Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα που έχει είναι ότι τον έβαλε branded rom από το bridge στην προηγούμενη ενημέρωση...

 

My turbo boosted black leather LG G5 is awesome

 

Καλησπερα, αυτο που λεει ο Γιαννης εχει γινει αφου μετα την προηγουμενη αναβαθμιση βρεθηκα με ενα σωρο βλακειουλες μεσα :ninja:

Οπως και να χει αυτα ειναι φαουλ κατ εμε και παει προς πωληση, οποιος ενδιαφερεται pm:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περi διαθεσιμότητας και τιμής ο λόγος. Το Public έβαλε τα δέκα τελευταία κομμάτια του σε χρυσό στην εκπληκτικοτρομερή τιμή των... €499! Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε!
Link to comment
Share on other sites

Περi διαθεσιμότητας και τιμής ο λόγος. Το Public έβαλε τα δέκα τελευταία κομμάτια του σε χρυσό στην εκπληκτικοτρομερή τιμή των... €499! Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε!

 

Αρα εμεις που εχουμε titan or silver colour πλεον εχουμε συλλεκτικά τηλεφωνα:X

Βλεπω να τα μοσχοπουλαμε:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Το silver υπάρχει ακόμα σε μερικά Skroutzομάγαζα κάτω από €400 νομίζω.

Το titan όντως τείνει να γίνει συλλεκτικό.... :D

Link to comment
Share on other sites

Το silver υπάρχει ακόμα σε μερικά Skroutzομάγαζα κάτω από €400 νομίζω.

Το titan όντως τείνει να γίνει συλλεκτικό.... :D

Αποσυρω την αγγελια και το βαζω αμεσα στην γυαλα-θυριδα της τραπεζας:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρα εμεις που εχουμε titan or silver colour πλεον εχουμε συλλεκτικά τηλεφωνα:X

Βλεπω να τα μοσχοπουλαμε:lol:

 

χαχα, θαθελες. Εγω το εβαλα 380 μιας και εχει παει 435 περιπου το γκρι με μεταφορικα και με κραζουν επειδη το ροζ εχει 360 καινουριο, αλλα δεν βλεπω κανεναν να αγοραζει ροζουλι...

Τι να πεις, καποιοι λειτουργουν με τους κανονες του εμποριου μονο οταν πουλανε..

Προσωπικα προτιμω να το κρατησω παρα να το δωσω 300. Απο εκει και περα το παζαρι παντα παιζει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά είναι από τις ελάχιστες σσκευές που με το που την αγόρασα δεν σκέφτομαι την επόμενη. Από τις πιο ολοκληρωμένες προτάσεις του 2016...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά είναι από τις ελάχιστες σσκευές που με το που την αγόρασα δεν σκέφτομαι την επόμενη. Από τις πιο ολοκληρωμένες προτάσεις του 2016...

 

Ετσι φιλε μου!Δεν το εχω μετανιωσει ουτε λεπτο!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φιλε μου!Δεν το εχω μετανιωσει ουτε λεπτο!! :)

Ουτε και γω. Τέτοια κάμερα αε συνδυασμό με αυτό το hardware σε Android δε βρίσκεις. Χωρια η τιμή.. :cool:

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

η αληθεια ειναι και γω μετα απο Note φοβομουν για το οτι δεν θα εχω πενακι αλλα το quickmemo και γενικοτερα το κινητο με εχουν ικανοποιησει απολυτα.

Αrxontas , μεσα στο μηνα λενε για nougat και απο οτι ειδα σε κατι κορεατικα βιντεακια δειχνει φανταστικη!

