Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως εγγραφή video 4K κάνει μόνο στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου και όχι απευθείας σε microSD? Για τσεκάρετέ το...

 

Καλημερα.Εγω εχω αυτη Samsung Evo microSDHC 128GB Class 10 U1 και μια χαρα το γραφει το 4k βιντεο.

https://www.gamescom.gr/accessories/pc/samsung-microsdxc-128gb-class-10-uhs-i-evo-class-10-with-adapter-mb-mp128daeu.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημερα.Εγω εχω αυτη Samsung Evo microSDHC 128GB Class 10 U1 και μια χαρα το γραφει το 4k βιντεο.

https://www.gamescom.gr/accessories/pc/samsung-microsdxc-128gb-class-10-uhs-i-evo-class-10-with-adapter-mb-mp128daeu.html

 

Δοκιμασες για αρκετα λεπτα χωρις καποιο θεμα;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με αυτη τη καρτα θα ειμαι ενταξει λετε??? http://www.e-shop.gr/kingston-sdca10-32gb-32gb-micro-sdhc-class-10-uhs-i-with-adapter-p-PER.550900
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με αυτη τη καρτα θα ειμαι ενταξει λετε??? http://www.e-shop.gr/kingston-sdca10-32gb-32gb-micro-sdhc-class-10-uhs-i-with-adapter-p-PER.550900

 

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις την evo plus. Είχα πάρει μια Kingston και όλο έκανε αποσυνδέσεις. Τώρα με την Samsung είμαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες για αρκετα λεπτα χωρις καποιο θεμα;

 

Οχι για αρκετα λεπτα.Νομιζω 4κ βιντεο μεχρι 5 λεπτα ειναι ο μεγιστος χρονος.

Link to comment
Share on other sites

Οχι για αρκετα λεπτα.Νομιζω 4κ βιντεο μεχρι 5 λεπτα ειναι ο μεγιστος χρονος.

 

Υπάρχει τέτοιος περιορισμός στο κινητό;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοιος περιορισμός στο κινητό;

 

Ναι όλα έχουν περιορισμό στο 4κ τουλάχιστον στα σαμη κινητά

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα έχουν περιορισμό στο 4κ τουλάχιστον στα σαμη κινητά

Είχαν. Χθες τράβηξα τον γιο μου 4Κ 12 λεπτά βίντεο απευθείας σε Kingston 64αρα U3.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχαν. Χθες τράβηξα τον γιο μου 4Κ 12 λεπτά βίντεο απευθείας σε Kingston 64αρα U3.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το σταμάτησες εσύ η μόνο του;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Το σταμάτησες εσύ η μόνο του;

Εγώ το σταμάτησα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το σταμάτησα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ ,οπότε λογικά δεν υπάρχει πλέον. και έτσι θα έπρεπε με τέτοιο hardware που φοράει .....

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ,οπότε λογικά δεν υπάρχει πλέον. και έτσι θα έπρεπε με τέτοιο hardware που φοράει .....

Στα προηγούμενα που υπήρχε το έκαναν προληπτικά για λόγους υπερθέρμανσης. Τώρα με την "υδρόψυξη" δεν υπάρχει τέτοιο θέμα οπότε μάλλον το άφησαν free.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aντε να δούμε θα βάλουν κάνα σόι θέμα επιτέλους.....μόνο τα material dark,marsmalow dark αξίζουν....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι διαστημικό, αν και ακόμα 2 μέρες είναι που το έχω. Είμαι στο 40% της πρώτης φόρτισης με μέτρια χρήση. Ένα μικρό bug που βρήκα και θέλω να δω αν το έχει κι άλλος: όταν είμαι σε κάποια εφαρμογή και πατήσω το home button, και μετά προσπαθήσω να επαναφέρω το messenger πατώντας το task manager (αριστερά του home button), όταν επιλέγω το messenger μου λέει Could not start Messenger και το εξαφανίζει από το task manager. Συμβαίνει και σε άλλους;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι διαστημικό, αν και ακόμα 2 μέρες είναι που το έχω. Είμαι στο 40% της πρώτης φόρτισης με μέτρια χρήση. Ένα μικρό bug που βρήκα και θέλω να δω αν το έχει κι άλλος: όταν είμαι σε κάποια εφαρμογή και πατήσω το home button, και μετά προσπαθήσω να επαναφέρω το messenger πατώντας το task manager (αριστερά του home button), όταν επιλέγω το messenger μου λέει Could not start Messenger και το εξαφανίζει από το task manager. Συμβαίνει και σε άλλους;

 

Όντως το κινητό είναι διαστημικό δεν περιγράφετε.......εμένα δεν μου το κάνει φίλε....ανάλογα τι εφαρμογή ανοίγεις μπορεί να δημιουργεί θεματακι..

