Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ITA και το δικό μου, με 10i OTA πριν λίγες μέρες.

 

Μάλιστα :( δεν ξέρω βρε παιδιά τι να πω....

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι ΗΙΤ και είναι ακόμα στην 10e την οποία πήρε με LG bridge και όχι ΟΤΑ. Είναι θέμα παρόχου, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας. Θα με πειράξει αν αργήσει πολύ στο 7, αλλά θα βρω τρόπο δεν υπάρχει περίπτωση... Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα :( δεν ξέρω βρε παιδιά τι να πω....

Πολύ φοβάμαι ότι σου κατέβασε καμία branded στη τελευταία αναβάθμιση. Μια φίλη που είχε g3 ιταλικό tim(?) νομίζω αργουσε πάρα πολύ να πάρει αναβαθμίσεις. Σκέψου lollipop είχα πάρει εγώ και η φίλη μου πήρε περίπου μετά από ένα μήνα

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ φοβάμαι ότι σου κατέβασε καμία branded στη τελευταία αναβάθμιση. Μια φίλη που είχε g3 ιταλικό tim(?) νομίζω αργουσε πάρα πολύ να πάρει αναβαθμίσεις. Σκέψου lollipop είχα πάρει εγώ και η φίλη μου πήρε περίπου μετά από ένα μήνα

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Εμένα branded κατέβασε με το bridge, μου έβαλε και καμιά 15αριά βλακείες εφαρμογές του παρόχου άλλες σβήνουν εντελώς άλλες τις πάγωσα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα :( δεν ξέρω βρε παιδιά τι να πω....

 

για μπες εδω και πες μου αν σου βγαζει update....

εχω το ιταλικο και δεν μου βγαζει

εχω την v10i αλλα περασμενη απο το γερμανικο site....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα branded κατέβασε με το bridge, μου έβαλε και καμιά 15αριά βλακείες εφαρμογές του παρόχου άλλες σβήνουν εντελώς άλλες τις πάγωσα.

 

Καλημέρα παιδιά, αυτό ακριβώς συνέβη στην προηγούμενη αναβάθμιση, έσβησα όσα γινόταν και τα υπόλοιπα τα αδρανοποιησα.

 

@geo29 θα το δοκιμάσω.

Το έκανα και δεν δεν βγάζει τίποτα, να δοκιμάσω αργότερα γράφει.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Περήφανος κάτοχος και γω πλέον του G5 εδώ και 2 εβδομάδες! Θα ήθελα την άποψη σας για κάποιο powerbank στα 10000 mah. Χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο μιας και το εν λόγω κινητό διαθέτει λειτουργία γρήγορης φόρτισης;

Σας ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Περήφανος κάτοχος και γω πλέον του G5 εδώ και 2 εβδομάδες! Θα ήθελα την άποψη σας για κάποιο powerbank στα 10000 mah. Χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο μιας και το εν λόγω κινητό διαθέτει λειτουργία γρήγορης φόρτισης;

Σας ευχαριστώ!!!!

Δε χρειάζεται να προσέξεις τίποτα. Διότι το power bank που θα πάρεις, δε θα έχει γρήγορη φόρτιση.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Περήφανος κάτοχος και γω πλέον του G5 εδώ και 2 εβδομάδες! Θα ήθελα την άποψη σας για κάποιο powerbank στα 10000 mah. Χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο μιας και το εν λόγω κινητό διαθέτει λειτουργία γρήγορης φόρτισης;

Σας ευχαριστώ!!!!

 

Κατάλαβα, χάλια η μπαταρία?

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το λιώνω κάθε μέρα οπότε το φορτίζω σίγουρα μια φορά τη μέρα. Ο λόγος όμως που θέλω το powerbank είναι γιατί το Δεκέμβρη θα είμαι εκτός χώρας για κάμποσες μέρες οπότε προετοιμάζομαι...από τώρα! ;):p

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σ'ευχαριστώ φίλε μου! Ρωτάω γιατί ακούω διάφορα γύρω μου πως πρέπει ακόμη και η αγορά powerbank να είναι προσεγμένη. Δεν ξέρω, τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα :( δεν ξέρω βρε παιδιά τι να πω....

 

Και το δικό μου Ιταλικό και πριν λίγες μέρες την πήρε μέσω ΟΤΑ την V10i

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα που έχει είναι ότι τον έβαλε branded rom από το bridge στην προηγούμενη ενημέρωση...

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το λιώνω κάθε μέρα οπότε το φορτίζω σίγουρα μια φορά τη μέρα. Ο λόγος όμως που θέλω το powerbank είναι γιατί το Δεκέμβρη θα είμαι εκτός χώρας για κάμποσες μέρες οπότε προετοιμάζομαι...από τώρα! ;):p

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σ'ευχαριστώ φίλε μου! Ρωτάω γιατί ακούω διάφορα γύρω μου πως πρέπει ακόμη και η αγορά powerbank να είναι προσεγμένη. Δεν ξέρω, τι να πω...