Προσωπικα δεν καταλαβαινω γιατι να το δωσει καποιος στα 300 ευρω οταν σε αυτα τα χρηματα πραγματικα δεν εχει κατι καλυτερο να παρεις. εκτιμηση μου παντα, και μιλαει καποιος που το 2015 αλλαξα πανω απο 20 τηλεφωνα :lol::p

Τελος μια βασικη διαφορα υπερ του g5 που εχω δει ειναι το σημα.Με wind που ειμαι σε θεσσαλονικη πολυ καλυτερο το 4g αλλα και τo 3g απο οτι κινητο ειχα μεχρι στιγμης, (Noτε 3,4 Μate 7,Nexus 6,)

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά είναι από τις ελάχιστες σσκευές που με το που την αγόρασα δεν σκέφτομαι την επόμενη. Από τις πιο ολοκληρωμένες προτάσεις του 2016...

 

Ετσι φιλε μου!Δεν το εχω μετανιωσει ουτε λεπτο!! :)

 

Ουτε και γω. Τέτοια κάμερα αε συνδυασμό με αυτό το hardware σε Android δε βρίσκεις. Χωρια η τιμή.. :cool:

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Προσυπογράφω σε όλα :)

Link to comment
Share on other sites

Βρακί δεν έχει ο :X θέλουν και G5.....Ανακαλώ πώληση γιατί και στο Insomnia που το έβαλα όλο σε κάτι ταληροπαγιδες έπεφτα :lol::lol::lol: άντε να έρθει και η N να φάμε λίγο γλυκάκι.:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρακί δεν έχει ο :X θέλουν και G5.....Ανακαλώ πώληση γιατί και στο Insomnia που το έβαλα όλο σε κάτι ταληροπαγιδες έπεφτα :lol::lol::lol: άντε να έρθει και η N να φάμε λίγο γλυκάκι.:)

 

ετσι ειναι, και εγω αποφασισα να το δωσω πανω απο 360 καθως παρακατω προτιμω να το κρατησω. Παντως στις ημερισιες ειναι πολυ καλο, το δοκιμαζα πριν μαζι με το s7 edge παλι και με εκπλησει..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6960137#post6960137

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι... ψάχνετε να το δώσετε.

Τώρα είκοσι πάνω, είκοσι κάτω...

Πείτε μας γιατί, όμως το δίνετε.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι... ψάχνετε να το δώσετε.

Τώρα είκοσι πάνω, είκοσι κάτω...

Πείτε μας γιατί, όμως το δίνετε.

Βρε φιλε το βιτσιο της αλλαγης - δοκιμης αλλων τηλεφωνων και της αναζητησης-ψαξιματος το γνωριζεις οτι καποιοι το εχουν καλως ή κακώς?

Εδω μεσα υπαρχουν πολλοι τετοιοι και κανουν το γουστο τους οταν και οσο μπορουν με εμενα απο αυτους μαζι που εχω αλλαξει πανω απο 20 τηλεφωνα φετος και συνηθως τα ποιο πολλα με χασουρα....

Το το οτι τα πουλανε καποιοι δεν σημαινει οτι μια συσκευη δεν ειναι καλη, μπορει να συντρεχουν απειροι λογοι, θα λογοδοτησουμε σε καποιους σαν και σενα ακομη και γι αυτο?:mad:

ΗΜΑΡΤΟΝ

Να προσεχουμε τι λεμε και πως το λεμε....οσοι πουλανε iphone 7 και samsung s7 edge ειναι μαγκες?

Ο τροπος που εθεσες την ερωτηση ηταν καθαρα ειρωνικος, αν κανω λαθος ζητω εγω συγμωμην πρωτος αλλα ας το κρινουν και οι υπολοιποι αυτο.

Τελος το off topic και ας συνεχισουμε τα αποκλειστικα της συσκευης καθε αυτου!

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι... ψάχνετε να το δώσετε.

Τώρα είκοσι πάνω, είκοσι κάτω...

Πείτε μας γιατί, όμως το δίνετε.

