Jump to content

[Επίσημο] LG G4 Dual [H818P/N]


ParafronGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι.

Απο εδω

H818P v29a TOT

Δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι εκανα clean install

Από εκεί το έκανα και εγώ και το κινητό ήταν καθαρό και πριν την εγκατάσταση αλλά και μετά... τι να πω...

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 891
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από εκεί το έκανα και εγώ και το κινητό ήταν καθαρό και πριν την εγκατάσταση αλλά και μετά... τι να πω...

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Σήμερα εμφανίστηκε... Α ρε LG...

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την nougat έχετε θέμα με το OTG; ή πάλι δεν βλέπω κάτι στο μενού που να θέλει ενεργοποίηση;

Τα έψαξα όλα αλλά όταν συνδέω κάτι δεν ανοίγει μενού, δεν κάνει τίποτα γενικά

Δύο διαφορετικά καλώδια για OTG, διάφορα στικ πάνω τους και ένα φλασακι με Micro usb για OTG... Όλα τίποτα.

Όταν συνδέω το κινητό σε PC ή laptop, δείχνει ότι φορτώνει drivers που σημαίνει ότι TX & RX δουλεύει κανονικά

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γνωρίζει κάποιος αν η οθόνη από το μονόκαρτο αν ταιριάζει σε δίκαρτο.

Απλα εχω μια λειτουργική οθονη απο το απλο και λεω να κανω τραμπα

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν η οθόνη από το μονόκαρτο αν ταιριάζει σε δίκαρτο.

Απλα εχω μια λειτουργική οθονη απο το απλο και λεω να κανω τραμπα

Ευχαριστώ!

 

Ταιριάζει!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω το lg g4 dual αλλα στις επιλογες δυκτιου δεν εχει την επιλογη lte και δεν μου βγαζει 4g πανω στην μπαρα παρα μονο H. Η καρτα μου σε αλλο κινητο που την εβαλα μου βγαζει 4g.Tι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τοση ειστε με τετοια κινητα δεν ξερει κανενας?

 

Όταν είχα αυτό το κινητό είχα το ίδιο πρόβλημα με COSMOTE 4G και λύθηκε αλλάζοντας κάρτα sim. Σε άλλα κινητά το 4G έπαιζε κανονικά. Αν η κάρτα σου είναι λίγο παλιά άλλαξέ την.

Link to comment
Share on other sites

Μα αφου σε αλλο κινητο ειναι μια χαρα μου βγαζει 4g.και αλλη καρτα που εβαλα που σε αλλο κινητο ειχε ρg στο lg g4 dual δεν μου εβγαζε την επιλογη? Πρεπει να κανω κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μερικες φορες το κινητο οταν ανοιγω τα δεδομενα κανει επανεκινηση γιατι γινεται αυτο?
Άγνωστο, εμένα κάνει όταν βγάζω φωτογραφίες με φλας και θεωρώ ότι τα φτύνει η μπαταρία.

Καντο μια φορά ενώ το έχεις σε φόρτιση να δεις αν θα στο ξανακάνει.

Αν όχι μάλλον τραβάει ρεύμα πολύ εκείνη τι στιγμή και σβήνει... Αλλιώς software ή service

Τον ήπιαμε λιγάκι με αυτή την συσκευή ρε ****το γ αλήθεια είναι...

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστο, εμένα κάνει όταν βγάζω φωτογραφίες με φλας και θεωρώ ότι τα φτύνει η μπαταρία.

Καντο μια φορά ενώ το έχεις σε φόρτιση να δεις αν θα στο ξανακάνει.

Αν όχι μάλλον τραβάει ρεύμα πολύ εκείνη τι στιγμή και σβήνει... Αλλιώς software ή service

Τον ήπιαμε λιγάκι με αυτή την συσκευή ρε ****το γ αλήθεια είναι...

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

 

Δεν τα φτυνει η μπαταρια η μαλλον δεν εχει αμεση σχεση. Αυτη ειναι χαρακτηριστικη συμπεριφορα μουφα μπαταριας. Την αγορασες απο σκρουρζομαγαζο ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα φτυνει η μπαταρια η μαλλον δεν εχει αμεση σχεση. Αυτη ειναι χαρακτηριστικη συμπεριφορα μουφα μπαταριας. Την αγορασες απο σκρουρζομαγαζο ;
Γνήσια είναι από Procordia , μια άποψη είπα

Δεν ξέρω τι άλλο να πω

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να το δώσω το κινητό... Και κατά την πρώτη εκκίνηση παρατήρησα ότι ζεστάθηκε και έτρωγε μπαταρία... Είδα τις πληροφορίες μπαταρίας και έχει μεγάλη κατανάλωση ένα "dex3oak" ή κάπως έτσι... Τι είναι αυτό; πως το ξεφορτωνομαι; Δεν έβαλα κάποια εφαρμογή δικιά μου... απλά φόρτωνε τις εφαρμογές της LG σαν πρώτη φορά μετά από reset.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για να το δώσω το κινητό... Και κατά την πρώτη εκκίνηση παρατήρησα ότι ζεστάθηκε και έτρωγε μπαταρία... Είδα τις πληροφορίες μπαταρίας και έχει μεγάλη κατανάλωση ένα "dex3oak" ή κάπως έτσι... Τι είναι αυτό; πως το ξεφορτωνομαι; Δεν έβαλα κάποια εφαρμογή δικιά μου... απλά φόρτωνε τις εφαρμογές της LG σαν πρώτη φορά μετά από reset.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο το dex3oak ειναι εφαρμογη της lg , δεν θυμαμαι τι δουλεια κανει απο πισω αλλα δεν ειναι κατι μην σε αγχωνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει δοκιμάσει κανείς καμιά καλή rom της προκοπής να μας πει εντυπώσεις;

Δεν βλέπω να μπορώ να το πουλήσω οπότε λέω να πειραματιστώ.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Σε πέσιμο δικό μου ζουλιξα το τηλέφωνο από την πίσω τσέπη του παντελονιού μου. Στην αρχή δεν φάνηκε κάποιο πρόβλημα. Μετά διαπίστωσα ότι δεν δουλεύει η κάμερα και το Led φως της. Για πείτε καμία ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...