Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Από την ερχόμενη Τρίτη θα είμαι και εγώ στην παρέα του galaxy s7 edge. Ήμουν ανάμεσα σε s7, s7 edge και iphone 6s. Τις υπόλοιπες ναυαρχίδες τις είχα αποκλείσει για διάφορους λόγους. Κατέληξα ξανά σε android γιατί έχω αγορασμένες πάρα πολλές εφαρμογές και extras που θα έπρεπε να τα ξανααγοράζω στο ios.

 

Τώρα ανάμεσα σε s7 και s7 edge πήγα με το edge λόγω μπαταρίας περισσότερο και όχι λόγω κυρτής οθόνης που στην πορεία μπορεί να να με βολέψει πολύ. Αλλά προς το παρόν μπαταρία.

Πλέον όλα τα κινητά βγάζουν μια μέρα άλλο κουτσά στραβά άλλο με πιο πολύ άνεση.

Πλέον δεν μπορώ μέσα σε όλα να σκέφτομαι μήπως ξεμείνω και από μπαταρία. Ωραία όλα αυτά με τις γρήγορες φορτίσεις αλλά το θέμα είναι κατά την διάρκεια της μέρας να μην έχεις το αγχος της μπαταρίας. Και μέχρι τώρα όλα με όλα μου τα κινητά είχα ένα θέμα. Πιστευω με το edge θα είμαι κομπλέ. Φυσικά είναι και κινητάρα.

When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ωραίος ευχαριστώ, τώρα με το "βιβλίο αποκομμάτων" τι γίνεται, είχα πολλά αρχεία και φώτος κι εκεί...

Αν θυμάμαι καλά και σε αυτό υπάρχει η δυνατότητα επαναφοράς. Δοκίμασε να το κατεβάσεις από το Samsung store και να κάνεις την ίδια διαδικασία όπως και με το snote.

Καλημέρα σε όλους! Από την ερχόμενη Τρίτη θα είμαι και εγώ στην παρέα του galaxy s7 edge. Ήμουν ανάμεσα σε s7, s7 edge και iphone 6s. Τις υπόλοιπες ναυαρχίδες τις είχα αποκλείσει για διάφορους λόγους. Κατέληξα ξανά σε android γιατί έχω αγορασμένες πάρα πολλές εφαρμογές και extras που θα έπρεπε να τα ξανααγοράζω στο ios.

 

Τώρα ανάμεσα σε s7 και s7 edge πήγα με το edge λόγω μπαταρίας περισσότερο και όχι λόγω κυρτής οθόνης που στην πορεία μπορεί να να με βολέψει πολύ. Αλλά προς το παρόν μπαταρία.

Πλέον όλα τα κινητά βγάζουν μια μέρα άλλο κουτσά στραβά άλλο με πιο πολύ άνεση.

Πλέον δεν μπορώ μέσα σε όλα να σκέφτομαι μήπως ξεμείνω και από μπαταρία. Ωραία όλα αυτά με τις γρήγορες φορτίσεις αλλά το θέμα είναι κατά την διάρκεια της μέρας να μην έχεις το αγχος της μπαταρίας. Και μέχρι τώρα όλα με όλα μου τα κινητά είχα ένα θέμα. Πιστευω με το edge θα είμαι κομπλέ. Φυσικά είναι και κινητάρα.

Πιστεύω δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα από άποψη αυτονομίας. Είναι τεράστια η διαφορά σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα και της Samsung αλλά και άλλον εταιρειών. Βέβαια όλο αυτό εξαρτάται και από την χρήση που θα κάνεις. Πχ κάποιος με note 4 ήταν υπέρ ευχαριστημένος με την μπαταρία του αλλά κάποιος άλλος όχι. Το σίγουρο είναι ότι το s7 edge έχει αν όχι την καλύτερη μπαταρία μια από τις καλύτερες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά και σε αυτό υπάρχει η δυνατότητα επαναφοράς. Δοκίμασε να το κατεβάσεις από το Samsung store και να κάνεις την ίδια διαδικασία όπως και με το snote.

