Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοίχτηκαν και τα επιμέρους θέματα για μπαταρία, τροποποιήσεις / βελτιώσεις, φωτογραφία / βίντεο και αξεσουάρ.

 

Απο βδομάδα θα δημιουργηθεί και υποκατηγορία S7/S7edge :)

 

ωραια .και κατι αλλο.πρωτη φορα παιρνω κινητο (και εχω παρει παααρα πολλα :p) και άργησε τοσο να βγαλει το φορουμ το avatar του .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτό που με χαλάει στα ασημί και χρυσά ειναι το βαμμένο κρύσταλλο γύρω απο την οθόνη. Δείχνει ψεύτικο.

Θα προτιμούσα να ήταν όλη η επιφάνεια μαύρη και το χρυσό να περιορίζεται στο πίσω μέρος και το μέταλλο.

Αν αγόραζα το S7 θα πήγαινα σίγουρα μονο στο edge και μάλλον στο λευκό χρώμα που δεν μαζεύει δαχτυλιες η σε μαύρο με διάφανο skin πίσω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

έχει διαθέσιμα για άμεση παραλαβή στο Πλαίσιο? (για edge μιλάμε πάντα)

 

ΥΓ πάντως απο amazon it βρίσεις τώρα το black στα 707€ με τα μτφ δηλαδή 120€ κέρδος, ούτε δωροεπιταγές ούτε επιστροφές.

Δυστυχώς όχι.

Ρώτησα σήμερα στου Συντάγματος που πέρασα και στου Αλίμου τηλεφωνικά που έχω κάνει παραγγελία και περιμένω. Το παλικάρι στο Σύνταγμα, που το γνωρίζω, μπήκε στο σύστημα και ενώ οι άλλοι υπάλληλοι στα καταστήματα έχουν προφανώς οδηγίες να λένε αύριο μεθαύριο, είδα ξεκάθαρα ότι οι επόμενες παραλαβές σε Edge είναι τέλος μήνα και βέβαια θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας στους έχοντας κάνει παραγγελία και μετά στους υπόλοιπους.

Πάντως ρε παιδιά, άσχετο λιγάκι, είναι σίγουρο ότι με τόσους που πήραν, πόσοι ακόμα περιμένουν να παραλάβουν και πόσοι περιμένουν να έρθει για να πάνε να πάρουν τόσο ακριβές συσκευές ( και γω μέσα σε αυτούς ) ζούμε στην Ελλάδα με τη τόσο μεγάλη κρίση;;;;; Μωρέ κάτι τέτοια βλέπουν οι ακατανόμαστοι από έξω και σου λέει βάρα, αυτοί μας δουλεύουν έχουν ακόμα πράμα για στράγγισμα χα!χα! ή κλαψ κλαψ......

Link to comment
Share on other sites

Δινει κανονικα σήμερα πήγα και μου ειπαν ισχυει αρκει να αγορασεις την συσκευη οχι με επιδοτηση κτλ,είχαν και ενα χάρτινο σταντ με τα s7 που το έγραφε και αυτο μαζι με την επιστροφη

**λευτέρη το vr τι λεει; κανενας δεν το εχει τεσταρει;

 

εχεις δικιο, μου ειπαν οτι ισχυει η επιταγη. ενω την προηγουμενη βδομαδα μου ειχν πει οχι.

και στον κοτσο ισχυει η δωροεπιταγη 100Ε και εξτρα ασφαλεια για ενα χρονο 109Ε αξιας.

και στο μιντια μαρκτ ισχυει η δωροεπιταγη 70Ε για αξεσουαρ σαμσουνγκ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά, άσχετο λιγάκι, είναι σίγουρο ότι με τόσους που πήραν, πόσοι ακόμα περιμένουν να παραλάβουν και πόσοι περιμένουν να έρθει για να πάνε να πάρουν τόσο ακριβές συσκευές ( και γω μέσα σε αυτούς ) ζούμε στην Ελλάδα με τη τόσο μεγάλη κρίση;;;;; Μωρέ κάτι τέτοια βλέπουν οι ακατανόμαστοι από έξω και σου λέει βάρα, αυτοί μας δουλεύουν έχουν ακόμα πράμα για στράγγισμα χα!χα! ή κλαψ κλαψ......

