ν ηρακλειου ειναι,μου λεει....μαλλον σας αρεσουν τα σαμσουνγκ...απο την κουβεντ καταλαβα οτι εχει μηλο.....βρε κοπελια λεω...το μηλο ειναι μπρικι καλόφτιαγμένο οχι κινητο,μου χαμογελαει,μετα συνεχιζω...ραδιο γιοκ,καρτα μνημης γιοκ,μπλε δόντι ανοικτό ουτε στα ονειρα του,εγω με το σαμμυ στελνω επαγγελματικα μηνυματα προγραμματισμενα 50 την ημερα,το μηλο τι απο αυτα κανει....μουγκα το πιπινι...και ομως πουλάει της λεω

..Βοηθεια μας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέβασα βίντεο στο φέισμπουκ και ειναι τραγικοτατη ανάλυση ! Πως γίνεται να το ανεβάσω σε hd ? στο iPhone π.χ είχε επιλογή ανεβάσματος σε hd

 

Παιδιά ανέβασα βίντεο στο φέισμπουκ και ειναι τραγικοτατη ανάλυση ! Πως γίνεται να το ανεβάσω σε hd ? στο iPhone π.χ είχε επιλογή ανεβάσματος σε hd
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...