Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά με την επιλογή "εξοικονόμηση δεδομένων" εκτός απο την περιορισμένη μετάδοση δεδομένων στο παρασκήνιο έχετε διαπιστώσει αν βελτιώνει και την αυτονομία στη μπαταρία;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους θέλω να ρωτήσω έναν για nougat σας ήρθε ειδοποίηση για να την εγκαταστήσετε γιατι Εγω εχω το g5 από τον Σεπτέμβριο και δεν μου ηρθε καμία ειδοποίηση για ενημέρωση λογισμικού γνωρίζει κανείς γιατί;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους θέλω να ρωτήσω έναν για nougat σας ήρθε ειδοποίηση για να την εγκαταστήσετε γιατι Εγω εχω το g5 από τον Σεπτέμβριο και δεν μου ηρθε καμία ειδοποίηση για ενημέρωση λογισμικού γνωρίζει κανείς γιατί;

οι Ποιο πολλοι την έκαναν με lgup το lg bridge ετρωγε αρκετά σκαλοματα αν δεις μερικές σελίδες πίσω έχει οδηγό μέσω lgup.....

 

 

τη χώρα προέλευσης είναι το δικό σου?

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

6819cf4bf462dcf6e919a50ce2a2460a.jpg

Έχω την εντύπωση ότι επιλέγοντας το καφέ αντί για το μαύρο φίλτρο που συνηθίζεται κάνει καλύτερη δουλειά για το image retention της οθόνης.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Και το lg from Κορέα μου βγάζει

Στο provider κοίτα

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συμφορουμιτες,

Ειμαι και εγω κατοχος του G5 απο τον περασμενο Σεπτεμβριο.Τις τελευταιες 2-3 εβδομαδες εχω προσεξει οτι η οθονη μου παρουσιαζει συμπτωματα burn-in.Εχω την εντυπωση οτι οσο περναει ο καιρος χειροτερευει.Σιγουρα παντως δεν ειχα τετοια θεματα οταν το αγορασα...Το εχει παρατηρησει και κανεις αλλος στο κινητο του??Λεω να περιμενω κανα μηνα ακομα να δω πως θα εξελιχθει αλλα αμα συνεχισει/χειροτερεψει λεω να το παω στην αντιπροσωπεια....Υπαρχει περιπτωση για αλλαγη κινητου η εστω αλλαγη οθονης???

Ευχαριστω.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συμφορουμιτες,

Ειμαι και εγω κατοχος του G5 απο τον περασμενο Σεπτεμβριο.Τις τελευταιες 2-3 εβδομαδες εχω προσεξει οτι η οθονη μου παρουσιαζει συμπτωματα burn-in.Εχω την εντυπωση οτι οσο περναει ο καιρος χειροτερευει.Σιγουρα παντως δεν ειχα τετοια θεματα οταν το αγορασα...Το εχει παρατηρησει και κανεις αλλος στο κινητο του??Λεω να περιμενω κανα μηνα ακομα να δω πως θα εξελιχθει αλλα αμα συνεχισει/χειροτερεψει λεω να το παω στην αντιπροσωπεια....Υπαρχει περιπτωση για αλλαγη κινητου η εστω αλλαγη οθονης???

Ευχαριστω.

υπάρχει η εφαρμογή sFilter - Blue Light Filter που διορθώνει λίγο την κατάσταση

Δυστυχώς η εγγύηση δεν καλύπτει αυτό το πρόβλημα.....

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το twilight αντίστοιχα για τον μπλε φωτισμό εξίσου καλό.

 

Παιδιά έχει βάλει κάποιος after market μπαταρία; Εχει κάποιες με 3500mhz+ σε Amazon, ebay

Είχα διαβάσει ότι ότι ενδέχεται δημιουργία προβλήματος στα pin του gps, δε ξέρω αν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το twilight αντίστοιχα για τον μπλε φωτισμό εξίσου καλό.

 

Παιδιά έχει βάλει κάποιος after market μπαταρία; Εχει κάποιες με 3500mhz+ σε Amazon, ebay

Είχα διαβάσει ότι ότι ενδέχεται δημιουργία προβλήματος στα pin του gps, δε ξέρω αν ισχύει.

