Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, και αν υπάρχει κάποιος φίλος ας μου απαντήσει. θα το πάρω το κινητό, αλλά μπορώ από την κάρτα μνήμης την εξωτερική, του παλιού μου τηλεφώνου να μεταφέρω τα προγράμματα και τα παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα στο παλιό κινητό, στο καινούργιο και αν ναι, θα παίζουν? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με root και Εφαρμογές backup όπως το δημοφιλές titanium backup μπορείς ώρα κάνεις backup Εφαρμογές/δεδομένα και μεταφέροντας τον φάκελο του backup σε νέο/άλλο τηλέφωνο να τα κάνεις restore.

Επίσης υπάρχει πλέον το mi mover (επίσημη εφαρμογή της xiaomi για τέτοια χρήση) αλλά Δεν ξέρω το δυνατότητες έχει. Δεν χάνεις τίποτε να το δοκιμάσεις.

Επίσης για call logs/μηνύματα (εφόσον δεν τα κάνει το mi mover, που πρέπει να τα κάνει) κοίτα το sms backup & restore (δωρεάν στο play store).

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλα αυτά που γράφεις Βασίλη, προϋποθέτουν root και στην παλιά συσκευή αλλά και στην καινούρια (για την οποία δεν είναι και το πιο εύκολο για τον οποιονδηποτε).

Πόση απόδοση θα το χε στο στοίχημα, να χει root το παλιό και να κάνει και όλες τις διαδικασίες για root στο καινούριο κάποιος που δεν το κατέχει το άθλημα?? :blink: :lol: :rotfl: :p

Link to comment
Share on other sites

Μα το ξέρω ότι χρειάζεται root. Γι αυτο και το αναφέρω, όπως και το mi mover που Δεν χρειάζεται (αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς μεταφέρει), καθώς και το sms backup & restore μέσω του οποίου μετέφερα sms και call log και εγώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

και επανέρχομαι .... με απενεργοποιημένο το Mount namespace separation και με την τελευταία έκδοση GTV-6.4.14 και η μπαταρία πάει νερό και μου βγάζει πάλι το shell από την κατανάλωση της μπαταρίας με 35% χρήση ....χέσε μέσα πολύχρονη που δεν γίναμε εύζωνοι

 

Ας τελειώσει η μπαταρία και κάνε μία πλήρη φόρτιση.

Τι να πω ρε γαμ@το νόμιζα ότι λύθηκε με αυτόν τον τρόπο.

Γενικά δες πότε στο παρουσιάζει.. Κατάργησε από τον υπολογιστή σου το mi pc suite.. Κάνε δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, και αν υπάρχει κάποιος φίλος ας μου απαντήσει. θα το πάρω το κινητό, αλλά μπορώ από την κάρτα μνήμης την εξωτερική, του παλιού μου τηλεφώνου να μεταφέρω τα προγράμματα και τα παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα στο παλιό κινητό, στο καινούργιο και αν ναι, θα παίζουν? ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

αν δεν έχεις το κινητό root, δοκίμασε αυτή την εφαρμογή που δεν θέλει root. θα χρειαστείς όμως υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το θέμα των μεταφορών από παλιό κινητό σε νέο εγώ χρησιμοποιώ το mobileGo από http://mobilego.wondershare.com/guide/phone-transfer.html

 

Και μεταφέρω τα πάντα.δεν θέλει ροοτ και δεν είχα σχεδόν ποτέ θέμα στις μεταφορές.δεν ξέρω αν μεταφέρει saves κλπ μιας και ποτέ δεν με ενδιέφερε αλλά μπορείτε να δοκιμάσετε και να δείτε. Ζητηστε από τον θείο να σας το στείλει από Αμερικη. :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι άσχετο με το θέμα, και αν υπάρχει κάποιος φίλος ας μου απαντήσει. θα το πάρω το κινητό, αλλά μπορώ από την κάρτα μνήμης την εξωτερική, του παλιού μου τηλεφώνου να μεταφέρω τα προγράμματα και τα παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα στο παλιό κινητό, στο καινούργιο και αν ναι, θα παίζουν? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γιατί ζοριζεσαι για να βρεις εφαρμογή αφού αν τα συγχρονησεις μέσω google play τα ξαναβρίσκεις μέσω του λογαριασμού σου και τα saves σου.

