Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως παραγγελία από Vickmall 18/3 dispatced 20/3 και εφτασε Αθηνά 24/3 πιο γρήγορα και DHL η Sg Post....

 

 

!!! Απιστευτο!

Εγω παραγγειλα 13/3 και χτες εφτασε ευρωπη (ακομα οχι uk)

 

Καλησπέρα .

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το Redmi Note 3 Pro απο Vickmall, αλλά είμαι πρώτη φορά στο "παιχνίδι" και δεν ξέρω ποιό Shipping Method (NL Post -Registered Airmail ή SG Post -Registered Airmail) να βάλω. Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος; Ευχαριστώ

 

Απο τη δικη μου εμπειρια ισως ειναι και λιγο random.

 

Ζητησα sg post και το εστειλαν postnl.

 

Σε τελικη βεβαια, δεν νομιζω οτι υπαρχει διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάντως παραγγελία από Vickmall 18/3 dispatced 20/3 και εφτασε Αθηνά 24/3 πιο γρήγορα και DHL η Sg Post....

Σχεδόν ίδια με τα δικά μου μόνο που είναι με 2 ώρες διαφορά :) Να ελπίζουμε για παραλαβή δευτέρα; Δεν κρατιέμαι...

Edited by navi55

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το Redmi Note 3 Pro απο Vickmall, αλλά είμαι πρώτη φορά στο "παιχνίδι" και δεν ξέρω ποιό Shipping Method (NL Post -Registered Airmail ή SG Post -Registered Airmail) να βάλω. Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος; Ευχαριστώ

SG post για μένα, έκανε 2 εβδομάδες ακριβώς από vickmall

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το Redmi Note 3 Pro απο Vickmall, αλλά είμαι πρώτη φορά στο "παιχνίδι" και δεν ξέρω ποιό Shipping Method (NL Post -Registered Airmail ή SG Post -Registered Airmail) να βάλω. Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος; Ευχαριστώ

SG Post και μίλα με selina στο chat και ζήτα τους extra δώρο μαζί με το tempered και τη θήκη. Εμένα μου πρότεινε ή φορτιστή αυτοκινήτου ή ακουστικά. Εγώ ζήτησα hard case και συμφώνησε.

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ίδια με τα δικά μου μόνο που είναι με 2 ώρες διαφορά :) Να ελπίζουμε για παραλαβή δευτέρα; Δεν κρατιέμαι...

Κι εμενα με NL post παραγγελια στις 20 Μαρτιου απο Vickmall λεει οτι σημερα εφτασε στο κεντρο διαλογης στην Αθηνα...μαλλον μας τα στειλανε ολα μαζι :)

Τη μια παραγγελια παντως απο vickmall την εχω παραλαβει στις 10 μερες και τη 2η στις 9...ολο και καλυτερα! :p

Edited by navi55

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ,μόλις το παράγγειλα πριν λίγη ώρα και εγώ απο vickmall , http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery.html σε γρι χρώμα.

Πρώτη φορά αγοράζω από κίνα και φεύγω από το LG που έχω,μακριά κυρίως λόγο αναβαθμίσεων ,μόνο σε μερικά μοντέλα δίνη σημασία αυτήν η εταιρία,τα περισσότερα τα έχει παρατήρηση σε ελέω θεού.

Ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος από το κινητό,βλέπω ανυπομονούν πολλοί να το παραλάβουν, σε πόσες μέρες περίπου λέτε να είναι εδώ 10 με 15???

Το παράγγειλα με την μαμά ,Original Rom(only have English&Chinese)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ,μόλις το παράγγειλα πριν λίγη ώρα και εγώ απο vickmall , http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery.html σε γρι χρώμα.

Πρώτη φορά αγοράζω από κίνα και φεύγω από το LG που έχω,μακριά κυρίως λόγο αναβαθμίσεων ,μόνο σε μερικά μοντέλα δίνη σημασία αυτήν η εταιρία,τα περισσότερα τα έχει παρατήρηση σε ελέω θεού.

Ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος από το κινητό,βλέπω ανυπομονούν πολλοί να το παραλάβουν, σε πόσες μέρες περίπου λέτε να είναι εδώ 10 με 15???

Το παράγγειλα με την μαμά ,Original Rom(only have English&Chinese)

Σε περίπου 2 βδομάδες έρχονται των περισσότερων, κάνα 20ημερο βαριά...

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπου 2 βδομάδες έρχονται των περισσότερων, κάνα 20ημερο βαριά...

Οκ ευχαριστώ για την άμεση σου απάντηση,στην αναμονή πλέων.:rolleyes:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

To παρέλαβα κι εγώ χθες από minideal.

