Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από public, από το οποίο είχα πάρει πέρυσι το s7 edge. Μου είπαν ότι μου παίρνουν το s7 edge στα 250, για να προπαραγγείλω το s8. Απλά δεν...
Μαλλον ψαχνουν για κοροιδα, δεν εξηγειται αλλοιως
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από public, από το οποίο είχα πάρει πέρυσι το s7 edge. Μου είπαν ότι μου παίρνουν το s7 edge στα 250, για να προπαραγγείλω το s8. Απλά δεν...

Δεν τους ειπες να πανε να δουν πως κουνιουνται οι βαρκες; Για χαζους μας περνανε;:mad:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Με zooper το έκανα και εγώ αλλά δεν με βγάζει βαθμούς Κελσίου... Είναι όντως σαν το s8? Γιατί κάπου είδα και κάτι εικονίτσες όπως ηλίου κλπ

http://i66.tinypic.com/14xi2yh.png

1.jpg

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος κάτοχος της συσκευής σε μπλε χρώμα, που να μπορεί να στείλει καμιά φωτό να δω πώς φαίνεται; Στο διαδίκτυο σε άλλες φωτογραφίες φαίνεται γαλάζιο, σε άλλες σκούρο και δεν βγάζω άκρη καθώς παίζει και επεξεργασία στις φωτό που το κάνει ακόμα δυσκολότερο. Σε κανένα κατάστημα (τουλάχιστον για Θεσσαλονίκη) δεν το έχω βρει να υπάρχει για να το δω από κοντά.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος κάτοχος της συσκευής σε μπλε χρώμα, που να μπορεί να στείλει καμιά φωτό να δω πώς φαίνεται; Στο διαδίκτυο σε άλλες φωτογραφίες φαίνεται γαλάζιο, σε άλλες σκούρο και δεν βγάζω άκρη καθώς παίζει και επεξεργασία στις φωτό που το κάνει ακόμα δυσκολότερο. Σε κανένα κατάστημα (τουλάχιστον για Θεσσαλονίκη) δεν το έχω βρει να υπάρχει για να το δω από κοντά.

 

Ευχαριστώ.

Μπορείς να το δεις απο κάποιο βίντεο όπως

που φαίνεται καλύτερα κι απο οποιαδήποτε φωτό.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το δεις απο κάποιο βίντεο όπως
που φαίνεται καλύτερα κι απο οποιαδήποτε φωτό.

 

αν ξαναδω αυτο το βιντεο ακομα μια φορα, θα το αγορασω και σε μπλε :lol:, πραγματικο στολιδι

Link to comment
Share on other sites

αν ξαναδω αυτο το βιντεο ακομα μια φορα, θα το αγορασω και σε μπλε :lol:, πραγματικο στολιδι

 

Μόνο εμένα μάλλον δεν μου αρέσει το μπλε όσο το μαύρο μάλλον.

Από χθες το έχω σε μπλε, δεν μου αρέσει όσο το μαύρο που είχα, αλλά δεν το αλλάζω πάλι για s7 edge.

Θα μείνω με αυτό μέχρι να πάρω κάποια άλλη συσκευή και όχι s7 edge απλά σε άλλο χρώμα.

Το καλύτερο θα ήταν για όποιον ενδιαφέρεται να το δει με κάποιο τρόπο από κοντά.

Αν και δεν διαφέρει πολύ η πραγματικότητα από τα βίντεο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το silver δεν το αλλάζω στο s7 edge παιδιά!!! cdf3761fff35da25be8431d28b0526d2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από public, από το οποίο είχα πάρει πέρυσι το s7 edge. Μου είπαν ότι μου παίρνουν το s7 edge στα 250, για να προπαραγγείλω το s8. Απλά δεν...