Τον ΝΟΥ σου και να πίνεις το ΝΟΥΝΟΥ σου!!!!:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι εγκατεστημένα στο παλιό κινητό, πως θα παίζουν στο καινούριο?? :blink:

Προφανώς θέλεις να κρατήσεις την εξέλιξη, καινούριες πίστες που έχεις ξεκλειδώσει κλπ.

Αυτό θα μπορούσες να το κάνεις αν ήξερες σε ποιο αρχειο/φάκελο αποθηκεύεται η εξέλιξη κάθε παιχνιδιού για να μπορούσες να το αντιγράψεις από κει και να το επικολλησεις στην ίδια θέση, μετά την εγκατάσταση του παιχνιδιού στο καινούριο κινητό....;)

Δεν ξέρω επίσης αν γίνεται με κανένα πρόγραμμα backup, π.χ. Titanium.. :confused:

 

σε ευχαριστώ πολύ!:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ευχαριστώ πολύ !

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να είσαι καλά. σε ευχαριστώ πολύ !

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαστε τελείως of topic, για το Mi mover έχω να πω τα καλύτερα. Μεταφέρει στο τσακ μπαμ τα πάντα όλα SMS, app, ιστορικό κλήσεων σε χρόνο dt.
Link to comment
Share on other sites

μολις μου εστειλαν mail απο vickmall, μου στειλανε καινουρια συσκευη χθες με την official Dev rom οπως ζήτησα για να το ξεκλειδώσω. Φαντάζομαι μπορώ με αυτήν να ξεκλειδώσω έτσι, δεν έκανα βλακεία ε;
Link to comment
Share on other sites

μολις μου εστειλαν mail απο vickmall, μου στειλανε καινουρια συσκευη χθες με την official Dev rom οπως ζήτησα για να το ξεκλειδώσω. Φαντάζομαι μπορώ με αυτήν να ξεκλειδώσω έτσι, δεν έκανα βλακεία ε;

Σωστός είσαι! ;)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Λοιπόν, μετά από 1 χρόνο τα έφτυσε η μπαταριά του Ecco e04 μου, και μάλλον έχει θέμα κάτι στην πλακέτα, και όχι η μπαταρία αυτή καθεαυτή. Οπότε αποφάσισα να αρχίσω να ψάχνω για καινούργιο κινητό, μέχρι να σιγουρευτώ ότι φταίει όντως η πλακέτα. Ήμουν ανάμεσα στο Xiaomi Redmi Note 3 pro, και στο LeTV X600, αλλά με αυτά που διάβασα στο σχετικό thread για το LeTV, αγριεύτηκα λίγο, οπότε και κατέληξα στο Xiaomi. Λοιπόν, θα ήθελα να ρωτήσω:

  1. Αν επιλέξω την έκδοση με τα 2gb ram, θα δω μεγάλη διαφορά σε σχέση με την έκδοση με τα 3gb; Το κινητό θέλω να το κρατήσω 1-2 χρόνια
  2. Το ηχείο της συσκευής πως είναι;
  3. Ο ήχος από την θύρα ακουστικών πως είναι;
  4. Η οθόνη είναι αρκετά φωτεινή;
  5. Με τις rom τι γίνεται; Η ελληνική είναι καλή; Για την ελληνική κοινότητα έχω διαβάσει τα καλύτερα.
  6. Η κάμερα την ημέρα πώς είναι; Την νύχτα είναι όντως τόσο κακή όσο λένε στα reviews;
  7. Το video recording πως είναι;
  8. Η ποιότητα των κλήσεων είναι καλή;
  9. Οι υπέρυθρες τι λένε;
  10. Από ανθεκτικότητα πως πάει;

 

Υ.Γ.1 Η μπαταρία είναι όντως τόσο καλή; Τόσο όσο λένε τα reviews; Με full χρήση (όταν λέμε όμως full, full) βγάζει την ημέρα; Γιατί είναι πολύ σημαντικό για εμένα!!!

