Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιος με δίκαρτο να έχει το ίδιο θέμα? Αν σας παρουν στην γραμμη που ειναι κατειλημένη τι σας λεει ? μπορειτε να το δείτε λιγο οσοι εχετε δικαρτο ?

 

Εγώ που έχω δικαρτο δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ που έχω δικαρτο δεν έχω παρατηρήσει κάτι.

 

Απάντησα λιγο παραπάνω ότι λύθηκε. Απλά το άλλο με το κουτάκι?? Ξέρει κανείς πως αλλάζει απο την 1 στην 2 γραμμή ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Απάντησα λιγο παραπάνω ότι λύθηκε. Απλά το άλλο με το κουτάκι?? Ξέρει κανείς πως αλλάζει απο την 1 στην 2 γραμμή ?

 

Φίλε μου τα κουτάκια με το 1,2 ουσιαστικά σου δείχνουν τις επιλογές που έχεις κάνει στο πια σιμ είναι επιλεγμένη για τηλεφωνικές κλήσεις πια για δεδομένα κτλ... Δηλαδή εγώ για κλήσεις έχω την σιμ 2 προκαθορισμενη οπότε το κουτάκι είναι δίπλα στην σιμ 2 και εχει τον αριθμό 2

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σήμερα μόλις απόκτησα το S7 Edge και προερχόμενος από το iPhone έχω εντυπωσιαστεί από την οθόνη του. Αυτό που με χαλάει είναι το πληκτρολόγιο της Samsung το οποίο κάνει αρκετά δυναμική αντικατάσταση. Έχετε να προτείνετε κάτι καλλύτερο ή αρκει να κλείσω την αυτόματη αντικατάσταση;;

Δοκίμασε το SwiftKey και το swype. Και τα 2 κορυφαία. Το Swype δίνει μεγαλύτερη έμφαση στην γραφή με κύλιση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας είμαι κάτοχος του s7 edge έχω ένα πρόβλημα με το σήμα,ενώ το τηλ είναι ανοιχτό κανονικά με καλούν και λέει ότι είναι απενεργοποιημενο το έχω μόλις 5 ημέρες,πριν είμουν χρήστης του s6 edge με κανένα απόλυτος πρόβλημα. ειδοποίησα τν Samsung τα κεντρικά και μ είπαν να το γυρίσω από 4g σε 2g μήπως και φτιάξει η αληθεια ειναι οτι το σημα απο μια γραμμη πηγε στις 4 αλλά μετα παλι τα ίδια βλέπω..
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επαναφορά συστήματος μήπως εχει φάει κανα κολλημα. Περίεργο μου φαίνεται. Εμένα στα κατσάβραχα έχει πολύ καλό σήμα εκεί που το v10 δεν ειχε τοσο καλό
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω σχεδόν καταλήξει για την αγορά του, το μόνο που με ανησυχεί είναι αν έχει καλό σήμα. Έχει 2 κεραίες όπως πχ το p9 που το κοιτάζω και αυτό.

Είμαι σε μέρος με όχι τόσο καλό 3g και με προβληματιζει

Link to comment
Share on other sites

Θα του κανω επαναφορα αλκα αν δεν φτιαξει κοιταζω κατι αλλο η φευγει για service?

 

Στάλθηκε από το SM-T813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τα κουτάκια με το 1,2 ουσιαστικά σου δείχνουν τις επιλογές που έχεις κάνει στο πια σιμ είναι επιλεγμένη για τηλεφωνικές κλήσεις πια για δεδομένα κτλ... Δηλαδή εγώ για κλήσεις έχω την σιμ 2 προκαθορισμενη οπότε το κουτάκι είναι δίπλα στην σιμ 2 και εχει τον αριθμό 2

 

Ευχαριστώ φίλε ετσι ειναι. Αλλα επειδη εγω το εχω στην επιλογη ερωτηση παντα γιαυτο δεν ηξερα τι σημαινει το κουτακι.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω σχεδόν καταλήξει για την αγορά του, το μόνο που με ανησυχεί είναι αν έχει καλό σήμα. Έχει 2 κεραίες όπως πχ το p9 που το κοιτάζω και αυτό.