 

Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι ίσως το ψάχνω με λάθος όνομα καμιά ιδέα?

πάντως και πάλι ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Με την χρηση Samsung Gear VR μπορουμε να δουμε ταινιες με εξωτερικους(ελληνικους)υποτιτλους??

Ναι κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για πες...θελω εξωτερικους υποτιτλους και στο 2d αλλα και στις 3d ταινιες.

για δωσε βοηθεια..:happy:

3d δεν έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω ότι θα έχει κάποια διαφορά. Στις 2d ταινίες απλά περνάς μαζί με την ταινία τον .srt υποτιτλο, βασικά ότι κάνεις και στον υπολογιστή. Εγώ έχω φτιάξει στην εξωτερική κάρτα έναν φάκελο movies και τα βάζω εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Από την ερχόμενη Τρίτη θα είμαι και εγώ στην παρέα του galaxy s7 edge. Ήμουν ανάμεσα σε s7, s7 edge και iphone 6s. Τις υπόλοιπες ναυαρχίδες τις είχα αποκλείσει για διάφορους λόγους. Κατέληξα ξανά σε android γιατί έχω αγορασμένες πάρα πολλές εφαρμογές και extras που θα έπρεπε να τα ξανααγοράζω στο ios.

 

Τώρα ανάμεσα σε s7 και s7 edge πήγα με το edge λόγω μπαταρίας περισσότερο και όχι λόγω κυρτής οθόνης που στην πορεία μπορεί να να με βολέψει πολύ. Αλλά προς το παρόν μπαταρία.

Πλέον όλα τα κινητά βγάζουν μια μέρα άλλο κουτσά στραβά άλλο με πιο πολύ άνεση.

Πλέον δεν μπορώ μέσα σε όλα να σκέφτομαι μήπως ξεμείνω και από μπαταρία. Ωραία όλα αυτά με τις γρήγορες φορτίσεις αλλά το θέμα είναι κατά την διάρκεια της μέρας να μην έχεις το αγχος της μπαταρίας. Και μέχρι τώρα όλα με όλα μου τα κινητά είχα ένα θέμα. Πιστευω με το edge θα είμαι κομπλέ. Φυσικά είναι και κινητάρα.

Είναι σημαντικό να χαίρεσαι αυτήν την οθόνη χωρίς άγχος για την μπαταρία όσο για την edge οθόνη όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο μου αρέσει .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν είχα ποτέ edge και την λάτρεψα παιδία. Μου αρέσει το εφε που κάνει σαν να ξετυλιγεις κατι.

Σε ολα του το κινητό είναι κορυφαίο οτι καλυτερο αγορασα μεχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ακόμα; Μάλλον είστε όλοι παραλία :D Βγήκε σήμερα για το δικό μου (Πορτογαλικό TPH) την περνάω τώρα, 21,73ΜΒ, μόνο security update της Google απ' ότι φαίνεται.

Screenshot_20160712_163620.png

Λοιπόν μετά από μια μέρα με την APG3 όλα καλά, δεν βλέπω διαφορά σε μπαταρία ή σε κάτι άλλο σε σχέση με την APF2.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά από μια μέρα με την APG3 όλα καλά, δεν βλέπω διαφορά σε μπαταρία ή σε κάτι άλλο σε σχέση με την APF2.

 

Υπαρχουν τα γνωστα drains ?

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ tsiglas επειδή νωρίτερα είχα πάλι το s7 edge αλλά το μονόκαρτο και επειδή μου άρεσε είπα να πάρω το δίκαρτο (δηλ τωρα το έδωσα το μονόκαρτο), και το μονόκαρτο είχε και εκείνο την APD1 και μετά του έβαλα την τελευταία ...έχω την εντύπωση ότι έτρωγε την μπαταρία γρηγορότερα και ζεματούσε περισσότερο. Και στο λέω επειδή τα είχα και τα δυο και το παρατήρησα (τουλάχιστον για το οτι ήταν πιο ζεστό είμαι σίγουρος-για την καταναλωση δεν παιρνω και όρκο). Μηπως η APC8 ειναι καλύτερη που λέτε πολλοί εδω μεσα ? Εχει καποιο μειονέκτημα ?

