Jump to content

Ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες; (Νο3)


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;  

712 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;

    • Apple
      45
    • HTC
      43
    • Huawei
      27
    • Lenovo
      6
    • LG
      123
    • Microsoft / Nokia
      136
    • Motorola
      9
    • Samsung
      206
    • Sony
      46
    • Xiaomi
      24
    • ZTE
      7
    • Meizu
      15
    • ...άλλη εταιρεία
      25


Recommended Posts

Τελικά στο νέο θέμα βάζουν και φωτογραφίες που δεν ειναι πειραγμενες :(

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά στο νέο θέμα βάζουν και φωτογραφίες που δεν ειναι πειραγμενες :(

 

Sent from mTalk

 

Δεν είναι απαραίτητο να είναι πειραγμένη η φωτογραφία, αρκεί να έχει κάτι, μία ματιά, μία άποψη του φωτογράφου, μία κατεύθυνση-καθοδήγηση του θεατή, έναν προβληματισμό ή απλά μία έκφραση και αυτό πετυχαίνεται και με το πρώτο ακατέργαστο κλικ ;).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

lumia 950 xl αυτοματο

 

Μέσα απο το αυτοκίνητο εν κινήσει.

 

32465103276_18d02899b7_c.jpgWP_20170124_14_10_22_Pro by Nikos Manousakis, on Flickr

 

31694311083_432d7aa13a_c.jpgWP_20170124_14_09_38_Pro by Nikos Manousakis, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Lumia 1020...Ισως η πιο πληρης καμερα ever

32145097170_cfd0fd29fa_c.jpgWP_20170125_20_44_18_Pro by foxy4270, on Flickr

 

Στις άκρες πάντως βλέπω να έχει θέματα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στις άκρες πάντως βλέπω να έχει θέματα

 

 

 

Οχι ειναι αψογη, το ζελε φταιει χαχαχ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll never walk alone.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες εκατσε ενα πιστωτικό και ελεγα να αλλάξω κινητό αλλα δεν μου κανει η καρδιά να αποχωριστώ το G4 σε θεμα φωτογραφιών.

Κοιτάω τωρα μέρες το s7,και ενω με καλύπτει σε ολα τα αλλα η καμερα με κραταει, πολυ οξύτητα και παστέλ ρε ****το.

Εχει κανει κανεις μετάβαση απο G4 σε S7?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εκατσε ενα πιστωτικό και ελεγα να αλλάξω κινητό αλλα δεν μου κανει η καρδιά να αποχωριστώ το G4 σε θεμα φωτογραφιών.

Κοιτάω τωρα μέρες το s7,και ενω με καλύπτει σε ολα τα αλλα η καμερα με κραταει, πολυ οξύτητα και παστέλ ρε ****το.

Εχει κανει κανεις μετάβαση απο G4 σε S7?

 

Εγω ειχα και το G5 (που πιστευω ειναι κοντα στο G4) Και το s7 edge παραλληλα.. αν θες δες εδω μερικα δειγματα απο τα 2 μαζι.. δε νομιζω οτι ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα.

https://flic.kr/s/aHskGmrv7W

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εκατσε ενα πιστωτικό και ελεγα να αλλάξω κινητό αλλα δεν μου κανει η καρδιά να αποχωριστώ το G4 σε θεμα φωτογραφιών.

Κοιτάω τωρα μέρες το s7,και ενω με καλύπτει σε ολα τα αλλα η καμερα με κραταει, πολυ οξύτητα και παστέλ ρε ****το.

Εχει κανει κανεις μετάβαση απο G4 σε S7?

 

εγω, θεωρω οτι σε εξωτερικα τοπια για ζουμ το g4 περνει πιο πολυ λεπτομερεια. το s7 πιο ευκολα στο αυτοματο. τραβαει πιο γρηγορα.