 

Υ.Γ.2 Card slot έχει, έτσι δεν είναι; Γιατί στο πρώτο post λέει πως δεν έχει, ενώ παντού λένε πως παίρνει SD, αλλά είναι Hybrid Slot, για 1+1 sim ή 1 sim+ SD.

 

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά ξέρετε πως είναι όταν παίρνεις καινούργια συσκευή.

Edited by THD
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα ήθελα να ρωτήσω:

  1. Αν επιλέξω την έκδοση με τα 2gb ram, θα δω μεγάλη διαφορά σε σχέση με την έκδοση με τα 3gb; Το κινητό θέλω να το κρατήσω 1-2 χρόνια
  2. Το ηχείο της συσκευής πως είναι;
  3. Ο ήχος από την θύρα ακουστικών πως είναι;
  4. Η οθόνη είναι αρκετά φωτεινή;
  5. Με τις rom τι γίνεται; Η ελληνική είναι καλή; Για την ελληνική κοινότητα έχω διαβάσει τα καλύτερα.
  6. Η κάμερα την ημέρα πώς είναι; Την νύχτα είναι όντως τόσο κακή όσο λένε στα reviews;
  7. Το video recording πως είναι;
  8. Η ποιότητα των κλήσεων είναι καλή;
  9. Οι υπέρυθρες τι λένε;
  10. Από ανθεκτικότητα πως πάει;

 

Υ.Γ.1 Η μπαταρία είναι όντως τόσο καλή; Τόσο όσο λένε τα reviews; Με full χρήση (όταν λέμε όμως full, full) βγάζει την ημέρα; Γιατί είναι πολύ σημαντικό για εμένα!!!

Υ.Γ.2 Card slot έχει, έτσι δεν είναι; Γιατί στο πρώτο post λέει πως δεν έχει, ενώ παντού λένε πως παίρνει SD, αλλά είναι Hybrid Slot, για 1+1 sim ή 1 sim+ SD.

 

1.πάρε την έκδοση με τα 3. δεν έχουν μεγάλη διαφορά στη τιμή (edit: τώρα είδα ότι η διαφορά είναι στα 40$, είναι αρκετά μεγάλη)

2.μέτριο, όμως ακούγεται καθαρά. του λείπει η ένταση

3. πολύ δυνατός, ανάλογα και την ποιότητα του τραγουδιού βέβαια.

4.ναι μια χαρά είναι σε full φωτεινότητα

5.ναι η ελληνική μέχρι στιγμής είναι πολύ καλή

6.την μέρα είναι μια χαρά, στις βραδυνές πάσχει όπως σχεδόν και όλα τα κινητά βέβαια.

7.μια χαρά

8.ναι, σε ακούν και ακούς καθαρά

9.τίποτα, δεν μπορούν να μιλήσουν ακόμα

10.θές θήκη και tempered glass για να μην έχεις δυστυχήματα.

11. η μπαταρία είναι από τα δυνατά του χαρτιά, εγώ που δεν το αφήνω κάτω το κινητό με 4g, google now, συγχρονισμούς, παιχνίδια, whatsapp και σερφάρισμα μου δίνει περίπου 5μιση με 6 ώρες sot μέχρι το 15% (το Nexus 6 που είχα πρίν με το ζόρι μου έδινε 3μιση). με wifi υπολόγισε κανένα μισάωρο με ώρα παραπάνω

12.παίρνει sd στην δεύτερη θέση

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

1.πάρε την έκδοση με τα 3. δεν έχουν μεγάλη διαφορά στη τιμή (edit: τώρα είδα ότι η διαφορά είναι στα 40$, είναι αρκετά μεγάλη)

2.μέτριο, όμως ακούγεται καθαρά. του λείπει η ένταση

3. πολύ δυνατός, ανάλογα και την ποιότητα του τραγουδιού βέβαια.