 

Εγώ όμως δεν είχα το μονοκαρτο ώστε να συγκρίνω... Πάντως προερχόμενος από Mate 8 (όπως και εσύ) με την τελευταία αναβάθμιση μια χαρά το βλέπω το τηλέφωνο πλησιάζει πολύ κοντά το Mate 8 (40 ώρες με 5,5 ώρες οθόνης ενώ με το Mate είχα 48 ώρες με 6 ώρες οθόνη)

Από θέμα ζεστης δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανησυχητικό... Πάντα σε φυσιολογικά πλαίσια στα επίπεδα του Mate 8 και πάντα αναφέρομαι στην δική μου και μόνο δική μου χρήση....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως δεν είχα το μονοκαρτο ώστε να συγκρίνω... Πάντως προερχόμενος από Mate 8 (όπως και εσύ) με την τελευταία αναβάθμιση μια χαρά το βλέπω το τηλέφωνο πλησιάζει πολύ κοντά το Mate 8 (40 ώρες με 5,5 ώρες οθόνης ενώ με το Mate είχα 48 ώρες με 6 ώρες οθόνη)

Από θέμα ζεστης δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανησυχητικό... Πάντα σε φυσιολογικά πλαίσια στα επίπεδα του Mate 8 και πάντα αναφέρομαι στην δική μου και μόνο δική μου χρήση....

Οταν λες την τελευταία ποια εννοείς ;

 

Επίσης ξέρει κανείς στο μανισιο πληκτρολόγιο γιατί δεν εχω τόνους και η αλλαγή γλώσσας Γιατί δεν γίνεται με slide αλλά με την υδρόγειο ; Είμαι με το δικαρτο.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες την τελευταία ποια εννοείς ;

 

Επίσης ξέρει κανείς στο μανισιο πληκτρολόγιο γιατί δεν εχω τόνους και η αλλαγή γλώσσας Γιατί δεν γίνεται με slide αλλά με την υδρόγειο ; Είμαι με το δικαρτο.

 

Screenshot_20160714_001438.pngcapture"]Screenshot_20160714_001438.pngcapture[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

 

Σε μένα αντι να λέει APF2 λεει APER.

Επίσης ο kernel είναι 27 Μαΐου και οχι 1 Ιουνίου οπως ο δικός σου.

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αντι να λέει APF2 λεει APER.

Επίσης ο kernel είναι 27 Μαΐου και οχι 1 Ιουνίου οπως ο δικός σου.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160713/d8b9aa5085b78b4b11bcd15402f55a4e.jpg

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αντι να λέει APF2 λεει APER.

Επίσης ο kernel είναι 27 Μαΐου και οχι 1 Ιουνίου οπως ο δικός σου.

 

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά αύριο θα τσεκάρω και την 2η συσκευή duos που έχω (την είχα πάρει από τα νεύρα μου όταν έσπασε αυτή) να δω και εκείνη τη έκδοση έχει μίας και στις 2 έχω κάνει από ένα OTA update με clean instalation

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ tsiglas επειδή νωρίτερα είχα πάλι το s7 edge αλλά το μονόκαρτο και επειδή μου άρεσε είπα να πάρω το δίκαρτο (δηλ τωρα το έδωσα το μονόκαρτο), και το μονόκαρτο είχε και εκείνο την APD1 και μετά του έβαλα την τελευταία ...έχω την εντύπωση ότι έτρωγε την μπαταρία γρηγορότερα και ζεματούσε περισσότερο. Και στο λέω επειδή τα είχα και τα δυο και το παρατήρησα (τουλάχιστον για το οτι ήταν πιο ζεστό είμαι σίγουρος-για την καταναλωση δεν παιρνω και όρκο). Μηπως η APC8 ειναι καλύτερη που λέτε πολλοί εδω μεσα ? Εχει καποιο μειονέκτημα ?

