Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη την σριγμη ειμαι με 2 ημερες 9 ωρες με μπαταρια και εχω αλλες 10 ωρες πως μπορω να ανεβασω φωτο?σε γενικες γραμμες εχω κανει οτι και ο φιλος elthis ποιο πανω μιλαμε για την 6 και θεμα black εχει σημασια Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδιά πείτε μου κάποιος σας παρακαλώ πως γίνεται μπαταρία 3600 να θέλει φόρτιση κάθε μερα;;Είμαι χρήστης s7 edge 10 μέρες τώρα και έχω απογοητευτεί...Το iPhone 6s που είχα με μπαταρία 1700 κρατούσε παραπάνω. Τι κάνω λάθος;Μη μου αναφέρετε το φβ γιατί δεν το χρησιμοποιώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου και μόνο που συγκρίνεις με 6s κατι δεν κάνεις καλά.. Εμένα μου βγάζει 2 μέρες με πολλή χρήση.. Τώρα αν έχεις ανοιχτό να παίρνει αντίγραφα ασφαλείας και ταυτόχρονα τραβάς ένα κάρο βίντεο ίσως βγάζει λίγο, αλλά γενικά δεν μπορώ να καταλάβω το φταίει αν δεν ανεβάσεις στατιστικά..Η μπαταρία είναι τέρας

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχω οτιδηποτε αχρηστο απενεργοποιημενο, αντιγραφα Google, κλπ (οτι ακριβως αναφερει ο φιλος παραπανω, μιας και ειμαι χρηστης android συσκευων απο το 2008 με το HTC Magic!) , αλλα η αληθεια ειναι οτι η 6.0.1 ειχε 4-4,5 screen on time, ενω με την 7 με το ζορι ειδα 2,5 ωρες...ειναι λογικο, μιας και οι πρωτες εκδοσεις παντα εχουν αυτη την εικονα. Προτιμω να περιμενω λοιπον, μεχρι να βγει επομενο update που θα διορθωνει καπως το θεμα της μπαταριας.

 

Κατα τ'αλλα, δεν εχω κανενα θεμα, η 7αρα ειναι παρα πολυ ωραια, ωραια εμφανιση, ωραια γραμματοσειρα, γενικα ωραιο αποτελεσμα σε εμφανιση και χρηση!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχω οτιδηποτε αχρηστο απενεργοποιημενο, αντιγραφα Google, κλπ (οτι ακριβως αναφερει ο φιλος παραπανω, μιας και ειμαι χρηστης android συσκευων απο το 2008 με το HTC Magic!) , αλλα η αληθεια ειναι οτι η 6.0.1 ειχε 4-4,5 screen on time, ενω με την 7 με το ζορι ειδα 2,5 ωρες...ειναι λογικο, μιας και οι πρωτες εκδοσεις παντα εχουν αυτη την εικονα. Προτιμω να περιμενω λοιπον, μεχρι να βγει επομενο update που θα διορθωνει καπως το θεμα της μπαταριας.

 

Κατα τ'αλλα, δεν εχω κανενα θεμα, η 7αρα ειναι παρα πολυ ωραια, ωραια εμφανιση, ωραια γραμματοσειρα, γενικα ωραιο αποτελεσμα σε εμφανιση και χρηση!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εχω αναβαλει την αναβαθμιση σε 7 ...το κινητο το εχω 1 μερα κυριολεκτικα. 1η φορτιση ...ειμαι σε sot 3 h 40m και στο 49% της μπαταριας. Για πρωτη φορτιση και προερχομενος απο s6 θεωρω οτι η μπαταρια σκοτωνει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η nougat είναι πολύ καλύτερη από την marshmallow σε μπαταρία και εμπειρία χρήσης την ίδια άποψη έχουν το 90% των χρηστών και στο xda και εδώ από ότι έχω διαβάσει εγώ είμαι πολύ καλύτερα από την 6.0.1 Σεπτεμβρίου μιας και τώρα που το ξαναπήρα έβαλα κατευθείαν btu nougat

