Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση για το DOA αμα το αγορασω απο μαγαζι στο skroutz που εχει πχ 1 κομματι και δεν εχει αλλο και το αγορασω ποιος μου το αλλαζει αμα εχει προβλημα και ειναι σε DOA; η αντιπρωσοπεια; και ποιοι ειναι οι όροι του DOA/DAP δεν βρηκα κατι επισημο οπως με την 2ετη εγγυηση.

 

Το DOA δεν έχει να κάνει με την αντιπροσωπεία , ούτε έχει σχέση με την εγγύηση. Είναι μια «υπηρεσία» που σου παρέχει ο πωλητής. (αν σου την παρέχει, πρέπει να το ρωτήσεις αυτό από πριν). Αν δεν έχει ετοιμοπαράδοτο άλλο κομμάτι, επίσης μπορείς να τον ρωτήσεις από πριν τι μπορεί να γίνει. Δηλαδή, είτε να περιμένεις, είτε να σου επιστρέψει τα χρήματά σου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια μην γράφετε οτι δεν εχει θεματα η οθονη λόγο καμπυλότητας..ειπαμε καλο κινητο αλλα εχει τα θεματακια του.Το s7 δεν εχει θεμα με τις αντανακλάσεις αλλα δεν ισχύει για το edge.

Εχει θέμα με τις αντανακλασεις στο πλαι,ειδικα αν εισαι στον ηλιο κιολας ειναι ενοχλητικο για τα ματια σε οποια γωνία και να το κρατας.

Αλλο θεμα που εχει είναι οτι δεν μπορεις να το αγκαλιασεις ανετα το κινητό χωρις να ακουμπας το πλαινο της οθονης. Βέβαια θα το συνηθισεις αλλα το προβλημα παραμενει οταν το κρατας ενώ εισαι ξαπλωμενος ή στο πλάι πχ.

 

Γενικα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος καθως χανει σε πολυ πρακτικά πράγματα..

Ευτυχώς που δεν το πληρωσα μιας και αυτο που εχω τωρα ειναι δανεικο..

Το πρόβλημα είναι σε εσένα όχι στο κινητό.

Να μάθουμε να ξεχωρίσουμε κάποια πράγματα.

Άλλο πράγμα δεν μου αρέσει η ταιριάζει η τα βλέπω περίεργα ΕΓΩ ο ίδιος και άλλο πράγμα ότι εχει πρόβλημα.

Στο μόνο που συμφωνώ ότι στο κράτημα χάνει πόντους λόγω καμπύλων(οπου εκεί η μόνη λύση άλλη συσκευή τόσο απλά)

Όχι όμως σε αντανάκλαση στο ήλιο η σε αναγνωσιμότητα.

Σε καμία περίπτωση.

Μην γράφουμε ότι να ναι παρασυρόμενοι από αισθήματα προς την εταιρία και οδηγούμε σε παραπλάνηση και εσφαλμένες εντυπώσεις.;)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην γράφετε οτι δεν εχει θεματα η οθονη λόγο καμπυλότητας..ειπαμε καλο κινητο αλλα εχει τα θεματακια του.Το s7 δεν εχει θεμα με τις αντανακλάσεις αλλα δεν ισχύει για το edge.

Εχει θέμα με τις αντανακλασεις στο πλαι,ειδικα αν εισαι στον ηλιο κιολας ειναι ενοχλητικο για τα ματια σε οποια γωνία και να το κρατας.

Αλλο θεμα που εχει είναι οτι δεν μπορεις να το αγκαλιασεις ανετα το κινητό χωρις να ακουμπας το πλαινο της οθονης. Βέβαια θα το συνηθισεις αλλα το προβλημα παραμενει οταν το κρατας ενώ εισαι ξαπλωμενος ή στο πλάι πχ.

 

Γενικα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος καθως χανει σε πολυ πρακτικά πράγματα..

Ευτυχώς που δεν το πληρωσα μιας και αυτο που εχω τωρα ειναι δανεικο..

 

απο τη στιγμη που στα πλαγια εχεις οθονη, λογικο ειναι να την πιανεις..ΜΗν τον κανουμε σαν αυτους που κραζουν για τα μπεζλ, και τωρα που δεν υπαρχουν, να λενε οτι πιανουν οθονη, λογικο ηταν να την πιανεις γιαυτο και μαθαινεις να το κρατας οπως πρεπει. Εγω προσωπικα συνηθισα να το κραταω απο κατω κυριως δεν εχω θεμα.

