Jump to content

Samsung Galaxy A5 (2016 edition)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://in2mobile.gr/2016/01/26/samsung-galaxy-a5-2016-review-sm-a510f/.Εδω ειναι ενα εγκωμιαστικο review για την κινηταρα μας.Η αδυναμια του λογισμικου με την λειτουργια hdr διορθωνεται αριστα με την A BETTER CAMERA kai το dro on.Δοκιμαστε το και θα με θυμιθειται:cool:

 

Γραφεις λίγο πιο αναλυτικά τι πρέπει να κάνουμε για τη κάμερα;

Είναι εφαρμογή αυτή; γράψε μας τα βήματα. Κάποιοι δεν γνωρίζουμε πολλά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο το playstore κατεβαζεις την εφαρμογη A better camera.Ειμαι εφαρμογη για την καμερα.Κανει παπαδες,μπορεις να κανεια πολλα αλλα για μενα το ποιο ενδιαφερον είναι οτι βγαζεις hdr φωτο σε πληρηαναλυση οταν η μαμα εφαρμογη σε κατεβαζει στα 8mp.εχει επισης την δυνατοτητα στο hdr να εχεις και το φλας ανοικτο.Κανε εγκατασταση και βαλε το dro on και τραβα σε σκιερο μερος .Το dro on ειναι το hdr της εφαρμογης αλλα στο μενου εχει και επιλογη για hdr τραβωντας 3 φωτο....με λιγα λογια κανεις οτι θελεις
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα και κάτι μπορώ να πω ότι τα μόνα ενοχλητικά σημεία είναι 2:

1. το home button.. πάσχει από χαλάρωση (όπως και σε αρκετές ναυαρχίδες όμως), φαίνεται σα να είναι η ποιότητα κατασκευής ένα κλικ πιο κάτω από το υπόλοιπο κινητό που είναι αντάξιο ναυαρχίδων. Ασυναίσθητα έχω καταλήξει να πατάω οτιδήποτε άλλο για ξεκλείδωμα, επιστροφή εκτός από αυτό.

2. η ένταση του ηχείου είναι χαμηλή και σε κάποιες περιπτώσεις όπως ανοιχτή ακρόαση (πχ στο skype που το κάνω συχνά) είναι σαφώς χαμηλότερη από πολλά άλλα κινητά και ταμπλέτες και όταν έχεις άλλους θορύβους στο χώρο δυσκολεύεσαι να ακούσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα και κάτι μπορώ να πω ότι τα μόνα ενοχλητικά σημεία είναι 2:

1. το home button.. πάσχει από χαλάρωση (όπως και σε αρκετές ναυαρχίδες όμως), φαίνεται σα να είναι η ποιότητα κατασκευής ένα κλικ πιο κάτω από το υπόλοιπο κινητό που είναι αντάξιο ναυαρχίδων. Ασυναίσθητα έχω καταλήξει να πατάω οτιδήποτε άλλο για ξεκλείδωμα, επιστροφή εκτός από αυτό.

2. η ένταση του ηχείου είναι χαμηλή και σε κάποιες περιπτώσεις όπως ανοιχτή ακρόαση (πχ στο skype που το κάνω συχνά) είναι σαφώς χαμηλότερη από πολλά άλλα κινητά και ταμπλέτες και όταν έχεις άλλους θορύβους στο χώρο δυσκολεύεσαι να ακούσεις.

 

To home button εννοεις αυτο στα πλαγια,στο μεταλικο μερος η αυτο που ειναι κατω στην οθονη;;

Με το φορτιστη της σονη απο 20% εως το 100% κατι λιγοτερο απο 3 ωρες εκανε. 5 βολτ και 850mah ειναι αυτος.

Edited by jimptsog
Link to comment
Share on other sites

Με το φορτιστη της σονη απο 20% εως το 100% κατι λιγοτερο απο 3 ωρες εκανε. 5 βολτ και 850mah ειναι αυτος.

 

Είδες διαφορά στην διάρκεια της μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Με το φορτιστη της σονη απο 20% εως το 100% κατι λιγοτερο απο 3 ωρες εκανε. 5 βολτ και 850mah ειναι αυτος.