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το update της 6.0.1 του Δεκεμβρη, ημουν αριστα! Δεν διαφωνω με ολους αυτους που λενε οτι ειναι καλυτερα με την 7 σε μπαταρια. Εγω παντως το παλευω απο τα μεσα Ιανουαριου, με clean install, με ρυθμισεις, με οτι μπορω να κανω...και πανω απο 2,5 ωρες sot δεν ειδα. Ισως (αλλα δεν εχω την υπομονη) να δοκιμαζα την γαλλικη ή την UAE εκδοση. Αλλα η επιστροφη στην 6.0.1 ειναι μονοδρομος για μενα προς το παρων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, για να τα βάλουμε στη σειρά τα πράγματα, για τη κατανάλωση μπαταρίας πρωτίστως ευθύνεται η Google και μετά ο κάθε κατασκευαστής. Αν μπείτε σε (σχεδόν) οποιοδήποτε νήμα συσκευής, το Νο1 πρόβλημα που κυριαρχεί είναι η διάρκεια της μπαταρίας (εκτός απο κάποια ''τέρατα'' όπως η σειρά Mate πχ).

Υπάρχουν πολλές ενεργοβόρες εργασίες στο παρασκήνιο, γιαυτό και το σύστημα android βρίσκεται πολύ ψηλά (σε όλες σχεδόν τις συσκευές Android).

Προσωπικά, μετά απο ''καθαρή'' εγκατάσταση της Nοugat και απενεργοποίηση κάποιων χαρακτηριστικών κυρίως της Google, αλλά και της συσκευής δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα και το edge παραμένει στις 3-4 κορυφαίες συσκευές σε διάρκεια μπαταρίας.

Π.χ. στις Ρυθμίσεις Google-Ασφάλεια, έχω απενεργοποιήσει όλους τους διακόπτες, Cloud και Λογαριασμοί έχω απενεργοποιήσει τα αυτόματα αντίγραφα ασφαλείας και της Google και της Samsung, στις Άλλες Ρυθμίσεις Ασφάλειας-Διαχειριστές Συσκευής έχω απενεργοποιήσει τη Διαχείρηση συσκευής Android, στις Άλλες Ρυθμίσεις Ασφάλειας-Πρόσβαση Σε Δεδομένα Χρήσης έχω απενεργοποιήσει τις περισσότερες εφαρμογές, στις Άλλες Ρυθμίσεις Ασφάλειας-Εύρεση του κινητού μου έχω απενεργοποιήσει τους 2 διακόπτες, στις εφαρμογές έχω απενεργοποιήσει όσες δε χρειάζομαι και τρέχουν άσκοπα (για μένα) στο παρασκήνιο όπως πχ Ταινίες/Μουσική/Περίπτερο Google Play, Google Drive, Hangout, OneDrive, SVoice, SHealth κτλ, Εμφάνιση-Λειτουργία Οθόνης έχω Προσαρμοσμένη, στις Ειδοποιήσεις έχω επιλέξει τις περισσότερες εφαρμογές να μη μου στέλνουν ειδοποιήσεις, φορτίζω σχεδόν πάντα στη κανονική φόρτιση το βράδυ και στη γρήγορη μόνο σε περίπτωση ανάγκης, επιλέγω εντός των εφαρμογών (στις ρυθμίσεις τους) να είναι κλειστές οι ειδοποιήσεις (σε όσες δε χρειάζομαι), έχω ενεργοποιημένο το Always on παρότι ξέρουμε ότι τραβάει μπαταρία κτλ κτλ κτλ...

 

Δυστυχώς όσο πιο πολλά features μας δίνουν, τόσο περισσότερη και η κατανάλωση. Και το Android δυστυχώς είναι ένα πολύ ενεργοβόρο λειτουργικό, μπαταριοφάγο και ramοφάγο.