πολυ καλες φωτο και απο τα δυο γενικα. το g4 αν δεν μου επεφτε σε bootloop (ενωθηκε με wifi στο μετρο, εστρωσε με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μετα) δεν θα το εδινα. αλλα φοβηθηκα να μην ξανακανει το ιδιο και το εδωσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα το έδινα το G4.

 

Είχα G4/V10 (ίδιο σύστημα φακών), και S7 edge. Όντως το S7 edge είναι πιο γρήγορο, πιο αξιόπιστο στο focus του (με το V10 είχα out of focus αρκετες φωτογραφίες. Στις βραδινές auto είναι καλύτερο το S7 edge. Στο manual είναι μακραν καλύτερο το G4. Στις γρήγορες λήψεις είναι καλύτερο το S7 edge. Στην χρωματική απόδοση σε σχέση με την πραγματικότητα είναι καλύτερο το G4.

 

Θα έμενα στο G4 στη θέση σου, λοιπόν. Εγώ μετά το 950xl πήγα στο S7 edge αντί για το V10 "μόνο" λόγω μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια κι απο μενα με LG G4 auto γιατι τέτοιες ώρες και που βρήκα το κουμπί της κάμερας καλά είναι!:lol::lol:

31723474403_9833f0a22f_b.jpg20170122_072913 by apollodelphi1, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα και το G5 (που πιστευω ειναι κοντα στο G4) Και το s7 edge παραλληλα.. αν θες δες εδω μερικα δειγματα απο τα 2 μαζι.. δε νομιζω οτι ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα.

https://flic.kr/s/aHskGmrv7W

 

Νίκο, είδα τις φωτογραφίες εσωτερικού χώρου (στην καφετέρια) και δεν μου άρεσαν. Ούτε του ενός, ούτε του άλλου. (S7 / G5). Δεν το λέω με διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά πιστεύω ότι το sony Ζ5 που έχω θα τα κατάφερνε καλύτερα. Έχω πάρει καλύτερες φωτογραφίες σε παρόμοιες συνθήκες φωτισμού και με παρόμοιες τιμές ISO.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, είδα τις φωτογραφίες εσωτερικού χώρου (στην καφετέρια) και δεν μου άρεσαν. Ούτε του ενός, ούτε του άλλου. (S7 / G5). Δεν το λέω με διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά πιστεύω ότι το sony Ζ5 που έχω θα τα κατάφερνε καλύτερα. Έχω πάρει καλύτερες φωτογραφίες σε παρόμοιες συνθήκες φωτισμού και με παρόμοιες τιμές ISO.

 

Στην ταβερνα με τον κοσμο το S7 κερδιζει...γενικα σε κοντινα πλανα(ακομα και βραδυνα) δινει ποιοτικες φωτο.

το προβλημα του ειναι σε Μακρινα πλανα και τοπια.Εκει αρχιζει να φαινεται η οξυνση και το παστελ.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, είδα τις φωτογραφίες εσωτερικού χώρου (στην καφετέρια) και δεν μου άρεσαν. Ούτε του ενός, ούτε του άλλου. (S7 / G5). Δεν το λέω με διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά πιστεύω ότι το sony Ζ5 που έχω θα τα κατάφερνε καλύτερα. Έχω πάρει καλύτερες φωτογραφίες σε παρόμοιες συνθήκες φωτισμού και με παρόμοιες τιμές ISO.

 

δεν καταφερα να κρατησω το Ζ5c πολυ καιρο (ενεκα :p Moralas..) για να κανω εκτενη συγκριση, ομως εδω μπορεις να δεις αν ισχυει αυτο που πιστευεις θεωρητικα αν και δεν εχω απο ταβερνα ή εσωτερικο χωρο γενικα:

https://flic.kr/s/aHskEaNePb

 

ΑΠο εκει και περα, δε διαφωνω οτι το Ζ5 εβγαζε καλες φωτο, ομως πολυ πιο δυσκολα. Με μια ληψη ειμαι σιγουρος οτι δε μπορεις να εχεις τοσο καλα αποτελεσμα, ειτε γιατι θα πρεπει να ψαχτεις με τις σκηνες ειτε γιατι δε θα σου εστιασει τοσο σωστα.. γενικα νομιζω οτι το s7 ειναι πιο ολοκληρωμενο οταν μιλαμε για απλες φωτο χωρις πολλα πολλα. Απο εκει και περα, δε μενει παρα να βρεθουμε στις 13 του μηνα που θα ανεβω, να παιξουμε παλι..

