Jump to content

Doogee Homtom HT7 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 367
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν το συνδεω στον υπολογιστη δεν ανοιγει ο σκληρος.Πρεπει να ρυθμισω κατι?(win 10).

 

Κάποιος που κατάλαβε τι λέει ο φιλος Αχιλλέας; :O

Link to comment
Share on other sites

σκληρός=εσωτερικη μνήμη συσκευής.

αυτο καταλαβαινω.

αν εννοει κατι αλλο, ας το γράψει :)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Το πρωτο εχω τσεκαρει.

Δοκιμασες αλλο usb καλωδιο?Eιναι το εργοστασιακο αυτο που εχεις?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

με το δικο του καλωδιο.

αφου εψαξα λιγο στο νετ καταλαβα οτι δεν υπάρχουν drivers για w10.

για root δεν το κατεχω το σπορ.

θα μεταφερω οτι θελω με το xender που εχει το κινητο χρησιμοποιωντας το wifi.

Link to comment
Share on other sites

με το δικο του καλωδιο.

αφου εψαξα λιγο στο νετ καταλαβα οτι δεν υπάρχουν drivers για w10.

για root δεν το κατεχω το σπορ.

θα μεταφερω οτι θελω με το xender που εχει το κινητο χρησιμοποιωντας το wifi.

 

Φίλος εμένα όταν διαλέγω να γίνει usb μου βγάζει μια extra επιλογή στα notifications για να ενεργοποιήσω το usb.

Διαφορετικά δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ δεν είμαι ικανοποιημένος με το σήμα wi-fi.

Έχω και το HT7 και το HT7 pro. Στο ίδιο σημείο (σε δωμάτιο απομακρυσμένο απο το router) το ht7 έχει αρκετά καλό σήμα και τo ht7 pro δεν έχει καθόλου.

Φανερή η διαφορά.

Υπάρχει τρόπος να ανεβάσουμε την λήψη σήματος στο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα όπως διαβάσατε και στον τίτλο το wifi του κινητού ενεργοποιείται όσες φορές και να το κλέισεις. Εχω δοκιμάσει πολλά στις ρυθμίσεις wifi αλλα δεν καταφερα να το σταματήσω

 

Κανείς για βοήθεια?

 

Έιναι θέμα android ή κινητού (το κινητό εχει android 6)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρειάστηκε πρώτη φορά πριν από δύο μέρες να κάνω μια κλήση μέσα από το Viber και όταν παίρνω εγώ τηλέφωνο δεν ακούγεται που καλεί αλλά ούτε όταν μου το απαντήσουν.. Όταν με καλεί κάποιος άλλος μέσα από Viber το ακούω να χτυπά και μιλάμε κανονικά. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κατι που μπορώ να κάνω να το φτιάξω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρειάστηκε πρώτη φορά πριν από δύο μέρες να κάνω μια κλήση μέσα από το Viber και όταν παίρνω εγώ τηλέφωνο δεν ακούγεται που καλεί αλλά ούτε όταν μου το απαντήσουν.. Όταν με καλεί κάποιος άλλος μέσα από Viber το ακούω να χτυπά και μιλάμε κανονικά. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κατι που μπορώ να κάνω να το φτιάξω;

Και φταει η συσκευη για αυτο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει η συσκευή.. Στις υπόλοιπες τηλεφωνικές κλήσεις, δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει η συσκευή.. Στις υπόλοιπες τηλεφωνικές κλήσεις, δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα.

Εαν ειχε θεμα η συσκευη φιλε μου θα ειχες θεμα και στις 2 περιπτωσεις που γραφεις παραπανω.....(εβαλα ποιο πολλες ....εγω):)

Ξαναπερνα την εφαρμογη απο την αρχη και πες μας τι εγινε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα, αντιμετωπίζω το παρακάτω πρόβλημα το τηλέφωνο... ενω ανοίγει στην οθονη δεν φαινεται κατι... παρα μονο αυτό!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Πολλα αρχιζουν και μαζευονται.....

Το δικο μου πριν ενα περιπου μηνα, εκαψε το ηχειο και αναγκαστηκα να το αντικαταστησω. Αρχισε να δουλευει κανονικα για 10 περιπου ημερες και το ξαναεκαψε. Εμεινε 20 ημερες παρκαρισμενο μεχρι που εβαλα παλι καινουριο ηχειο το οποιο και δουλευει κανονικα. Ομως οταν εβαλα τις καρτες, ενω τις αναγνωριζει και ζηταει πιν, σημα γιοκ. Δεν πιανει! Και στις δυο καρτες. Και στο wifi ενω μου δειχνει οτι βλεπει, δεν συνδεεται! Τα ΙΜΕΙ ειναι στη θεση τους! :blink:

Καμμια ιδεα πριν φυγει απο το παραθυρο?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Πολλα αρχιζουν και μαζευονται.....

Το δικο μου πριν ενα περιπου μηνα, εκαψε το ηχειο και αναγκαστηκα να το αντικαταστησω. Αρχισε να δουλευει κανονικα για 10 περιπου ημερες και το ξαναεκαψε. Εμεινε 20 ημερες παρκαρισμενο μεχρι που εβαλα παλι καινουριο ηχειο το οποιο και δουλευει κανονικα. Ομως οταν εβαλα τις καρτες, ενω τις αναγνωριζει και ζηταει πιν, σημα γιοκ. Δεν πιανει! Και στις δυο καρτες. Και στο wifi ενω μου δειχνει οτι βλεπει, δεν συνδεεται! Τα ΙΜΕΙ ειναι στη θεση τους! :blink:

Καμμια ιδεα πριν φυγει απο το παραθυρο?

 

Nα είσαι σίγουρος ότι το παράθυρο είναι ανοιχτό :p

Link to comment
Share on other sites

Πολλα αρχιζουν και μαζευονται.....

Το δικο μου πριν ενα περιπου μηνα, εκαψε το ηχειο και αναγκαστηκα να το αντικαταστησω. Αρχισε να δουλευει κανονικα για 10 περιπου ημερες και το ξαναεκαψε. Εμεινε 20 ημερες παρκαρισμενο μεχρι που εβαλα παλι καινουριο ηχειο το οποιο και δουλευει κανονικα. Ομως οταν εβαλα τις καρτες, ενω τις αναγνωριζει και ζηταει πιν, σημα γιοκ. Δεν πιανει! Και στις δυο καρτες. Και στο wifi ενω μου δειχνει οτι βλεπει, δεν συνδεεται! Τα ΙΜΕΙ ειναι στη θεση τους! :blink:

Καμμια ιδεα πριν φυγει απο το παραθυρο?

 

Απο που το πηρες το ηχειο?Το ηχειο παει με το πλαστικο μαζι και πανω στο πλαστικο το παλιο σου ειναι ειναι μια ταινια κολλημενη που κανει επαφη με 2 επαφες στο τηλεφωνο για το σημα .Την ξεκολλησες για να την βαλεις στο πλαστικο με το καινουργιο ηχειο?

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες το ηχειο?Το ηχειο παει με το πλαστικο μαζι και πανω στο πλαστικο το παλιο σου ειναι ειναι μια ταινια κολλημενη που κανει επαφη με 2 επαφες στο τηλεφωνο για το σημα .Την ξεκολλησες για να την βαλεις στο πλαστικο με το καινουργιο ηχειο?

 

Oxi, δεν το εκανα!

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου! Αυτο ηταν! :) :yahoo::thanks:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...