 

Εγω παντως οπως και καποιοι ακομα εδω μεσα, εχω βρει την υγεια μου με APC8 και δεν το κουναω απο δω. ΕΛΕΟΣ πια με τις αναβαθμισεις των Samsung-Google. Απο το μαρτιο βγαλαν 4-5 ρομ και ειναι ολες χειροτερες απο την APC8.

Προσοχη ομως και στις εκδοσεις των Google services καθως και messenger. Εχω κρατησει απο google την 8.7.03 και στο messenger μια αντιστοιχη μαρτιου-Απριλιου.

Ο συνδιασμος αυτων με την APC8 ειναι οτι καλυτερο εχω δει σ αυτη τη συσκευη απο θεμα αυτονομιας και σταθεροτητας. Οποτε κλεινεις και τα updates (downgrades θα πρεπε να λεγονται) κι εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες την τελευταία ποια εννοείς ;

 

 

 

Επίσης ξέρει κανείς στο μανισιο πληκτρολόγιο γιατί δεν εχω τόνους και η αλλαγή γλώσσας Γιατί δεν γίνεται με slide αλλά με την υδρόγειο ; Είμαι με το δικαρτο.

 

Ουδέποτε υδρόγειο είχε για εναλλαγή γλώσσας η Samsung

Μάλλον οτι ασιατικό μοντέλο ειναι.

Κατεβασε εδω

Για τους τόνους μάλλον πάτησες δίπλα στο Λ δεξιά για αυτο δεν σου βγάζει.

Πατα 1-2 φορές εως έρθει στα ίσια του δοκιμάζουντας κάθε φορά εως επιτυχείς το επιθυμητό.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-keyboard/samsung-keyboard-1-1-16-release/samsung-keyboard-1-1-16-android-apk-download/

 

Η αλλιώς απο store κανα google keyboard εναλλακτικη.

 

Εγώ Xperia Keyboard δουλεύω διότι και με καλυπτει περισσότερο(πιο εύχρηστο,φιλικό) και θέλω υδρόγειο οπως σε iOS.

 

Εγω παντως οπως και καποιοι ακομα εδω μεσα, εχω βρει την υγεια μου με APC8 και δεν το κουναω απο δω. ΕΛΕΟΣ πια με τις αναβαθμισεις των Samsung-Google. Απο το μαρτιο βγαλαν 4-5 ρομ και ειναι ολες χειροτερες απο την APC8.

 

Προσοχη ομως και στις εκδοσεις των Google services καθως και messenger. Εχω κρατησει απο google την 8.7.03 και στο messenger μια αντιστοιχη μαρτιου-Απριλιου.

 

Ο συνδιασμος αυτων με την APC8 ειναι οτι καλυτερο εχω δει σ αυτη τη συσκευη απο θεμα αυτονομιας και σταθεροτητας. Οποτε κλεινεις και τα updates (downgrades θα πρεπε να λεγονται) κι εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 

+1000

Την καλύτερη λύση εχεις επιλέξει οπως και εγώ ενα τετράμηνο σερί που εχω τη συσκευη.

Δεν ασχολούμαι με τις ψευδό αναβαθμίσεις απο Google/Samsung.

Οταν βγει η N να πάρουμε νεα feature εχει καλώς,εως τότε στα αυγά μας απο τη στιγμή που δουλεύει υποδειγματικά.

 

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά από πολλά χρόνια με το 5s αποφάσισα να περάσω σε Samsung και σε s7 edge. Δεν ξέρω αν κάνω καλά (:p ) αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. Θέλω να το παραγγείλω από skroutzoμάγαζο. Πρέπει να προσέξω κάτι; Πέρα από το να είναι ευρωπαϊκό; Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πολλά πράγματα για τα samsung αλλά και τα android γενικά οπότε δεν ξέρω και τι να προσέξω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά από πολλά χρόνια με το 5s αποφάσισα να περάσω σε Samsung και σε s7 edge. Δεν ξέρω αν κάνω καλά (:p ) αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. Θέλω να το παραγγείλω από skroutzoμάγαζο. Πρέπει να προσέξω κάτι; Πέρα από το να είναι ευρωπαϊκό; Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πολλά πράγματα για τα samsung αλλά και τα android γενικά οπότε δεν ξέρω και τι να προσέξω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Την καλύτερη τιμή ψάξε και μη φοβάσαι τίποτα.

