Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ φίλε ο καιρός δεν γίνετε εγκατάσταση,Επίσης υπάρχει τρόπος να αλλάξουν τα εικονίδια και να δουλέψει το Swype left για το bixbi

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ευχαριστώ φίλε ο καιρός δεν γίνετε εγκατάσταση,Επίσης υπάρχει τρόπος να αλλάξουν τα εικονίδια και να δουλέψει το Swype left για το bixbi

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/samsung-s8-bixby-assistant-t3582729 για κοίτα εδώ για το Bixby.ο καιρός όντως δε γίνεται εγκατάσταση. Το ψάχνω και θα σου πω

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παρατηρώ αυξημένη θερμοκρασία στην οθόνη του κινητού . Στην αρχή σκέφτηκα ότι είναι από την ζέστη της ατμόσφαιρας αλλά μου το έκανε και εντός σπιτιού με AC και με την φωτεινότητα χαμηλά. Μιλάμε ότι ζεματάει η οθόνη όπως η πλάτη του ας πούμε. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι αντίστοιχο?
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παρατηρώ αυξημένη θερμοκρασία στην οθόνη του κινητού . Στην αρχή σκέφτηκα ότι είναι από την ζέστη της ατμόσφαιρας αλλά μου το έκανε και εντός σπιτιού με AC και με την φωτεινότητα χαμηλά. Μιλάμε ότι ζεματάει η οθόνη όπως η πλάτη του ας πούμε. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι αντίστοιχο?

Όταν ξεκίνησε να μου το κάνει, μετά από λίγο άρχισε να τρεμοπαιζει η οθόνη και σαν αποτέλεσμα ήταν η αλλαγή οθόνης και μπαταρίας στη smartec.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ξεκίνησε να μου το κάνει, μετά από λίγο άρχισε να τρεμοπαιζει η οθόνη και σαν αποτέλεσμα ήταν η αλλαγή οθόνης και μπαταρίας στη smartec.

 

Ά ωραία. Δε θα με χαλάσει βασικά κάτι τέτοιο όσο είναι ακόμα στην εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παρατηρώ αυξημένη θερμοκρασία στην οθόνη του κινητού . Στην αρχή σκέφτηκα ότι είναι από την ζέστη της ατμόσφαιρας αλλά μου το έκανε και εντός σπιτιού με AC και με την φωτεινότητα χαμηλά. Μιλάμε ότι ζεματάει η οθόνη όπως η πλάτη του ας πούμε. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι αντίστοιχο?

 

και σε μενα τα ιδια απο τον περασμενο μηνα,,ειχα γραψει σχετικα ποστ και οι απαντησεις απο ατομα εδω μεσα ειταν λογω καλοκαιριου! το πηγα εδς θεσσαλονικη στην Micro-tech δεν βρηκανε κατι οποτε συνεχιζω προς το παρον! μου ειπαν οτι ειναι ενεργοβορες ορισμενες εφαρμογες που ειχα,δεν τις εχω αφαιρεσει(fb insta messenger viber) Καθως και το go keyboard οπου αυτο το εβγαλα και δοκιμαζω ενα αλλο τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ενημέρωση λογισμικού για cosmote και περιλαμβάνει την υπηρεσία rich communication suite.

 

Πολυ καλα νεα:happy:

:)
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ενημέρωση λογισμικού για cosmote και περιλαμβάνει την υπηρεσία rich communication suite.

 

Και τι ακριβώς είναι αυτό?

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μενα η αναβάθμιση cosmote και μόλις την εκανα! Να δουμε ποτε θα παρουμε καμια 7.1 και οχι ασφαλείας!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καποιο link για να κατεβασω το firmware της Cosmote. Oτι εχω βρει κατεβαζουν με πολυ μικρη ταχυτητα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καποιο link για να κατεβασω το firmware της Cosmote. Oτι εχω βρει κατεβαζουν με πολυ μικρη ταχυτητα.

 

http://updato.com/firmware-archive-select-model?q=GALAXY+S7+edge&rpp=15&order=date&dir=desc&exact=1

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα τα ιδια απο τον περασμενο μηνα,,ειχα γραψει σχετικα ποστ και οι απαντησεις απο ατομα εδω μεσα ειταν λογω καλοκαιριου! το πηγα εδς θεσσαλονικη στην Micro-tech δεν βρηκανε κατι οποτε συνεχιζω προς το παρον! μου ειπαν οτι ειναι ενεργοβορες ορισμενες εφαρμογες που ειχα,δεν τις εχω αφαιρεσει(fb insta messenger viber) Καθως και το go keyboard οπου αυτο το εβγαλα και δοκιμαζω ενα αλλο τωρα!

