Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μόλις το πέτυχα σε mediamarkt σε χρυσό. Το ίδιο χρώμα μου φάνηκε σαν του edge plus το χρυσό. Ευτυχώς δεν έχει το καρουμπαλο άλλο πίσω στην κάμερα. Φοβερό κινητό όπως περίμενα. Δίπλα είχε το S7 σε μαύρο αλλά ούτε του έδωσα σημασια. Αν και θα έπρεπε γιατί ήθελα να δω αν είναι μαύρο η αν μπλεδιζει. Πάντως για κάποιον που έχει s6 edge plus δεν νομίζω να αξίζει η αλλαγή. Λίγο καλύτερη κάμερα το βράδυ και ένα κλικ καλύτερη μπαταρία θα βρει. Θα το πάρω όμως να το δουλέψω και μετά θα φύγει για πουλημα
Link to comment
Share on other sites

οσοι το πηρατε με το gear vr,πειτε εντυπώσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγω το περιμενω αυριο απο Πλαισιο σε χρυσο αλλα με τα σχολια που διαβασα περι branded στραβωσα γιατι τους ρωτησα πριν την παραγγελια αν ειναι και μου απαντησαν οχι.Το εκανα προπαραγγελια απο τις 26/02/2016 για να παρω το VR.Για οσους εχουν θεμα με branded/unbranded να ξερουν οτι το s7 edge απο Πλαισο ειναι Cosmote Branded τελικα μολις μιλησα με τεχνικο.Ειπα να την ακυρωσω αλλα κρατηθηκα πλεον δεν με νοιαζουν τα update αν τα παρω σε μια η δυο εβδομαδες αργοτερα αρκει να δουλευει σωστα η συσκευη ετσι και αλλιως απο την Sammy τα update τα εχουμε φαει με το κουταλι ξερουμε ποση γρηγορη ειναι βλεπε 5.1.1 s6 edge σε 6.0.1 εκανε μονο 5 μηνες να την δωσει. Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ο γιωργος..οσοι εχετε s6 edge plus κρατηστε το..ειναι φοβερο τηλ..εγω θα το κρατησω ακομα μηπως δω κανενα s7 plus..σιγουρα γιωργο το χρωμα του ειναι σαν του s6 plus?γιατι νομιζω οτι ειναι ποιο bronze,ποιο χαλκινο το s7 edge
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ο γιωργος..οσοι εχετε s6 edge plus κρατηστε το..ειναι φοβερο τηλ..εγω θα το κρατησω ακομα μηπως δω κανενα s7 plus..σιγουρα γιωργο το χρωμα του ειναι σαν του s6 plus?γιατι νομιζω οτι ειναι ποιο bronze,ποιο χαλκινο το s7 edge

 

Ετσι μου φάνηκε. Βέβαια υπήρχε και εντονος φωτισμός στο κατάστημα. Ίσως ελάχιστα να διαφέρει αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος. Όσο για S7 plus δεν νομίζω να βγει φίλε

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω το Note 5 σε δικαρτο αλλά 32αρι θα άξιζε να πάω σε s7 edge δικαρτο (κάπου θα το βρω) έτσι ώστε να εκμεταλλευτώ την δυνατότητα της sd η να περιμένω το Note 6?

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω το Note 5 σε δικαρτο αλλά 32αρι θα άξιζε να πάω σε s7 edge δικαρτο (κάπου θα το βρω) έτσι ώστε να εκμεταλλευτώ την δυνατότητα της sd η να περιμένω το Note 6?

 

απ'οτι εχω διαβασει δε γινεται να το έχεις και δίκαρτο και με sd. απλά στα δίκαρτα η δεύτερη υβριδική "θεση" μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για τους 2 ρόλους (σιμ ή sd). τα μονόκαρτα τη δεύτερη την έχουν αυστηρά για την sd.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω το Note 5 σε δικαρτο αλλά 32αρι θα άξιζε να πάω σε s7 edge δικαρτο (κάπου θα το βρω) έτσι ώστε να εκμεταλλευτώ την δυνατότητα της sd η να περιμένω το Note 6?