 

Είδες διαφορά στην διάρκεια της μπαταρίας

 

Δεν έχω φορτισει το κινητό με άλλο φορτιστή. Πήρα αυτή την απόφαση με αυτά που διάβαζα εδώ μέσα. Λόγο ότι είμαι σε διακοπές με λίγο ίντερνετ, καθόλου παιχνίδια, αρκετά τηλέφωνα, το κινητό μου κρατούσε 3 μέρες. Το βράδυ κλειστό. Και έτυχε να τελειώνει το βράδυ της 3 μέρας.

Παιδιά το κινητό πάει πολύ καλά. Δε μετανιώνω που έφυγα από τη σονη γιατί ζαχαρωνα το xa.

Αλλά με σταμάτησε η μικρή μπαταρία και η οθόνη του σονη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το δοκίμασα με φορτιστή των 1000mah (5v) αλλά ο φορτιστής ζεστάθηκε πάρα πολύ στο 10λεπτο και διέκοψα τη φόρτιση. Φοβήθηκα μη γίνει κατι η αλήθεια είναι και έβαλα αμέσως τον 2Α της συσκευής για να συνεχίσει μέχρι το 100%.

Ορθώς τρόμαξα ή έτσι πρέπει να συμβαίνει βάσει λογικής;

Είναι κι αυτές οι ζέστες που δημιουργούν καταστάσεις μέσα στα σπίτια καμιά φορά.. θέλω να το φορτίζω με μικρότερο φορτιστή αλλά τρομάζω γμτ. Έχω δει τροφοδοτικό τηλεφώνου να σκάει στην πρίζα όταν επιχείρησε φίλος να φορτίσει το τάμπλετ του με αυτό..

Ξέρω κι εγώ βρε παιδιά; 1000mah των 5v είναι όταν του τηλεφώνου παίζει στα 2000mah και 5ν, υπάρχει ασφάλεια σε αυτό λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το δοκίμασα με φορτιστή των 1000mah (5v) αλλά ο φορτιστής ζεστάθηκε πάρα πολύ στο 10λεπτο και διέκοψα τη φόρτιση. Φοβήθηκα μη γίνει κατι η αλήθεια είναι και έβαλα αμέσως τον 2Α της συσκευής για να συνεχίσει μέχρι το 100%.

Ορθώς τρόμαξα ή έτσι πρέπει να συμβαίνει βάσει λογικής;

Είναι κι αυτές οι ζέστες που δημιουργούν καταστάσεις μέσα στα σπίτια καμιά φορά.. θέλω να το φορτίζω με μικρότερο φορτιστή αλλά τρομάζω γμτ. Έχω δει τροφοδοτικό τηλεφώνου να σκάει στην πρίζα όταν επιχείρησε φίλος να φορτίσει το τάμπλετ του με αυτό..

Ξέρω κι εγώ βρε παιδιά; 1000mah των 5v είναι όταν του τηλεφώνου παίζει στα 2000mah και 5ν, υπάρχει ασφάλεια σε αυτό λέτε;

 

Με τον ίδιο φορτιστή η σονη έδινε για το neo V με μπαταρια 1460 mah και για το Sp με μπαταρία 2350. Με τον ίδιο φορτιστή φορτιζω και ταμπλετ 7 ιντσών.

Πάντα ο φορτιστής ζεσταίνεται, δε νομίζω να είναι πρόβλημα αυτό.

Εκτός αν ο φορτιστής δεν είναι καλής ποιότητας.

Μετά που έβαλες της Samsung δε ζεστάθηκε;

Τώρα το τροφοδοτικό του τηλεφώνου που έβαλε ο φίλος σου, μάλλον έκανε μακακια. .

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστης του Α5 ζεστάθηκε πολύ λιγότερο, ίσα που αισθάνθηκα μια θερμότητα δηλαδή. Ο άλλος δεν το συζητώ, αισθητά πιο ζεστός σε μόλις 10 λεπτά φορτισης. Όχι καυτός αλλά σίγουρα σε σημειο να με ανησυχήσει αρκετά. Μετέφερε τη θερμότητα μέχρι και στο usb βύσμα του καλωδίου μιλάμε.