Οσο για τη γυαλαδα, πανω στην καμπυλη κανει γυαλαδα οταν εισαι σε φως απο κατω, πχ σε μαγαζι με προβολεις, αλλα εμενα δε με ενοχλει ουτε μειωνει την χρηστικοτητα. Εξω πχ δεν το κανει, μονο αν βαραει καθετα ο ηλιος. Γενικα δηλαδη δεν το λες προβλημα.

 

Τελος, το κινητο αυτο ειναι ο,τι καλυτερο ειχα και εγω μεχρι σημερα, αν και δεν πιστευα οτι θα φτασω να το λεω αυτο για μια samsung συσκευη, εν τελει μας εδωσε αυτο που εδιναν ολοι οι αλλοι μαζι αλλα κανεις σε μια συσκευη.

Εδωσε αδιαβροχο σε premium εμφανιση οπως η σονυ. Εδωσε κορυφαια αυτονομια οπως η σονυ, εδωσε κορυφαια καμερα οπως ειχε πριν η samsung, αλλα εκλεψε και λιγο την ιδεα της HTC, εδωσε ωραιο σχεδιο, εδωσε καρτα μνημης οπως κρατησε η LG και η sony Να δινουν και γενικα δεν υπαρχει καποια ατελεια στη συσκευη. Τωρα το οτι δεν εχει usb type C ή πιο γρηγορη φορτιση ή usb3, τα θεωρω αστεια, εκτος αν το κινητο το εχετε φλασακι μερικοι.

ΠΡοσωπικα ειναι η πρωτη φορα που χαιρομαι τοσο πολυ για μια συσκευη. Μακαρι να ακολουθησουν και οι αλλοι το παραδειγμα μπας και δουμε ποικιλια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι σε εσένα όχι στο κινητό.

Να μάθουμε να ξεχωρίσουμε κάποια πράγματα.

Άλλο πράγμα δεν μου αρέσει η ταιριάζει η τα βλέπω περίεργα ΕΓΩ ο ίδιος και άλλο πράγμα ότι εχει πρόβλημα.

Στο μόνο που συμφωνώ ότι στο κράτημα χάνει πόντους λόγω καμπύλων(οπου εκεί η μόνη λύση άλλη συσκευή τόσο απλά)

Όχι όμως σε αντανάκλαση στο ήλιο η σε αναγνωσιμότητα.

Σε καμία περίπτωση.

Μην γράφουμε ότι να ναι παρασυρόμενοι από αισθήματα προς την εταιρία και οδηγούμε σε παραπλάνηση και εσφαλμένες εντυπώσεις.;)

Η αντανακλάσεις ειναι περισσοτερες απο το απλο s7, δεν ειπα οτι χανει σε αναγνωσιμότητας αλλα ενοχλούν οι αντανακλάσεις στα ματια. Ποσο μαλλον στον ηλιο.

Δεν τα λεω μονο εγω ουτε ειναι προσωπική αποψη..οπου και να διαβασεις για το s7 τα αναφερουν ολα αυτα που ειπα.Ακομα και εδω πάρα πολλα ατομα τα αναφερουν αυτα που ειπα οποτε δεν ειμαι εγω ο περίεργος οπως ισχυριζεσαι,αν ανατρεξεις σε προηγουμενες σελιδες θα ανακαλεσεις τα οσα λες.. :rolleyes:

 

Το κυριότερο θεμα του κινητου ομως όπως παραδεχεσαι και εσυ ειναι οτι δεν μπορεις να το πιάσεις οπως θες. Ειδικα σε καταστασεις που ειναι καποιος ξαπλωμενος ή στο πλάι οοως ειπα κ πιο πάνω.

 

Και για να καταληξω θα ελεγα οτι πολυ πιο πρακτικο ειναι το s7 απο το edge

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην γράφετε οτι δεν εχει θεματα η οθονη λόγο καμπυλότητας..ειπαμε καλο κινητο αλλα εχει τα θεματακια του.Το s7 δεν εχει θεμα με τις αντανακλάσεις αλλα δεν ισχύει για το edge.