 

Έχεις την απόλυτη ναυαρχίδα note5....και θέλεις να πας σε ένα μικρότερο κινητό....χωρίς πενάκι και 200ευρώ ακριβότερο...?! wtf....@@!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά έχω παραγγείλει απο 22/2 στο πλαισιο s7 edge μαύρο αλλά ακόμα τίποτα δεν φάνηκε. να σας ρωτήσω αν είναι branded δεν πρεπει κανονικά να με ενημερώσουν ? πχ εγώ δεν θέλω να είναι δεν πρεπει να μου το πουν ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά έχω παραγγείλει απο 22/2 στο πλαισιο s7 edge μαύρο αλλά ακόμα τίποτα δεν φάνηκε. να σας ρωτήσω αν είναι branded δεν πρεπει κανονικά να με ενημερώσουν ? πχ εγώ δεν θέλω να είναι δεν πρεπει να μου το πουν ?

 

Γιατι να ειναι branded?Αν εχεις υποψια οτι ειναι, τους προειδοποιεις πριν το ανοιξεις οτι θα το παρουν πισω.Αν μασησουν τα λογια τους φευγεις χωρις κινητο και το παιρνεις απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να ειναι branded?Αν εχεις υποψια οτι ειναι, τους προειδοποιεις πριν το ανοιξεις οτι θα το παρουν πισω.Αν μασησουν τα λογια τους φευγεις χωρις κινητο και το παιρνεις απο αλλου.

 

 

όλα τα galaxy s Που έχω πάρει απο το πλαισιο ποτέ κανένα δεν ήταν απλά τώρα διαβάζω εδώ ότι τα s7 edge του πλαισίου είναι όλα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.it/gp/aw/d/B01BWVW044/ref=mp_s_a_1_1?qid=1457380893&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=s7+edge&dpPl=1&dpID=31auh9pBhFL&ref=plSrch

 

Καλή τιμή αλλά επειδή δεν τα πίσω καλά με τα ιταλικά και είμαι από κινητό δεν ξέρω αν στέλνει Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

όλα τα galaxy s Που έχω πάρει απο το πλαισιο ποτέ κανένα δεν ήταν απλά τώρα διαβάζω εδώ ότι τα s7 edge του πλαισίου είναι όλα.

 

Φίλε μου όχι όλα, κάποια χρυσά είναι.... Τα μαύρα είναι non branded... Από ότι μου είπαν από το Πλαίσιο ύστερα από αρκετά τηλέφωνα....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την απόλυτη ναυαρχίδα note5....και θέλεις να πας σε ένα μικρότερο κινητό....χωρίς πενάκι και 200ευρώ ακριβότερο...?! wtf....@@!

Να σου πω..... το έκανα προπαραγγελία 2 φορές και άλλες τόσες το ακύρωσα.....

Μετά από τα Note 1,2,3,4 και 5 πραγματικά δυσκολεύομαι να πάω σε άλλο κινητό.....

Αλλά βλέπεις η Sammy αποφάσισε να μας κόψει την sd στο 5.

Ναι με βλέπω οριστικά να περιμένω το 6 που μάλλον θα έχει και sd όπως και το s7......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Τι μειονέκτημα έχουν τα branded κινητά?

Νομίζω κανένα.......

Απλά συνήθως έχουν κάποιες προεγκατεστημένες εφαρμογές του πάροχου και ίσως και να έχουν και σαν θέμα εκκίνησης κάποιο του πάροχου.....

Επίσης δεν παίρνουν τις ενημερώσεις με την χώρα που ανήκουν αλλά έχουν δικές τους ROM πράγμα που δεν είναι κατά ανάγκη κακό. Ίσως μάλιστα σε κάποιες περιπτώσεις να είναι καλό θα έλεγα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτά που λέει στο παρακάτω βίντεο ισχύουν, τότε τα πράγματα για την αυτονομία της μπαταρίας είναι πάρα πάρα πολύ καλά. Εμένα ας πούμε με τη χρήση που κάνω ( δεν είναι και η πιο βαριά αλλά ούτε και light .... ) θα με βγάζει κανά πενταήμερο!! Μακάρι...

Άντε να έρθει να πάω να το πάρω να τελειώνουμε, να δω μόνο τι θα κάνω αυτό το υπέροχο και εντελώς απροβλημάτιστο Alpha που έχω....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...