Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω το εχω σε χρυσό,μαζι μια με 2 μέρες διαφορά το πήραμε και από το ίδιο μαγαζί και είναι φοβερό σε χρυσό τελικά,είχα εγω περισσότερους ενδιασμους απο εσας άλλα μόλις το παρέλαβα κ το είδα μου άρεσε πολύ.

Όλοι οι φιλοι μου που το έχουν δει τρελάθηκαν και οι αντρες που το ειδαν το ενέκριναν αμεσως και τους άρεσε σε όλους,δεν είναι εκείνο το έντονο το χρυσό σε κίτρινο,αυτο που έβαλαν στο δικο μας ειναι πολύ συμπαθητικό και εντυπωσιακό παράλληλα το χρώμα του.

 

Έτσι ακριβώς :). Συμφωνώ και επαυξάνω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχα καιρό να κάνω πλήρη αποφόρτιση του κινητού μόνο με wifi χρήση και όχι μικτή.

Εσπασα το ρεκόρ μπαταρίας μου, 13 ώρες sot σε 2 ημέρες αναμονής.

https://goo.gl/photos/3yT9fFFYyuBM8tky7

 

Όσοι το σκέφτεστε ακόμη, σταματήστε να το σκέφτεστε και αγοράστε το.

Link to comment
Share on other sites

Είχα καιρό να κάνω πλήρη αποφόρτιση του κινητού μόνο με wifi χρήση και όχι μικτή.

Εσπασα το ρεκόρ μπαταρίας μου, 13 ώρες sot σε 2 ημέρες αναμονής.

https://goo.gl/photos/3yT9fFFYyuBM8tky7

 

Όσοι το σκέφτεστε ακόμη, σταματήστε να το σκέφτεστε και αγοράστε το.

Και εγώ μόνο σε WiFi χρησιμοποιώ τα κινητά μου. Τέτοια λέγε μου. Δεν περνάνε οι μέρες να έρθει. :(

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνο σε WiFi χρησιμοποιώ τα κινητά μου. Τέτοια λέγε μου. Δεν περνάνε οι μέρες να έρθει. :(

 

Θα σε εκπλήξει πολύ ευχάριστα :)

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή για μηνύματα χρησιμοποιείτε. Το go μου φάνηκε πολύ bloat, το Google messenger και hangouts δεν βλέπουν την δεύτερη sim.

 

Ποια τρέχει νερό στη συσκευή, είναι απλή και βλέπει τη 2 sim?

Link to comment
Share on other sites

Είχα καιρό να κάνω πλήρη αποφόρτιση του κινητού μόνο με wifi χρήση και όχι μικτή.

Εσπασα το ρεκόρ μπαταρίας μου, 13 ώρες sot σε 2 ημέρες αναμονής.

https://goo.gl/photos/3yT9fFFYyuBM8tky7

 

Όσοι το σκέφτεστε ακόμη, σταματήστε να το σκέφτεστε και αγοράστε το.

Ποια ρομ έχεις; έχεις αρκετές εφαρμογές στην αυτόματη έναρξη;

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή για μηνύματα χρησιμοποιείτε. Το go μου φάνηκε πολύ bloat, το Google messenger και hangouts δεν βλέπουν την δεύτερη sim.

 

Ποια τρέχει νερό στη συσκευή, είναι απλή και βλέπει τη 2 sim?

 

 

Εγω ειχα παλια το go sms αλλα πολλα μπιχλιμπιδια. Την εχω καταβρει με το TEXTRA αν και παντα με ρωταει εαν ειναι να στειλω sms. Δεν εχω κατσει να ψάξω πως μπορει να γινει παντα το προεπιλεγμενο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

Άρχισα επιτέλους σήμερα να χρησιμοποιώ το κινητό με την Ελληνική κι έχω δύο θέματα.

1. Το Greek Caller ID και σε 4G και σε wifi όταν έχω εισερχόμενη κλήση λέει ότι δεν έχει σύνδεση στο internet, ενώ η συσκευή έχει σύνδεση κανονικά.

2. Χρησιμοποιώ το ΒΤ PLT_ML15 της Plantronics.

