Jump to content

[LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα δερματινα δεν εχουν μεσα και πλαστικο καπακι; ετσι εχω καταλαβει απο τα βιντεο που εχω δει. Ενδιαφερομαι και εγω για ασπρο απλα ελεγα να χει και το δερματινο να το πουλησω.
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα δερματινα δεν εχουν μεσα και πλαστικο καπακι; ετσι εχω καταλαβει απο τα βιντεο που εχω δει. Ενδιαφερομαι και εγω για ασπρο απλα ελεγα να χει και το δερματινο να το πουλησω.

 

Το δερματινο έχει μέσα και πλαστικό καπάκι. Υπάρχει όμως και μια έκδοση όπου έχει μόνο το πλαστικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα δερματινα δεν εχουν μεσα και πλαστικο καπακι; ετσι εχω καταλαβει απο τα βιντεο που εχω δει. Ενδιαφερομαι και εγω για ασπρο απλα ελεγα να χει και το δερματινο να το πουλησω.

 

Το λευκό δεν έχει δερμάτινο καπάκι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι έτοιμος να παραγγείλω. Ξέρουμε ποιο/ποιά απο τα καταστήματα που το έχουν πολύ χαμηλά είναι εμπιστα;
Δικέφαλε θα τρελαθώ.... :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα καταστήματα που θα βρεις στο skroutz έχουν τις αξιολογήσεις τους και μπορείς να κρίνεις αναλόγως για την αξιοπιστία τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά 601 είναι οκ με επανεκκινησεις και άλλα πιθανά προβλήματα ή πρέπει να ψάξω αποκλειστικά την 602; Στο σκρουτζ βλέπω τιμές από 310 έως 500 και. Γιατί τέτοια διακυμανση; Μήπως είναι ύποπτα αυτά στα 300 και;
Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα αυτοι στα 500 ψαχνουν για κοροιδα. Πριν ενα μηνα που πηρα το δικο μου απο σκρουτζομαγαζο(350 ευρο) το public το εχει 700 ευρω. Απλα χτυπαν τους ασχετους στο ψαχνο. Κανε την κινηση σου αφοβα δεν υπαρχει τιποτα το υποπτο στα μαγαζια αυτα. Εδω μεσα το 95% απο τετοια μαγαζια εχουν παρει το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα αυτοι στα 500 ψαχνουν για κοροιδα. Πριν ενα μηνα που πηρα το δικο μου απο σκρουτζομαγαζο(350 ευρο) το public το εχει 700 ευρω. Απλα χτυπαν τους ασχετους στο ψαχνο. Κανε την κινηση σου αφοβα δεν υπαρχει τιποτα το υποπτο στα μαγαζια αυτα. Εδω μεσα το 95% απο τετοια μαγαζια εχουν παρει το κινητο.

Έχει δίκιο . αν την πατήσει ο αψαχτος...θα πάει ακλαφτος....είμαι σίγουρος ότι αν τους μιλήσεις στο δίνουν πολύ παρακάτω αλλά αν κάποιος δεν το έχει ψάξει ... άντε γεια με αυτόν ... θα πληρώσει τα σπασμένα του μαγαζιού

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει κ τσιμπάει λιγάκι πάλι...με την παρουσίαση του 5 είχε τρομερή κατρακύλα...ένα 20ικο κοντά σε μια βδομάδα.Πάντως πρόκειται για εξαιρετικό vfm.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το λευκό δεν έχει δερμάτινο καπάκι.

Υπαρχει καποια εκδοση με δερμα που να χρι λευκο καπακι η ολα εχουν χρυσο πλαατικο μεσα?

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εκδοση με δερμα που να χρι λευκο καπακι η ολα εχουν χρυσο πλαατικο μεσα?

 

Όλα χρυσό φίλε μου νομίζω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν άντεξα να περιμένω περισσότερο καιρό και κλείδωσα στα 310 ευρώ, σειρά 602. Αναμένεται αύριο.

Το G2 θα το ανακαινίσω και θα το βάλω στο μπαούλο με το PS1. Κέρδισε τη θέση με το σπαθί του. :clap:

Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!! Με το καλό να το παραλάβεις.

 

Σ'ευχαριστώ! :)

Ασε και τώρα που διαβάζω ότι παίζει bootloop και σε 602, καταλαβαίνεις πως είμαι... Σε αναμμένα κάρβουνα. :X

Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω λιγο ανησυχω, αλλα πιστευω πως θα χαρω το κινητακι οσο δε παει :D

Αυριο παραλαμβανω , 318 , kaizerstore, μου εμπνεει εμπιστοσυνη το καταστημα, εχω ξαναψωνισει και ηταν αψογοι :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα , ορμάτε παίδες!
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα και φοράει MM ευτυχώς. Μετά το G2, το ηχείο του και η κάμερα κάνουν τρομερή διαφορά. Εντωμεταξύ, αυτό το πράγμα με τις διαφημίσεις στις εφαρμογές και στο browsing δεν το περίμενα, χαμός. Δεν βλέπω να το κρατάω unrooted για πολύ καιρό.
Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν βλέπω να το κρατάω unrooted για πολύ καιρό.

 

Πριν μπεις στη διαδικασία, ρίξε μια ματιά πρώτα εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430256

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν μπεις στη διαδικασία, ρίξε μια ματιά πρώτα εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430256

θα περιμένω μερικούς μήνες μπας κ γίνει root χωρίς ξεκλείδωμα του boot loader. Μέχρι τότε θα είμαι φρόνιμος λολ.

Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα περιμένω μερικούς μήνες μπας κ γίνει root χωρίς ξεκλείδωμα του boot loader. Μέχρι τότε θα είμαι φρόνιμος λολ.

 

Δεν το βλέπω να αλλάζει κάτι στο συγκεκριμένο θέμα αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...