 

Sent from SM-G935F

me > you
Link to comment
Share on other sites

Την καλύτερη τιμή ψάξε και μη φοβάσαι τίποτα.

 

Sent from SM-G935F

 

Περισσότερο ρώτησα σε φάση μην μου δώσουν τίποτα branded ή μη ευρωπαϊκό. Ή δεν ξέρω και εγώ αν υπάρχει κάποια άλλη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ε τα branded γράφουν δίπλα πχ Vodafone, Tim etc - αν πας σε μαγαζί με κάποιο αριθμό κριτικές είσαι εντάξει. Γενικά τα edge δεν υπάρχει λόγος να τα φέρνουν από χώρες εκτός ΕΕ, αν μιλάγαμε για το NOTE 5 πχ που δεν εισάγεται Ευρώπη είναι άλλο θέμα.

 

Sent from SM-G935F

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

3d δεν έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω ότι θα έχει κάποια διαφορά. Στις 2d ταινίες απλά περνάς μαζί με την ταινία τον .srt υποτιτλο, βασικά ότι κάνεις και στον υπολογιστή. Εγώ έχω φτιάξει στην εξωτερική κάρτα έναν φάκελο movies και τα βάζω εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορείς να δεις κανονικά οποια ταινία θέλεις ή υπάρχει συγκεκριμένο περιεχόμενο?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως οπως και καποιοι ακομα εδω μεσα, εχω βρει την υγεια μου με APC8 και δεν το κουναω απο δω. ΕΛΕΟΣ πια με τις αναβαθμισεις των Samsung-Google. Απο το μαρτιο βγαλαν 4-5 ρομ και ειναι ολες χειροτερες απο την APC8.

Προσοχη ομως και στις εκδοσεις των Google services καθως και messenger. Εχω κρατησει απο google την 8.7.03 και στο messenger μια αντιστοιχη μαρτιου-Απριλιου.

Ο συνδιασμος αυτων με την APC8 ειναι οτι καλυτερο εχω δει σ αυτη τη συσκευη απο θεμα αυτονομιας και σταθεροτητας. Οποτε κλεινεις και τα updates (downgrades θα πρεπε να λεγονται) κι εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 

 

μπορείς να μου πεις ποια ακριβός έκδοση των google services έχεις?? γιατί υπάρχουν πάρααα πολλές στο apk mirror..... ( 8.7.03 (2645110-030) - 8.7.03 (2645110-080) .... Επίσης πως σταμάτησες/απενεργοποίησες το αυτόματο update τους??? δεν σου έβγαζαν διάφορες εφαρμογές κάποιο μήνυμα για να κάνεις update τα google services??? Σε ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις κανονικά οποια ταινία θέλεις ή υπάρχει συγκεκριμένο περιεχόμενο?

Περνάς στο τηλέφωνο και βλέπεις όποια ταινία θέλεις, π.χ. κάποια που έχεις κατεβάσει από τον υπολογιστή.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο ρώτησα σε φάση μην μου δώσουν τίποτα branded ή μη ευρωπαϊκό. Ή δεν ξέρω και εγώ αν υπάρχει κάποια άλλη έκδοση.

 

 

Φιλε μου παρτο λογικα θα ΞΤΡΕΛΑΘΕΙΣ . Οσο για το μπραντεντ να σου τυχει εμενα cosmote ειναι και μου το δειχνει μονο οταν ανοιγω το κινητο και δεν βλεπω καποιο θεμα.. τωρα με τις αναβαθμισεις θα δειξει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...