 

Μακρια απο κινεζικες μπαταριες παιδια...Ευθυνονται για πολλα προβληματα,ασε που δεν ειναι της χωρητικοτητας που αναγραφουν.Καλυτερα μια 2η γνησια ,παρα κινεζικη γιατι τετοιες πουλανε στα e bay,amazon κλπ

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενδιαφέρω για αγορά νέο smartphone ένα από αυτά είναι και LG G5 SE μπορεί παρακαλώ να μου πει κάποιος αν αξίζει η αγορά του δεν με ενδιαφέρουν παιχνίδια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8056&idPhone2=7815

 

100+ διαφορα το g5 με το g5se είναι σεβαστό ποσό

ρομ

ρώτα στο νήμα του g5se να σου πει κάποιος κάτοχος αν κι έχω ακούσει καλά λόγια .......

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8056&idPhone2=7815

 

100+ διαφορα το g5 με το g5se είναι σεβαστό ποσό

ρομ

ρώτα στο νήμα του g5se να σου πει κάποιος κάτοχος αν κι έχω ακούσει καλά λόγια .......

 

g5 lg g5 nougat monster

 

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, απλά το έγραψα εδώ γιατί στο νήμα g5se δεν έχει πολύ κίνηση και γιατί έχει τα ίδια χαρακτηριστικά εκτός cpu....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, απλά το έγραψα εδώ γιατί στο νήμα g5se δεν έχει πολύ κίνηση και γιατί έχει τα ίδια χαρακτηριστικά εκτός cpu....

Έχει και μικρότερη ram. Γιατί δεν παίρνεις ένα g5 μεταχειρισμενο λίγων μηνών στα ίδια λεφτά παίζει. Δεν ξέρω τι θα παίξει γενικότερα με τα updates με το se και φοβάμαι μην το αφήσει στη μοίρα του η LG

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει και μικρότερη ram. Γιατί δεν παίρνεις ένα g5 μεταχειρισμενο λίγων μηνών στα ίδια λεφτά παίζει. Δεν ξέρω τι θα παίξει γενικότερα με τα updates με το se και φοβάμαι μην το αφήσει στη μοίρα του η LG

 

Στάλθηκε από το 1+3

η αλήθεια είναι ότι το μεταχειρισμένο ήθελα να του το προτείνω άλλα δίστασα

μπορεί να το βρει 300-320

αν θέλει να στείλε πμ να κοιτάξω κι εγώ....

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

Απο εχτες το κινητο εχει φαει 2 καλα κολληματα στα ξαφνικα.

 

Τη μια φορα κολλησε εντελως και εκανε restart.

 

Και την αλλη δεν ακουγε καθολου το power button

 

Σημερα εχει ξεκολλωθει να τρωει μπαταρια σαν τρελο.

 

Μαλλον δεν το γλιτωνω το format.

Ειμαι με android 7 v20a.

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Απο εχτες το κινητο εχει φαει 2 καλα κολληματα στα ξαφνικα.

 

Τη μια φορα κολλησε εντελως και εκανε restart.

 

Και την αλλη δεν ακουγε καθολου το power button

 

Σημερα εχει ξεκολλωθει να τρωει μπαταρια σαν τρελο.

 

Μαλλον δεν το γλιτωνω το format.

Ειμαι με android 7 v20a.

Μήπως πέρασες καμιά περίεργη εφαρμογή για κοιτάξτε λίγο τις εφαρμογές σου και κοίτα στην μπαταρία πια σου τρώει πιο πολύ ενέργεια

 

g5 lg g5 nougat monster

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πέρασες καμιά περίεργη εφαρμογή για κοιτάξτε λίγο τις εφαρμογές σου και κοίτα στην μπαταρία πια σου τρώει πιο πολύ ενέργεια

 

g5 lg g5 nougat monster

 

 

 

 

Τιποτα απολυτως δεν περασα.

Και στην καταναλωση μπαταριας ολα δειχνουν μια χαρα.

Αυτο ειναι το περιεργο

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει βάλει κάποιος άλλη έκδοση nougat εκτός της v10a που κυκλοφορεί ευρέως;;

Έχει κυκλοφορήσει κάποια v10c και σκέφτομαι να τη περάσω

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...