Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να εννοούσες την stable version thunder 8.0.1.0 του gkalen!!!!!

 

Αλλά εσύ λες την Dev version 6.10.13 του gkalen.. Σωστά;;;

 

 

Αν διάβαζες την συζήτηση θα έβλεπες ότι δεν μπορεί να βάλει stable 5άρα...

Αρα ΜΟΝΟ για τις developer μιλούσα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν δεν έχεις κάνει κάτι από τότε, εδώ ρώτησες;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=429540

 

Στάλθηκε από RN3 Pro

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Τσίμπημα πάνω στην αρχική οθόνη 2 δάχτυλα

 

Τι εννοείς τσιμπημα στην αρχική οθόνη όπως και να πατήσω πάνω με τα δάχτυλα

Δεν εμφανίζει τίποτα

Ok εντάξει το βρήκα

Edited by makip21
Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες την συζήτηση θα έβλεπες ότι δεν μπορεί να βάλει stable 5άρα...

Αρα ΜΟΝΟ για τις developer μιλούσα..

 

Έγινε..

Εσύ αυτήν την στιγμή από όλες τις Ρομ (stable and Develop) ποια θεωρείς καλύτερη;;

 

Το καλύτερη για μένα είναι στην κατανάλωση μπαταρίας, ποιότητα φωτογραφικής και Γρηγόρης αποκρισης - σταθερότητα

Link to comment
Share on other sites

Έγινε..

Εσύ αυτήν την στιγμή από όλες τις Ρομ (stable and Develop) ποια θεωρείς καλύτερη;;

 

Το καλύτερη για μένα είναι στην κατανάλωση μπαταρίας, ποιότητα φωτογραφικής και Γρηγόρης αποκρισης - σταθερότητα

 

Αν ψάξει κάποιος στα μηνύματα σου θα δει ότι επαναλαμβάνεις συνεχώς την ίδια ερώτηση και ας έχεις πάρει απαντήσεις...

Επίσης δεν είδα σε καμία των περιπτώσεων να δοκιμάσεις εσύ για να προτείνεις σε κάποιον άλλον.

Κάνε τον κόπο λοιπόν και βάλε μία... απλά για να έχεις άποψη...

Πολυ φιλικά και με πολύ καλή διάθεση..

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξει κάποιος στα μηνύματα σου θα δει ότι επαναλαμβάνεις συνεχώς την ίδια ερώτηση και ας έχεις πάρει απαντήσεις...

Επίσης δεν είδα σε καμία των περιπτώσεων να δοκιμάσεις εσύ για να προτείνεις σε κάποιον άλλον.

Κάνε τον κόπο λοιπόν και βάλε μία... απλά για να έχεις άποψη...

Πολυ φιλικά και με πολύ καλή διάθεση..

 

Συγνώμη που σε ρώτησα. Απλά σε θεωρώ πιο έμπειρο εδώ.. Τέλος πάντων

Απλά συνέχεια προστίθονται rom. Οπότε η ίδια ερώτηση δεν έχει συνέχεια την ίδια απάντηση. Είναι δυναμικό και αλλάζουν τα δεδομένα.

Να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που σε ρώτησα. Απλά σε θεωρώ πιο έμπειρο εδώ.. Τέλος πάντων

Απλά συνέχεια προστίθονται rom. Οπότε η ίδια ερώτηση δεν έχει συνέχεια την ίδια απάντηση. Είναι δυναμικό και αλλάζουν τα δεδομένα.

Να είσαι καλά

 

Βάλε βρε την τελευταία gkalen.. το πα και πριν...

Link to comment
Share on other sites

Ότι πεις αφεντικό!!!

Για αυτό είσαι ο καλύτερος εδώ μέσα..

Gkalen 6.10.13 developer

 

Πάρε ένα full backup από twrp με αυτό το twrp..

https://www.dropbox.com/s/6kbawkdhaxqese6/recovery-mic%20full.img?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς τσιμπημα στην αρχική οθόνη όπως και να πατήσω πάνω με τα δάχτυλα

Δεν εμφανίζει τίποτα

Ok εντάξει το βρήκα

 

Δοκίμασε πατημένο το κουμπί αριστερά με τις τρεις παύλες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω μια βοήθεια!

Όταν μου στέλνουν στο messenger δεν μου το εμφανίζει στην επιφάνεια ή δεν ακούγεται ο ήχος και πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή για να το δω!

Έχω κάνει τις ρυθμίσεις αλλά....

Είμαι με Official Global stable.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εσεις που εχετε εμπειρια απο αυτο το κινητο ποιο μου προτεινεται να παρω αυτο το note 3 pro 32gb η το note 4 64gb ??? σας παρακαλω ομως αν μπορειτε απαντηστε μου γρηγορα γιατι ειναι σημαντικο Edited by dbalaba
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω μια βοήθεια!

