Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι δεν διαφωνώ σε αυτό που λες απλά ότι εφαρμογή έχω εγκατεστημενη μου είναι απαραίτητη.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Δοκίμασε να κάνεις μια εκκαθάριση στο system cache partition (αν δεν το έχεις ήδη κάνει). Αν συνεχίσει κάνε ένα στήσιμο από την αρχή (factory reset). Αν τα έχεις κάνει ήδη και δεν έχεις δει βελτίωση ή δεν δεις αφού τα κάνεις μάλλον πας για σέρβις. Δεν είναι λογική η κατανάλωση στο σύστημα να είναι πάνω από την οθόνη. (Εκτός και αν έχεις τόσο κακό σήμα και τόσο κακογραμμένες εφαρμογές πράγμα σπάνιο).

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δοκίμασε να κάνεις μια εκκαθάριση στο system cache partition (αν δεν το έχεις ήδη κάνει). Αν συνεχίσει κάνε ένα στήσιμο από την αρχή (factory reset). Αν τα έχεις κάνει ήδη και δεν έχεις δει βελτίωση ή δεν δεις αφού τα κάνεις μάλλον πας για σέρβις. Δεν είναι λογική η κατανάλωση στο σύστημα να είναι πάνω από την οθόνη. (Εκτός και αν έχεις τόσο κακό σήμα και τόσο κακογραμμένες εφαρμογές πράγμα σπάνιο).

 

2 ημερών κινητό είναι. Θα δω μπας και στρώσει, σήμα έχω full στους χώρους που κινούμαι.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σφαίρα πηγαίνει, δεν υπάρχει lag αλλά το battery drain είναι τραγικό.

Όσο για τις εφαρμογές έχω πάντα αυτά που χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια,δεν βάζω τίποτα περιττό.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

ΜΑ δεν ειπα κατι αλλο, περα απο το να βαλεις λιγες λιγες τις εφαρμογες να δεις που οφειλεται το drain, γιατι εγω εχω αλλαξει 3 και πολλοι αλλοι περισσοτερα και κανεις δεν ειχε τετοιο θεμα, εκτος αν εφταιγε μια εφαρμογη..αυτο σου λεω να κανεις και εσυ, να δεις ποια φταιει.. εκτος αν εχεις AOD ανοιχτο και φταιει και η good lck

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στα public για όποιον ενδιαφέρεται ;) ;) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/89b519753332373c243341341372996d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στα public για όποιον ενδιαφέρεται ;) ;) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/89b519753332373c243341341372996d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ!!

 

499€ ΤΟ S7 EDGE ΤΗΝ BLACK FRIDAY!!

 

καλή προσφορά, αλλά σε ολα τα χρώματα πλην του black onyx που ειναι το ομορφότερο και εμπορικότερο

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι,προσωπικά δεν μου λέει κάτι το μαύρο στο συγκεκριμένο τηλέφωνο

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@Braveheart1980...πολύ καλή φάση,χτυπα το!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μονο σε μαυρο,χρυσο,ασπρο,και ροζ που φαιρνει ο κωτσοβολος.το silver δεν υπαρχει σε ελληνικη αλυσιδα!αλλα ειναι ευκαιρια οσοι παρετε στα αλλα χρωματα! Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στα public για όποιον ενδιαφέρεται ;) ;)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Στα 499 το Edge αντίστοιχα,διότι έβαλες το flat;)

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις μια εκκαθάριση στο system cache partition (αν δεν το έχεις ήδη κάνει). Αν συνεχίσει κάνε ένα στήσιμο από την αρχή (factory reset). Αν τα έχεις κάνει ήδη και δεν έχεις δει βελτίωση ή δεν δεις αφού τα κάνεις μάλλον πας για σέρβις. Δεν είναι λογική η κατανάλωση στο σύστημα να είναι πάνω από την οθόνη. (Εκτός και αν έχεις τόσο κακό σήμα και τόσο κακογραμμένες εφαρμογές πράγμα σπάνιο).

 

Και όμως τόσο είναι και εμένα η κατανάλωση στο android system, γύρω στο 22% - 23% δυστυχώς και δεν είμαστε οι μόνοι σε πολύ κόσμο εκεί παίζει. Εγώ προσωπικά νομίζω οτι δυστυχώς κάτω από συνθήκες έτσι παίζει το τηλέφωνο. Πως γίνεται η εκκαθάριση στο system cache partition, έχω ξεχάσει εντελώς. Δεν χάνουμε τίποτα να το δοκιμάσουμε και αυτό.

 

Sent from my Surface Pro 4 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε παρατηρήσει το κινητό σας να έχει κάνει ελαφριες γρατζουνιες ακόμα και να προσέχετε το κινητό σας. Προσωπικά, παρόλο που το έχω σε θήκη, πάντα σε τσέπη μόνο του, είδα σήμερα κάτι ψιλά. Στο ίντερνετ υπάρχουν πολλά παράπονα για αυτό, ότι δημιουργει πολύ εύκολα γρατζουνιες. Για να τις δείτε πρέπει να βάλετε το κινητό κάτω από έντονο φως.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edited by jake
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ήρθε νέο update για την Beta 301,14mb

Αστραπη είσαι, μόλις παω σπίτι το κατεβαζω.

Ελπίζω να μην χαλάσουν την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φλασαρω και εγώ την nougat αλλά δεν είμαι beta tester οπότε άμα περάσω την πρώτη έκδοση δεν θα πάρω τις ota που έχουν βγει :(
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Έγινε η εγκατάσταση, η πρώτη βελτίωση από ότι κατάλαβα στην συσκευή μου είναι η διαχείριση της ram πριν το update είχα 1,6-1,7 τώρα πήγε στο 2,2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε παρατηρήσει το κινητό σας να έχει κάνει ελαφριες γρατζουνιες ακόμα και να προσέχετε το κινητό σας. Προσωπικά, παρόλο που το έχω σε θήκη, πάντα σε τσέπη μόνο του, είδα σήμερα κάτι ψιλά. Στο ίντερνετ υπάρχουν πολλά παράπονα για αυτό, ότι δημιουργει πολύ εύκολα γρατζουνιες. Για να τις δείτε πρέπει να βάλετε το κινητό κάτω από έντονο φως.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Και μενα εχει γρατζουνιες,χωρις πτωση,παντα σε καλτσα(βελουδο απο γυαλια ηλιου) μονο του μεσα στο τσαντακι και ομως εχει καποιες γρατζουνιες(αραχνιες 2-3) στην οθονη του οι οποιες φαινονται υπο καποιες γωνιες!Απαραδεκτο για τετοια συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εδώ. Χωρίς μεμβράνη αλλά με paintbull και πάντα σε πουγκί από γυαλιά αλλά δυστυχώς δεν το απέφυγα με τις αραχνιές.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξαν διάφορα στην beta, κυρίως η κουρτίνα πάνω.

Άλλαξε και η γραμματοσειρά στο ποσοστό μπαταρίας

Ωραίο το ότι μπήκε η ρύθμιση της φωτεινότητας ψηλά...

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει να περασω την beta;

Εχει καλυτερη μπαταρια απο 6.0.1;

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την beta μερικές φορές μεταξύ των αλλαγών στο πληκτρολόγιο απο Αγγλικά στα ελληνικά δεν κολλάει λίγο να αλλάξει; Όχι πάντα μερικές φορές
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...