 

 

 

Φίλε μου και μόνο που συγκρίνεις με 6s κατι δεν κάνεις καλά.. Εμένα μου βγάζει 2 μέρες με πολλή χρήση.. Τώρα αν έχεις ανοιχτό να παίρνει αντίγραφα ασφαλείας και ταυτόχρονα τραβάς ένα κάρο βίντεο ίσως βγάζει λίγο, αλλά γενικά δεν μπορώ να καταλάβω το φταίει αν δεν ανεβάσεις στατιστικά..Η μπαταρία είναι τέρας

 

 

 

Παιδιά τίποτα ενεργοβόρο δεν κάνω...ούτε βίντεο τραβάω ούτε φβ μπαίνω...Λίγο στοίχημα και live scores,mail,Tapatalk,viber μηνύματα,browser σερφάρισμα...Ειλικρινά η μπαταρία πέφτει 1% κάθε 4-5 λεπτά...θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μου έλεγε κάποια βασικά να απενεργοποιησω ώστε να μην δουλεύουν στο παρασκήνιο ή αν υπάρχει κάποιος οδηγός θα με βοηθούσε πολύ...επίσης κάτι εφαρμογές όπως battery doctor και clean master κάνουν τίποτα;;;Ημουν χρήστης iPhone για 7 χρόνια και έχω πλήρη άγνοια από android...Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε στο θέμα μπαταρία θα σας ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τίποτα ενεργοβόρο δεν κάνω...ούτε βίντεο τραβάω ούτε φβ μπαίνω...Λίγο στοίχημα και live scores,mail,Tapatalk,viber μηνύματα,browser σερφάρισμα...Ειλικρινά η μπαταρία πέφτει 1% κάθε 4-5 λεπτά...θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μου έλεγε κάποια βασικά να απενεργοποιησω ώστε να μην δουλεύουν στο παρασκήνιο ή αν υπάρχει κάποιος οδηγός θα με βοηθούσε πολύ...επίσης κάτι εφαρμογές όπως battery doctor και clean master κάνουν τίποτα;;;Ημουν χρήστης iPhone για 7 χρόνια και έχω πλήρη άγνοια από android...Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε στο θέμα μπαταρία θα σας ήμουν ευγνώμων.

Το post του φίλου @elthis που παρέθεσες είναι πάρα πολύ σωστό! Οι πιο συνηθισμένοι λόγοι που χάνουμε γρηγορότερα μπαταρία (εννοείτε σε μια υγιή μπαταρία, όχι προβληματική) είναι η πολύ υψηλή φωτεινότητα, οι διεργασίες στης Google, ή κάποια εφαρμογή (ενίοτε και εφαρμογές) που "κολλάνε" στο παρασκήνιο και δουλεύουν συνέχεια τραβώντας πόρους!

Αν έχεις τη φωτεινότητα σε λογικά πλαίσια, έκανες, λίγο-πολύ, αυτά που έγραψε ο elthis, τότε δες μήπως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή δουλεύει "υπερωρίες" και σε ταλαιπωρεί.

Τις εφαρμογές που ανέφερες μην τις βάζεις. Στις καινούργιες εκδόσεις του Android πιο πολύ ζημιά κάνουν.

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Κάνε την δοκιμή σου και κρίνει μόνος σου...Αν κάτσει καλά στην συσκευή σου, και είσαι ικανοποιημένος, την κρατάς. Αν δεν σου κάνει, γυρίζεις. Δεν χάνεις κάτι. Απλή διαδικασία.

 

Εγώ πάντως εδώ και λίγες ώρες το ευχαριστιεμαι πάλι με την 6.0.1 και η μπαταρία επιτέλους γύρισε στα καλά της, το fb δεν κολλάει όλη την ώρα, παίζει άμεσα τα βίντεο, και η συσκευή στο σύνολο είναι αστραπή. Πάντα προσωπική γνώμη και άποψη!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τίποτα ενεργοβόρο δεν κάνω...ούτε βίντεο τραβάω ούτε φβ μπαίνω...Λίγο στοίχημα και live scores,mail,Tapatalk,viber μηνύματα,browser σερφάρισμα...Ειλικρινά η μπαταρία πέφτει 1% κάθε 4-5 λεπτά...θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μου έλεγε κάποια βασικά να απενεργοποιησω ώστε να μην δουλεύουν στο παρασκήνιο ή αν υπάρχει κάποιος οδηγός θα με βοηθούσε πολύ...επίσης κάτι εφαρμογές όπως battery doctor και clean master κάνουν τίποτα;;;Ημουν χρήστης iPhone για 7 χρόνια και έχω πλήρη άγνοια από android...Αν μπορούσατε να με βοηθήσετε στο θέμα μπαταρία θα σας ήμουν ευγνώμων.

