Jump to content

Doogee Homtom HT3


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα μικρό δείγμα για την φωτεινότητα της οθόνης.

Και στις 2 περιπτώσεις ρυθμισμένη στο 100%.

Η εργοστασιακή ζελατίνα είναι πανομοιότυπη και στα 2 τηλέφωνα, οπότε δεν επηρεάζεται η φωτεινότητα.

http://s7.postimg.org/4kl2en73r/IMG_0072.jpg

 

Η εικόνα που βλέπουμε είναι από 2 διαφορετικές φωτογραφίες? Σε κάθε συσκευή φαίνεται διαφορετική ώρα. Επίσης αριστερά η εικόνα έχει βγει θολή, ενώ δεξιά είναι καθαρή κάτι που δεν έχει να κάνει με το επίπεδο φωτεινότητας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η εικόνα που βλέπουμε είναι από 2 διαφορετικές φωτογραφίες? Σε κάθε συσκευή φαίνεται διαφορετική ώρα. Επίσης αριστερά η εικόνα έχει βγει θολή, ενώ δεξιά είναι καθαρή κάτι που δεν έχει να κάνει με το επίπεδο φωτεινότητας.

Όχι, πρόκειται για μία φωτογραφία με τις 2 συσκευές δίπλα δίπλα.

Αυτό που φαίνεται στη φωτό φαίνεται και στην πραγματικότητα.

Ενδεχομένως να μην έχει εστιάσει σωστά η φωτογραφική, σε καμία περίπτωση πάντως δεν αλλοιώνεται το αποτέλεσμα.

Θα τραβήξω και μία φωτό με την compact μου για να διαπιστώσεις πως το αποτέλεσμα είναι και πάλι το ίδιο.

Η διαφορετική ώρα στις συσκευές είναι απλά σύμπτωση.

 

Εδώ οι νέες λήψεις:

http://s11.postimg.org/vw1m2082n/SAM_0772.jpghttp://s11.postimg.org/toxde32sf/SAM_0776.jpg

Edited by othon
Προσθήκη φωτογραφιών
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Όντως η διαφορά είναι έντονη.

Υπάρχει όμως και κάτι που ενώνει τις 2 συσκευές....οι τελευταίες ενημερώσεις τους!:lol:

Ίδια αποτελέσματα: Καλύτερη απόκριση στο touch και ελαφρώς καλύτερο σκορ στο Antutu.

Και μετά θέλει να μας πείσει η Doogee ότι δεν έχει καμία σχέση με την Homtom.

Για πόσο ακόμα και ποιος ο λόγος να κάνουν κάτι τέτοιο;

Ακόμα και κάποιες μικροαλλαγές στη μετάφραση μερικών υπομενού, είναι ακριβώς οι ίδιες!

Edited by othon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μου ηρθε ενημερωση 2.0.4 αλλα δεν εκανα την προηγουμενη και θελω να ρωτησω αν αναβαθμησω στη τελευταια θα εχει και τα fix της προηγουμενης ? ..ή θα φαω ητα ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω κάνει, αλλά δε μπορεί παρά να τις κάνει με τη σειρά τις ενημερώσεις

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω κάνει, αλλά δε μπορεί παρά να τις κάνει με τη σειρά τις ενημερώσεις

 

ναι αλλα το ζητημα ειναι οτι ενω δεν εκανα την 2.0.3 τωρα μου εχει φερει την 2.0.4 κι αν θυμαμαι καλα η 2.0.3 ηταν περιπου στα 20mb ενω η τελευταια ειναι περιπου στα 9mb οποτε και αναρωτιεμαι τι θα κανει..

Link to comment
Share on other sites

Ε εγώ εννοώ ότι δε μου έχει τύχει να πηδάει ενημερωσεις..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι, ή υποδοχή των ακουστικών είναι ή στάνταρ ή παίρνει κ αυτό ανταπτορα σαν το ΗΤ 7;
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Και κατα τη γνωστη πλεον τακτικη της, η ΗΟΜΤΟΜ παρουσιασε και την ... ενισχυμενη εκδοση pro, του συσκεκριμενου μοντελου.

Η αναβαθμιση ειναι η γνωστη. Καμερα, 2GB ram - 16 rom, 4G καλυτερος επεξεργαστης και γραφικα.

 

Παραθετω και ενα λινγκ.

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_326823.html

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Notification Light έχει;; H φωτεινότητα της οθόνης μετά από τα Updates, δεν έφτιαξε;
Link to comment
Share on other sites

Notification Light έχει;; H φωτεινότητα της οθόνης μετά από τα Updates, δεν έφτιαξε;

Μια χαρα ειναι η φωτινοτητα της οθονης!! Ποιος σου ειπε οτι εχει θεμα??

Notification δεν εχει.

Μετα τα 2 updates που εχω κανει το τηλεφωνο τα σπαει !

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι η φωτινοτητα της οθονης!! Ποιος σου ειπε οτι εχει θεμα??

Notification δεν εχει.

Μετα τα 2 updates που εχω κανει το τηλεφωνο τα σπαει !