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνει τόση εντύπωση :confused:

Για κινητά μιλάμε, όχι για σπίτια ή αυτοκίνητα.

Τόσο παράξενο είναι να υπάρχει σημαντική μερίδα του κόσμου που διαθέτει 830€?

 

Εγώ δεν θα το αγόραζα τώρα γιατί θεωρώ ότι δεν τα αξίζει, ειδικά από τη στιγμή που τους επόμενους μήνες θα ξεφουσκώσει. Αλλά το ίδιο θα ίσχυε είχαμε/ δεν είχαμε κρίση.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβανω το dual s7 edge silver titanium από φίλο που έρχεται από Ντουμπάι. Εγώ μια αγωνία για το χρώμα για να σας πω την αλήθεια.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι,στο s6 edge που εχω οταν ειναι σβηστη η οθονη και ενεργοποιω την πλαινη,πρωτα εμφανιζεται το ρολοι και μετα οι ειδοποιησεις.στο s7 γιατι δεν εμφανιζεται το ρολοι;
Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβανω το dual s7 edge silver titanium από φίλο που έρχεται από Ντουμπάι. Εγώ μια αγωνία για το χρώμα για να σας πω την αλήθεια.

 

Νικόλα το είδα εδω που είμαι και είναι μια χαρά πιστεύω θα σε αφήσει ικανοποιημένο. Προσωπικά το χρυσό θα έπαιρνα, μαύρο όχι

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παραλαμβανω το dual s7 edge silver titanium από φίλο που έρχεται από Ντουμπάι. Εγώ μια αγωνία για το χρώμα για να σας πω την αλήθεια.

 

Τι αγωνια βρε Νικολα, σιγουρακι κουκλακι θα είναι.

Λιγο πιο εντονο από το silver titanium του Note 5, που είναι το πιο ομορφο χρωμα.

Αυτό, μαζι με το black onyx τα σπανε (για τα δικα μου γουστα)...

Με το καλο να παραλαβεις...

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα το είδα εδω που είμαι και είναι μια χαρά πιστεύω θα σε αφήσει ικανοποιημένο. Προσωπικά το χρυσό θα έπαιρνα, μαύρο όχι

 

Τι αγωνια βρε Νικολα, σιγουρακι κουκλακι θα είναι.

Λιγο πιο εντονο από το silver titanium του Note 5, που είναι το πιο ομορφο χρωμα.

Αυτό, μαζι με το black onyx τα σπανε (για τα δικα μου γουστα)...

Με το καλο να παραλαβεις...

 

Άντε να δούμε!!! Έχω το λευκό εδώ και τρεις μέρες και πραγματικά αν και φαν του μαύρου σχεδόν σε όλα μου τα κινητά αυτό το χρώμα(Λευκό) στο s7 edge μου αρέσει πολύ... Όπως και να έχει το silver που έρχεται θα μείνει σε εμένα και το λευκό μάλλον θα το δώσω στην γυναικά... Θα δούμε...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα στο gold, δεν μου άρεσε. Πίστευα ότι ήταν σούπερ αλλα μου φάνηκε κάπως. Προτιμώ το μαύρο. Σε λευκό δεν το είχε να το δω ζωντανό.galanakop το έχεις σε λευκό? βάζεις μια φωτο αν μπορείς? Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε!!! Έχω το λευκό εδώ και τρεις μέρες και πραγματικά αν και φαν του μαύρου σχεδόν σε όλα μου τα κινητά αυτό το χρώμα(Λευκό) στο s7 edge μου αρέσει πολύ... Όπως και να έχει το silver που έρχεται θα μείνει σε εμένα και το λευκό μάλλον θα το δώσω στην γυναικά... Θα δούμε...