μηπως εχεις τιποτα ενεργοποιημενα bluetooth 4g nfc αυτοματο συνχρονισμο?απο την αρχικη οθονη κατεβασε την κουρτινα κατω και δες τι εχεις ενεργοποιημενο για να ξεκινησουμε απο τα απλα

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις τιποτα ενεργοποιημενα bluetooth 4g nfc αυτοματο συνχρονισμο?απο την αρχικη οθονη κατεβασε την κουρτινα κατω και δες τι εχεις ενεργοποιημενο για να ξεκινησουμε απο τα απλα

Τα βασικά τα ξέρω ρε παιδιά...πιο πολύ με ενδιαφέρει να απενεεγοποιησω υπηρεσίες και εφαρμογές που τρέχουν από πίσω τόσο οποίες δε γνωρίζω...Για αρχή πάντως απενεργοποιησα ο,τι προτεινε ένας φίλος 3-4 ποστ πιο πάνω...να και η φώτο..

f4e87e59ddfce59fb3751d914a9edf69.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα βασικά τα ξέρω ρε παιδιά...πιο πολύ με ενδιαφέρει να απενεεγοποιησω υπηρεσίες και εφαρμογές που τρέχουν από πίσω τόσο οποίες δε γνωρίζω...Για αρχή πάντως απενεργοποιησα ο,τι προτεινε ένας φίλος 3-4 ποστ πιο πάνω...να και η φώτο..

f4e87e59ddfce59fb3751d914a9edf69.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επίσης στη "τοποθεσία", εκτός στη Μέθοδο Εντοπισμού που επιλέγουμε Εξοικονόμηση Μπαταρίας, στη Βελτίωση Ακρίβειας ξετικάρουμε τις 2 επιλογές.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

απενεργοποιησε και τον αυτοματο συνχρονισμο δεν χρειαζεται τρωει μπαταρια

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εδω ειμαι και εγω http://imgur.com/a/AULUe

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στη "τοποθεσία", εκτός στη Μέθοδο Εντοπισμού που επιλέγουμε Εξοικονόμηση Μπαταρίας, στη Βελτίωση Ακρίβειας ξετικάρουμε τις 2 επιλογές.

Στην θέση έχω μέθοδο εντοπισμού τη δεύτερη επιλογή δηλαδή WiFi και δίκτυα κινητής. Άλλο θέση άλλο τοποθεσία;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην θέση έχω μέθοδο εντοπισμού τη δεύτερη επιλογή δηλαδή WiFi και δίκτυα κινητής. Άλλο θέση άλλο τοποθεσία;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακριβώς από κάτω από την μεθοδο εντοπισμου έχει την βελτίωση. Εκεί επιλέγεις και τα 2 στο off.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσε στα παραπανω και το οτι εχει το χαμηλοτερο SAR, πραγμα που σχεδον ολοι το αγνοουμε, αν και θα επρεπε να το λαμβανουμε πολυ σοβαρα υπ οψιν !!

Και εγώ σκεφτόμουν για μετάβαση σε 3T και σκεφτόμουν το SAR φαντάζομαι σε δικαρτα που θα φτάνει..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκεφτόμουν για μετάβαση σε 3T και σκεφτόμουν το SAR φαντάζομαι σε δικαρτα που θα φτάνει..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Το 1+3 έχει λιγότερο από το 1+3t

0.39 W/kg (head) * * 0.32 W/kg (body

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς από κάτω από την μεθοδο εντοπισμου έχει την βελτίωση. Εκεί επιλέγεις και τα 2 στο off.

 

 

 

Επίσης στη "τοποθεσία", εκτός στη Μέθοδο Εντοπισμού που επιλέγουμε Εξοικονόμηση Μπαταρίας, στη Βελτίωση Ακρίβειας ξετικάρουμε τις 2 επιλογές.

 

Νομίζω τα περισσότερα τα έχω κάνει όποτε θα περιμένω 1-2 μέρες να δω αν υπάρξει βελτίωση...που λογικά θα υπάρξει...Πάντως έχω χάσει πάσα ιδέα με το android και έχω μπερδέψει τα μπούτια μου...από παντού τραβάει και συγχρονίζει...Στο iOS απενεργοποιουσες την ανανέωση εφαρμογών στο υπόβαθρο,έβαζες τοποθεσια μόνο στη χρήση των εφαρμογών και καθάριζες...Anyway παρόλα αυτά εάν κάποιος γνωρίζει κάποιον οδηγό για εξοικονόμηση μπαταρίας ακόμη και στα αγγλικά ας τον αναφέρει εδώ...Ένα μεγάλο ευχαριστω για την βοήθεια και την ανοχή σας!!!