Όταν μου στέλνουν στο messenger δεν μου το εμφανίζει στην επιφάνεια ή δεν ακούγεται ο ήχος και πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή για να το δω!

Έχω κάνει τις ρυθμίσεις αλλά....

Είμαι με Official Global stable.

Aμα δεν σου δειχνει και τα εικονιδια των επαφων πηγαινε security και δωσε δικαιωματα..

 

Αλλιως πηγαινε στις ειδοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

Kongeo1994, σε ευχαριστώ πολύ!

Τόσο απλό αλλά....

Τελικά κάθε μέρα σε αυτή τη συσκευή ανακαλύπτεις και κάτι!

Link to comment
Share on other sites

Kongeo1994, σε ευχαριστώ πολύ!

Τόσο απλό αλλά....

Τελικά κάθε μέρα σε αυτή τη συσκευή ανακαλύπτεις και κάτι!

Τιποτα αυτο με το securoty μπορει να σου χρειαστεί και αλλου

Link to comment
Share on other sites

Με την βοήθεια της ελληνικής xiaomi κοινότητας, δοκιμάσαμε πολλά και διάφορα αλλά εγώ έχω καταλήξει ότι έχει πεθάνει γιατί απλά το πρόβλημα δεν συνέβει από modding αλλά σε ώρα κανονικής λειτουργίας. Άλλωστε ενώ προσπαθούσαμε να το φλασάρουμε, ήταν εντελώς ακανόνιστο στην συμπεριφορά κάτι που προβλημάτισε διάφορους.

 

Το κινητό πακεταρίστηκε και θα επιστραφεί στο banggood με την ελπίδα να λάβω τα λεφτά πίσω ή αντικατάσταση.

 

Φιλε μου νομίζω πως ακριβώς στην ιδια κατάσταση ηταν και μια συσκευή που ειχα μετα απο λανθασμένο φλασαρισμα(λογω ³²bit windows). Το έστειλα πισω στο vickmall οπου με τη σειρα τους το έστειλαν στη xiaomi για αλλαγή πλακετας απ οτι μου ειπαν. Πλεον δουλεύει 3-4 μηνες ππερίπου απροβληματιστα και με έντονη χρηση. Δεν επεμεινα για refund. Προσπαθησε εσυ μπας και γλυτωσεις τη ταλαιπωρία

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχει απλά πρόβλημα η υποδοχή microUSB; Όταν σου έσβησε πρώτη φορά παίζει να είχε τελειώσει η μπαταρία;

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

παιδια εσεις που εχετε εμπειρια απο αυτο το κινητο ποιο μου προτεινεται να παρω αυτο το note 3 pro 32gb η το note 4 64gb ??? σας παρακαλω ομως αν μπορειτε απαντηστε μου γρηγορα γιατι ειναι σημαντικο

 

Αν χρησιμοποιείς wind ή vodafone και μένεις εκτός μεγάλων αστικών κέντρων, τότε πας σίγουρα για το redmi note 3 pro international edition για να έχεις άνετα 4g

 

Aν δεν ανήκεις στην προηγούμενη κατηγορία, και πάλι όλοι το note 3 pro θα σου προτείναμε εδώ καθώς έχει sd επεξεργαστή έναντι mediatek. και μην ξεχνάς πως το rn3 είναι το κινητό μας. αν δεν παινέψεις το σπίτι σου... χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα update εχθές στην τελευταία του gkalel την 13, (είμαι μήνες με του gkalen) το πρόβλημα είναι ότι όταν το βάζω στην φόρτιση το touch, ανταποκρινετε με καθυστέρηση η άλλο πατάς άλλο κάνει, εκτός φόρτισης δουλεύει ρολόι, έχεις κάνεις το ίδιο πρόβλημα;;

Ευχαριστώ

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Φοράω την GTV 6.9.15 της miui.gr και επιθυμώ να κάνω μετάβαση στην Kenzo-THUNDER-MiUi8-6-10-13...

Ακολουθώ το βήμα "stable σε dev και dev σε stable" του παρακάτω οδηγού του geoanto555; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6738929#post6738929

Δηλαδή το μόνο παραπάνω που κάνω σε σχέση με την απλή αναβάθμιση είναι να επιλέξω το data ή πρέπει να κάνω κ system & internal storage?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Φοράω την GTV 6.9.15 της miui.gr και επιθυμώ να κάνω μετάβαση στην Kenzo-THUNDER-MiUi8-6-10-13...

Ακολουθώ το βήμα "stable σε dev και dev σε stable" του παρακάτω οδηγού του geoanto555; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6738929#post6738929

Δηλαδή το μόνο παραπάνω που κάνω σε σχέση με την απλή αναβάθμιση είναι να επιλέξω το data ή πρέπει να κάνω κ system & internal storage?

 

Μπορείς και σαν απλή αναβάθμιση ... δεν είναι και πολύ μακριά....

Αν δεις ότι κάτι δεν πάει καλά μπες και κάνε ένα factory reset..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...