Είμαι σε μέρος με όχι τόσο καλό 3g και με προβληματιζει

Χωρίς να έχω πάρει το p9 είχα το nexus 6p πριν που είναι πάλι τις Huawei και το σήμα ήταν πιο δυνατό στo nexus βέβαια εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και δεν έχω πρόβλημα με το σήμα μια χαρά είναι και το edge πιάνω και 4g+ παντού και δεν έχω χάσει ακόμα κλήση,το s4 της γυναίκας μου είναι κατά πολύ πιο αδύναμο στο σήμα απο το s7 edge,ελπίζω να βοήθησα :o

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω πάρει το p9 είχα το nexus 6p πριν που είναι πάλι τις Huawei και το σήμα ήταν πιο δυνατό στo nexus βέβαια εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και δεν έχω πρόβλημα με το σήμα μια χαρά είναι και το edge πιάνω και 4g+ παντού και δεν έχω χάσει ακόμα κλήση,το s4 της γυναίκας μου είναι κατά πολύ πιο αδύναμο στο σήμα απο το s7 edge,ελπίζω να βοήθησα :o

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ, είμαι διχασμενος μεταξύ των 2 :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, είμαι διχασμενος μεταξύ των 2 :happy:

Νομίζω πως αν διαθέτεις τα χρήματα για το edge δεν υπάρχει σύγκριση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αν διαθέτεις τα χρήματα για το edge δεν υπάρχει σύγκριση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θεωρητικά τα διαθέτω αλλά δεν ήθελα να δώσω τόσα. Απλώς κουράστηκα με κινητά τύπου meizu και θέλω να πάρω κάτι να δουλεύει χωρίς προβλήματα (πχ ειδοποιήσεις)

Θέλω κάτι αξιόπιστο δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά τα διαθέτω αλλά δεν ήθελα να δώσω τόσα. Απλώς κουράστηκα με κινητά τύπου meizu και θέλω να πάρω κάτι να δουλεύει χωρίς προβλήματα (πχ ειδοποιήσεις)

Θέλω κάτι αξιόπιστο δηλαδή

Κοίτα φίλε η συσκευή είναι πανέμορφη με οθοναρα και μπαταρία τέρας το service υποδειγματικο και οι ειδοποιήσεις θα σου έρχονται σίγουρα όλες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε η συσκευή είναι πανέμορφη με οθοναρα και μπαταρία τέρας το service υποδειγματικο και οι ειδοποιήσεις θα σου έρχονται σίγουρα όλες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω θελω να ρωτησω αν εχετε διαβασει καπου στους ορους της εγγυησης αναφερει οτι αν σπασει η οθονη και δεν γινει αντικατασταση της το κινητο βγαινει ολοκληρο εκτος εγγυησης για οτιδηποτε αλλο παρουσιασει για τα επομενα 2 χρονια. ισχυει κατι τετοιο? 1η φορα το ακουσα απο procordia αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε η συσκευή είναι πανέμορφη με οθοναρα και μπαταρία τέρας το service υποδειγματικο και οι ειδοποιήσεις θα σου έρχονται σίγουρα όλες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι κόσμημα δεν το συζητώ.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ το edge και θα ήθελα να γράψω τη δική μου σύντομη εμπειρία μέχρι τώρα.

 

-Θετικά:

Η οθόνη είναι τέλεια, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να ζήσω και με μια καλή lcd. Η κάμερά του, από την άλλη, είναι απίθανη. Δεν έχω λόγια! Οι βραδινές της είναι μαγικές! Στα ατού του και οι μαζεμένες διαστάσεις του σε σχέση με την οθόνη. Και το design του, φυσικά! Πανέμορφη συσκευή.

 

-Αρνητικά: Δυστυχώς, είμαι απογοητευμένος από την απόδοσή του. Δείχνει λίγο να κομπιάζει, κάποιες φορές ζορίζεται αδικαιολόγητα, γενικά όλα αυτά τα μικροκομπιάσματα που κάνει ώρες-ώρες μου προκαλούν μια μικρή... δυσφορία. Ειλικρινά, περίμενα να φυσάει το κινητό, αλλά δεν διαπιστώνω κάτι τέτοιο. Το μεγαλύτερό μου, όμως, πρόβλημα είναι το κράτημα της συσκευής, έχει μακράν το χειρότερο κράτημα που έχω συναντήσει. Του έβαλα θήκη, αλλά η βελτίωση ήταν ελάχιστη, πάλι οι άκρες του "κόβουν" υπερβολικά. Και όλα αυτά, λόγω της edge καινοτομίας που με σιγουριά τώρα πια μπορώ να πω ότι είναι ό,τι πιο άχρηστο έχω δει σε κινητό και που σε ένα βαθμό, μου καταστρέφει την όλη εμπειρία. Προσωπικά δε μου προσφέρει τίποτα, μόνο προβλήματα. Κρίμα που δεν υπάρχει 5,5 μοντέλο με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά, αλλά χωρίς την κυρτή οθόνη και ακόμα πιο κρίμα που το note 7 δε θα έχει φλατ οθόνη... Επίσης, το κεντρικό πλήκτρο με δυσκολεύει αρκετά, είναι πολύ σκληρό για τα γούστα μου. Όσο για τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων, τον θεωρώ κάτω του μετρίου. Έχω αποθηκεύσει το ίδιο δάχτυλο στις 4 μνήμες για να μην έχω προβλήματα αναγνώρισης. Νομίζω ότι φταίει που είναι πολύ μικρός.