Εχει θέμα με τις αντανακλασεις στο πλαι,ειδικα αν εισαι στον ηλιο κιολας ειναι ενοχλητικο για τα ματια σε οποια γωνία και να το κρατας.

Αλλο θεμα που εχει είναι οτι δεν μπορεις να το αγκαλιασεις ανετα το κινητό χωρις να ακουμπας το πλαινο της οθονης. Βέβαια θα το συνηθισεις αλλα το προβλημα παραμενει οταν το κρατας ενώ εισαι ξαπλωμενος ή στο πλάι πχ.

 

Γενικα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος καθως χανει σε πολυ πρακτικά πράγματα..

Ευτυχώς που δεν το πληρωσα μιας και αυτο που εχω τωρα ειναι δανεικο..

Η δική μας άποψη όμως είναι ότι δεν έχει κανένα θέμα ... μα κάνένα θέμα η καμπυλότητα της οθόνης σε αντανακλάσεις!!! Κάποιος μπορεί να έχει κάποιος όχι. Το πώς θα το κρατήσεις είναι όντως θέμα συνήθειας, αλλά κατά τη δική μου άποψη αντανάκλαση δεν κάνει και μάλιστα στον ήλιο έξω η οπτική είναι η καλύτερη που έχω δει σε κινητό τηλέφωνο. επομένως, θα γράφουμε αυτό που αισθανόμαστε από τη χρήση του κινητού ελεύθερα ("Ρε παιδια μην γράφετε οτι δεν εχει θεματα η οθονη λόγο καμπυλότητας"). Το έχω κι εγώ χωρίς να το πληρώσω... και θα το κρατήσω τελικά.... χωρίς δεύτερη κουβάντα!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην γράφετε οτι δεν εχει θεματα η οθονη λόγο καμπυλότητας..ειπαμε καλο κινητο αλλα εχει τα θεματακια του.Το s7 δεν εχει θεμα με τις αντανακλάσεις αλλα δεν ισχύει για το edge.

 

Εχει θέμα με τις αντανακλασεις στο πλαι,ειδικα αν εισαι στον ηλιο κιολας ειναι ενοχλητικο για τα ματια σε οποια γωνία και να το κρατας.

 

Αλλο θεμα που εχει είναι οτι δεν μπορεις να το αγκαλιασεις ανετα το κινητό χωρις να ακουμπας το πλαινο της οθονης. Βέβαια θα το συνηθισεις αλλα το προβλημα παραμενει οταν το κρατας ενώ εισαι ξαπλωμενος ή στο πλάι πχ.

 

 

 

Γενικα δεν εχω μεινει ικανοποιημενος καθως χανει σε πολυ πρακτικά πράγματα..

 

Ευτυχώς που δεν το πληρωσα μιας και αυτο που εχω τωρα ειναι δανεικο..

 

 

Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία με το δικό σου τηλέφωνο ενώ το κρατάς σε κάποιο σημείο με ήλιο για να δούμε τις αντανακλάσεις;

Ρωτάω γιατί είχα το πρώτο edge της Samsung (Note Edge) και ποτέ δεν μ ενόχλησε κάτι τέτοιο. Ούτε καν το παρατήρησα ακόμα και οταν το δούλευα σε εξωτερικούς χώρους.

Το έβαζα στο ταμπλό του αυτοκινήτου με την edge οθόνη προς τα μένα για να βλέπω διάφορες πληροφορίες. Παρόλο που κυρίως τις μεσημβρινές ώρες πέφτει ο ήλιος πλάγια, ποτέ δεν είδα να κάνει αντανακλάσεις.

 

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει καν θέμα. Οταν για να μας προβληματίσει θα πρέπει να κάνουμε απαιτητική εργασία σε εξωτερικό χώρο κάτω απο το ήλιο ο οποίος θα πέφτει υπό συγκεκριμένη γωνία στην συσκευή

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μου λες οτι αν βγεις στον ηλιο με ενα s7 και ενα s7 edge θα έχεις την ιδια αντανάκλαση?