4.ναι μια χαρά είναι σε full φωτεινότητα

5.ναι η ελληνική μέχρι στιγμής είναι πολύ καλή

6.την μέρα είναι μια χαρά, στις βραδυνές πάσχει όπως σχεδόν και όλα τα κινητά βέβαια.

7.μια χαρά

8.ναι, σε ακούν και ακούς καθαρά

9.τίποτα, δεν μπορούν να μιλήσουν ακόμα

10.θές θήκη και tempered glass για να μην έχεις δυστυχήματα.

11. η μπαταρία είναι από τα δυνατά του χαρτιά, εγώ που δεν το αφήνω κάτω το κινητό με 4g, google now, συγχρονισμούς, παιχνίδια, whatsapp και σερφάρισμα μου δίνει περίπου 5μιση με 6 ώρες sot μέχρι το 15% (το Nexus 6 που είχα πρίν με το ζόρι μου έδινε 3μιση). με wifi υπολόγισε κανένα μισάωρο με ώρα παραπάνω

12.παίρνει sd στην δεύτερη θέση

 

Οκ, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Σχετικά με τις εκδόσεις, τι να κάνω; Θα δω μεγάλη διαφορά; Γιατί η τιμή είναι αρκετά πιο πάνω, και το budget δύσκολα φτάνει μέχρι εκεί. Χαίρομαι πολύ για την μπαταρία, γιατί και εγώ παρόμοια χρήση με εσένα του κάνω, απλά χωρίς το 4G. Τέλος, (μάλλον βγαίνω λίγο off-topic) από πού να το πάρω; Θέλω όσο το δυνατόν χαμηλότερη τιμή με όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστο κατάστημα. Εσύ από που το πήρες;

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Οκ, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Σχετικά με τις εκδόσεις, τι να κάνω; Θα δω μεγάλη διαφορά; Γιατί η τιμή είναι αρκετά πιο πάνω, και το budget δύσκολα φτάνει μέχρι εκεί. Χαίρομαι πολύ για την μπαταρία, γιατί και εγώ παρόμοια χρήση με εσένα του κάνω, απλά χωρίς το 4G. Τέλος, (μάλλον βγαίνω λίγο off-topic) από πού να το πάρω; Θέλω όσο το δυνατόν χαμηλότερη τιμή με όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστο κατάστημα. Εσύ από που το πήρες;

 

χαώδη διαφορά δεν θα δεις αλλά, επειδή λες να το κρατήσεις κανένα δίχρονο θα πρότεινα να πάρεις το 3άρι καθώς όσο περνάει ο καιρός οι εφαρμογές ζητάνε όλο και περισσότερη ραμ.

 

vickmall

 

δεν ξέρω αν έχει την καλύτερη τιμή αλλά σίγουρα είναι από τα πιο αξιόπιστα.

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Αφού δούμε ότι υπάρχει ένα Update για την συγκεκριμένη ρομ που φοράει το κινητό (είτε stable είστε dev) κατεβάζουμε το αντίστοιχο .zip αρχείο και το βάζουμε μέσα στο κινητό χύμα. Δεν χρειάζεται να είναι σε κάποιον φάκελο. Κάνουμε τη διαδικασία να μπούμε twrp (Volume+ και Power) και αφού μπει πάμε και κάνουμε:

 

1) Wipe -> advacned -> τικάρουμε ΜΟΝΟ cache + dalvik cache και σέρνουμε δεξιά τα βελάκια για να ολοκληρωθεί η διαδικασία

2) Γυρνάμε πίσω στο κεντρικό μενού και πατάμε Install -> Επιλέγουμε το .zip αρχείο που έχουμε κατεβάσει και σέρνουμε πάλι τα βελάκια δεξιά για να ξεκινήσει το Update.

3) Αφού τελειώσει πατάμε Reboot System και περιμένουμε να μπει στο λειτουργικό. Θα δείτε μια άσπρη μπάρα να φορτώνει και θα κάνει αρκετή ώρα. Υπομονή και σε λίγη ώρα θα είστε έτοιμοι.