 

Έχασες τέτοια ευκαιρία???!!!! :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το silver δεν το αλλάζω στο s7 edge παιδιά!!! cdf3761fff35da25be8431d28b0526d2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ωραιος, εχω και εγω το φλιπ 3 και τα σπαει!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Έχασες τέτοια ευκαιρία???!!!! :lol:

Λες να το.ξανασκεφτώ;;;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ σημαντικό να διαβάζουν οι προς αναζήτηση νέας συσκευής συμφορουμιτες τέτοια ποστ.

Αν σου ζητούσα να μας δώσεις μια κατάταξη από το χειρότερο προς το καλύτερο ως αναφορά το lag στις 4 συσκευές που πέρασες πώς θα ήταν ;

Εγώ πάντως 10 μέρες τώρα lag δεν εχω δει.

Stuttering απειροελάχιστο έχει η συσκευη αλλά μέχρι εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Oneplus 3 (ουτε για δειγμα)

Mi 5s Plus 6-128

Htc 10

S7 Edge

 

Lag δεν το λες ακριβώς, ενοχλητικά σπασιματάκια μια-δυο φορές τη μερα που το 80% των κατόχων δεν θα έδινε καν σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μάλλον δεν μου αρέσει το μπλε όσο το μαύρο μάλλον.

Από χθες το έχω σε μπλε, δεν μου αρέσει όσο το μαύρο που είχα, αλλά δεν το αλλάζω πάλι για s7 edge.

Θα μείνω με αυτό μέχρι να πάρω κάποια άλλη συσκευή και όχι s7 edge απλά σε άλλο χρώμα.

Το καλύτερο θα ήταν για όποιον ενδιαφέρεται να το δει με κάποιο τρόπο από κοντά.

Αν και δεν διαφέρει πολύ η πραγματικότητα από τα βίντεο.

Ούτε εμένα μου αρέσει. Το θεωρώ το λιγότερο όμορφο από τα 4 χρώματα. Μπορείς να του βάλεις κάποιο skin από dbrand. ;)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ψήνεται για s8? Θα προσπαθήσω να κρατηθω και να μην κάνω ακόμα μία φορά αλλαγή κινητού και μεγάλη χασουρα με το μικρόβιο που έχουμε.. αλλά τους μπαγασες κατάφεραν όλοι σιγά σιγά όπως και η Σάμι σχεδόν στο.μεγεθος του δικού μας να είναι 6.2 ιντσες άλλη μία με 2 χρονιές κ μετά θα έχει αναδιπλωμενες οθόνες και εκεί θα το δώσουμε το χιλιάρικο πιο εύκολα.. δεν μου αρέσει που δεν δώσανε σε εμάς 6gb ram

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και ασημί και γαλάζιο στα παιδιά που ρώτησαν για χρώμα. Ότι αξία έχει η άποψη αφού άπτεται καθαρά στο προσωπικό γούστο, καταθέτω πως κ εμένα αγαπημένο χρώμα είναι το ασημί. Η απόχρωση του μπλε πλησιάζει το γαλάζιο μπλε που είχε κυκλοφορήσει το Note 2 αν θυμάστε.

 

Το ασημί δείχνει πιο premium επίσης imo από το μπλε. Δείχνει πιο φθηνό το μπλε.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος κάτοχος της συσκευής σε μπλε χρώμα, που να μπορεί να στείλει καμιά φωτό να δω πώς φαίνεται; Στο διαδίκτυο σε άλλες φωτογραφίες φαίνεται γαλάζιο, σε άλλες σκούρο και δεν βγάζω άκρη καθώς παίζει και επεξεργασία στις φωτό που το κάνει ακόμα δυσκολότερο. Σε κανένα κατάστημα (τουλάχιστον για Θεσσαλονίκη) δεν το έχω βρει να υπάρχει για να το δω από κοντά.

 

Ευχαριστώ.