 

-Ούτε κρύο, ούτε ζέστη:

Περίμενα πολλά περισσότερα από την μπαταρία του. Κάνω βαριά χρήση, τόσο ώστε με το ζόρι να με βγάζει μια μέρα. Είχα την κρυφή ελπίδα ότι θα βγάζει και δεύτερη, καταλαβαίνω τώρα ότι δε γίνεται, αλλά οκ.

 

Το τέλειο κινητό δεν υπάρχει και το s7 edge απέχει αρκετά από αυτό. Δεν έχω αποφασίσει πόσο θα το κρατήσω. Η οθόνη και η κάμερα με κρατάνε, η απόδοσή του και η κακή εργονομία με απωθούν. Θα δείξει.

Edited by solo7
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κρατημα εχει το s7 edge..που κα δεις το s6 edge plus που εχω ειναι ποιο μεγαλο και ακομα σε δυσκολευει να το κρατησεις .βαλε του μια θηκη sillicon nillkin και εισαι μια χαρα.το s7 edge ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει εκει εξω αυτην την στιγμη.o exynos 8 τους βαζει ολους κατω και kirin 950,snap 820..κανε ενα hard reset στην συακευη σου η περασε ξανα με odin το filmware της συσκευη σου και απολαυσε την! Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

κάντο.

Κοιτα εάν εχεις τις αναβαθμίσεις ολες και εάν συνεχιζει κοιτα μηπως πας στο μαγαζι από οπου το πηρες και στα πλαίσια του DOA αλλάξεις συσκευή. Μετά κοιτας για service. Κοίτα για DOA άμεσα όμως. αν δεν κανω λαθος 7 ημερες δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ το edge και θα ήθελα να γράψω τη δική μου σύντομη εμπειρία μέχρι τώρα.

 

-Θετικά:

Η οθόνη είναι τέλεια, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να ζήσω και με μια καλή lcd. Η κάμερά του, από την άλλη, είναι απίθανη. Δεν έχω λόγια! Οι βραδινές της είναι μαγικές! Στα ατού του και οι μαζεμένες διαστάσεις του σε σχέση με την οθόνη. Και το design του, φυσικά! Πανέμορφη συσκευή.

 

-Αρνητικά: Δυστυχώς, είμαι απογοητευμένος από την απόδοσή του. Δείχνει λίγο να κομπιάζει, κάποιες φορές ζορίζεται αδικαιολόγητα, γενικά όλα αυτά τα μικροκομπιάσματα που κάνει ώρες-ώρες μου προκαλούν μια μικρή... δυσφορία. Ειλικρινά, περίμενα να φυσάει το κινητό, αλλά δεν διαπιστώνω κάτι τέτοιο. Το μεγαλύτερό μου, όμως, πρόβλημα είναι το κράτημα της συσκευής, έχει μακράν το χειρότερο κράτημα που έχω συναντήσει. Του έβαλα θήκη, αλλά η βελτίωση ήταν ελάχιστη, πάλι οι άκρες του "κόβουν" υπερβολικά. Και όλα αυτά, λόγω της edge καινοτομίας που με σιγουριά τώρα πια μπορώ να πω ότι είναι ό,τι πιο άχρηστο έχω δει σε κινητό και που σε ένα βαθμό, μου καταστρέφει την όλη εμπειρία. Προσωπικά δε μου προσφέρει τίποτα, μόνο προβλήματα. Κρίμα που δεν υπάρχει 5,5 μοντέλο με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά, αλλά χωρίς την κυρτή οθόνη και ακόμα πιο κρίμα που το note 7 δε θα έχει φλατ οθόνη... Επίσης, το κεντρικό πλήκτρο με δυσκολεύει αρκετά, είναι πολύ σκληρό για τα γούστα μου. Όσο για τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων, τον θεωρώ κάτω του μετρίου. Έχω αποθηκεύσει το ίδιο δάχτυλο στις 4 μνήμες για να μην έχω προβλήματα αναγνώρισης. Νομίζω ότι φταίει που είναι πολύ μικρός.