 

Παράδειγμα με εικόνες:

http://i.imgur.com/DvH4weJ.jpg

http://i.imgur.com/DlZo8ox.jpg

 

φιλε μου καλησπέρα, σήμερα δούλεψα πάνω στο δικό σου οδηγό για να αλλάξω rom ....τελικά είχα ένα θεματάκι και δεν άνοιγαν κάποια πράγματα στο μενού του τηλεφώνου, τελικά την λύση μου την έδωσε ένα παλικάρι από διπλα xiaomi-miui.gr

και έστρωσε, αν θέλεις κανε την διόρθωση στο post σου που είναι και πολύ ωραίος και εύκολο διαβαστος σε εμάς τους noob

1) Wipe -> advacned -> τικάρουμε ΜΟΝΟ cache + dalvik cache+data και σέρνουμε δεξιά τα βελάκια για να ολοκληρωθεί η διαδικασία

ευχάριστω και για τον οδηγό κανεις πολυ καλή δουλειά

Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σος!!Έχω δώσει το δικό μου σ ένα φίλο και εγώ πήρα άλλο!!Όμως του το έδωσα κλειδωμένο.Θα το ξεκλείδωνε αυτός.Απλα το λέω μήπως παίζει ρόλο.Εν το μεταξύ ήρθε το μνμ ξεκλειδώματος στο δικό μου λογαριασμο και βάζω το κινητό με τον αριθμό που είχα και στο άλλο,όταν είχα κάνει την αίτηση,να το ξεκλειδώσω και προχωράει ελάχιστα και μου λέει: current account is different from the account info on the device! !!Όμως εγώ το αφαίρεσα το προηγούμενο από το λογαριασμό μου και έχω μόνο αυτο!!Τι στο καλό γίνεται??YΓ: Εννοείτε πως του έχω βάλει τη Κινέζικη official developer!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Αφού δούμε ότι υπάρχει ένα Update για την συγκεκριμένη ρομ που φοράει το κινητό (είτε stable είστε dev) κατεβάζουμε το αντίστοιχο .zip αρχείο και το βάζουμε μέσα στο κινητό χύμα. Δεν χρειάζεται να είναι σε κάποιον φάκελο. Κάνουμε τη διαδικασία να μπούμε twrp (Volume+ και Power) και αφού μπει πάμε και κάνουμε:

 

1) Wipe -> advacned -> τικάρουμε ΜΟΝΟ cache + dalvik cache και σέρνουμε δεξιά τα βελάκια για να ολοκληρωθεί η διαδικασία

2) Γυρνάμε πίσω στο κεντρικό μενού και πατάμε Install -> Επιλέγουμε το .zip αρχείο που έχουμε κατεβάσει και σέρνουμε πάλι τα βελάκια δεξιά για να ξεκινήσει το Update.

3) Αφού τελειώσει πατάμε Reboot System και περιμένουμε να μπει στο λειτουργικό. Θα δείτε μια άσπρη μπάρα να φορτώνει και θα κάνει αρκετή ώρα. Υπομονή και σε λίγη ώρα θα είστε έτοιμοι.

 

Παράδειγμα με εικόνες:

http://i.imgur.com/DvH4weJ.jpg

http://i.imgur.com/DlZo8ox.jpg

 

φιλε μου καλησπέρα, σήμερα δούλεψα πάνω στο δικό σου οδηγό για να αλλάξω rom ....τελικά είχα ένα θεματάκι και δεν άνοιγαν κάποια πράγματα στο μενού του τηλεφώνου, τελικά την λύση μου την έδωσε ένα παλικάρι από διπλα xiaomi-miui.gr

και έστρωσε, αν θέλεις κανε την διόρθωση στο post σου που είναι και πολύ ωραίος και εύκολο διαβαστος σε εμάς τους noob

1) Wipe -> advacned -> τικάρουμε ΜΟΝΟ cache + dalvik cache+data και σέρνουμε δεξιά τα βελάκια για να ολοκληρωθεί η διαδικασία