Καταλαβαίνω ότι ζεσταινονται όλοι οι φορτιστες όταν λειτουργούν, αυτό που θα ήθελα να ξέρω όμως είναι το αν νιώθουν όλοι όσοι χρησιμοποιουν μικρότερο φορτιστή μια τέτοια διαφορά σε σύγκριση με τον φορτιστη του τηλεφώνου μας. Αν τέλος πάντων αυτή η διαφορά σε άνοδο θερμοκρασίας έχει μια λογικη βάση στο ότι χρησιμοποιούμε "μικρότερο" φορτιστή από εκείνον που διάλεξε η samsung για το Α5 και δεν συμβαίνει μόνο σε εμένα απλά και μόνο επειδή έχω να κάνω με μάπα φορτιστή τελικά.

 

Να ξαναπώ πάντως ότι ο συγκεκριμένος φορτιστής είναι της joyetech (από ηλεκτρονικό τσιγάρο) και συνήθως φορτίζει μπαταρίες ηλεκτρικού τσιγάρου των 3000mah, δεν έχω παρατηρήσει όμως το αν αλλά και το πόσο ζεσταίνεται σε τέτοια φόρτιση..

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστης του Α5 ζεστάθηκε πολύ λιγότερο, ίσα που αισθάνθηκα μια θερμότητα δηλαδή. Ο άλλος δεν το συζητώ, αισθητά πιο ζεστός σε μόλις 10 λεπτά φορτισης. Όχι καυτός αλλά σίγουρα σε σημειο να με ανησυχήσει αρκετά. Μετέφερε τη θερμότητα μέχρι και στο usb βύσμα του καλωδίου μιλάμε.

Καταλαβαίνω ότι ζεσταινονται όλοι οι φορτιστες όταν λειτουργούν, αυτό που θα ήθελα να ξέρω όμως είναι το αν νιώθουν όλοι όσοι χρησιμοποιουν μικρότερο φορτιστή μια τέτοια διαφορά σε σύγκριση με τον φορτιστη του τηλεφώνου μας. Αν τέλος πάντων αυτή η διαφορά σε άνοδο θερμοκρασίας έχει μια λογικη βάση στο ότι χρησιμοποιούμε "μικρότερο" φορτιστή από εκείνον που διάλεξε η samsung για το Α5 και δεν συμβαίνει μόνο σε εμένα απλά και μόνο επειδή έχω να κάνω με μάπα φορτιστή τελικά.

 

Να ξαναπώ πάντως ότι ο συγκεκριμένος φορτιστής είναι της joyetech (από ηλεκτρονικό τσιγάρο) και συνήθως φορτίζει μπαταρίες ηλεκτρικού τσιγάρου των 3000mah, δεν έχω παρατηρήσει όμως το αν αλλά και το πόσο ζεσταίνεται σε τέτοια φόρτιση..

Υπάρχει διαθέσιμο το ηλεκτρονικό τσιγάρο να του κάνεις μια φόρτιση για να δεις αν ζεσταίνεται το ίδιο η όχι;

Υπάρχει ένα άλλο κινητό με μικρότερη μπαταρία να δεις τι γίνεται και με αυτό;

Μήπως είναι από τη μάνα του να ζεσταίνεται σαν φορτιστής.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολοι οι φορτιστες ζεσταινοντε....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα και κάτι μπορώ να πω ότι τα μόνα ενοχλητικά σημεία είναι 2:

1. το home button.. πάσχει από χαλάρωση (όπως και σε αρκετές ναυαρχίδες όμως), φαίνεται σα να είναι η ποιότητα κατασκευής ένα κλικ πιο κάτω από το υπόλοιπο κινητό που είναι αντάξιο ναυαρχίδων. Ασυναίσθητα έχω καταλήξει να πατάω οτιδήποτε άλλο για ξεκλείδωμα, επιστροφή εκτός από αυτό.

2. η ένταση του ηχείου είναι χαμηλή και σε κάποιες περιπτώσεις όπως ανοιχτή ακρόαση (πχ στο skype που το κάνω συχνά) είναι σαφώς χαμηλότερη από πολλά άλλα κινητά και ταμπλέτες και όταν έχεις άλλους θορύβους στο χώρο δυσκολεύεσαι να ακούσεις.