Έχω ζητήσει κωδικό για ξεκλείδωμα και περιμένω να μου έρθει.

Φοράει την Global 7.1.9. Τελικά χωρίς ξεκλείδωμα μπορώ να κάνω root;

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω ακόμα μία παρατήρηση μήπως κάποιος ξερει να με βοηθήσει. Το play store ενώ κατεβάζει κανονικά από το wifi με τιποτα δεν κατεβάζει από τα mobile data. Του δίνω εντολή να κατεβάσει με mobile data και εκείνο ζητάει wifi. Υπάρχει καμια βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω ακόμα μία παρατήρηση μήπως κάποιος ξερει να με βοηθήσει. Το play store ενώ κατεβάζει κανονικά από το wifi με τιποτα δεν κατεβάζει από τα mobile data. Του δίνω εντολή να κατεβάσει με mobile data και εκείνο ζητάει wifi. Υπάρχει καμια βοήθεια.

 

κι εμένα μου εχει σπάσει τα νευρα αυτο πράμα,ακομα και με αυθεντική ρομ

Link to comment
Share on other sites

Πας στην εφαρμογή downloads. Πράσινο εικονίδιο με βελάκι προς τα κάτω. Μπαίνει μέσα και πατάς πάνω δεξιά στις τρεις τελιτσες. Μετά settings και στο download size επιλεγεις unlimited.
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις αυτη τη θηκη; αν ναι μοιαζει με την αντιστοιχη πλατη του opo:;

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-AIXUAN-Quicksand-Case-For-Xiaomi-Redmi-note-3-Frosted-Shield-Matte-Cover-Screen-Protector/32556403225.html

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια παντως με την ελληνικη rom....ισοπεδωνεται...σε χρονο ρεκορ.....1000 φορες η global

 

5,5 ωρες αναμονη και εχω 25% μπαταρια ακομα.

Το βασικο ειναι οτι ειμαι στη 4η(!!!!) μερα αφορτιστο.

Πραγματικα αυτο το κινητο με νορμαλ χρηση το 3μερο το τρωει για πλακα.

Σκεφτομουν να παω για κανα G4 και βλεπω να παλευουν με τη 1 μερα και 4 ωρες οθονη και λεω κατσε εδω που εισαι.

Ωραιες οι καμερες κτλ αλλα εαν σου κλεισει απο μπαταρια,να τη βρασω τη καλη καμερα.

Πρωτο κινητο μετα απο ποσα χρονια που δεν εχω αγχος για τη μπαταρια.

Εχει 25%?δε πειραζει,ξερω οτι με νορμαλ χρηση(για μενα νορμαλ ειναι wifi μονιμα ανοιχτο,viber και λιγο browsing,τα βασικα δηλαδη πιστευω που κανει ο καθενας) θα με βγαλει μεχρι το τελος της μερας.

Ναι εαν θες να κατσεις να παιξεις(γιατι εκει θα φαει τη μπαταρια) θα χρειαστεις πιο συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

ειμαι μεταξυ του note 2 pro και του redmi 3

 

πιο πιθανο να εχετε απαντησει ηδη και να σας ζαλιζω αλλα σας παρακαλω δεν βρηκα την απαντηση

Λενε οτι για το redmi 3 δεν υποστηριζει 4G σε wind

 

τι ισχυει για το redmi note 3 pro?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ χθες το 32αρι απο vickmall, πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές γιατί το προηγούμενο ήταν πολύ κατωτερο σε χαρακτηριστικά. Ευχαριστημένος απο την κατασκευή του τηλεφώνου, η θήκη σιλικόνης που δίνει δώρο είναι καλή αν και δεν είναι τέλεια κομμένη, το tempered glass πάντως αφήνει αρκετές δαχτυλιες. Το τηλέφωνο ήρθε με την αγγλοκινεζικη ρομ και του πέρασα Google play μέσα απο το κινέζικο store, στην αρχή μου εβγαζε κάποια σφάλματα ότι δεν μπορούσε να κατεβασει αλλά μετά έστρωσε. Γενικα ειμαι πολύ ευχαριστημένος απο το κινητό!

 

Edit: Ξέχασα να αναφέρω ένα πρόβλημα, κατέβασα το ex dialer και δεν μπορούσα να πάρω τηλέφωνο έμπαινε κανονικά στην εφαρμογη αλλά όταν πήγαινα να κανω κλήση απλά δεν καλούσε και αν πήγαινα να ανοίξω την stock εφαρμογή δεν μου την άνοιγε, μόλις διέγραψα το ex dialer ολα καλά...

Edited by TypeRS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...