Απο κει κ περα δεν εχω να πω κατι,ο καθενας κρινει οπως νομίζει

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι εχει θεμα το κινητο με τις αντανακλάσεις, στο κατω κατω οχι περισσοτερο απ' οτι επιτρέπουν οι νομοι της φυσικης... καθως μιλαμε για οθονη edge και ειναι λογικο να υπαρχουν καποιες αντανακλασεις, το αν ενοχλει και ποσο ομως, αυτο ειναι στο προσωπικό γουστο του καθενός... Οσο για το πιάσιμο και παλι ειναι πολυ προσωπικα τα κριτήρια γιατι δεν νομιζω να εχουμε ολοι εδω μεσα τις ιδιες παλάμες ουτε και να ιδρώνουν το ιδιο... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως ενεργοποιείτε το λεξικό ( αυτό που θυμάται λέξεις και στις παρουσιάζει αυτόματα ) στα μηνύματα;

 

Παιδιά, κάποιος κάποια απάντηση στο παραπάνω μου ερώτημα;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον, εγώ θα ήθελα να πιστώ πρώτα αν έχεις πράγματι την συσκευή στα χέρια σου.

 

Έχω εντοπίσει 2 τουλάχιστον άτομα στο Myphone που εκφέρουν κατηγορηματικές απόψεις σε όλα τα thread νέων συσκευών και για να γίνουν πιστευτοί, γράφουν ότι έχουν στα χέρια τους την συσκευή της εξαδέλφης τους, της κολλητής του φίλου τους κλπ.

 

Συνεπώς μια φωτογραφία θα μας πείσει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καμερα να στο δειξω αλλα απο την αλλη δεν θέλω να πεισω κανένα..μπορεις να τις δεις και στις φωτο απο review οτι στα πλαγια εχει παραπανω αντανακλαση.

Απο κει και πέρα θεωρώ οτι ενα φορουμ καλο ειναι καποιος να γραφει την αποψη του και οχι να πεισει καποιον.

Για αυτα που γραφω συμφωνούν μαζι μου χιλιαδες ατομα οπως και απο εδω το myphone αν ανατρεξεις σε σελιδες πισω θα το δεις.(δεν θα μπω στη διαδικασία να ψαξω να στα κάνω παράθεση για να σε πείσω)

Το s7 υπερεχει σε αντανακλάσεις καθως ειναι λιγοτερες και το κυριοτερο δεν σε περιορίζει στο πιασιμο της συσκευης.

 

Κατα τ αλλα ειναι το πιο ολοκληρωμένο μοντελο της samsung.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ότι και να λένε το s7 edge είναι πλέον μια κατηγορία μόνο του τέτοιο τηλέφωνο δύσκολα θα ξαναβγει.είναι ότι καλύτερο και πιο όμορφο έχει παρουσιάσει η Samsung.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160404/3cb39a04e08819b6461e3ea583d4df21.jpg

 

Η μπαταρία απλά δεν τελειώνει μετά από πολλά χρόνια δεν έχω στο μυαλό μου να κλείνω τα δεδομένα και το gps για να μου βγάζει μια μέρα το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καμερα να στο δειξω αλλα απο την αλλη δεν θέλω να πεισω κανένα..μπορεις να τις δεις και στις φωτο απο review οτι στα πλαγια εχει παραπανω αντανακλαση.

Απο κει και πέρα θεωρώ οτι ενα φορουμ καλο ειναι καποιος να γραφει την αποψη του και οχι να πεισει καποιον.

Για αυτα που γραφω συμφωνούν μαζι μου χιλιαδες ατομα οπως και απο εδω το myphone αν ανατρεξεις σε σελιδες πισω θα το δεις.(δεν θα μπω στη διαδικασία να ψαξω να στα κάνω παράθεση για να σε πείσω)

Το s7 υπερεχει σε αντανακλάσεις καθως ειναι λιγοτερες και το κυριοτερο δεν σε περιορίζει στο πιασιμο της συσκευης.

 

Κατα τ αλλα ειναι το πιο ολοκληρωμένο μοντελο της samsung.