ευχάριστω και για τον οδηγό κανεις πολυ καλή δουλειά

 

 

ΔΕΝ κανεις το data οπως ακριβως στο ειπε ο φιλος ειναι. Για απλη αναβαθμιση απο dev σε dev απο stable σε stable. Αν θελεις να πας απο dev σε stable η το αντιστροφο κανεις και το data. Για την εβδομαδιαια αναβαθμιση οπως ακριβως το γραφει.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ΔΕΝ κανεις το data οπως ακριβως στο ειπε ο φιλος ειναι. Για απλη αναβαθμιση απο dev σε dev απο stable σε stable. Αν θελεις να πας απο dev σε stable η το αντιστροφο κανεις και το data. Για την εβδομαδιαια αναβαθμιση οπως ακριβως το γραφει.

ααααα οκ ναι εγω απο dev σε stable πήγα .....

μήπως να σβήσω και αυτο που ανέβασα μην μπερδέψουμε κανέναν?

Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σος!!Έχω δώσει το δικό μου σ ένα φίλο και εγώ πήρα άλλο!!Όμως του το έδωσα κλειδωμένο.Θα το ξεκλείδωνε αυτός.Απλα το λέω μήπως παίζει ρόλο.Εν το μεταξύ ήρθε το μνμ ξεκλειδώματος στο δικό μου λογαριασμο και βάζω το κινητό με τον αριθμό που είχα και στο άλλο,όταν είχα κάνει την αίτηση,να το ξεκλειδώσω και προχωράει ελάχιστα και μου λέει: current account is different from the account info on the device! !!Όμως εγώ το αφαίρεσα το προηγούμενο από το λογαριασμό μου και έχω μόνο αυτο!!Τι στο καλό γίνεται??YΓ: Εννοείτε πως του έχω βάλει τη Κινέζικη official developer!!

Έχεις βάλει τα στοιχεία του miui λογαριασμού σου στην καινούρια συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει τα στοιχεία του miui λογαριασμού σου στην καινούρια συσκευή;

 

Στο mi account στη συσκευη λες?Φυσικα!!Και η ιδια καρτα σιμ!Μαλιστα στο "αλλες συσκευες" μου ειχε και το προηγουμενο που ηταν ολοιδιο και το διεγραψα!

Λοιπον,τωρα το ειδα σιγουρα!!Αλλον αριθμο μου δειχνει στο Mi accounts στη συσκευη και αλλον οταν μπαινω στο εργαλειο ξεκλειδωματος!!Γιατι αραγε?Μηπως αυτο φταιει τελικα?Και αν ναι,τι κανω?

Edited by petran66

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να εχεις φτιαγμένους 2 Mi accounts.

Μπορεί έναν με το e-mail σε σου και έναν με το κινητό σου.

Προσπάθησε να συνδεθείς και με το email και με το τηλέφωνο σου σαν username και δες τον κωδικό Mi που σου βγάζει, είναι ο ίδιος ή διαφορετικός?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να εχεις φτιαγμένους 2 Mi accounts.

Μπορεί έναν με το e-mail σε σου και έναν με το κινητό σου.

Προσπάθησε να συνδεθείς και με το email και με το τηλέφωνο σου σαν username και δες τον κωδικό Mi που σου βγάζει, είναι ο ίδιος ή διαφορετικός?

 

Εχεις δικιο!!Τελικα επρεπε να μπω στο mi account της συσκευης με το email και τον κωδικο μου και οχι με τον αριθμο κινητου μου και τον κωδικο!!Για αυτο ηταν διαφορετικοι οι αριθμοι λογαριασμων!!Τελος καλο ολα καλα!Τωρα παω να περασω την Ελληνικη με τη γνωστη διαδικασια.Ευχαριστω!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μισή ώρα τώρα για τη λύση στα sms για υποστήριξη 170 χαρακτήρων. Θυμάται κάποιος τι κάνουμε ????? Edited by gogosmama
HUAWEI HONOR 6, XIAOMI REDME NOTE 3 PRO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...