Jump to content

Doogee Homtom HT7 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαπιστωνεις βελτιωση? Να την κανω?

 

Την έκανα την αναβάθμιση και το πρώτο που παρατήρησα είναι μια διαφορά στην ταχύτητα, έγινε πιο γρήγορο.. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 367
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την έκανα την αναβάθμιση και το πρώτο που παρατήρησα είναι μια διαφορά στην ταχύτητα, έγινε πιο γρήγορο.. :whistle:

Ναι οντως,θα ελεγα οτι ειναι εμφανης η διαφορα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι ευχαριστο για τους κατοχους οτι γινονται αναβαθμισεις και αυτες ειναι ουσιας και οχι της πλακας.

Μπραβο λοιπον στην εταιρια.:)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

το καλό είναι ότι ασχολούνται με τα προϊόντα τους,θέλουν να φτιάξουν όνομα στην ανταγωνιστικότατη κινεζική αγορά, κ έτσι ότι προβλήματα βγάζουν τα κινητά τους φροντίζουν να τα επιλύουν

 

Sent from my HT7 using Tapatalk

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ή ρομ δεν είναι ρουταρισμένη. Θα πρέπει να κάνεις ροοτ την συσκευή με kingroot. Εφόσον όμως δεν είσαι ροοτ, λογικά δεν θα έχεις και twrp οπότε δεν μπορείς να περάσεις την συγκεκριμένη έκδοση.

 

Edit:

Βλέπω από τα προηγούμενα μηνύματα ότι έχεις κάνει ήδη την αναβάθμιση, οπότε είσαι οκ.

Edited by Nirvana1979
HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάσεις το kingroot.apk στο κινητό σου και το κάνεις, αλλά να ξέρεις ότι μετά θα χάσεις τις οτα αναβαθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα ένα, δυστυχώς είναι ελαττωματικό, δεν λειτουργούν τα hardware buttons,εάν είναι σβήστο ανάβει πατώντας vol+ και power, όταν ανάψει δεν λειτουργούν τα πλήκτρα, ούτε της φωνής. έκανα την τελευταία αναβάθμιση αλλά δεν έγινε κάτι. πάσα ιδέα δεκτή

 

Sent from my HT7 using Tapatalk

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα μαμώτο με τις συσκευές από εξωτερικό.... Για αυτό προσωπικά προτιμώ να "δίνω" κάτι παραπάνω και να το ελέγχω επί τόπου (τουλάχιστον τα εμφανή) παρά να είμαι στην αναμονή και στο τέλος με τα νεύρα τσατάλια :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα ένα, δυστυχώς είναι ελαττωματικό, δεν λειτουργούν τα hardware buttons,εάν είναι σβήστο ανάβει πατώντας vol+ και power, όταν ανάψει δεν λειτουργούν τα πλήκτρα, ούτε της φωνής. έκανα την τελευταία αναβάθμιση αλλά δεν έγινε κάτι. πάσα ιδέα δεκτή

 

Sent from my HT7 using Tapatalk

 

Αφου επικοινωνησεις με τ καταστημα στελνοντας ενα video που να τους δειχνεις το προβλημα

μπορει να σου στειλουν αλλο με μικρη επιβαρυνση

Οταν συμφωνησεις μαζι τους φλασαρε το

Ειχα το απλο σε καποια στιγμη το ον οφ δε λειτουργουσε και μετα το φλασαρισμα επανηλθε

Βεβαια δεν εινσι το ιδιο αλλα τουλαχιστο δε χανεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα μαμώτο με τις συσκευές από εξωτερικό.... Για αυτό προσωπικά προτιμώ να "δίνω" κάτι παραπάνω και να το ελέγχω επί τόπου (τουλάχιστον τα εμφανή) παρά να είμαι στην αναμονή και στο τέλος με τα νεύρα τσατάλια :o

Καπως ετσι ειναι,αλλα εαν αναλογιστης την οικονομικη διαφορα,για παρομοια specs παντα.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τελικα δειχνει να εστρωσε,αλλα καταναλωνει πολυ γρηγορα την μπαταρια,μεσα σε δυομιση ωρες περιπου απο το 50% που εδειχνε,εσβησε...

 

Sent from my HT7 Pro using Tapatalk

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω για δώρο και το βρήκα σε γνωστό skroutzoμάγαζο. Να το πάρω άφοβα; Δεν έχω εμπειρία με συσκευές αυτής της εταιρίας αλλά διαβάζω καλά σχόλια από τους περισσότερους από εσάς
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω για δώρο και το βρήκα σε γνωστό skroutzoμάγαζο. Να το πάρω άφοβα; Δεν έχω εμπειρία με συσκευές αυτής της εταιρίας αλλά διαβάζω καλά σχόλια από τους περισσότερους από εσάς

Πόσο το βρήκες; Εγώ με τη μπαταρία έχω μια ένσταση. Την ήθελα λίγο μεγαλύτερη. Κατά τ' άλλα κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πόσο το βρήκες; Εγώ με τη μπαταρία έχω μια ένσταση. Την ήθελα λίγο μεγαλύτερη. Κατά τ' άλλα κανένα πρόβλημα.

 

98,99€ Κοστίζει +10 με θήκη. Πιστεύω η τιμή είναι καλή. Το άτομο έτσι και αλλιώς χρησιμοποιεί μόνο διαδίκτυο και κάποιες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

98,99€ Κοστίζει +10 με θήκη. Πιστεύω η τιμή είναι καλή. Το άτομο έτσι και αλλιώς χρησιμοποιεί μόνο διαδίκτυο και κάποιες εφαρμογές.

Μια χαρά τιμή! Αν επιτρέπεται, θήκη βρήκες σιλικόνη; αυτή που πιέζεται και είναι γενικά απο εύκαμπτο υλικό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τιμή! Αν επιτρέπεται, θήκη βρήκες σιλικόνη; αυτή που πιέζεται και είναι γενικά απο εύκαμπτο υλικό;

 

Βρήκα και σιλικόνη αλλά και Flip Case στο ίδιο skroutzoμάγαζο Μάλλον την Flip Case θα πάρω αλλά την σιλικόνη την έχει πακέτο με tempered glass οπότε μάλλον και Flip Case θα πάρω και σιλικόνη με το Tempered Glass

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και σιλικόνη αλλά και Flip Case στο ίδιο skroutzoμάγαζο Μάλλον την Flip Case θα πάρω αλλά την σιλικόνη την έχει πακέτο με tempered glass οπότε μάλλον και Flip Case θα πάρω και σιλικόνη με το Tempered Glass

Αν σου είναι εύκολο, στείλε μου τα λινκ. Ή εδώ ή σε pm.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σου είναι εύκολο, στείλε μου τα λινκ. Ή εδώ ή σε pm.

 

Στα έστειλα σε μήνυμα μην λένε ότι διαφημίζουμε χαχα μάλλον αυτό θα πάρω δώρο. Αρκετά τίμιο θα έλεγα

Link to comment
Share on other sites

Στα έστειλα σε μήνυμα μην λένε ότι διαφημίζουμε χαχα μάλλον αυτό θα πάρω δώρο.
Μόλις το είδα, ευχαριστώ. Θα στείλω το λινκ στον αδελφό μου γιατί ψάχνει.:)

Αρκετά τίμιο θα έλεγα

Κι ο αδελφός μου έχει μείνει ευχαριστημένος.

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...