Και ξαναλεω... ειναι λογικο να εχει παραπανω αντανακλασεις γιατι ειναι edge η οθονη. Άλλο αυτο και αλλο να λεει καποιος οτι εχει θεμα με τις αντανακλασεις, ασε που ο καθενας το βλεπει αναλογα με τα δικα του γουστα, εμενα μπορει να μην με ενοχλουν οι οποιε αντανακλασεις αλλους μπορει να τους ενοχλουν ισως να ειναι λιγο πολυ θεμα συνηθειας...;)
Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω... ειναι λογικο να εχει παραπανω αντανακλασεις γιατι ειναι edge η οθονη. Άλλο αυτο και αλλο να λεει καποιος οτι εχει θεμα με τις αντανακλασεις, ασε που ο καθενας το βλεπει αναλογα με τα δικα του γουστα, εμενα μπορει να μην με ενοχλουν οι οποιε αντανακλασεις αλλους μπορει να τους ενοχλουν ισως να ειναι λιγο πολυ θεμα συνηθειας...;)

Συμφωνω μαζι σου..απλα αυτο που ηθελα να καταληξω ειναι οτι ενα s7 βρισκεις πιο ευκολα γωνια χωρις να αντανακλά παρα με το edge.Το να προσπαθησει καποιος να με πεισει ότι στο θεμα αυτο ενα s7 ειναι το ιδιο με το edge δεν το δεχομαι.

 

Απο κει και περα ολα καλα,παμε παρακατω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά το έχω 20 μέρες περίπου, και δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με την αντανάκλαση.

Βέβαια δεν έχω και το απλό για σύγκριση άμεση.

Δεν βρίσκω κανένα ελάττωμα και πιστεύω όπως και πολλοί ακόμα εδώ μέσα ότι μέχρι στιγμής τουλάχιστον παίζει μπάλα μόνο του

Χαίρομαι κάθε στιγμή να το βλέπω να το δουλεύω .

Δεν είχα edge στο παρελθόν και φέτος ευτυχώς διάλεξα αυτό από το φλατ.

Με μια θήκη που έτσι κι αλλιώς θα έβαζα, την αόρατη nillkin nature στέκεται καλά στο χέρι δεν γλυστραει.

Νόμιζα οι 5.5 ίντσες θα μου φανούν αρκετές σε σχέση με τις 5.1 του s6 αλλά έκανα λάθος.

Στις 5.5 είμαι πολύ καλύτερα.

Μιλάμε για την καλύτερη υλοποίηση του 2016 αν δεν παρουσιατει κάτι άλλο συνταρακτηκο..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τελεια υλοποιηση θα ηταν αν ειχε και ραδιο οπως η αλφα σειρα και αλλες ναυρχιδες.Ειναι ομορφο,ακριβο και λειψο!
Link to comment
Share on other sites

Τελεια υλοποιηση θα ηταν αν ειχε και ραδιο οπως η αλφα σειρα και αλλες ναυρχιδες.Ειναι ομορφο,ακριβο και λειψο!

 

Σωστή κ αυτη η άποψη...απλα κρίνοντας απ ολη τη σειρα έχει τικ στα περισσοτερα.

Καποιοι βεβαια θελουν ραδιο και καποιοι υπέρυθρες.

 

Για μενα την απορρίπτω κυριως λόγω tw.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου..απλα αυτο που ηθελα να καταληξω ειναι οτι ενα s7 βρισκεις πιο ευκολα γωνια χωρις να αντανακλά παρα με το edge.Το να προσπαθησει καποιος να με πεισει ότι στο θεμα αυτο ενα s7 ειναι το ιδιο με το edge δεν το δεχομαι.

 

Απο κει και περα ολα καλα,παμε παρακατω.

Εγώ έχω το edge plus και όντως στον ήλιο αντανακλάσεις υπάρχουν στα πλαγια.πιο πριν είχα το μικρό edge s6 όπου και εκεί το έκανε. Κάποιες φορές μπορεί να ενοχλήσει βέβαια. Αλλά είναι λογικό ναι λόγω κυρτοτητας. Δεν είναι κάτι τρομερό απλα μιας κ το συζητάτε.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τελεια υλοποιηση θα ηταν αν ειχε και ραδιο οπως η αλφα σειρα και αλλες ναυρχιδες.Ειναι ομορφο,ακριβο και λειψο!

 

Η καλύτερη υλοποίηση. Όχι η τέλεια.

Τέλεια δεν υπάρχει, σε όλα κάτι λείπει.

Λειψω δεν το λες σίγουρα όμως.

