Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

οταν έχεις wifi calling εμφανίζει κάτι? οταν εχω 4g μου βγαζει volt lte. Αλλιώς δεν βγάζει κατι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Το τσέκαρα λιγο και πρεπει να μην έχει σήμα για να βγάλει κάποιο εικονίδιο. Αν το βαλεις σε airplay mode και ενεργοποιήσεις το wifi βγαζει ενα τηλεφωνάκι με γραμμές οπως του wifi. Οταν βέβαια εχεις σημα δεν βγαζει καποιο σύμβολο οποτε δεν ξερω αν κανει κληση μεσο wifi. Στις επιλογές ομως εχει δυνατότητα προτεραιότητας οταν εχεις wifi

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

οταν έχεις wifi calling εμφανίζει κάτι? οταν εχω 4g μου βγαζει volt lte. Αλλιώς δεν βγάζει κατι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανώς έχεις επιλέξει προτίμηση σε κινητά δίκτυα [τηλέφωνο->τρεις τελείες πάνω δεξιά->ρυθμίσεις->κλήσεις Wi-fi(τέρμα κάτω)->προτίμηση σε δίκτυα wifi ή σε δίκτυα κιν] . Αν αλλάξεις την επιλογή σε "προτίμηση σε δίκτυα wifi",τότε, όταν το σήμα του wifi είναι καλό θα ενεργοποιείται αυτόματα-δίνεται προτεραιότητα στο wifi calling . Βέβαια πολλές φορές όταν μιλάς και απομακρύνεσαι από το wifi μπορεί να κάνει διακοπές ενώ αν απομακρυνθείς τελείως τερματίζεται η κλήση. Προσωπικά έχω επιλεγμένη την προτίμηση σε δικτυα κινητης και έτσι το wifi calling ενεργοποιείται μόνο όταν δεν έχω καθόλου κάλυψη δικτύου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο off topic.. Εγώ αγορασμένο τον nova.. Κανένα θέμα παίζει? Ψάχνω στο market αλλά δε βρίσκω πουθενά

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο off topic.. Εγώ αγορασμένο τον nova.. Κανένα θέμα παίζει? Ψάχνω στο market αλλά δε βρίσκω πουθενά

Τι θέμα ψάχνεις; Θέμα για τον nova;

Μπορείς να αλλάξεις θέματα απ' αυτά της Samsung, που έχει ήδη το κινητό σου. Όπως επίσης να βάλεις και πολλά icon pack. Είτε απ' αυτά της Samsung, είτε κάποιο απ' το Google play.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Πως θα μεταφερω τα αρχεια μου (φωτο-βιντεο) απο την παλια μου καρτα σε αλλη καρτα που θελω να βαλω στη συσκευη βρε παιδια.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο ή θα βάλεις την παλιά σου κάρτα στην καινούργια συσκευή και θα περάσεις εκεί και μετά από κει στην καινούργια κάρτα. Αλλιώς άμα δεν χωράνε όλα τα περνάς στο pc και μετά στην καινούργια. Edited by Papchris
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο ή θα βάλεις την παλιά σου κάρτα στην καινούργια συσκευή και θα περάσεις εκεί και μετά από κει στην καινούργια κάρτα. Αλλιώς άμα δεν χωράνε όλα τα περνάς στο pc και μετά στην καινούργια.

Καλημερα.Εβγαλα τα αρχεια της μνημης απο την παλια μεσω pc και τα εβαλα στη νεα καρτα.Αλλα τωρα δεν τα διαβαζει καθολου,ενω υπαρχουν μεσα στη νεα μνημη. Κατι δε κανω καλα;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

διαμόρφωσε την καινούρια απο το κινητό πρώτα και μετα αντέγραψε τα αρχεία απο το pc.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εβγαλα τα αρχεια της μνημης απο την παλια μεσω pc και τα εβαλα στη νεα καρτα.Αλλα τωρα δεν τα διαβαζει καθολου,ενω υπαρχουν μεσα στη νεα μνημη. Κατι δε κανω καλα;

 

Πρεπει να την κανεις διαμορφωση σε exfat. αν την εκανες απο το Pc, ισως την εκανες σε ntfs, και γιαυτο δεν στην αναγνωριζει το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διαμόρφωσε την καινούρια απο το κινητό πρώτα και μετα αντέγραψε τα αρχεία απο το pc.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την εκανα(διαμορφωση) αλλα τα αρχεια που ειχα πριν αντιγραψει μεσα σε φακελο,ουτε αυτα φαινονται τωρα απο το pc.Δεν ειναι δυνατο το ανοιγμα του αρχειου λεει...Μυστηρια πραματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρεπει να την κανεις διαμορφωση σε exfat. αν την εκανες απο το Pc, ισως την εκανες σε ntfs, και γιαυτο δεν στην αναγνωριζει το κινητο.

Tην καρτα την νεα. μου την αναγνωριζει η συσκευη κανονικα.Τα αρχεια (φωτο) που εβαλα απο το pc δεν μου τα βλεπει σαν εικονα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να έχετε πάντα wifi calling όταν είστε σε wifi και να προτιμά volte όταν είστε εκτός wifi, ανοίξτε τον dialer επιλέξτε ρυθμίσεις και τέρμα κάτω πατήστε στην προτίμηση σε δίκτυα wifie32b7d48ab59e89fd76c168186608504.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι δεν λειτουργεί η ηχογράφηση κλήσης όταν είσαι σε wifi call

 

Και νομίζω ότι δεν υπάρχει και εφαρμογή που να μπορεί..

 

Οπότε μια χαρά είναι το volte

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι δεν λειτουργεί η ηχογράφηση κλήσης όταν είσαι σε wifi call

 

Και νομίζω ότι δεν υπάρχει και εφαρμογή που να μπορεί..

 

Οπότε μια χαρά είναι το volte

callx

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Ενώ έχω ενεργοποιήσει το δακτυλικό αποτύπωμα, ξεκλειδώνει η οθόνη με ένα πέρασμα του χεριού... Από οποιονδήποτε. Τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Ενώ έχω ενεργοποιήσει το δακτυλικό αποτύπωμα, ξεκλειδώνει η οθόνη με ένα πέρασμα του χεριού... Από οποιονδήποτε. Τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα έχεις βάλει smart unlock σε τοποθεσία ή σε σύνδεση με καποια BT συσκευή

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

callx

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συγγνώμη εγώ είπα για ηχογράφηση αυτό τι σχέση έχει?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη εγώ είπα για ηχογράφηση αυτό τι σχέση έχει?
για να ηχογραφησεις τις κλησεις σου δεν θες; Αν οχι σορι κατάλαβα λαθος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

για να ηχογραφησεις τις κλησεις σου δεν θες; Αν οχι σορι κατάλαβα λαθος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι μια χαρά κατάλαβες απλώς αυτή η εφαρμογή λέει για call logs όχι για recording

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brick.callx

Link to comment
Share on other sites

αυτο εννοώ 57f71f3aa2b25407698a6cba53301076.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ αυτή είναι οκ..απλώς δοκίμασα και δεν γράφει σε wifi calling

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...