 

 

α! και ξεχασα να πω οτι ειναι καφετερια με πολυ λιγο φωτισμο, και μερα που απεξω δεν εμπαινε καθολου ηλιος, οποτε οι φωτο ειναι σε δυσκολες συνθηκες γενικα και στο χερι και αυτοματο

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην ταβερνα με τον κοσμο το S7 κερδιζει...γενικα σε κοντινα πλανα(ακομα και βραδυνα) δινει ποιοτικες φωτο.

το προβλημα του ειναι σε Μακρινα πλανα και τοπια.Εκει αρχιζει να φαινεται η οξυνση και το παστελ.

 

ισχυει, απλα αν κανεις χρηση FB ή εκτυπωσεις σε μικρο μεγεθος ή ψηφιακη κορνιζα οπως εγω, σε καλυπτουν μια χαρα. Προσωπικα δεν τις βλεπω πλεον σε pc, τις βλεπω εκει που πρακτικα θελω να τις δω, δηλαδη ειτε σε αλμπουμ εκτυπωμενες, ειτε σε ψηφιακη κορνιζα, ειτε στην οθονη του κινητου ή fb στην τελικη. Σε κανενα απο αυτα δεν βλεπεις κατι ασχημο γιατι απλα δεν ασχολεισαι με λεπτομερειες. ΠΡοφανως το ιδιο ισχυει και για πολλες ακομα συσκευες οπου θα ειχα εξισου καλο αποτελεσμα, απλα η διαφορα ειναι οτι το S7 edge το προτιμω και σαν τηλεφωνο καθως κριτηριο μου δεν ειναι μονο η καμερα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν καταφερα να κρατησω το Ζ5c πολυ καιρο (ενεκα :p Moralas..) για να κανω εκτενη συγκριση, ομως εδω μπορεις να δεις αν ισχυει αυτο που πιστευεις θεωρητικα αν και δεν εχω απο ταβερνα ή εσωτερικο χωρο γενικα:

https://flic.kr/s/aHskEaNePb

 

ΑΠο εκει και περα, δε διαφωνω οτι το Ζ5 εβγαζε καλες φωτο, ομως πολυ πιο δυσκολα. Με μια ληψη ειμαι σιγουρος οτι δε μπορεις να εχεις τοσο καλα αποτελεσμα, ειτε γιατι θα πρεπει να ψαχτεις με τις σκηνες ειτε γιατι δε θα σου εστιασει τοσο σωστα.. γενικα νομιζω οτι το s7 ειναι πιο ολοκληρωμενο οταν μιλαμε για απλες φωτο χωρις πολλα πολλα. Απο εκει και περα, δε μενει παρα να βρεθουμε στις 13 του μηνα που θα ανεβω, να παιξουμε παλι..

 

 

α! και ξεχασα να πω οτι ειναι καφετερια με πολυ λιγο φωτισμο, και μερα που απεξω δεν εμπαινε καθολου ηλιος, οποτε οι φωτο ειναι σε δυσκολες συνθηκες γενικα και στο χερι και αυτοματο

 

 

Α, όταν λέω με το Ζ5 ,εννοώ με χειροκίνητες ρυθμίσεις και υπό την προυπόθεση ότι κάποιος ξέρει τι κάνει.