Ποιο κουμπί εννοεί εδώ ο φίλος βρε παιδιά, το πλαϊνο η αυτό κάτω στην οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/udoa22zqsi3v315/20160708_211000.jpg?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/tj5aj79yfp6mz6z/20160708_214206.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/7yphekek9v2hu0w/s7%20%CE%BC%CE%B5%CF%83%CE%B1%20%CE%B1%CF%80%CE%BF%20%CE%B3%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/gi5ajb8abndc11a/%CE%915%20%CE%BC%CE%B5%20%CE%B5%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%BF%CE%B3%CE%B7%20BETTER%20CAMERA.jpg?dl=0

Καλημερα.οι βραδυνες ειναι απο το Α5 με την λειτουργία νυκτα και οι αλλες δυο φωτο ειναι μεσα απο τον γερμανο.καλες μου φαινονται για κινητο

Οι ποιο έμπειροι θα πουν καλυτερα

Edited by monster1971
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μιλάει για το κεντρικό κάτω απ'την οθόνη, αφού αναφέρει και την "επιστροφή".. ;)

 

Για το δικό μου θέμα με τον φορτιστη θα τον δω στην επόμενη φόρτιση του ηλεκτρονικού τσιγάρου, δεν σκέφτηκα να τσεκάρω πως συμπεριφερεται εκεί η αλήθεια είναι. Αν ζεσταίνεται το ίδιο τότε θα τον πάρω με λιγότερη φοβία και για τη φόρτιση του κινητου.. :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/qghjiiw0bgyknrh/20160708_214114.jpg?dl=0

Εδω μια ακομη χθεσινοβραδυνη απο το μπαλκόνι του σπιτιου μου...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μιλάει για το κεντρικό κάτω απ'την οθόνη, αφού αναφέρει και την "επιστροφή".. ;)

 

Για το δικό μου θέμα με τον φορτιστη θα τον δω στην επόμενη φόρτιση του ηλεκτρονικού τσιγάρου, δεν σκέφτηκα να τσεκάρω πως συμπεριφερεται εκεί η αλήθεια είναι. Αν ζεσταίνεται το ίδιο τότε θα τον πάρω με λιγότερη φοβία και για τη φόρτιση του κινητου.. :)

 

Λογικό είναι να ζεσταίνεται ο μικρός φορτιστής Γιατί το κινητό τραβάει στο 110%των δυνατοτήτων του φορτιστή. Αντίθετα ο άλλος παίζει στα χαμηλά του..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/qghjiiw0bgyknrh/20160708_214114.jpg?dl=0

Εδω μια ακομη χθεσινοβραδυνη απο το μπαλκόνι του σπιτιου μου...

 

κάκιστη φωτογραφία.. κουνημένη θολή και με πολύ θόρυβο

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι να ζεσταίνεται ο μικρός φορτιστής Γιατί το κινητό τραβάει στο 110%των δυνατοτήτων του φορτιστή. Αντίθετα ο άλλος παίζει στα χαμηλά του..

Να και κάποιος που έρχεται στα λόγια μου, αυτό ρωτώ και ζητάω μια απάντηση λοιπόν. Υπάρχει κίνδυνος για τον φορτιστη (έκρηξη για παράδειγμα) ή απλώς θα ζεσταθει μέχρι ενός σημείου συνεχιζοντας παράλληλα να φορτίζει το κινητό αργά και σταθερά;

Διαθέτει ακριβώς τα μισά mAh από τον φορτιστη που συνόδευε τη συσκευη υπενθυμίζω.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.και εγω με τον φορτιστη τον παλιο φορτιζω,ζεσταινεται αλλα ολα καλα.Δεν νομίζω να υπαρχει θεμα
Link to comment
Share on other sites

Να και κάποιος που έρχεται στα λόγια μου, αυτό ρωτώ και ζητάω μια απάντηση λοιπόν. Υπάρχει κίνδυνος για τον φορτιστη (έκρηξη για παράδειγμα) ή απλώς θα ζεσταθει μέχρι ενός σημείου συνεχιζοντας παράλληλα να φορτίζει το κινητό αργά και σταθερά;