Λείπει και η θύρα ir. Δεν θα το πω λειψω επειδή δεν έχει υπέρυθρες.

Ότι γράφω παιδιά είναι τι πιστεύω και πως βλέπω εγώ τα πράγματα.

Όταν οι περισσότερες γνώμες συμφωνούν σημαίνει μάλλον ότι αυτά που βλέπουμε, ησχυουν.

Κλείνοντας πάλι θα γράψω ότι πρόκειται για την καλύτερη υλοποίηση.

Πουθενά δεν θα βρεις όλα αυτά που προσφέρει το s7 edge σε μια μόνο συσκευή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τελεια υλοποιηση θα ηταν αν ειχε και ραδιο οπως η αλφα σειρα και αλλες ναυρχιδες.Ειναι ομορφο,ακριβο και λειψο!

Δυστυχώς ούτε και το Alpha που είχα και έχω, το πρώτο της σειράς άλφα και καλύτερο κατά την άποψή μου , έχει ράδιο. Κάλυπτα όμως αυτή την έλλειψη όπως και τώρα στο S7 edge με το SBH52, γλιτώνοντας έτσι και ενέργεια από μπαταρία, άσχετα αν εδώ το έχει πολύ λιγότερο ανάγκη.

<< Ουδέν κακόν αμιγές καλού >>;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σωστή κ αυτη η άποψη...απλα κρίνοντας απ ολη τη σειρα έχει τικ στα περισσοτερα.

Καποιοι βεβαια θελουν ραδιο και καποιοι υπέρυθρες.

 

Για μενα την απορρίπτω κυριως λόγω tw.

Μου αρέσεις γιατί τώρα το << θάβεις με το γάντι >>. Πάλι καλά γιατί στην αρχή ήσουν πιο απροκάλυπτος. Θυμάμαι πάντως που σου είχα πει ότι << σε βλέπω να το αποκτάς, τόσο που το κατακρίνεις και μετά που θα τα λες; >>.....

Τελικά διάλεξες τρίτο δρόμο, για να του τα << σούρνεις >>.

Πραγματικά τόσο πολύ σε χαλάει η samsung;;; χα!χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια υλοποιηση θα ηταν αν ειχε και ραδιο οπως η αλφα σειρα και αλλες ναυρχιδες.Ειναι ομορφο,ακριβο και λειψο!
Η Αλφα σειρα εχει αλλα specs ειναι mid range, συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Το ραδιο ειναι οντως παράληψη ομως για οποιον τον ενδιαφερει, προσωπικα εχω να το αναζητησω σε κινητο απο τοτε που εβγαλα τη σχολη... 5-6 χρονια δηλαδη! :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το s6 edge plus προχθές. Τρομερό φοβερό κιν έχω πάθει πλάκα. Αλλά η έλλειψη sd με κάνει να το δώσω.. Από μπαταρία το s7 είναι αισθητά καλύτερο;

 

Είναι πολύ καλύτερο. Γενικά είναι το καλύτερο στην κατηγορία του, και με διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά έστω από Ευρώπη το κινητό σε ασημί χρώμα; αλλά μόνο Ευρώπη όχι εκτός για την εγγύηση

 

Κανείς ; υπάρχει; προτιμώ ασημί και ας είναι πιο ακριβό ... Αλλιώς θα πάω προς το μαύρο

Link to comment
Share on other sites

Κανείς ; υπάρχει; προτιμώ ασημί και ας είναι πιο ακριβό ... Αλλιώς θα πάω προς το μαύρο

Ασημί δεν κυκλοφορεί επίσημα στη Ευρώπη. Μόνο εκτός Ευρώπης αν πάρεις οπότε δεν θα έχεις εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ελευθερος επαγγελματιας,εμπορος,μου αρεσει πολύ η σαμσουνγκ,ακουω ραδιο καθημερινα,εδω και 10 χρονια,ηχογραφω και εκπομπες,δεν καιει μπαταρια καθολου,και απλως νιωθω κορόιδο να σκασω ενα μηνιατικο και να εχω μια.συσκευη που εχει.εστω και ενα.χαρακτηριστικο λιγοτερο απο αυτην που εχω.Για το ****το,βαλτε το για αυτους που το δουλευουν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...