Απλά θα έβαζα το ίδιο ISO πχ με το σάμσουγκ (θα είχα σκοτεινότερο αποτέλεσμα σίγουρα, λόγω f2.0 ) αλλά λιγότερο θόρυβο πιστεύω ή δεν θα είχα το φαινόμενο της ελαιογραφίας που φαίνεται αρκετά έντονο στις συγκεκριμένες φώτο. Σε γενικές γραμμές τα αποτελέσματα του σόνυ μου φαίνονται πιο ρεαλιστικά. Αλλά σίγουρα στο auto δεν θα είχα καλό αποτέλεσμα, αφού θα ανέβασε 800 iso και βάλε..

Ίσως να είναι Νίκο γιατί περίμενα καλύτερη απόδοση να σου πώ την αλήθεια από τα 2 συγκεκριμένα κινητά.

 

Ανέβα να παίξουμε ρε... :):)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Α, όταν λέω με το Ζ5 ,εννοώ με χειροκίνητες ρυθμίσεις και υπό την προυπόθεση ότι κάποιος ξέρει τι κάνει.

Απλά θα έβαζα το ίδιο ISO πχ με το σάμσουγκ (θα είχα σκοτεινότερο αποτέλεσμα σίγουρα, λόγω f2.0 ) αλλά λιγότερο θόρυβο πιστεύω ή δεν θα είχα το φαινόμενο της ελαιογραφίας που φαίνεται αρκετά έντονο στις συγκεκριμένες φώτο. Σε γενικές γραμμές τα αποτελέσματα του σόνυ μου φαίνονται πιο ρεαλιστικά. Αλλά σίγουρα στο auto δεν θα είχα καλό αποτέλεσμα, αφού θα ανέβασε 800 iso και βάλε..

Ίσως να είναι Νίκο γιατί περίμενα καλύτερη απόδοση να σου πώ την αλήθεια από τα 2 συγκεκριμένα κινητά.

 

Ανέβα να παίξουμε ρε... :):)

 

ΘΑ ανεβω με την μπεμπα οποτε δεν βλεπω να ασχολουμαστε με κινητα. Παρολα αυτα αν επαιζα και εγω με manual στα κινητα αυτα ισως να ειχα ακομα καλυτερα αποτελεσματα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Α, όταν λέω με το Ζ5 ,εννοώ με χειροκίνητες ρυθμίσεις και υπό την προυπόθεση ότι κάποιος ξέρει τι κάνει.

Απλά θα έβαζα το ίδιο ISO πχ με το σάμσουγκ (θα είχα σκοτεινότερο αποτέλεσμα σίγουρα, λόγω f2.0 ) αλλά λιγότερο θόρυβο πιστεύω ή δεν θα είχα το φαινόμενο της ελαιογραφίας που φαίνεται αρκετά έντονο στις συγκεκριμένες φώτο. Σε γενικές γραμμές τα αποτελέσματα του σόνυ μου φαίνονται πιο ρεαλιστικά. Αλλά σίγουρα στο auto δεν θα είχα καλό αποτέλεσμα, αφού θα ανέβασε 800 iso και βάλε..

Ίσως να είναι Νίκο γιατί περίμενα καλύτερη απόδοση να σου πώ την αλήθεια από τα 2 συγκεκριμένα κινητά.

 

Ανέβα να παίξουμε ρε... :):)

 

Σχετικα με το ζ5...κακη διαχειριση θορυβου στα μεσαι και ψηλα iso.Οι φωτο ειναι απαραδεκτες.

Σε iso 50 οι φωτο ειναι ρεαλιστικες και με ζωντανα χρωματα...αλλα εκει θελεις τριποδα.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το ζ5...κακη διαχειριση θορυβου στα μεσαι και ψηλα iso.Οι φωτο ειναι απαραδεκτες.

Σε iso 50 οι φωτο ειναι ρεαλιστικες και με ζωντανα χρωματα...αλλα εκει θελεις τριποδα.