Το έχει εκθεσιακό το media markt εκεί το είδα κι εγώ.Να σου πω την αλήθεια στις φωτός και στα βίντεο φαίνεται πιο εντυπωσιακό.Ομως γούστα είναι αυτά.Κανε μια βόλτα από το κατάστημα να το δεις από κοντά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς με κόβετε; εργοστασιακός σε όλα :p Μου λέει η γυναίκα, βάλε και στο πάνω και το κάτω bezel αυτοκόλλητα στο χρώμα του wallpaper και είσαι έτοιμος :p :p :p https://cloud.tapatalk.com/s/58def7784bc34/screener_20170401%2803%3A39%3A23%29.png?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Oneplus 3 (ουτε για δειγμα)

Mi 5s Plus 6-128

Htc 10

S7 Edge

 

Lag δεν το λες ακριβώς, ενοχλητικά σπασιματάκια μια-δυο φορές τη μερα που το 80% των κατόχων δεν θα έδινε καν σημασία.

 

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα που έχω με την 7.0 ειναι οτι το πρωί δεν μου έρχονται τα email πρέπει να ανοίξω την συσκευή για να τα λάβω.

Επίσης το πρόβλημα που είχα με το πάνω ηχείο (παραμόρφωση φωνής στο τέρμα της έντασης) διορθώθηκε αφου στάλθηκε smartec και έγινε αντικατασταση audio receiver.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Πώς με κόβετε; εργοστασιακός σε όλα :p Μου λέει η γυναίκα, βάλε και στο πάνω και το κάτω bezel αυτοκόλλητα στο χρώμα του wallpaper και είσαι έτοιμος :p :p :p https://cloud.tapatalk.com/s/58def7784bc34/screener_20170401%2803%3A39%3A23%29.png?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εξαιρετικος!!!

Να εδω και το δικό μου

Screenshot_20170401-104717.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το μόνο πρόβλημα που έχω με την 7.0 ειναι οτι το πρωί δεν μου έρχονται τα email πρέπει να ανοίξω την συσκευή για να τα λάβω.

Επίσης το πρόβλημα που είχα με το πάνω ηχείο (παραμόρφωση φωνής στο τέρμα της έντασης) διορθώθηκε αφου στάλθηκε smartec και έγινε αντικατασταση audio receiver.

Και μενα η στοκ εφαρμογή μειλ μου έκανε θέματα, εκανα wipe data της εφαρμογής και ξεκολλησε

Link to comment
Share on other sites

Πώς με κόβετε; εργοστασιακός σε όλα :p Μου λέει η γυναίκα, βάλε και στο πάνω και το κάτω bezel αυτοκόλλητα στο χρώμα του wallpaper και είσαι έτοιμος :p :p :p https://cloud.tapatalk.com/s/58def7784bc34/screener_20170401%2803%3A39%3A23%29.png?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σουπερ cool!!!Πως?Ειναι θεμα του Nova launcher??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικος!!!

Να εδω και το δικό μου

Screenshot_20170401-104717.png

Καλημέρα τελικά τα κατάφερες μπράβο πολύ ωραίο

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζετε και κάνετε εγκατάσταση σαν όλες τις εφαρμογές.

Αν δε σας αρέσει κάτι, για να επαναφέρετε την έκδοση που έχετε τώρα, πηγαίνετε στις εφαρμογές, όλες, εφαρμογές συστήματος, TouchWiz, απεγκατάσταση ενημερώσεων.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ο νέος TW launcher από το s8: http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-0-77-release/touchwiz-home-6-0-77-android-apk-download/download/

 

Κατεβάζετε και κάνετε εγκατάσταση σαν όλες τις εφαρμογές.

Αν δε σας αρέσει κάτι, για να επαναφέρετε την έκδοση που έχετε τώρα, πηγαίνετε στις εφαρμογές, όλες, εφαρμογές συστήματος, TouchWiz, απεγκατάσταση ενημερώσεων.

Φιλε ξέρεις αν υπάρχουν και τα Widget αλλιώς να κατσω σε αυτό που εκανα χτες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...