 

2 update ....!! Με ποιο update (εκδοση) εισαι τωρα φιλε μου ?

:!:
Link to comment
Share on other sites

Αμ τοτε εισαι ποιο παλιος, εγω ειμαι με 2.0.4 , νομιζα οτι εχει βγει ακομα ποιο νεα.

Για την ωρα οντως πεταει το τηλ.

:!:
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου την εδωσε την 2.0.4, απλα δεν την εχω κανει ακομα, δλδ με τη τελευταια ειναι καλυτερο ? Θελω να πω οτι οταν ειχες τη 2.0.3 σε σχεση με την 2.0.4 εχεις διαπιστωσει διαφορα ? ή τα ιδια ?

 

Αμ τοτε εισαι ποιο παλιος, εγω ειμαι με 2.0.4 , νομιζα οτι εχει βγει ακομα ποιο νεα.

Για την ωρα οντως πεταει το τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ 3 κινητάκια και μπορώ να πω ότι τα αξίζουν τα λεφτά τους. Αρκεί βέβαια να κρατήσουν. Έκανα τις αναβαθμίσεις, έκανα και επαναφορά. Να ρωτήσω: Έχει βγει κάποια άλλη ρομ; Ρωτάω για να ξέρω αν αξίζει να κάνω ρουτ. Θήκη έχουμε βρει;

Ευχαριστώ.

 

Προσθηκη

Σε ποιον ιό αναφέρεστε;

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ 3 κινητάκια και μπορώ να πω ότι τα αξίζουν τα λεφτά τους. Αρκεί βέβαια να κρατήσουν. Έκανα τις αναβαθμίσεις, έκανα και επαναφορά. Να ρωτήσω: Έχει βγει κάποια άλλη ρομ; Ρωτάω για να ξέρω αν αξίζει να κάνω ρουτ. Θήκη έχουμε βρει;

Ευχαριστώ.

 

Προσθηκη

Σε ποιον ιό αναφέρεστε;

 

Για τον ιο κοιτα στις αρχες του νηματος για το Η Τ 7.

Για τα υπολοιπα φιλε μου δεν το εχω στα χερια μου να σε βοηθησω.

Καλοριζικα και τα ... τριδυμα. Τι εχει μεσα η συσκευασια?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Για τον ιο κοιτα στις αρχες του νηματος για το Η Τ 7.

Για τα υπολοιπα φιλε μου δεν το εχω στα χερια μου να σε βοηθησω.

Καλοριζικα και τα ... τριδυμα. Τι εχει μεσα η συσκευασια?

 

Τα απαραίτητα έχει. Μόνο φορτιστή. Έρχεται και με προστασία οθόνης τοποθετημένη.

 

Προσθήκη

Διάβασα για το πρόβλημα που έχουν τα παιδιά με το ht7. Έχει αναφερθεί κάτι με το ht3; Τα 2 τα έστησα και τα έδωσα σήμερα στα πεθερικά μου. Έχουν και οι 2 σύνδεση. Να μην το πληρώσουν iphone το homtom....

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου την εδωσε την 2.0.4, απλα δεν την εχω κανει ακομα, δλδ με τη τελευταια ειναι καλυτερο ? Θελω να πω οτι οταν ειχες τη 2.0.3 σε σχεση με την 2.0.4 εχεις διαπιστωσει διαφορα ? ή τα ιδια ?

 

Δεν μπορώ να σου πω πως ήταν με την 2.0.3 γιατί με το που το πρωτοανοιξα έκανα αμέσως ενημέρωση και είμαι με 2.0.4 εξαρχης, μια χαρά είναι .

Επ' ευκαιρίας να ρωτήσω και όποιον άλλον το έχει :

Όταν πατάμε και κρατάμε το πλήκτρο Home και εμφανίζονται οι εφαρμογές που έχουμε ανοιχτές, εκεί εμφανίζετε και ένα εικονίδιο πράσινο στρογγυλό με ένα πινέλο που λέει πόσα MB θα ελευθερωθούν, το πατώ και σβήνει ότι είναι ανοιχτό εκείνη τι στιγμή αυτόματα

και γράφει << A key clean-up finish >> .Δεν κάθεσαι να σβήνεις με το δάχτυλο μια-μια.

Αυτή τη εφαρμογή είναι ??? και αν μπορούμε να την βάλουμε και σε αλλά τηλέφωνα, γνωρίζει κανείς κάτι ???

:!:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Το κινητό φαίνεται μια χαρά για τα λεφτά του.Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι οτι δεν μπορω με τίποτα να του περάσω recovery.Ούτε με flash ούτε με το rashr.Eνώ μου δείχνει επιτυχία στην εγκατάσταση recovery δεν μπαίνει με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Το κινητό φαίνεται μια χαρά για τα λεφτά του.Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι οτι δεν μπορω με τίποτα να του περάσω recovery.Ούτε με flash ούτε με το rashr.Eνώ μου δείχνει επιτυχία στην εγκατάσταση recovery δεν μπαίνει με τίποτα

Εχει βγει recovery για το HT3 ? Ποιο recovery περνας ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...