Υπάρχουν και powerbank που υποστηρίζουν την γρήγορη φόρτιση.Συζήτηση σχετικά με power banks στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6957622#post6957622

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι στο θεμα της διαθεσιμοτητα του G5 στην Ελληνικη αγορα απο την επισημη LG. Τους ειχα ρωτησει στην σελιδα στο fb που μπορω να βρω το G5 titan grey. Απαντηση:

Καλημερα και ευχαριστοθμε για το μηνυμα σου. Δυστυχως δεν θα υπαρξει νεα παραλαβη σε G5. Φιλικα LG Hellas

 

Ειτε δεν πουλαει καθολου στην Ελληνικη αγορα μεσω των επισημων καναλιων πωλησης (πολυκαταστηματα κτλ) ειτε γινεται silent drop του μοντελου....Λογικα το πρωτο θα ισχυει οποτε αποφασισε η επισημη LG Hellas να μην κανει νεα εισαγωγη.....

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι στο θεμα της διαθεσιμοτητα του G5 στην Ελληνικη αγορα απο την επισημη LG. Τους ειχα ρωτησει στην σελιδα στο fb που μπορω να βρω το G5 titan grey. Απαντηση:

Καλημερα και ευχαριστοθμε για το μηνυμα σου. Δυστυχως δεν θα υπαρξει νεα παραλαβη σε G5. Φιλικα LG Hellas

 

Ειτε δεν πουλαει καθολου στην Ελληνικη αγορα μεσω των επισημων καναλιων πωλησης (πολυκαταστηματα κτλ) ειτε γινεται silent drop του μοντελου....Λογικα το πρωτο θα ισχυει οποτε αποφασισε η επισημη LG Hellas να μην κανει νεα εισαγωγη.....

 

Ας ρίξει τις τιμές σε επίπεδα σκρουτζ ή έστω λίγο παραπάνω να πουλήσει... Η LG πληρώνει το τίμημα του ελλατωματικού σχεδόν στο σύνολο G4 και γενικότερα των προβλημάτων που έχουν βγάλει κατά καιρούς οι συσκευές της...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help, μεθαύριο δίνω το z5c μου και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω άλλο κινητό άμεσα.

Πόσο sot έχει το g5?

Δεν παίζω παιχνίδια ούτε ακούω μουσική με αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγάζει 4 ώρες sot?

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help, μεθαύριο δίνω το z5c μου και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω άλλο κινητό άμεσα.

Πόσο sot έχει το g5?

Δεν παίζω παιχνίδια ούτε ακούω μουσική με αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγάζει 4 ώρες sot?

 

αναλόγως την χρήση ναι. Βασικά εμένα οτι χρήση και αν κάνω κάτω απο 4 ώρες δεν βγάζει σε μεικτό wifi - 4g

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help, μεθαύριο δίνω το z5c μου και πρέπει οπωσδήποτε να πάρω άλλο κινητό άμεσα.

Πόσο sot έχει το g5?

Δεν παίζω παιχνίδια ούτε ακούω μουσική με αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγάζει 4 ώρες sot?

 

επειδη τα ειχα και τα 2, το sony βγαζει παραπανω χρονο, ειδικα σε χρηση το G5 πεφτει πιο γρηγορα, αλλα οχι κατι τρομερο, δηλαδη ειναι μετριο συνολικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

επειδη τα ειχα και τα 2, το sony βγαζει παραπανω χρονο, ειδικα σε χρηση το G5 πεφτει πιο γρηγορα, αλλα οχι κατι τρομερο, δηλαδη ειναι μετριο συνολικα.

 

Και τελικά πήρες s7? Γιατί το έδωσες το g5?

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Και τελικά πήρες s7? Γιατί το έδωσες το g5?

 

το s7 το ειχα καιτο εχω. Το Ζ5c μου το ζητησε ενας φιλος και το εδωσα, αλλιως θα το κρατουσα για μικρο, ομως η αληθεια ειναι οτι δε με ειχε ενθουσιασει οπως το Z3c και αφου ηθελα να δοκιμασω G5, εκανα την αλλαγη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι στο θεμα της διαθεσιμοτητα του G5 στην Ελληνικη αγορα απο την επισημη LG. Τους ειχα ρωτησει στην σελιδα στο fb που μπορω να βρω το G5 titan grey. Απαντηση:

Καλημερα και ευχαριστοθμε για το μηνυμα σου. Δυστυχως δεν θα υπαρξει νεα παραλαβη σε G5. Φιλικα LG Hellas

 

Ειτε δεν πουλαει καθολου στην Ελληνικη αγορα μεσω των επισημων καναλιων πωλησης (πολυκαταστηματα κτλ) ειτε γινεται silent drop του μοντελου....Λογικα το πρωτο θα ισχυει οποτε αποφασισε η επισημη LG Hellas να μην κανει νεα εισαγωγη.....

Ποιος δίνει 549 στις αλυσίδες όταν στα σκρουτζομάγαζα κυκλοφορεί απο 370-380...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος δίνει 549 στις αλυσίδες όταν στα σκρουτζομάγαζα κυκλοφορεί απο 370-380...

Όποιος έχει επιδότηση.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει επιδότηση.

Και όποιος θέλει πολλές και "άτοκες" δόσεις να προσθέσω

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...