Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια νεος στο foroum, καλως σας βρηκα

 

Εχω ενα προβληματακι με το instagram .....Εκανα ενα λογαριασμο στο instagram και μετα απο 5 λεπτα με πεταξε εξω και μου βγαλανε το λογαριασμο ανενεργο και δεν με αφηνει να ξαναμπω λεγωντας μου οτι παραβιαζω την πολιτικη του instagram αλλα δεν εκανα εγω απολυτως τιποτα :wacko:

 

Την επομενη μερα ειπα να ξανακανω ενα καινουργιο λογαριασμο ....αλλα τα ιδια....!!!

 

Μηπως ξερει κανενας το λογο????

 

Ευχαριστω...

Καλησπέρα!

 

Κατ'αρχάς δε βλέπω το λόγο να παραπονιέσαι για το ότι δεν υπάρχει απάντηση, όταν δεν έχουν περάσει και τόσες ώρες από την ώρα που έκανες το προηγούμενό σου post. Όταν βρεθεί κάποιος που γνωρίζει, να είσαι σίγουρος πως θα σου απαντήσει ;)

 

Τώρα σχετικά με το πρόβλημά σου... Δε σου λέει ποιόν όρο ακριβώς παραβιάζεις; Ανέβασες κάποια ύποπτη φωτογραφία; Μήπως απλά έχεις πολλαπλούς λογαριασμούς με την ίδια διεύθυνση email και γι'αυτό γίνεται αυτό;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μυ=ου λεει ουτε τι παραβιαζω ουτε ποιος ειναι ο λογος...Φτογραφιες δεν ανεβασα αου μεσα σε 5 λεπτα με πεταει εξω....Μεχρι να δω ποιοι φιλοι μου του facebook εχουν λογαριασμο μου λεει οτι παραβιαζω τους κανονες τους...!!!!!Χρησιμοποιησα με αλλο e-mail αλλα τα ιδια.....εχει σημασια που μπαινω απο το wifi του σπιτιου...???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι εννοείς με τα κουμπιά κάτω???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση για το instagram. Στην αρχή που το χρησιμοποιουσα μπορούσα να κάνω Geo tagging όπου ήθελα.. Δηλαδή επειδή ζω Λονδίνο και έχω βγάλει κάτι φωτογραφίες από Κρήτη θέλω να τις κάνω tag εκεί και τώρα δεν μπορώ ξέρει κανείς να μου πει τι φταίει?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τελικα από την νεα εφαρμογή του Messenger πως γινεται να μην φαινομαστε διαθεσιμοι ?

 

Εχω ξεκλικαρει την επιλογή για συνομιλια αλλα φιλοι με βλεπουν μεσα.:(:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα από την νεα εφαρμογή του Messenger πως γινεται να μην φαινομαστε διαθεσιμοι ?

 

Εχω ξεκλικαρει την επιλογή για συνομιλια αλλα φιλοι με βλεπουν μεσα.:(:(:(

 

Πρέπει να το κάνεις μάλλον από το site του Facebook να απενεργοποίησεις το chat..

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το κάνεις μάλλον από το site του Facebook να απενεργοποίησεις το chat..

 

Όλα είναι απενεργοποιημενα στο Facebook :(:( Και στον υπολογιστη και στο κινητο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είναι δυνατον να μην μπορω να κανω αποσυνδεση από την εφαρμογή για Faebook Messenger ?? Kανω αποσυνδεση από την εφαρμογή για Facebook αλλα στον Messenger με βαζει κανονικα χωρις να ζηταει στοιχεια συνδεσης:(:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει στο tablet μου το skype αλλα οταν συνδεομαι εγω βλεπω την εικονα μου και του συνομιλητημου αλλα αυτος δεν με βλεπει,το tablet εχει δυο καμερες τι κανω?ενα δευτερο προβλημα το πληκτρολογιο γραφει σε οτι γλωσσα εχω και για να γραψω σε αλλη πρεπει να αλλαξω γλωσσα πως θα το λυσω?και ενα τελευταιο προσπαθω να βγαλω την φωνητικη πληκτρολογηση και στο επομενο ανοιγμα ειναι παλι ενεργοποιημενη.ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το προγραμμα viber?

 

Οταν δοκιμαζω να παρω καποιο τηλεφωνο μεσω viber μου βγαζει το μυνημα

"Προς το παρον, η υπηρεσια viber δεν ειναι διαθεσιμη ή μπλοκαρεται. Δοκιμαστε ξανα αργοτερα. Να γινει κανονικη κληση αντι αυτου?"

