Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δασμούς όχι, δεσμούς με Κίνα, σίγουρα θ' αποκτήσεις! :lol:

 

Μια ημέρα το πολύ μένουν τα προϊόντα τους χωρίς χρονομετρο με αντίστροφη μέτρηση...;)

 

όχι ρε είχε χρονόμετρο χθες αλλά πήγε 325 μετά από λίγο 320, 315 και τώρα 300 :p γενικώς από χθες τα έχουν παίξει :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

όχι ρε είχε χρονόμετρο χθες αλλά πήγε 325 μετά από λίγο 320, 315 και τώρα 300 :p γενικώς από χθες τα έχουν παίξει :lol:

Οποια στιγμη το βρισκεις στην καλυτερη τιμη το κανεις add to cart και ισχυει παντα η τιμη εκεινης της ωρας.

Τωρα στα 300 βαζεις και το κουπονι -25 και σου ερχεται τελικη κατω απο 290...

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Οποια στιγμη το βρισκεις στην καλυτερη τιμη το κανεις add to cart και ισχυει παντα η τιμη εκεινης της ωρας.

Τωρα στα 300 βαζεις και το κουπονι -25 και σου ερχεται τελικη κατω απο 290...

 

Καλά ναι, απλά πιο πρίν έκανε 274$ με το κουπόνι.

Link to comment
Share on other sites

Αντί δηλαδή να στέλνουν κλώνους στέλνουν το επόμενο μοντέλο..και το αυθεντικό! ("οτι να ναι δηλαδη" λεει, σύνελθε! :blink: ) Δεν το λες να πέσεις και να πεθάνεις!!!

Για τα χρώματα που λες τώρα, το ενδεχόμενο αχρωματοψιας το χουμε αποκλείσει, ή λεμε για να λέμε? :lol:

 

Του αλλουνου του έστειλαν και το κινητό, του επέστρεψαν και τα χρήματα γιατί είχε προλαβει και ειχε κάνει claim στο paypal σε κρίσιμη χρονικά στιγμή, ο απατεώνας... Εκτος αυτου δικαιουται να πάρει και βραβείο που κατάφερε να την φέρει σε Κινέζο!:clap:

 

Και μετά από όλα αυτά, ύπαρχουν κάποιοι που συνεχίζουν κ κραζουν το Άγιο αυτό site.... Ελεος ρε παιδιά...Εδώ μιλάνε τα ντοκουμέντα! :lol: :lol: :lol:

 

Ποτε κανεις refund στο ππ; Βασικά τι εννοείς κρίσιμη χρονική στιγμή;:p

Link to comment
Share on other sites

Ποτε κανεις refund στο ππ; Βασικά τι εννοείς κρίσιμη χρονική στιγμή;:p

 

Για μένα λέει που την πρώτη φορά, άργησαν να μου το στείλουν συνολικά 19 ημέρες και είχα κάνει dispute από την 9η ημέρα, έκανα escalate σε claim την 18 το βράδυ και την 19ή που το έστειλαν εμένα το paypal μου έδωσε refund.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα λέει που την πρώτη φορά, άργησαν να μου το στείλουν συνολικά 19 ημέρες και είχα κάνει dispute από την 9η ημέρα, έκανα escalate σε claim την 18 το βράδυ και την 19ή που το έστειλαν εμένα το paypal μου έδωσε refund.

 

Εμενα που εκανε γυρω στις 13 μερες να εμφανισει το information received και εχει κολλησει εκει 5 μερες να ανησυχησω?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που εκανε γυρω στις 13 μερες να εμφανισει το information received και εχει κολλησει εκει 5 μερες να ανησυχησω?

 

Όχι, είναι οι ημέρες τέτοιες που σε όλους ανεξάρτητα απ'το site δύσκολα θα προχωρήσει κι αν, μιας και μαζεύονται πολλά λίγο πριν την δική τους ''πρωτοχρονιά'' (spring festival)

Link to comment
Share on other sites

έτσι όπως πάμε, λόγω της δικής τους Πρωτοχρονιάς, εμείς θα παραλάβουμε κατά το δικό μας Πάσχα!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα που εκανε γυρω στις 13 μερες να εμφανισει το information received και εχει κολλησει εκει 5 μερες να ανησυχησω?