Η ένταση του ήχου στη συνομιλία είναι πολύ χαμηλή - με δυσκολία ακούω τον συνομιλητή μου.Μέχρι χθες το χρησιμοποιούσα στο Huawei Honor 5x και λειτουργούσε άψογα (το αγόρασα πριν 10 περίπου μέρες)

 

Περιμένω τα φώτα σας.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παλια το go sms αλλα πολλα μπιχλιμπιδια. Την εχω καταβρει με το TEXTRA αν και παντα με ρωταει εαν ειναι να στειλω sms. Δεν εχω κατσει να ψάξω πως μπορει να γινει παντα το προεπιλεγμενο προγραμμα.

 

Ρυθμίσεις, εφαρμογές, προεπιλογές, μηνύματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια ρομ έχεις; έχεις αρκετές εφαρμογές στην αυτόματη έναρξη;

 

Greek stable 7.3.2. Αυτόματη έναρξη μόνο native Clipboard και hangouts.

Link to comment
Share on other sites

Είχα καιρό να κάνω πλήρη αποφόρτιση του κινητού μόνο με wifi χρήση και όχι μικτή.

Εσπασα το ρεκόρ μπαταρίας μου, 13 ώρες sot σε 2 ημέρες αναμονής.

https://goo.gl/photos/3yT9fFFYyuBM8tky7

 

Όσοι το σκέφτεστε ακόμη, σταματήστε να το σκέφτεστε και αγοράστε το.

 

Μαρια με ποια ROM ειναι το κινητο ?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

Άρχισα επιτέλους σήμερα να χρησιμοποιώ το κινητό με την Ελληνική κι έχω δύο θέματα.

1. Το Greek Caller ID και σε 4G και σε wifi όταν έχω εισερχόμενη κλήση λέει ότι δεν έχει σύνδεση στο internet, ενώ η συσκευή έχει σύνδεση κανονικά.

2. Χρησιμοποιώ το ΒΤ PLT_ML15 της Plantronics.

Η ένταση του ήχου στη συνομιλία είναι πολύ χαμηλή - με δυσκολία ακούω τον συνομιλητή μου.Μέχρι χθες το χρησιμοποιούσα στο Huawei Honor 5x και λειτουργούσε άψογα (το αγόρασα πριν 10 περίπου μέρες)

 

Περιμένω τα φώτα σας.

Κατέβασε απο το pley Store το A-Volume Widget ,είχα και εγω πρόβλημα με τον ήχο ,ειδικά οταν με καλούσαν δεν άκουγα τον άλλο,με αυτό το Widget,ακούω μια χαρά τώρα.

Στο πρώτο που ρωτάς σωστα το κάνει το τηλ οταν μιλάς σε μια γραμμή μένει απομονωμένη η αλλη,δεν λειτουργούν και οι 2 ταυτόχρονα,αν καλά κατάλαβα απο το ερώτημα σου.

Edited by deni77
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις, εφαρμογές, προεπιλογές, μηνύματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Greek stable 7.3.2. Αυτόματη έναρξη μόνο native Clipboard και hangouts.

 

Το εχω κανει αυτο. Οταν στελνω μηνυμα παντα με ρωταει εαν θελω μια φορα να σταλθει...

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε απο το pley Store το A-Volume Widget ,είχα και εγω πρόβλημα με τον ήχο ,ειδικά οταν με καλούσαν δεν άκουγα τον άλλο,με αυτό το Widget,ακούω μια χαρά τώρα.

Στο πρώτο που ρωτάς σωστα το κάνει το τηλ οταν μιλάς σε μια γραμμή απομονωμένη την αλλη,δεν λειτουργούν και οι 2 ταυτόχρονα,αν καλά κατάλαβα απο το ερώτημα σου.

 

 

Το A-Volume που χρησιμοποιείς βελτιώνει τον ήχο στο ακουστικό κατά την διάρκεια της συνομιλίας ;;;; (in call volume)

Δηλαδή πως εμείς ακούμε τον συνομιλητή;;;

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε απο το pley Store το A-Volume Widget ,είχα και εγω πρόβλημα με τον ήχο ,ειδικά οταν με καλούσαν δεν άκουγα τον άλλο,με αυτό το Widget,ακούω μια χαρά τώρα.

Στο πρώτο που ρωτάς σωστα το κάνει το τηλ οταν μιλάς σε μια γραμμή απομονωμένη την αλλη,δεν λειτουργούν και οι 2 ταυτόχρονα,αν καλά κατάλαβα απο το ερώτημα σου.