Διαθέτει ακριβώς τα μισά mAh από τον φορτιστη που συνόδευε τη συσκευη υπενθυμίζω.. ;)

 

Εγώ στο s7 edge με τον ίδιο φορτιστή δεν έχω θέμα και ζεσταίνεται..θεωρώ ότι δεν έχεις λογο να φοβάσαι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τον ίδιο με αυτόν που προσπαθώ να χρησιμοποιήσω εγώ εννοείς;

Να βάλω και μια φωτό μήπως βοηθήσει..

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160709/3abb44468a9afc782c4faa61468446ad.jpg

 

Λόγω βιασύνης έγραψα ότι είναι είναι της joyetech ενώ εκείνος είναι της eleaf τελικά, όπως και να'χει θεωρείται αρκετά αξιοπιστος φορτιστής. Έχει δοκιμαστεί αρκετά από πολύ κόσμο αλλά και απο εμενα προσωπικά. Το θέμα είναι αν θα αντέξει το "βάρος" του Α5 μας.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι μιας και τόσο έχουμε ασχοληθεί με την φόρτιση δεν είδα να αναφέρεται το εξής σημαντικό, που πρέπει να είναι κανόνας σε όλους μας...

ποτέ μην αφήνετε την μπαταρία να πέφτει κάτω του 15% αν δυνατόν να φορτίζετε μεταξύ 15 και 20%.

Έχετε πάντα στο νου σας πως όταν η μπαταρία ξεζουμίζεται συχνά, γρηγορότερα θα τα παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, χωρίς παρεξήγηση, 3 σελίδες του θέματος για τον φορτιστή και την ταχύτητα του ανάλογα τα specs του; Ξέφυγε εντελώς η κουβέντα...
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι μιας και τόσο έχουμε ασχοληθεί με την φόρτιση δεν είδα να αναφέρεται το εξής σημαντικό, που πρέπει να είναι κανόνας σε όλους μας...

ποτέ μην αφήνετε την μπαταρία να πέφτει κάτω του 15% αν δυνατόν να φορτίζετε μεταξύ 15 και 20%.

Έχετε πάντα στο νου σας πως όταν η μπαταρία ξεζουμίζεται συχνά, γρηγορότερα θα τα παίξει.

δε νομιζω να ισχυει αυτο με την παρουσα τεχνολογια.

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Τον ίδιο με αυτόν που προσπαθώ να χρησιμοποιήσω εγώ εννοείς;

Να βάλω και μια φωτό μήπως βοηθήσει..

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160709/3abb44468a9afc782c4faa61468446ad.jpg

 

Λόγω βιασύνης έγραψα ότι είναι είναι της joyetech ενώ εκείνος είναι της eleaf τελικά, όπως και να'χει θεωρείται αρκετά αξιοπιστος φορτιστής. Έχει δοκιμαστεί αρκετά από πολύ κόσμο αλλά και απο εμενα προσωπικά. Το θέμα είναι αν θα αντέξει το "βάρος" του Α5 μας.. ;)

 

Εμένα είναι 850mha.. Και δεν έχει θέμα.Εσύ στα 1000 μην κολλάς.Και 5volt Επίσης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κύριοι μιας και τόσο έχουμε ασχοληθεί με την φόρτιση δεν είδα να αναφέρεται το εξής σημαντικό, που πρέπει να είναι κανόνας σε όλους μας...

ποτέ μην αφήνετε την μπαταρία να πέφτει κάτω του 15% αν δυνατόν να φορτίζετε μεταξύ 15 και 20%.

Έχετε πάντα στο νου σας πως όταν η μπαταρία ξεζουμίζεται συχνά, γρηγορότερα θα τα παίξει.

 

Οι λιθίου χαλάνε όντως αν τις αφήνεις άδειες..Το να πας στο μηδέν και να βάλεις να φορτίσεις δεν είναι τόσο πρόβλημα.Όσο μάλλον αν το κάνεις στο 5 ή10%..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5 (2016 edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...