Και το δικο μου απο fct στο incormation receive εχει κολησει απο τις 26/1. Κατι γινεται και αργουν πολυ στο αεροδρομιο (sg post). Μαλλον λογο πρωτοχρονιας...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μολις αλλαξε σε received from customer . Κατι αρχιζει και γινεται...

 

Εμένα σήμερα άλλαξε σε dispatched to overseas :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, θα το πάρεις πρώτος...άμα φαμε τη φολα, σφύρα... :lol: :lol: :lol:

 

Εσένα ειδικά δεν θα στο πώ :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, κοντά είμαστε..μόλις ξεκολησα κ εγώ.

"Received from customer"

"Singapore, items in packing"

Με το επόμενο αεροπλάνο φεύγουμε και μεις, το κρίσιμο σημείο είναι ποιος σάκος θ ανοιχτεί πρώτος στο Ελ. Βενιζέλος!

Προλαβαμε και την Κινεζικη Πρωτοχρονιά για να παραλάβουμε πριν το δικό μας Πάσχα!

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Για μένα λέει που την πρώτη φορά, άργησαν να μου το στείλουν συνολικά 19 ημέρες και είχα κάνει dispute από την 9η ημέρα, έκανα escalate σε claim την 18 το βράδυ και την 19ή που το έστειλαν εμένα το paypal μου έδωσε refund.

 

εε σου εδωσε reufund και σου ερχεται η νοταρα;;; :D

μαλλον κατι δεν επιασα γιατι λες την "πρωτη φορά"

Link to comment
Share on other sites

εε σου εδωσε reufund και σου ερχεται η νοταρα;;; :D

μαλλον κατι δεν επιασα γιατι λες την "πρωτη φορά"

Όχι το note, την πρώτη φορά εννοώ στην πρώτη μου παραγγελία από αυτούς ( έχω κάνει 6 μέχρι τώρα μαζί με το note ), ήταν ένα xiaomi mi4 64άρι.

Link to comment
Share on other sites

Και σου ηρθε η συσκευη και πηρες και πισω τα χρηματα; Πως γινεται; Εννοω αν επιστραφουν τα χρηματα και ειναι στο δρομο δεν ακυρωνεται στην ουσια η αποστολη σε εσενα;
Link to comment
Share on other sites

Και σου ηρθε η συσκευη και πηρες και πισω τα χρηματα; Πως γινεται; Εννοω αν επιστραφουν τα χρηματα και ειναι στο δρομο δεν ακυρωνεται στην ουσια η αποστολη σε εσενα;

Δεν έχει και τόσο σημασία για να το γράψω εδώ πέρα. Έτσι κι αλλιώς έτυχε δεν έγινε με πρόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, κοντά είμαστε..μόλις ξεκολησα κ εγώ.

"Received from customer"

"Singapore, items in packing"

Με το επόμενο αεροπλάνο φεύγουμε και μεις, το κρίσιμο σημείο είναι ποιος σάκος θ ανοιχτεί πρώτος στο Ελ. Βενιζέλος!

Προλαβαμε και την Κινεζικη Πρωτοχρονιά για να παραλάβουμε πριν το δικό μας Πάσχα!

Επιασα Ελλαδα:)Επιασα Ελλαδα:lol: παλι πρωτος θα το παρω το κελεπουρι οεοεο:worry:

 

δειτε γρηγοραδα.......

2016-02-01 15:17

 

Arrival at Destination Post (Country: GR)

2016-01-31 10:00

 

Despatched to overseas (Country code: GR)

2016-01-28 10:00

 

Received from Customer

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Επιασα Ελλαδα:)Επιασα Ελλαδα:lol: παλι πρωτος θα το παρω το κελεπουρι οεοεο:worry:

 

 

Ρίξε μια ενημέρωση ρε Βασίλη μόλις το πάρεις το νοτέλι ( αν είναι αυτό σε αυτή την παραγγελία )

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι μην έρθουν χαλασμένα , πιο πολύ το nexus 4 φοβάμαι γιατί δεν το πήραν και πολλά άτομα και ούτε στα featured Είναι :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...