 

-Ούτε κρύο, ούτε ζέστη:

Περίμενα πολλά περισσότερα από την μπαταρία του. Κάνω βαριά χρήση, τόσο ώστε με το ζόρι να με βγάζει μια μέρα. Είχα την κρυφή ελπίδα ότι θα βγάζει και δεύτερη, καταλαβαίνω τώρα ότι δε γίνεται, αλλά οκ.

 

Το τέλειο κινητό δεν υπάρχει και το s7 edge απέχει αρκετά από αυτό. Δεν έχω αποφασίσει πόσο θα το κρατήσω. Η οθόνη και η κάμερα με κρατάνε, η απόδοσή του και η κακή εργονομία με απωθούν. Θα δείξει.

 

Και γιατί δεν παίρνεις το Νote5 ??

flat οθόνη 5.7" απίστευτη, δεν κομπιάζει-δεν κολλάει πουθένα, πύραυλος.

επιπλέον έχει και το s pen για άλλη αίσθηση και λειτουργικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ το edge και θα ήθελα να γράψω τη δική μου σύντομη εμπειρία μέχρι τώρα.

 

-Θετικά:

Η οθόνη είναι τέλεια, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να ζήσω και με μια καλή lcd. Η κάμερά του, από την άλλη, είναι απίθανη. Δεν έχω λόγια! Οι βραδινές της είναι μαγικές! Στα ατού του και οι μαζεμένες διαστάσεις του σε σχέση με την οθόνη. Και το design του, φυσικά! Πανέμορφη συσκευή.

 

-Αρνητικά: Δυστυχώς, είμαι απογοητευμένος από την απόδοσή του. Δείχνει λίγο να κομπιάζει, κάποιες φορές ζορίζεται αδικαιολόγητα, γενικά όλα αυτά τα μικροκομπιάσματα που κάνει ώρες-ώρες μου προκαλούν μια μικρή... δυσφορία. Ειλικρινά, περίμενα να φυσάει το κινητό, αλλά δεν διαπιστώνω κάτι τέτοιο. Το μεγαλύτερό μου, όμως, πρόβλημα είναι το κράτημα της συσκευής, έχει μακράν το χειρότερο κράτημα που έχω συναντήσει. Του έβαλα θήκη, αλλά η βελτίωση ήταν ελάχιστη, πάλι οι άκρες του "κόβουν" υπερβολικά. Και όλα αυτά, λόγω της edge καινοτομίας που με σιγουριά τώρα πια μπορώ να πω ότι είναι ό,τι πιο άχρηστο έχω δει σε κινητό και που σε ένα βαθμό, μου καταστρέφει την όλη εμπειρία. Προσωπικά δε μου προσφέρει τίποτα, μόνο προβλήματα. Κρίμα που δεν υπάρχει 5,5 μοντέλο με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά, αλλά χωρίς την κυρτή οθόνη και ακόμα πιο κρίμα που το note 7 δε θα έχει φλατ οθόνη... Επίσης, το κεντρικό πλήκτρο με δυσκολεύει αρκετά, είναι πολύ σκληρό για τα γούστα μου. Όσο για τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων, τον θεωρώ κάτω του μετρίου. Έχω αποθηκεύσει το ίδιο δάχτυλο στις 4 μνήμες για να μην έχω προβλήματα αναγνώρισης. Νομίζω ότι φταίει που είναι πολύ μικρός.

 

-Ούτε κρύο, ούτε ζέστη:

Περίμενα πολλά περισσότερα από την μπαταρία του. Κάνω βαριά χρήση, τόσο ώστε με το ζόρι να με βγάζει μια μέρα. Είχα την κρυφή ελπίδα ότι θα βγάζει και δεύτερη, καταλαβαίνω τώρα ότι δε γίνεται, αλλά οκ.

 

Το τέλειο κινητό δεν υπάρχει και το s7 edge απέχει αρκετά από αυτό. Δεν έχω αποφασίσει πόσο θα το κρατήσω. Η οθόνη και η κάμερα με κρατάνε, η απόδοσή του και η κακή εργονομία με απωθούν. Θα δείξει.