 

αμα τα αλλαζεις συχνα, 20 εδω, 30 εκει, μαζευονται. Εγω προσωπικα παντα εχω ενα 2ο για καβατζα, καποτε ειχα ενα απλο, αλλα καποια στιγμη μου εμειναν λεφτα απο μια επιδοτηση και ειχα καλο. Απο τοτε πουλαω και αγοραζω για το χομπυ των δοκιμων τοσο της εμπειριας χρησης οσο και της καμερας που με ενδιαφερει. Επισης, αν μεινεις πολυ καιρο με το ιδιο χανει αξια και αν σε τρωει μετα η αλλαγη θες αρκετα λεφτα. Η συχνη αλλαγη πολλες φορες δεν κοστιζει σχεδον τιποτα. Εχω υπολογισει οτι συμφερει να αλλαξω 5-6 συσκευες στα 2 χρονια παρα να παρω ενα καινουριο μετα απο 2 χρονια πουλωντας το παλιο σε πολυ χαμηλη αξια ή καθολου..Ο βασικος λογος ειναι οτι οταν εχεις καθε λιγους μηνες καινουριο κινητο χανεις πιο λιγα απο ενα που θα το ταλαιπωρησεις 1-2 χρονια και ισως αποκτησει και σημαδια που θα γλιτωνε καθως το καινουριο παντα το προσεχεις πιο πολυ.

Απο εκει και περα, το G5 δε με κεντρισε εμφανισακα και σαν ποιοτητα υλικων (μπορει να ειναι μεταλλο, αλλα δεν δινει αυτη την αισθηση, οποτε αποφασισα να μην το κρατησω αν πιασει καλη τιμη, αλλιως μενω με αυτο γιατι ακριβως ειναι αρκετα καλο στην καμερα χωρις να εχει καποιο σοβαρο μειον..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Nikos_Mpl

Με καλυψες ως προς τα υπολοιπα ολα ομως...

Ολα τα δαχτυλα του χεριου ειναι ιδια?:rolleyes:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ειρωνεία ο λόγος μου. Μια απλή διαπίστωση έκανα.

Εσείς όμως εύκολα αρπαχτηκατε, σημάδι ότι μάλλον ήταν σωστή η παρατήρησή μου.

Τέλος, έχω κι εγώ συσκευές διάφορες στο σπίτι. Και πολύ ακριβότερες από το G5. Αράξτε λίγο.

Με ενδιαφέρει γιατί το δίνετε διότι το ψάχνω για τη γυναίκα μου, το πως σκορπάτε τα λεφτά σας δε με νοιάζει. Στην καφετέρια αυτά.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Nikos_Mpl

Με καλυψες ως προς τα υπολοιπα ολα ομως...

Ολα τα δαχτυλα του χεριου ειναι ιδια?:rolleyes:

 

σε χανω, τι εννοεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχει ειρωνεία ο λόγος μου. Μια απλή διαπίστωση έκανα.

Εσείς όμως εύκολα αρπαχτηκατε, σημάδι ότι μάλλον ήταν σωστή η παρατήρησή μου.

Τέλος, έχω κι εγώ συσκευές διάφορες στο σπίτι. Και πολύ ακριβότερες από το G5. Αράξτε λίγο.

Με ενδιαφέρει γιατί το δίνετε διότι το ψάχνω για τη γυναίκα μου, το πως σκορπάτε τα λεφτά σας δε με νοιάζει. Στην καφετέρια αυτά.

 

αν μπεις στη διαδικασια να αγοραζεις και να πουλας συνεχεια, δεν κοστιζει παραπανω απο το να παιρνεις καθε 2 χρονια μια καλη ναυαρχιδα τελευταιας κοπης..μη σου πω οτι σου βγαινει πιο φθηνα. Δεν λεω να παιρνεις day 1 και να πουλας μετα απο 2 μηνες...τοτε χανεις..αλλα το να παρεις ενα G5 τωρα και να το δωσεις σε 2 μηνες, σιγα τη χασουρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βρε φίλε, κι εγώ πουλάω κι αγοράζω συνέχεια.

Αυτό που με ενδιαφέρει, είναι να το πάρω για τη σύζυγο ή όχι; υπάρχει κάτι καλύτερο στα χρήματα αυτά;

Εδώ βλέπω ότι το δίνετε, γιατί να μπω στον κόπο;

Μην ακούω και μουρμούρα μετά.