 

Έβαλα το widget.

Θα το δοκιμάσω αύριο.

Δεν το κατάλαβες.

Μία γραμμή - κάρτα έχω.

Όταν έχω εισερχόμενη κλήση, το Greek Caller ID λέει ότι δεν υπάρχει σύνδεση ενώ το τηλέφωνο είναι συνδεμένο.

Το κάνει και στο wifi και στο 4G.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Το A-Volume που χρησιμοποιείς βελτιώνει τον ήχο στο ακουστικό κατά την διάρκεια της συνομιλίας ;;;; (in call volume)

Δηλαδή πως εμείς ακούμε τον συνομιλητή;;;

 

Έβαλα το widget.

Θα το δοκιμάσω αύριο.

Δεν το κατάλαβες.

Μία γραμμή - κάρτα έχω.

Όταν έχω εισερχόμενη κλήση, το Greek Caller ID λέει ότι δεν υπάρχει σύνδεση ενώ το τηλέφωνο είναι συνδεμένο.

Το κάνει και στο wifi και στο 4G.

 

Στείλε μου το λινκ από την εφαρμογή Α-volume?;

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου το λινκ από την εφαρμογή Α-volume?;

 

Γράφεις A-Volume στο Play και βάζεις την πρώτη εφαρμογή.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Το A-Volume που χρησιμοποιείς βελτιώνει τον ήχο στο ακουστικό κατά την διάρκεια της συνομιλίας ;;;; (in call volume)

Δηλαδή πως εμείς ακούμε τον συνομιλητή;;;

ΝΑΙ βελτιώνει τον ήχο του συνομιλητή σου,των ακούς σχετικά καλά και οχι πολύ χαμηλά ,κανονικά.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ βελτιώνει τον ήχο του συνομιλητή σου,των ακούς σχετικά καλά και οχι πολύ χαμηλά ,κανονικά.

 

Αυτό είναι πρόβλημα της Ελληνικής ή ισχύει γενικά στην miui;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Γράφεις A-Volume στο Play και βάζεις την πρώτη εφαρμογή.

 

ΝΑΙ βελτιώνει τον ήχο του συνομιλητή σου,των ακούς σχετικά καλά και οχι πολύ χαμηλά ,κανονικά.

 

Παιδιά δεν νομίζω ότι βελτιώνει το πρόγραμμα τον ήχο. Απλά σου φέρνει το μενού των ρυθμίσεων ηχου κατευθειαν.

ΔΕΝ αυξάνει τον ήχο.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν νομίζω ότι βελτιώνει το πρόγραμμα τον ήχο. Απλά σου φέρνει το μενού των ρυθμίσεων ηχου κατευθειαν.

ΔΕΝ αυξάνει τον ήχο.....!!!!

 

Θα σου πω αύριο.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου το λινκ από την εφαρμογή Α-volume?;

Γράφεις Α-volume και ειναι αυτό με τα κίτρινα που έχει τηλ- ξυπνητήρι- κτλπ μετα επιλεγείς το normal και το τρίτο μεσα απο την εφαρμογή είναι για το ακουστικό,το Voice call.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Γράφεις Α-volume και ειναι αυτό με τα κίτρινα που έχει τηλ- ξυπνητήρι- κτλπ μετα επιλεγείς το normal και το τρίτο μεσα απο την εφαρμογή είναι για το ακουστικό,το Voice call.

 

Πάντως σε μένα όλα ήταν στο φουλ.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν νομίζω ότι βελτιώνει το πρόγραμμα τον ήχο. Απλά σου φέρνει το μενού των ρυθμίσεων ηχου κατευθειαν.

ΔΕΝ αυξάνει τον ήχο.....!!!!

Εγω πως είδα δηλ διαφορά,όταν σε καλούσανε αν εχεις ανεβάσει αυτο που έγραψα την 3 επιλογή ακούς τον άλλο αρκετά καλά,πριν το δοκιμάσω άκουγα παρα πολύ χαμηλά ,με πολύ δυσκολία,δεν ξερω εγώ αυτην την εντύπωση έχω,αυτήν έγραψα.Το δοκίμασα και απο τότε εγώ βλέπω κάποια διάφορα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...