Link to comment
Share on other sites

2aa8e944db57b7573aa1eac2917c884f.jpgd3c443a47d8b31bdd3f7b2a5eed5191a.jpg

Μόλις παρατήρησα αυτό. Είναι φυσιολογικό ή έχει σπάσει κάτι? Στις φωτογραφίες που τραβάω δεν βλέπω διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

2aa8e944db57b7573aa1eac2917c884f.jpgd3c443a47d8b31bdd3f7b2a5eed5191a.jpg

Μόλις παρατήρησα αυτό. Είναι φυσιολογικό ή έχει σπάσει κάτι? Στις φωτογραφίες που τραβάω δεν βλέπω διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά άκυρο είχε ζελατίνα τόσο καιρό και δεν το είχα πάρει χαμπάρι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος γιατί έχω χρόνια να δουλέψω Samsung συσκευή.

Το home button δεξιά και αριστερά στις άκρες με κανονικό πάτημα δεν μου πιανει.

Είναι νορμάλ αυτό? Αν βάλω περισσότερη δύναμη πιάνει.

Δεν το νιώθω να κάνει κλικ στις άκρες όπως όταν το πατάω στη μέση.

Χθες το πήρα και σκέφτομαι να το πάω πίσω αύριο.

Edited by lefteris112
Link to comment
Share on other sites

Μεμβράνη στην καμερα του s7 Edge?

Δύο έχω πάρει καινούργια κανένα δεν είχε.

Νομίζω ότι το s7 edge δεν έχει μεμβράνη στην καμερα όπως είχε το s6..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος γιατί έχω χρόνια να δουλέψω Samsung συσκευή.

Το home button δεξιά και αριστερά στις άκρες με κανονικό πάτημα δεν μου πιανει.

Είναι νορμάλ αυτό? Αν βάλω περισσότερη δύναμη πιάνει.

Δεν το νιώθω να κάνει κλικ στις άκρες όπως όταν το πατάω στη μέση.

Χθες το πήρα και σκέφτομαι να το πάω πίσω αύριο.

Γενικά η λειτουργία του είναι έτσι όπως το λες. Στο 1ο edge που είχα ήταν πολύ έντονο από τη μια πλευρά, έπιανε δηλαδή με αρκετή πίεση.

Στο επίσημο service μετά από τσακωμο (υποστηρίζουν ότι αυτή είναι η φυσιολογική λειτουργία του home button) τους έβαλα να μου αλλάξουν το κουμπί (αλλάζει μαζί με την οθόνη) αλλά πάλι δε βελτιώθηκε και πολύ.

Με λίγα λόγια το δεχόμαστε όπως είναι.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μεμβράνη στην καμερα του s7 Edge?

Δύο έχω πάρει καινούργια κανένα δεν είχε.

Νομίζω ότι το s7 edge δεν έχει μεμβράνη στην καμερα όπως είχε το s6..

 

το δικο μου ειχε και την εβγαλα

Link to comment
Share on other sites

Γενικά η λειτουργία του είναι έτσι όπως το λες. Στο 1ο edge που είχα ήταν πολύ έντονο από τη μια πλευρά, έπιανε δηλαδή με αρκετή πίεση.

Στο επίσημο service μετά από τσακωμο (υποστηρίζουν ότι αυτή είναι η φυσιολογική λειτουργία του home button) τους έβαλα να μου αλλάξουν το κουμπί (αλλάζει μαζί με την οθόνη) αλλά πάλι δε βελτιώθηκε και πολύ.

Με λίγα λόγια το δεχόμαστε όπως είναι.

 

Κοίτα πριν να έκανα την κίνηση να πάω στο μαγαζί θα πήγαινα να δω κάνα δείγμα σε κατάστημα.

Αν μου λες ότι και το δικό σου είναι έτσι είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...