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Όντως το κινητό είναι διαστημικό δεν περιγράφετε.......εμένα δεν μου το κάνει φίλε....ανάλογα τι εφαρμογή ανοίγεις μπορεί να δημιουργεί θεματακι..

Αυτό με το messenger μου το έκανε το s5 απο εποχης lollipop και το one plus με custom rom. Αρα μαλλον ειναι θεμα εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κανα πως γίνεται να μην πετάει διαφημίσεις; κάποια εφαρμογή;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εύχομαι να απολαμβάνετε όλοι το κινητό σας. Άμα έπαιζαν λεφτά μάλλον θα το έπαιρνα και εγώ. Είναι εξαιρετικό.

Έχω φίλο που θέλει να μεταπηδήσει από iphone αλλά δεν θέλει να χρησιμοποιεί microsd. Και δεν είναι διαπραγματεύσιμο για αυτόν.

Εισαγωγή στην Ευρώπη, και κατ'επέκταση στην Ελλάδα, του 64αριου δεν γίνεται;

Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εύχομαι να απολαμβάνετε όλοι το κινητό σας. Άμα έπαιζαν λεφτά μάλλον θα το έπαιρνα και εγώ. Είναι εξαιρετικό.

Έχω φίλο που θέλει να μεταπηδήσει από iphone αλλά δεν θέλει να χρησιμοποιεί microsd. Και δεν είναι διαπραγματεύσιμο για αυτόν.

Εισαγωγή στην Ευρώπη, και κατ'επέκταση στην Ελλάδα, του 64αριου δεν γίνεται;

Ευχαριστώ.

 

Live to ride, ride to live

 

Δεν θέλει να χρησιμοποιήσει την κάρτα μνήμης ενώ θέλει περισσότερα gb από τα 32?

Τι κόλλημα είναι αυτό?

Ε ρε τι τους έχει κάνει η Apple τους χρήστες της.

Αστειεύομαι μην παρεξηγηθώ.

Πες του φίλου σου ότι με μερικά ευρώ, παίρνει την καλύτερη και γρηγορότερη 64αρα κάρτα που υπάρχει και δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Πες ο kountoura από το myphone είπε ότι δεν θα έχεις πρόβλημα κανένα με την κάρτα μνήμης. :)

Υπάρχει και αυτή η δυνατότητα στην αγορά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

https://block-this.com αυτο εχω και τερμα οι διαφημισεις

Τώρα το κατέβασα και βρίσκεται προς δοκιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει να χρησιμοποιήσει την κάρτα μνήμης ενώ θέλει περισσότερα gb από τα 32?

Τι κόλλημα είναι αυτό?

Ε ρε τι τους έχει κάνει η Apple τους χρήστες της.

Αστειεύομαι μην παρεξηγηθώ.

Πες του φίλου σου ότι με μερικά ευρώ, παίρνει την καλύτερη και γρηγορότερη 64αρα κάρτα που υπάρχει και δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Πες ο kountoura από το myphone είπε ότι δεν θα έχεις πρόβλημα κανένα με την κάρτα μνήμης. :)

Υπάρχει και αυτή η δυνατότητα στην αγορά.

Όπως και να το κάνουμε, η ταχύτητα, συνδεσιμότητα κτλ της εσωτερικής μνήμης αυτή τη στιγμή δεν συγκρίνεται με οποιαδήποτε sd, όσο καλή και να είναι η sd.

Όπως και να έχει, η ερώτηση ήταν αν γίνεται ή όχι η εισαγωγή του 64αριου.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

https://block-this.com αυτο εχω και τερμα οι διαφημισεις

Thanks!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://block-this.com αυτο εχω και τερμα οι διαφημισεις

 

το κλειδακι υπαρχει τροπος να αφαιρεθει απο τις ειδοποιησεις?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...