 

Περασαν 2 λευκα note 5 από τα χερια μου, αλλα δε με συγκινησαν (ενώ καποτε μου αρεσε πολύ σε αυτό το χρωμα).

Κατά συνεπεια θεωρω πως δεν τίθεται θεμα. Μολις δεις το ασημι θα παει στη γυναικα σου το λευκο σιγουρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Απο Public Κύπρου το πήρα σε μαύρο και μέχρι πριν 10 λεπτά όλα καλά και άγια. Το έβαλα κάτω από το νερό της βρύσης για να δω αν δουλεύει η οθόνη βρεγμένη αφού λένε πως είναι αδιάβροχο . Το στεγνώσα και τώρα το ηχείο δεν ακούγεται καλα. Σαν να τριζη κάτι. Αυριο παω Public. Ελπίζω να μην μου βρουν χίλιες δικαιολογίες.
LIVERPOOL FOR LIFE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Απο Public Κύπρου το πήρα σε μαύρο και μέχρι πριν 10 λεπτά όλα καλά και άγια. Το έβαλα κάτω από το νερό της βρύσης για να δω αν δουλεύει η οθόνη βρεγμένη αφού λένε πως είναι αδιάβροχο . Το στεγνώσα και τώρα το ηχείο δεν ακούγεται καλα. Σαν να τριζη κάτι. Αυριο παω Public. Ελπίζω να μην μου βρουν χίλιες δικαιολογίες.

Αύριο δεν θα τριζει. Έτσι γίνεται ρε.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Nικο μολις το παρεις το silver titanium ανεβασε φωτο να το δουμε και τι επεξεργαστη φοραει!!αν και στον snap 820 το quick charge 3.0 το εχει κλειδωσει η samsung να μην εχει διαφορα με τον exynos 8!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Απο Public Κύπρου το πήρα σε μαύρο και μέχρι πριν 10 λεπτά όλα καλά και άγια. Το έβαλα κάτω από το νερό της βρύσης για να δω αν δουλεύει η οθόνη βρεγμένη αφού λένε πως είναι αδιάβροχο . Το στεγνώσα και τώρα το ηχείο δεν ακούγεται καλα. Σαν να τριζη κάτι. Αυριο παω Public. Ελπίζω να μην μου βρουν χίλιες δικαιολογίες.

 

τωρα λογικα θα ειναι οκ .μετα απο λιγη ωρα ειναι ολα καλα:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Αύριο δεν θα τριζει. Έτσι γίνεται ρε.

Μακάρι να έχεις δίκαιο. Πέρασαν ήδη κάνα 2 ώρες. Μακάρι να φτιάξει ως αύριο..

LIVERPOOL FOR LIFE
Link to comment
Share on other sites

Nικο μολις το παρεις το silver titanium ανεβασε φωτο να το δουμε και τι επεξεργαστη φοραει!!αν και στον snap 820 το quick charge 3.0 το εχει κλειδωσει η samsung να μην εχει διαφορα με τον exynos 8!

Και το δικό μου από Ντουμπάι είναι και έχει τον Exynos.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου από Ντουμπάι είναι και έχει τον Exynos.

Βασικά μακάρι εδώ που τα λέμε να φοράει τον exynos και όχι τον snap.

Αύριο θα δούμε...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κατι τέτοια μας κάνετε με τα silver και δεν μου κάνει όρεξη να παω να πάρω το μάυρο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και εγω σημερα απο κοντα και πραγματικα το μαυρο τελικα δινει μια πολυ stealth αισθηση.

 

καθεται πολυ καλα στο δικο μου χερι, εχει ιδανικες αναλογιες νομιζω και η ελλειψη μεγαλων bezel κανει την οθονη να δειχνει ακομη μεγαλυτερη.

 

δεν του φαινεται καθολου οτι ειναι 5.5 το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...