Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως αυτο εδω γραφει για την official internatioanl 3gb 32gb για το Note 3 Pro απο GeekBuying

Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update.This item is stocked in hongkong warehouse, it will be shipped seperately if ordered with Goods from other warehouse.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακριβως αυτο εδω γραφει για την official internatioanl 3gb 32gb για το Note 3 Pro απο GeekBuying

Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update.This item is stocked in hongkong warehouse, it will be shipped seperately if ordered with Goods from other warehouse.

 

η μόνη ******* είναι ότι το vickmall δεν θα φέρει τις international εκδόσεις που προορίζονται για το Hong Kong, και όποιος θέλει να τα αγοράσει αναγκάζεται να τα πάρει από geekbuying, gearbest κλπ, που σίγουρα υστερούν σε αξιοπιστία σε σύγκριση με το vickmall.

Link to comment
Share on other sites

Που είδες για multilanguage?

Εγω official global βλέπω να γράφει.

 

Επιλέγοντας Official International από τις διαθέσιμες επιλογές βγάζει αυτό:

 

Untitled.jpg

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο εδω γραφει για την official internatioanl 3gb 32gb για το Note 3 Pro απο GeekBuying

Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update.This item is stocked in hongkong warehouse, it will be shipped seperately if ordered with Goods from other warehouse.

 

Πάντως τις διαφορετικες διαστάσεις τις γράφει το ίδιο το Geekbuying οπότε δεν έγινε απλά copy-paste η περιγραφή του RN3.

 

Τέσπα, εγώ δεν το ρισκάρω πιο πολύ γιατί φοβάμαι τις ασυμβατότητες με τις ήδη υπάρχουσες ROM επειδή στο XDA λένε πως έχει άλλο partitioning scheme (εδώ και εδώ). Η θήκη κομμάτια να γίνει, δεν θα τρελαθώ για 7$.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο εδω γραφει για την official internatioanl 3gb 32gb για το Note 3 Pro απο GeekBuying

Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update.This item is stocked in hongkong warehouse, it will be shipped seperately if ordered with Goods from other warehouse.

Οι γλώσσες που γράφει το geekbuying οτι έχει είναι ακριβώς αυτές που έχει και ή official global. Αν προσεξεις δεν γράφει πουθενά για ελληνικά άρα μάλλον δεν θα είναι ή καταραμένη multi-language με τα χίλια προβλήματα αλλά official rom.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..δυο ερωτήσεις θα ηθελα να κανω1)μπορω να βγαζω φοτο με το δακτυλικό αποτύπωμα και πως2)απο το pley store δεν κατεβαζω με τα δεδομενα του κινητού..θελει μονο wi-fi..ειμαι με την original rom miui 8 6.8.18 beta.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..δυο ερωτήσεις θα ηθελα να κανω1)μπορω να βγαζω φοτο με το δακτυλικό αποτύπωμα και πως2)απο το pley store δεν κατεβαζω με τα δεδομενα του κινητού..θελει μονο wi-fi..ειμαι με την original rom miui 8 6.8.18 beta.ευχαριστω

 

1. δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. κανονικά πρέπει να βγάζει.

2 κάνε εκκαθάριση στις λήψεις από ρυθμίσεις / εφαρμογές...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχω διαβάσει γύρω στις 750-800 σελίδες από το θέμα και ξέρω με ποια ρομ αναλόγως τι θέλω να κάνω πρέπει να το παραγγείλω και που είναι ο οδηγός. Μια ερώτηση μόνο από ποιο site να το παραγγείλω λέτε μια που το βιάζομαι το κινητό; Δεν το συζητάω για EU warehouse αλλά ποιο από τα "αξιόπιστα" site πιστεύεται θα μου το στείλει πιο γρήγορα;

Και κατά δεύτερον το χρυσό είναι έντονο; μου άρεσε σαν χρώμα αλλά μην τριγυρνάμε και μας σφυρίζουν κιόλας...

Edited by tsiliout
Link to comment
Share on other sites

Vickmall Εκανα παραγγελια 11 του μηνος και εχτες εφτασε στο αεροδρομιο.Τωρα ποτε θα το παρω ειναι αλλο θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Vickmall Εκανα παραγγελια 11 του μηνος και εχτες εφτασε στο αεροδρομιο.Τωρα ποτε θα το παρω ειναι αλλο θεμα.

Εγω απο 10 του μηνος και δν μου εφτασε ακομα, κλαψ λυγμ. :'(

 

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με τα Ελτα δεν ξερεις τι γινεται.Εχω παραλαβει δεμα που ειχε ερθει στο αεροδρομιο 10 μερες πριν.
Link to comment
Share on other sites

1. δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. κανονικά πρέπει να βγάζει.

2 κάνε εκκαθάριση στις λήψεις από ρυθμίσεις / εφαρμογές...