 

Edit:

Εκανα "διαγραφη δεδομενων" και εφτιαξε.

Edited by Lordoftherings
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα σε όλους.γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή για ραδιόφωνο χωρίς να χρειάζεται internet;

 

Αν έχεις rooted κινητό (και το κινητό πρέπει να έχει κεραία fm) υπάρχει..Αλλιώς δε νομίζω..Δε θυμάμαι το όνομα τώρα,θα ψάξω να στο πω

 

Edit: spirit fm λέγεται,ψαξτο στο xda...

Edited by D_Angelos
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Η εφαρμογή whatsapp δεν τρέχει σε ταμπλετ;

 

Όχι γιατί χρειάζεται τηλεφωνικό αριθμο για την αρχική ενεργοποίηση. Βεβαια σε root συσκευές υπάρχει τρόπος να παιξει.το ενεργοποιεις στο κινητο, παίρνεις ενα backup εφαρμογή και δεδομένα με το titanium backup και το επαναφερεις στο ταμπλετ.δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι πλέον αλλά έτσι το ειχα κανει να παίξει στο nexus 7

Link to comment
Share on other sites

λιγο χαζη η ερωτηση μου αλλα ρε παιδια αυτα τα emoticon στο facebook γιατι μπορουμε να τα βαλουμε σε συνομιλιες αλλα δε μπορουμε σε σχολια? :p:p τα iphone μπορουν? γιατι σε πολλα post τα βλεπω..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε πως μπορώ να συγχρονήσω το facebook σε 2 συσκευές android έτσι ώστε όταν μιλάω στην μια και μετά συνδεθώ στην άλλη να μην μου πετάει μέσω ειδοποίησης στην τελευταία όλα τα μηνύματα της πρώτης ???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω skype στον υπολογιστη και στο android τηλεφωνο μου.Απο το skype του υπολογιστη μπορω να κανω κληση στις επαφες του facebook ενω στο android δεν μπορω να δω τις επαφες του facebook τι συμβαινει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω skype στον υπολογιστη και στο android τηλεφωνο μου.Απο το skype του υπολογιστη μπορω να κανω κληση στις επαφες του facebook ενω στο android δεν μπορω να δω τις επαφες του facebook τι συμβαινει?

 

δεν υποστηρίζει την σύνδεση σε facebook η εφαρμογή για android

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!

Μηπως ξερεται καποια εφαρμογη για βιντεοκληση μεσω fb απο android?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα.Υπάρχει τρόπος να μου έρχονται μόνο οι καινούριες ειδοποιήσεις από FB??Εννοώ ότι κάθε φορά που μπαίνω δέχομαι καταιγισμό ειδοποιήσεων(έρχονται όλες από την τελευταία φορά σύνδεσης και μετά) ενώ τις έχω διαβάσει στο PC.Θέλω να έρχονται μόνο καινούριες(όσες δεν έχω διαβάσει/δει στο pc):)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Υπάρχει τρόπος να μου έρχονται μόνο οι καινούριες ειδοποιήσεις από FB??Εννοώ ότι κάθε φορά που μπαίνω δέχομαι καταιγισμό ειδοποιήσεων(έρχονται όλες από την τελευταία φορά σύνδεσης και μετά) ενώ τις έχω διαβάσει στο PC.Θέλω να έρχονται μόνο καινούριες(όσες δεν έχω διαβάσει/δει στο pc):)

 

Μπα δυστυχως ειναι bug της εφαρμογης.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eγω θελω να απεγκαταστησω εφαρμογες σε ενα παλιοτερο κινητο (το facebook συγκεκριμενα) αλλα δεν το απεγκαθιστα με τπτ. Στο Titanium μου εβγαλε μηνυμα οτι το εχουν περασει σαν εφαρμογη συστηματος και δε μπορει να το απεγκαταστησει. Θα γινει τπτ με το clean master?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Eγω θελω να απεγκαταστησω εφαρμογες σε ενα παλιοτερο κινητο (το facebook συγκεκριμενα) αλλα δεν το απεγκαθιστα με τπτ. Στο Titanium μου εβγαλε μηνυμα οτι το εχουν περασει σαν εφαρμογη συστηματος και δε μπορει να το απεγκαταστησει. Θα γινει τπτ με το clean master?

 

Αν δεν εισαι root δεν γινεται να το απεγκαταστησεις με κανενα προγραμμα.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...