Μέχρι και 400 iso οι φωτογραφίες είναι μια χαρά. Μάλιστα, συγκρίνοντας με αυτές των s7 και g5 σου λέω ότι είναι πολύ καλά τα επίπεδα θορύβου. (απλά το z5 αν το αφήσω στο αυτόματο θα ανεβάσει πολύ iso, ενώ τα άλλα κινητά ίσως όχι). Θα ανέβαζα, αλλά είναι προσωπικές φωτογραφίες (οκογενειακές κλπ) και το αποφεύγω.

Αν θες, ρίξε εδώ μια ματιά, σε σύγκριση και με την dslr μου. https://www.dropbox.com/sh/ecbucsgkwyhc2a9/AAClMIwdotCsdJuhRMNPjPvoa?dl=0

 

Πάντως, οι περισσότερες ωραίες νυχτερινές που ανεβάζετε στο φόρουμ, με iso 50 οι περισσότερες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και 400 iso οι φωτογραφίες είναι μια χαρά. Μάλιστα, συγκρίνοντας με αυτές των s7 και g5 σου λέω ότι είναι πολύ καλά τα επίπεδα θορύβου. (απλά το z5 αν το αφήσω στο αυτόματο θα ανεβάσει πολύ iso, ενώ τα άλλα κινητά ίσως όχι). Θα ανέβαζα, αλλά είναι προσωπικές φωτογραφίες (οκογενειακές κλπ) και το αποφεύγω.

Αν θες, ρίξε εδώ μια ματιά, σε σύγκριση και με την dslr μου. https://www.dropbox.com/sh/ecbucsgkwyhc2a9/AAClMIwdotCsdJuhRMNPjPvoa?dl=0

 

Πάντως, οι περισσότερες ωραίες νυχτερινές που ανεβάζετε στο φόρουμ, με iso 50 οι περισσότερες.

 

τις ειδα...καλες ειναι αλλα δεν τις λες και Low light.

Εσωτερικοι χωροι ειναι με φωτισμο δωματιου.

Βραδυνες εννοω νυχτερινα τοπια οπου ο φωτισμος ειναι λιγος.

Link to comment
Share on other sites

τις ειδα...καλες ειναι αλλα δεν τις λες και Low light.

Εσωτερικοι χωροι ειναι με φωτισμο δωματιου.

Βραδυνες εννοω νυχτερινα τοπια οπου ο φωτισμος ειναι λιγος.

 

Και η φωτογραφια της ταβερνας του nikos_mpl εσωτερικου χωρου ειναι, ας πουμε πανω κατω το ιδιο. Μεχρι 400 iso ο θορυβος ειναι σε ανεκτα επιπεδα και κρινοντας απο φωτογραφιες του s7 και του g5 , ειναι ανταγωνιστικο το z5. Αντιθετα, εχω δει κινητα με πολυ καλυτερη διαχειριση θορυβου , ακομα και σε κατι iso 1000.

Βεβαια, καθε καμερα εχει τα δικα της.

 

Για νυχτερινα τοπια, θελεις τριποδο, ειδικα με το Ζ5, δεν το συζητω. Αλλα σε τετοιες περιπτωσεις, θα χρησιμοποιησω αλλον εξοπλισμο. (dslr με φακο f1.8).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

HTC 10 auto

 

32461262525_76e61833cb_z.jpgIMAG0727 by finn2k1, on Flickr

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Finn

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

HTC 10 auto (εντός συνόρων)

 

32551865095_5a31b08b8a_z.jpg2017-01-27_03-18-48 by finn2k1, on Flickr

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ξέρεις πως μπορείς να βγάλεις λεφτά με τις φωτογραφιάρες που τραβάς, φίλε, έτσι; :P

 

Βάλτες (και) στο άλλο topic ^_^

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ξέρεις πως μπορείς να βγάλεις λεφτά με τις φωτογραφιάρες που τραβάς, φίλε, έτσι; :P

 

Βάλτες (και) στο άλλο topic ^_^

 

Υπερβολές! Έχω ακόμη πολλά να μαθω! :D

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...