Γιωργο βρηκα μια 8 -dev/global 6.8.18 με αρκετα καλα ελληνικα και λιγες ελλειψεις σχετικα με την ελληνικη

Λεω να την αφησω για λιγο μια και δειχνει οκ.Δεν δοκιμασα ξεκλειδωμα

Μαλλον εχει εβδομαδιαια αναβαθμιση

ευχαριστω

Φωτης

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο βρηκα μια 8 -dev/global 6.8.18 με αρκετα καλα ελληνικα και λιγες ελλειψεις σχετικα με την ελληνικη

Λεω να την αφησω για λιγο μια και δειχνει οκ.Δεν δοκιμασα ξεκλειδωμα

Μαλλον εχει εβδομαδιαια αναβαθμιση

ευχαριστω

Φωτης

 

Μια χαρά ρομ είναι άστο έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τις διαφορετικες διαστάσεις τις γράφει το ίδιο το Geekbuying οπότε δεν έγινε απλά copy-paste η περιγραφή του RN3.

 

Τέσπα, εγώ δεν το ρισκάρω πιο πολύ γιατί φοβάμαι τις ασυμβατότητες με τις ήδη υπάρχουσες ROM επειδή στο XDA λένε πως έχει άλλο partitioning scheme (εδώ και εδώ). Η θήκη κομμάτια να γίνει, δεν θα τρελαθώ για 7$.

 

Που το γραφει φιλε μου οτι ειναι ελαχιστο πιο μεγαλο;

 

Υ.Γ Το βρηκα αρα που θα βρουμε τωρα θηκες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Που το γραφει φιλε μου οτι ειναι ελαχιστο πιο μεγαλο;

 

Υ.Γ Το βρηκα αρα που θα βρουμε τωρα θηκες;;;;

 

θα κυκλοφορησουν συντομα..

καλα καλα δεν εχει βγει ακομα στις αγορες το κινητο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ψάχνω για νέο κινητό και κάποιος πρότεινε σε ενα άλλο thread αυτή τη συσκευή από αυτό το site.

Είναι αξιόπιστο και γιατί λεει pre-order αντί για Buy;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε τις τελευταίες σελίδες. Ή μάλλον το προηγούμενο ποστ :p

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

1. δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι.. κανονικά πρέπει να βγάζει.

2 κάνε εκκαθάριση στις λήψεις από ρυθμίσεις / εφαρμογές...

 

δύστυχος δεν βγαζει..ειναι στα αγγλικα η ρυθμίσεις και δεν τησ πολυ καταλαβενω..χαχαχα:lol: καμια βοήθεια...?και για το pley stor ..τιποτα..ευχαριστο πολυ

Link to comment
Share on other sites

δύστυχος δεν βγαζει..ειναι στα αγγλικα η ρυθμίσεις και δεν τησ πολυ καταλαβενω..χαχαχα:lol: καμια βοήθεια...?και για το pley stor ..τιποτα..ευχαριστο πολυ

 

Δεν έχει ρύθμιση για το δαχτυλικό και την κάμερα.. Σε μένα βγάζει..

Για το playstore αν πατήσεις μέσα στις λήψεις /τρεις τελείες /ρυθμίσεις σου βγάζει κάτι μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρα από το Nilkin υπάρχει άλλο καλύτερο tempered glass;

 

Ειμαι απογοητευμένος από το Nilkin καθώς γραντζουνίστηκε πολύ εύκολα και μετά από ούτε δύο μήνες ράγισε, χωρίς να χτυπήσει κάπου το τηλέφωνο.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρα από το Nilkin υπάρχει άλλο καλύτερο tempered glass;

 

Ειμαι απογοητευμένος από το Nilkin καθώς γραντζουνίστηκε πολύ εύκολα και μετά από ούτε δύο μήνες ράγισε, χωρίς να χτυπήσει κάπου το τηλέφωνο.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Είσαι σίγουρος οτι είχες την αυθεντική? Πόσο την είχες αγοράσει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρα από το Nilkin υπάρχει άλλο καλύτερο tempered glass;

Έχω ακούσει καλά λόγια για το Ultimate Shield που έρχεται από Αγγλία:

http://www.ultimateshield.co.uk/xiaomi-redmi-note-3-tempered-glass-screen-protector/

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Θα ηθελα τα φωτα σας.Υπαρχει εκδοση PRO με 2GB RAM οπως αυτο : http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030861.html?utm_design=19&utm_source=cheetahmail&utm_medium=mail_men195_all&utm_campaign=newsletter&utm_content=Jaeka,

ή εχει καποιο λακο η φαβα?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Edited by EXILES
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Θα ηθελα τα φωτα σας.Υπαρχει εκδοση PRO με 2GB RAM οπως αυτο : http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030861.html?utm_design=19&utm_source=cheetahmail&utm_medium=mail_men195_all&utm_campaign=newsletter&utm_content=Jaeka,

ή εχει καποιο λακο η φαβα?Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

ενοειται οτι υπαρχει αυτη η εκδοση-ειναι η εκδοση με τα 2gb

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...