Τώρα, το πως και τι κάνετε, δεν με ενδιαφέρει.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ιδια τα δαχτυλα βρε Νικο μου ολα? Οχι διαφερουν, ετσι διαφερουμε και ολοι εμεις στο μυαλο:p

Του αλλουνου του απαντας και ρωταει παλι τα ιδια...

Θα μαθουμε να διαβαζουμε και να καταλαβαινουμε Ελληνικα εδω μεσα?

Λες και εμεις τον ρωτησαμε τι συσκευες εχει και ποσο κανουν....Ελλαδα το μεγαλειο σου:X

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ιδια τα δαχτυλα βρε Νικο μου ολα? Οχι διαφερουν, ετσι διαφερουμε και ολοι εμεις στο μυαλο:p

Του αλλουνου του απαντας και ρωταει παλι τα ιδια...

Θα μαθουμε να διαβαζουμε και να καταλαβαινουμε Ελληνικα εδω μεσα?

Λες και εμεις τον ρωτησαμε τι συσκευες εχει και ποσο κανουν....Ελλαδα το μεγαλειο σου:X

 

Ότι να ναι...

Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τις απόψεις σας.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ότι να ναι...

Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τις απόψεις σας.

Φίλε μου το τηλέφωνο είναι μια χαρά και με αυτονομία που δεν θυμίζει lg των τελευταίων χρόνων. Κάμερα είναι κορυφαία, οθόνη καλή αλλά όχι τόσο όσο της Samsung. Θέματα υπερθέρμανσης κτλ εννοείται ότι δεν υπάρχουν, σε παιχνίδια δεν υπάρχουν κολλήματα κτλ. Τώρα το αν θα καλύψει την γυναίκα σου ή όχι εξαρτάται από πολλούς παράγοντες πχ το το είχε - έχει πριν από αυτό

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το τηλέφωνο είναι μια χαρά και με αυτονομία που δεν θυμίζει lg των τελευταίων χρόνων. Κάμερα είναι κορυφαία, οθόνη καλή αλλά όχι τόσο όσο της Samsung. Θέματα υπερθέρμανσης κτλ εννοείται ότι δεν υπάρχουν, σε παιχνίδια δεν υπάρχουν κολλήματα κτλ. Τώρα το αν θα καλύψει την γυναίκα σου ή όχι εξαρτάται από πολλούς παράγοντες πχ το το είχε - έχει πριν από αυτό

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

βασικα το κινητο ειναι μια χαρα στα λεφτα του και αν εξαιρεσεις την μπαταρια που ειναι λιγο μετρια σε σχεση με μερικα κορυφαια φετος (πχ s7 edge αλλα και s7 που πιστευω ειναι πιο πανω χωρις να το εχω δοκιμασει), το μονο προβλημα ειναι αν θα αρεσει στη γυναικα του. Κατα τα αλλα δεν εχει κατι κακο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το τηλέφωνο είναι μια χαρά και με αυτονομία που δεν θυμίζει lg των τελευταίων χρόνων. Κάμερα είναι κορυφαία, οθόνη καλή αλλά όχι τόσο όσο της Samsung. Θέματα υπερθέρμανσης κτλ εννοείται ότι δεν υπάρχουν, σε παιχνίδια δεν υπάρχουν κολλήματα κτλ. Τώρα το αν θα καλύψει την γυναίκα σου ή όχι εξαρτάται από πολλούς παράγοντες πχ το το είχε - έχει πριν από αυτό

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Φιλε τα εχουμε και γραψει απειρες φορες τα ιδια και τα ιδια.

Καποιοι βαριουνται να τα διαβασουν η να κοιταξουν 2-3 σελιδες ποιο πισω με αποτελεσμα να διαβαζουν ενα post που λεει καποιος οτι το πουλαει και να πιανονται απο αυτο και να κολανε εκει....

Πραγματικα οτι να ναι ομως.:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...