Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται μέσω χρέωσης σε κάρτα/λογαριασμό;

 

Να σου πω. Στα WP μόνο έτσι αγοράζω εφαρμογές. Η vodafone είναι η μοναδική που έχει ανοιχτή την επιλογή για χρέωση του λογαριασμού καρτοκινητής.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα παιδια,δεν μπορω να εγκαταστησω το whatsapp+ στην συσκευη μου,ενω κανω οτι μου λεει δηλαδη,κατεβαζω απο το play store την αυθεντικη εφαρμογη,την κανω activate,μετα την διαγραφω χωρις να σβησω τον φακελο του whatsapp,επειτα δοκιμαζω να εγκαταστησω το whatsapp+ και ολο μου λεει οτι δεν εγκατασταθηκε.Σαν να μην φτανει αυτο,οταν ξαναπαω να βαλω το γνησιο whatsapp απο το play store μου λεει οτι το πακετο δεν ειναι εγκυρο!!!! Σαν να με δουλευει δηλαδη...

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

σε εφαρμογή π.χ. YouTube εάν ανεβάζω βίντεο κάποιος που θα το δει σε κομπιούτερ βλέπει το email μου που έχει ο λογαριασμός Google μου η μόνο το όνομα που έχω δώσει στον Google+ λογαριασμού μου;
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα κανοντας πειραματα μιας και με νευριαζει ο messenger...Κατεβαζουμε τον messenger και τον παγωνουμε με το titanium backup!Πλεον δεν τρεχει απο πισω και εχουμε κανονικα μηνυματα απο την εφαργογη του Facebook! ^_^
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα το ψαχνες γιατί είναι γνωστό εδώ και μέρες αυτό. Δεν χρειάζεσαι καν το TB γιατί μπορείς να κάνεις uninstall το messenger. Το θέμα είναι πως πιθανότατα στα επόμενα updates θα βγει εντελώς η λειτουργικότητα αυτή από το fb app.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δηλαδη και την εφαρμογη του facebook (που ειναι για πεταμα, και το messenger και παγωσες το messenger?

Γιατι δεν πετάς τελειως το facebook , να έχεις μονο το messenger και να μπαινεις να τσεκαρεις το facebook απο καποιον ελαφρυ browser?

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δηλαδη και την εφαρμογη του facebook (που ειναι για πεταμα, και το messenger και παγωσες το messenger?

Γιατι δεν πετάς τελειως το facebook , να έχεις μονο το messenger και να μπαινεις να τσεκαρεις το facebook απο καποιον ελαφρυ browser?

Ελαφρύ....δηλαδή σαν ποιο!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γιατι δεν πετάς τελειως το facebook , να έχεις μονο το messenger και να μπαινεις να τσεκαρεις το facebook απο καποιον ελαφρυ browser?

 

Uc browser πχ

 

Αυτό ακριβώς κάνω τώρα...

Το ξηλώσα το FB

 

Και με τις ειδοποιησεις τι κανετε? εννοω πρεπει να μπαινεις και να τσεκαρεις χειροκινητα ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για facebook εκτός του friendscaster έχουμε???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση σχετικά με την εφαρμογή του Facebook.

Απο το κινητό ενώ είμαι εκτός, με δείχνει συνδεδεμένο. Είναι θέμα μήπως κάποιας ρύθμισης;;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ρωτάς κάθε τρεις και λίγο το ίδιο πράγμα. Αν κάποιος ξέρει θα σου απαντήσει.

Βέβαια σε 2 ώρες μέσα δεν νομίζω να πρόλαβαν να διαβάσουν πολλοί το μήνυμά σου.

Υπομονή λοιπόν..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση σχετικά με την εφαρμογή του Facebook.

Απο το κινητό ενώ είμαι εκτός, με δείχνει συνδεδεμένο. Είναι θέμα μήπως κάποιας ρύθμισης;;

μηπως εχεις εγκατεστημενο το messenger? δεν γινεται να κανεις Log out απο το messenger.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις εγκατεστημενο το messenger? δεν γινεται να κανεις Log out απο το messenger.

Ναι το εχω, λες γι αυτό να με δείχνει μόνιμα συνδεδεμένο;;;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! εχω ενα προβλημα με το viber. πηρα χθες το καινουργιο μου κινητο εβαλα την καρτα σιμ ανοιξα το viber ενεργοποιηθηκε κανονικα αλλα οι επαφες δεν συγχρονιστηκαν. πηγα ρυθμισεις του κινητου στο λογαριασμοι και συγχρονισμος βρηκα το viber και μου λεει εγινε συγχρονισμος. καμια ιδεα???
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα.

Τώρα τελευταία κάθε φορά που πάω να δω βίντεο από την εφαρμογή του Facebook την ανοίγει με τη εφαρμογή του YouTube ενώ δεν την έχω προεπιλογή να το κάνει... Το ίδιο συμβαίνει και με το sgii κολλητού μου ...Έχει γίνει κάτι εδώ γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα του viber είναι. Ξανάκανε την διαδικασία, το είχα πάθει και γω... Όταν μου έστειλε μήνυμα μια επαφή συγχρονιστηκε επιτέλους.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Πες σε κάποιον φίλο να σου στείλει μήνυμα μπας και συγχρονιστεί. Αλλιώς θα πρέπει να ρωτήσεις στην υποστήριξη του viber.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...