 

Αν θυμάμαι καλά τα δικά σου ποστ έλεγες για υψηλή θερμοκρασία στο πίσω μέρος που όντως είναι σχετικά φυσιολογικό. Εγώ αναφέρομαι για υψηλή θερμοκρασία στην οθόνη σε σημείο που να το αισθάνομαι έντονα στα δάχτυλα. Θα κάνω μια βόλτα από microtech και εγώ όταν επιστρέψω Θεσσαλονίκη γιατί είμαι εκτός και ενημερώνω.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά τα δικά σου ποστ έλεγες για υψηλή θερμοκρασία στο πίσω μέρος που όντως είναι σχετικά φυσιολογικό. Εγώ αναφέρομαι για υψηλή θερμοκρασία στην οθόνη σε σημείο που να το αισθάνομαι έντονα στα δάχτυλα. Θα κάνω μια βόλτα από microtech και εγώ όταν επιστρέψω Θεσσαλονίκη γιατί είμαι εκτός και ενημερώνω.

 

αρχικα ειταν πισω δεξια με αποτελεσμα να πιανει ολοκληρη την συσκευη,ακομα και μπροστα,οπως ειπες και σε κλειστους χωρους με κλιματισμο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σήμερα παρατήρησα υπερθέρμανση στη συσκευή,έχω 4 μέρες που εχω βάλει Ελληνική ρομ και δουλεύω το wifi call με ανάλυση 2k,τι προηγούμενες μέρες δεν το είχα δώσει τόση σημασία λόγο της εξωτερικής θερμοκρασίας σήμερα όμως έχει δροσιά και επειδή είχα την συσκευή πολλές φορές στο παρελθόν ξέρω ότι η θερμοκρασία δεν ήταν φυσιολογική,επίσης η μπαταρία ήταν μέτρια στη χρήση έπεφτε γρήγορα στην αναμονή βράχος, τώρα το έριξα σε fhd και η θερμοκρασία είναι φυσιολογική και ίσως προς το ψυχρό,αν έχει κάποιος εμπειρία με το συγκεκριμένο στήσιμο κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στους φιλους!!Μιας και κατοχος samsung συσκευης λιγο καιρο εκανα firmware update(cosmote) αλλα οταν εκανα παλι επαναφορα απο το samsung profile δεν ειχα θεματα, ρυθμισεις αποτυπωματα, κ γενικα μικρο-ρυθμισεις που χρειαστηκε να ξανασεταρω..Γνωριζει καποιος να με ενημερωσει πως τα σωζω ολ'αυτα??
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι είναι και αυτό το rcs.ccf1cf6f4a2efc982d5a92342bdbfdb5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι είναι και αυτό το rcs.ccf1cf6f4a2efc982d5a92342bdbfdb5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δειτε εσεις που πήρατε ενημέρωση αν αξιζει...και φανταζομαι αυτο παει μονο αμα εχει ο αλλος ιδια ρομ...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε εσεις που πήρατε ενημέρωση αν αξιζει...και φανταζομαι αυτο παει μονο αμα εχει ο αλλος ιδια ρομ...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, δε παίζει ρόλο να έχει την ίδια rom.

Λίγο πιο πίσω αν δεις στα μηνύματα θα καταλάβεις το concept :)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε παίζει ρόλο να έχει την ίδια rom.

Λίγο πιο πίσω αν δεις στα μηνύματα θα καταλάβεις το concept :)

Μπηκα αλλα δεν καταλαβα και πολλα...εγω που δεν εχω ρομ της κοσμοτε...πως θα μπορουμε να επικοινωνησουμε;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο EUR το έχω με την ενημέρωση Ιουλίου μπορείς να επικοινωνεις με οποιονδήποτε άλλον με την προϋπόθεση να το υποστηρίζει η ρομ και ο πάροχος του
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πήρα σήμερα τρίποδο για την κινητάρα μας. Φωτογραφίες μόνος τον εαυτό μ μπορώ να βγάλω εύκολα Αλλα θέλω να βγάζω με κάνα μικρό χειρηστηριο. Υπάρχει; ευχαριστώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Έχω παρατηρήσει ότι κολλάει το power button όταν το πατάω.. Ζορίζεται να πατηθεί ή μένει προς τα μέσα.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να το καθαρίσω χωρίς να το πάω στο service; Ούτε καν δεν το σκέφτομαι αν είναι να μου το ανοίξουν πάλι...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...