Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχτες παρειγγειλα το Note 3 pro 3/32 mediatek, να μην παραλάβω, να παει πισω και να παρω το snapdragon?

 

Μονο το θέμα μπαταρια με ενδιαφέρει και η καλύτερη καμερα...μήπως κραταει περισσότερο με το snapdragon?

Edited by moredread
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο που έκανες παραγγελία? Το pro είναι με snapdragon, το απλό με mediatek. Οπότε πήρες το απλό Xiaomi redmi note 3 (mediatek) η το redmi note 3pro (snapdragon)
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια...:):):)απο που να παραγγιλω θυκι και πια..?επεισεις και Tempered glass και πιας ετεριας..?ευχαριστω εκτοπροτερον.
Link to comment
Share on other sites

Απο που έκανες παραγγελία? Το pro είναι με snapdragon, το απλό με mediatek. Οπότε πήρες το απλό Xiaomi redmi note 3 (mediatek) η το redmi note 3pro (snapdragon)

Original Xiaomi Redmi Note 3 Prime 3GB+32GB MTK Helio X10 Octa Core MIUI V7 13.0MP TOUCH ID 5.5 Inch FHD 4000Mah Battery

 

Vickmall, Λαθος μου, prime oxi pro.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε με προεγκατεστημένο το tempered glass (το απλό,όχι της Nilkin),τοποθετημένο τέλεια αλλά σαν ποιότητα είναι πολύ χάλια,αφήνει δαχτυλιές πολύ εύκολα και έτσι το έβγαλα και θα βάλω της Nilkin που είναι πολύ καλύτερο.

Αρα όσοι θέλουν να έρθει η συσκευή με προεγκατεστημένο tempered glass να ζητάνε να τους βάζουν της Nilkin και όχι το απλό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε με προεγκατεστημένο το tempered glass (το απλό,όχι της Nilkin),τοποθετημένο τέλεια αλλά σαν ποιότητα είναι πολύ χάλια,αφήνει δαχτυλιές πολύ εύκολα και έτσι το έβγαλα και θα βάλω της Nilkin που είναι πολύ καλύτερο.

Αρα όσοι θέλουν να έρθει η συσκευή με προεγκατεστημένο tempered glass να ζητάνε να τους βάζουν της Nilkin και όχι το απλό.

ε καλα δεν ειναι και τεχνη να περασεις ενα tempered ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε με προεγκατεστημένο το tempered glass (το απλό,όχι της Nilkin),τοποθετημένο τέλεια αλλά σαν ποιότητα είναι πολύ χάλια,αφήνει δαχτυλιές πολύ εύκολα και έτσι το έβγαλα και θα βάλω της Nilkin που είναι πολύ καλύτερο.

Αρα όσοι θέλουν να έρθει η συσκευή με προεγκατεστημένο tempered glass να ζητάνε να τους βάζουν της Nilkin και όχι το απλό.

 

απο που το παρήγγειλες και πως το ζήτησες, μέσω chat, mail, comment κατά τη παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Εχτες παρειγγειλα το Note 3 pro 3/32 mediatek, να μην παραλάβω, να παει πισω και να παρω το snapdragon?

 

Μονο το θέμα μπαταρια με ενδιαφέρει και η καλύτερη καμερα...μήπως κραταει περισσότερο με το snapdragon?

Αν και άργησες να ρωτήσεις κάνοντας έρευνα αγοράς, κοιτώντας στο θέμα εύκολα θα διαπιστώσεις ότι η έκδοση pro είναι καλύτερη σε αυτά που ζητάς και όχι μόνο...

 

Αν μπορείς να το αλλάξεις και τσοντάρεις και το κάτι παραπάνω, άλλαξε το...

Link to comment
Share on other sites

πείτε λίγο την διαδικασία για να ζητήσω ξεκλείδωμα bl Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε ένας φιλος χθες

Εφαρμογές πως μπορεί να κατεβάζει;πρέπει κάπως να βάλει το google play store και αν ναι πως;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Μέσω comment και chat αλλά δεν τους διευκρίνησα ποιο tempered glass και μου βάλανε το δωρεάν το μούφα.

Ευτυχώς είχα παραγγείλει και Nilkin και θα βάλω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Ξεκινανε σιγα σιγα και οι οδηγοι.

Η πλακα ειναι οτι εχω κωδικο και δεν εχω ακομα μια dev να βαλω.

 

 

 

 

 

Παρέλαβε ένας φιλος χθες

Εφαρμογές πως μπορεί να κατεβάζει;πρέπει κάπως να βάλει το google play store και αν ναι πως;

 

Ψαχνεις στο google ,google play store installer και οτι βρεις το κατεβαζεις και το βαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε ένας φιλος χθες

Εφαρμογές πως μπορεί να κατεβάζει;πρέπει κάπως να βάλει το google play store και αν ναι πως;

 

Εδώ είσαι φίλε μου http://en.miui.com/thread-198204-1-1.html :):)

Εναλλακτικά δές και εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12169-%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro/?pageNo=5

Edited by Gorgolemis
Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα σωστά, μπαίνει χωρίς να ξεκλειδώσει ο bl??

 

"unnecessary unlocked bootloader"ετσι φαινεται να λεει.Λετε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι μπαινει.

Και το λινκ που εβαλα πριν σας δειχνει και το τροπο.

Εγω παντως θα περιμενω να βγει dev για να κανω unlock και να βαλω twrp ,να τις περναω απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη είναι αυτή που φορτώνουν τα κινεζομάγαζα... :)

 

Την εχεις βρει καπου διαθεσιμη?

Προφανως μιλαμε για πρωτη που ειναι διαθεσιμη στο κοσμο και χρησιμη.

οχι γεματη bloat απλα για να εχει ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Την εχεις βρει καπου διαθεσιμη?

Προφανως μιλαμε για πρωτη που ειναι διαθεσιμη στο κοσμο και χρησιμη.

οχι γεματη bloat απλα για να εχει ελληνικα.

Λίγο πλακίστα... :)

 

Σοβαρά τώρα αν υποστηρίζει ελληνικά, όντως είναι πρώτη διαθέσιμη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μου έδωσε ένας φίλος το Note 3 Pro του να το συμμαζέψω λίγο και ήθελα να μάθω εάν εσείς του σβήσατε κινέζικες εφαρμογές και ποιες είναι αυτές.

Επίσης το app store της miui δεν μπορεί να αλλάξει μόνο στα αγγλικά; (βγάζει μόνο κινέζικα)

http://i66.tinypic.com/xm0u95.jpg

http://i63.tinypic.com/28lyudk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...