 

Φίλε μου το κράτημα είναι υποκειμενικο.... Τα lags προερχόμενος από mate 8 ναι υπάρχουν και γενικά υπάρχουν στιγμές που αισθάνεσαι ότι το τηλέφωνο θα σε κρεμασει - κολλήσει (έτσι ήταν και είναι όλα τα Samsung) αλλά μετά από 10 μέρες χρήσης αυτά χάνονται και το τηλέφωνο γίνεται πιο smooth σαν βούτυρο...

Η μπαταρία μετά τις 7 φορτισεις τα πάει πολύ καλά μόλις ένα κλικ κάτω από το mate 8 το οποίο αν δεν κάνω λάθος εξακολουθεί να έχει τους καλύτερους χρόνους μπαταρίας...

Οπότε έχεις την καλύτερη οθόνη 5,5 με της μικρότερες διαστάσεις, την καλύτερη κάμερα και την 2η καλύτερη αυτονομία στην κατηγορία...

Δεν είναι και άσχημα... Σίγουρα όμως και εγώ έφαγα ξενερωμα που το Νοτε 7 δεν θα βγει σε flat οθόνη.... Κάτσε να δούμε και αν θα έχει 4000mba μπαταρία

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κρατημα εχει το s7 edge..που κα δεις το s6 edge plus που εχω ειναι ποιο μεγαλο και ακομα σε δυσκολευει να το κρατησεις .βαλε του μια θηλη silicon nillkin και εισαι μια χαρα.αλλα ειναι .το s7 edge ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει εκει εξω αυτην την στιγμη.o exynos 8 τους βαζει ολους κατω και kirin 950,snap 820..κανε ενα hard reset στην συακευη σου η περασε ξανα με odin το filmware της συσκευη σου και απολαυσε την!

 

Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε και διάθεση να ξαναφλασάρω. Ούτε πιστεύω ότι αν το κάνω θα αλλάξει κάτι. Έδωσα τόσα λεφτά για να πάρω μια συσκευή που θα δουλεύει τέλεια. Επίσης, έβαλα ένα παιχνίδι που έπαιζα που και που στο παλιό μου κινητό (mini racing, καθόλου βαρύ) και στο edge κάνει σπασίματα, σαν stutter ένα πράγμα. Είναι δυνατόν; Από ό,τι είδα στο xda, έχουν και άλλοι θέματα σε παιχνίδια.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε και διάθεση να ξαναφλασάρω. Ούτε πιστεύω ότι αν το κάνω θα αλλάξει κάτι. Έδωσα τόσα λεφτά για να πάρω μια συσκευή που θα δουλεύει τέλεια. Επίσης, έβαλα ένα παιχνίδι που έπαιζα που και που στο παλιό μου κινητό (mini racing, καθόλου βαρύ) και στο edge κάνει σπασίματα, σαν stutter ένα πράγμα. Είναι δυνατόν; Από ό,τι είδα στο xda, έχουν και άλλοι θέματα σε παιχνίδια.:mad:

Υπάρχει πιθανότητα να πηγαίνει κατι στραβά με την συσκευη σου φιλε.

Εγω δεν πρόσεξα κανένα κομπιασμα, λειτουργεί υποδειγματικα και απο μπαταρία είμαι άνετα στις 7 ώρες οθόνη, συνήθως είμαι παραπάνω.

Το ζορισα προχθές με κανα 35 βαθμούς εξω σε βαρυ παιχνίδι και δεν έκανε κιχ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να πηγαίνει κατι στραβά με την συσκευη σου φιλε.

Εγω δεν πρόσεξα κανένα κομπιασμα, λειτουργεί υποδειγματικα και απο μπαταρία είμαι άνετα στις 7 ώρες οθόνη, συνήθως είμαι παραπάνω.

Το ζορισα προχθές με κανα 35 βαθμούς εξω σε βαρυ παιχνίδι και δεν έκανε κιχ.

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/help/poor-3d-performance-pisses-off-t3342810

7 ώρες οθόνη μου βγάζει με πολύ χαμηλή φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/help/poor-3d-performance-pisses-off-t3342810

7 ώρες οθόνη μου βγάζει με πολύ χαμηλή φωτεινότητα.

Εχω δει και εγω να γραφονται αρκετά, τι να σου πω εγω δεν εχω τέτοιο θέμα.

Υποδειγματικα ρολαρει και πραγματικά κανενα κομπιασμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...